OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

MP3 mängijad
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 03:22    Teema: MP3 mängijad Vasta viitega

Pakun, et igal teist on MP3 mängija (palun vastake need, kellel sinna ka Diktofon sisseehitatud on.)
Tekkis selline tahtmine audio raamatuid kuulata ja kõne salvestada ka kusagil peale arvuti taga istudes, kuid päris loteriid mängima (Ehk veab nö.) ka minna ei tahaks....Seega Küsimus:
Tahaks teie isiklikku arvamust kuulda just teie MP3-e playeri kohta:
Märksõnad:
mudel + hind
aku/patareide kestvus h.
kui palju minuteid diktofon salvestada lubab ja salvestuse kvaliteet
kuivõrd üldiselt rahul olete
???

Edit:
Unustasin, hetkel on selline asi silma jäänud:(on ehk kellegil sellega kokkupuudet olnud?)
http://ee.europe.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=14331&nav=-1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 15:51    Teema: Vasta viitega

mudelit, hinda ei tea, sest sain jõuludeks. Hetkel on see väike, sest see on seniks, kuni saan 30 kigase. Isa lubas mulle selle ja seni kasutan praegust. Praegune on 512 kiga vist... Diktofoni salvestusaeg sõltub sellest palju sull ruumi on üle lugudest. Muidu on ta täitsa ok.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 14, 2007 17:37    Teema: Vasta viitega

Nii... minul on Dunlopi mp3-mängija. 1 gb mahtu ja maksis kusagil 800 ringis.
Soovitan inimesele, kes otsib:
*väga aeglast lauluvahetust ning hääle reguleerimist (2 "palli" sekundis!)
*väga keerulist kasutajaliidest
*arusaamatu kvaliteediga lindistavat diktofoni
*2.0 otsikuga kõrvaklappe, mis kohe katki lähevad ja uusi peab tikutulega taga otsima

Konkurentsitult halvim pleier, mida näinud olen. :)
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 14:43    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
mudelit, hinda ei tea, sest sain jõuludeks. Hetkel on see väike, sest see on seniks, kuni saan 30 kigase. Isa lubas mulle selle ja seni kasutan praegust. Praegune on 512 kiga vist... Diktofoni salvestusaeg sõltub sellest palju sull ruumi on üle lugudest. Muidu on ta täitsa ok.


Ma tahtsin selle kohta lihtsalt õelda
IRW

Ja http://epood.ordi.ee/EPood/Products.aspx?MC=LISASEADM&IC=4550
Näed saab isegi 140 krooniga mingi jura kätte
Norm hind mp3 playeritel on tuhande krooni ringis, vaata sealt on paljudel diktofonid ka olemas

Ise kasutan iPod Shuffle'it, aga sellel pole diktofoni kyll kyljes
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 14:58    Teema: Vasta viitega

sott-nelikümmend? *jookseb poodi* Mul pole eriti mõtet suurt mälu taga ajada, mul on olemas 512 MB SD kaart, mis seisab enamuse ajast kasutult fotoka sees. Aga need 300-400 kroonised on juba päris kenad, iseasi on kvaliteedis ja (akude) vastupidavuses.
EDIT: oot, kas ma näen õigesti, või pole sellel isegi ekraani? siis küll ei taha. Aga kallimate ost tuleb ebamäärasesse tulevikku lükata, praegu on raha muu jaoks vaja - osta.ee's sai videokaart odavalt saadud, uute kõlarite isu on tohutu, siis on vaja sõbrale võlg ära maksta, siis hiilib baka koosolek lähemale, 4000-5000 läheb muidugi veel digikaamera peale.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 16:19    Teema: Vasta viitega

edit:klikka pildil või siin



üldiselt olen rahul,
+kvaliteet on ok

+seda saab veel 5GB mälupulgana kasutada, kuid...kuna ta on mul alati täis, siis ei ole veel kasutanud (ükskord, kui ei olnud neti, siis vaid ühe pildi viisin ühest arvutist teise)...
Peaks mainima seda ka, et kui sul pole vastavat programmi installeeritud arvutisse, siis saab sellega vaid igalt poolt asju enda mp3'sse ahnitseda ja neid arvutis, kus on kõik programmid olemas, hiljem näha...

-diktofon ka olemas, kuid selle kvaliteet annab soovida...kuigi võrreldes mõne muuga on isegi täitsa tiptop. vähemalt arusaadavalt lindistab..
*mikrofoni peaks saama sinna lisada ning siis peaks heli paremaks minema..aga..aga..see viimane informatsioon on u. 50% tõonäosusega õige, *kuskilt nagu kuulsin ja lugesin*, et keegi targem võib mind parandada..lihtsalt...ma isiklikult ei kasuta diktofoni

- halvad nööbid kaasas, pead ise klapid ostma...

- oeh...klappide ühenduskohaga peab olema väga ettevaatlik. Läheb väga kergesti katki (ma ei ole ainuke, kellel on seda juhtunud ) ja kui juba kord läinud, siis hakkabki minema (paranduses juba 2x käinud...lõpuks avastasin "paberiparanduse")...ühesõnaga..taskus või kotis ei ole soovitatav hoida

+ akud on täitsa ok, aga kuna ta flash õgib seda, siis minul kestab see u. 6h (kui kuulan järjest..ja vahetan laule..noh..samas...ta juba keskealine, ei ole nii võimeline kui noorena, sest siis oli ta natukene vastupidavam..*oehh..need mehed, mida vanemaks, seda laisemaks*)
*ametlikult on see 12-16h...

-..ja ehk kõige suurem miinus, nagu kõikidel touchpadidel, ei saa talvel väljas lugusid vahetada...kui sul on kindad käes :(

-natukene paksukene ja raske.. (viimase kahe punkti pärast...on ipod temast üle...et kui välja jalutama talvel, siis pigem laenan õelt tema oma)

+palju erinevaid värve (nii et...kui keegi kavatseb kinkida, siis
karjuga..või tehke eelnevaid vihjeid, et sulle meeldivad värvid..ma kahjuks siis ei olnud nii tark...kuid...väga ei vingu, sest must-valge on igalpool iga kell kihvt!

+seadistada, laule vahetada ning üles leida (kui sul on loomulikult korralikud trackid koos informatsiooniga) on väga kerge, et korralikult süstematiseeritud

Kuid üldiselt! väga hea, tore ja tubli lapsukene, keda sa hakkad armastama :)

Karst kirjutas:
Hetkel on see väike, sest see on seniks, kuni saan 30 kigase. Isa lubas mulle selle ja seni kasutan praegust. Praegune on 512 kiga

Oot, hetkel on sul 512...ja sa tahad 30'st...eee...kas ma saan midagi valesti aru, aga minu matemaatika: 512>30 ...või oled sa segi ajanud GB, KB ja MB

edit: Isegi peale chi seletust ei mõista...et mida Karst ütles..
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")


Viimati muutis seda Chiisan (Nelj Veeb 15, 2007 23:34). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 19:18    Teema: Vasta viitega

Kui teil on lähiajal plaanis endale soetada mp3 playerit, siis isiklikult soovitan selleks valida kindlasti sonyericsson w810i. Kui te tellite kohe, siis maksab telefon rohkem kui paari aasta pärast. Kiirustage, sest pakkumine kehtib vaid kiirematele.


Aku peab üpris kaua vastu "The manufacturer claims about 370 hours of work in the standby mode and up to 8.4 hours of talks" vastab suht tõele.

Muusikat saab kuulata ~12 tundi jutti kui ülejäänud vidinad ka sees aga saab panna only music mode peale, millega venitab muusika kuulamise ca. 20-22 tunni peale.

Kaasasoleva handsfreega saab hõlpsalt diktofoni kasutada. Kaasas 512MB mälukaart, kuid eraldi on müügis kuni 4GB mälukaardid.

Odavam alternatiiv on K750i, mis on peaaegu sama hea või siis mõni nokia kloon. Ise olen w810i'ga suht rahul, mingeid tõrkeid pole esinenud.
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 19:21    Teema: Vasta viitega

Ryujin kirjutas:
Kui te tellite kohe, siis maksab telefon rohkem kui paari aasta pärast. Kiirustage, sest pakkumine kehtib vaid kiirematele.

:) IRW

mul on oma Alcatel OT 756 ja helistab ka ära.

Muuseas, USA's tahetakse kohati iPodide ja muude jubinatega tee ületamine, sest paljud sellised oma mullis inimesed koperdavad autorataste alla.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 15, 2007 22:40    Teema: Vasta viitega

Tänan kõiki vastanud ja loodan, et neid vastuseid tuleb veelgi
Chiisan kirjutas:
Oot, hetkel on sul 512...ja sa tahad 30'st...eee...kas ma saan midagi valesti aru, aga minu matemaatika: 512>30 ...või oled sa segi ajanud GB, KB ja MB
Ta peab vist silmas Kõvakettaga MP3 mängijat, millel on palju mõttettuid* lisavidinai küles, nagu Video vaatamine, jne...
PS: Mis mudelit sa silmas pead ?
Ryujin kirjutas:
.....
See "only music mode" paistab eriti kasulik asi olevat uurin seda mudelit kindlasti lähemalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 02:29    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
mul on oma Alcatel OT 756 ja helistab ka ära.

mu lauatelefon helistab ka ära.
Tsiteerin::
Muuseas, USA's tahetakse kohati iPodide ja muude jubinatega tee ületamine, sest paljud sellised oma mullis inimesed koperdavad autorataste alla.

"Muuseas, USA's tahetakse kohati iPodide ja muude jubinatega keelata tee ületamine, sest paljud sellised oma mullis inimesed koperdavad autorataste alla."

arvamismäng on alati lõbus, aga selgelt rääkimine on arusaadavam.

chi'le kahjuks midagi soovitada ei oska, kuna mp3 mängijas mõtet ei näe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 11:57    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

chi'le kahjuks midagi soovitada ei oska, kuna mp3 mängijas mõtet ei näe.


kiviaja inimene
-----------------------------
Endal 512 Mb Sony Walkman NW-E002F, selline väike ja seksikas, ekraan kumab läbi peegelduva kere. Maksis ka palju raibe. Ma igaljuhul kuulan koguaeg mussi, kui ma tänaval kõnnin või ühistranspordiga rändan. Raadiot võtab ka. Asendamatu junn.
Samas mõtlen ka välja vahetamisele, sest puudu on just diktofon ja fotokas. Nii et parim lahendus oleks vast mõni multifunktsionaalne mobla, ainult et viimaste fotod on ikka veel liiga juustu kvaliteediga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 12:15    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib teha peedist pesumasina
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 12:26    Teema: Vasta viitega

Pesumasinat ma peedist teha ei saa, aga trumli saab küll valmis, kui vaeva näha.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 16, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

Minul on 1 GB Creative MUVO V200.

Omal ajal Dr. Peebust tellides maksin 2020 EEK, nüüd vast kuskil poole odavam. Praegu on Kartulisalongis 690 EEK eest suhteliselt analoogne pleier saadaval - V100, mis peaks V200 erinema vaid raadio puudumise poolest + kõrvaklapi disain kah natuke erinev.

Kasutan 900 mAh AAA akusid ja 16-18 tundi peavad küll vastu.

Diktofon on selline nagu pildid paistab. Profi helistuudio põhimikrofoniks see just ei sobi.



Üldiselt olen päris rahul - ei vaja Win XP keskonnas lisaprogrammi + käib otse USB auku (ei vaja kaablit).
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 15:00    Teema: Vasta viitega

Muidu ise soovitana Nanot. 4kg tavaliselt. Mingi musa sinna mahub ära küll ja pole eriti kallis. Muidugi võib iga hetk võtta ka 8kg-se, aga jah... Aga diktofoni kohta ma ei tea.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 15:24    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
Muidugi võib iga hetk võtta ka 8kg-se, aga jah... Aga diktofoni kohta ma ei tea.

8 kg mp3 for teh win! Mõeldud eelkõige spordisõpradele... :P
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uplink



Liitunud: 14 Juul 2003
Postitusi: 188
Asukoht: RLV\Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 15:44    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Karst kirjutas:
Muidugi võib iga hetk võtta ka 8kg-se, aga jah... Aga diktofoni kohta ma ei tea.

8 kg mp3 for teh win! Mõeldud eelkõige spordisõpradele... :P


LaLaLaa krdi häbi kohe, mul hantlid samas kaalus, kui teise mehe väike pleier. Lähen häbenen ja hangin endale vähemalt 12 kilosed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 16:00    Teema: Vasta viitega

müts maha Karsti ees, kui ise ka jõuaks päev otsa ringi käia 4 või 8 kilo kukil, oleks varsti jalalihased nagu loomal.

Peaks nalja tegema ja mööda linna ringi käima, möirgav keskus õla peal. bussis olen keskusega sõitnud, kuid kahjuks ei olnud patareisid ja ei saanud käima panna.

Aga kas tõesti on kogu aeg vaja müra? kas vaikus on nii jube? Ma saan aru, et üksi kodus olles on vaikuses natuke kõhe, kuid kogu aeg ennast maailmast isoleerida on ka minu arust halb.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 16:07    Teema: Vasta viitega

Aga kuulge, mehed, teeme nii, et võtame boomboxi kaasa ja paneme siis sinna mingi jaapani popi mängima. :) Kusjuures ma olen ammu selle peale mõelnud, et suvel rannas sõpradega hängida, nii et maksimaalse volume'i peal mängib mingi anime soundtrack.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 16:14    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Aga kuulge, mehed, teeme nii, et võtame boomboxi kaasa ja paneme siis sinna mingi jaapani popi mängima. :) Kusjuures ma olen ammu selle peale mõelnud, et suvel rannas sõpradega hängida, nii et maksimaalse volume'i peal mängib mingi anime soundtrack.


Purupuru pururin... :) :) :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: