OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2024

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Laup Juul 20, 2024 21:20    Teema: AniMatsuri 2024 Vasta viitega

Mis tundeid tekitab maailma kõige viimane Animatsuri? Mis kõige rohkem meeldinud on?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3675
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 20, 2024 21:24    Teema: Vasta viitega

Kurb, aga olen uhke selle üle, mis tehtud :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 838
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 20, 2024 21:26    Teema: Vasta viitega

Tore üritus! Enamus külastajaid poole nooremad, aga mis siis. Tore, kui noortel on tore. Ehk tuleb varsti midagi uut asemele. Armas kuri Rolling Eyes Bunnysmile Happybunny Hop-Hop Muhe
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
david



Liitunud: 25 Märts 2003
Postitusi: 11
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 20, 2024 21:27    Teema: Vasta viitega

Viimane postitus siis siia foorumisse, pärast.. 15? Aastat. Arvan, et on aeg.
Animatsuri, oli meeldiv. We shall miss you.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 334
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 21, 2024 19:19    Teema: Vasta viitega

Esinedes oli veits närv sees, aga muidu tore ärasaatmine. Kahju ainult, et lõpuni ei saanud jääda. Võiks tulevikus ikka mingi vanurite kohtumise või baka kokkutuleku ka teha. Aitäh kõigile, kes kohale tulid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 838
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 22, 2024 00:25    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
Esinedes oli veits närv sees, aga muidu tore ärasaatmine. Kahju ainult, et lõpuni ei saanud jääda. Võiks tulevikus ikka mingi vanurite kohtumise või baka kokkutuleku ka teha. Aitäh kõigile, kes kohale tulid.


Väga hästi esinesid. Nagu oleks palju kordi teksti harjutanud :P
Loodan ka sama. Elagu baka! Muhe
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 187
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 22, 2024 11:26    Teema: Vasta viitega

Kunagi sai võetud põhimõtteks, et tahan kõik Animatsurid läbi käia. Ja ma sain sellega hakkama!!! Ühe ajastu lõpp.
_________________
Kooliealine tüdruk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 830

PostitusPostitatud: Esm Juul 22, 2024 11:58    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
Shirotoki kirjutas:
Esinedes oli veits närv sees, aga muidu tore ärasaatmine. Kahju ainult, et lõpuni ei saanud jääda. Võiks tulevikus ikka mingi vanurite kohtumise või baka kokkutuleku ka teha. Aitäh kõigile, kes kohale tulid.


Väga hästi esinesid. Nagu oleks palju kordi teksti harjutanud :P
Loodan ka sama. Elagu baka! Muhe


Mulle meeldis ka. Ütleks, et kõige parem võitluskunstide demo AniMatsuri ajaloos - dramaatiline, sünge ja samas väga informatiivne.

Ja festival ise ka - klassikaline AniMatsuri, aga igas asjas veidi parem kui varem, sest korraldustiim on juba väga kogenud.

Pean ütlema, et kuigi ma ise pole viimastel aastatel enam nii aktiivselt korraldamisse panustanud kui vanasti, siis ikkagi on lõpuks kahju, et see läbi sai.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 105

PostitusPostitatud: Esm Juul 22, 2024 21:24    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
Tore üritus! Enamus külastajaid poole nooremad, aga mis siis. Tore, kui noortel on tore. Ehk tuleb varsti midagi uut asemele. Armas kuri Rolling Eyes Bunnysmile Happybunny Hop-Hop Muhe

Poole nooremad on leebelt öeldud, aga...jah... hakkan selliste ürituste jaoks vanaks jääma.
AniMatsurist hakkan kindlasti puudust tundma, kuid loodan, et midagi analoogset siiski asemele tekib - sihtgrupp suures osas siiski hinnatundlik, ning välismaal käimine suht rahakotivaenulik teema...
korraldajatele kaks kaunist sõna: Thnks fr th mmrs & respect!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 329
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 22, 2024 21:45    Teema: Vasta viitega

Ma ei oleks ilma AniMatsurita see, kes ma olen täna. Aki olemine on muidugi suur osa sellest, kuid võib-olla tähtsamgi on see, kuidas AniMatsuri on olnud pidev meeldetuletus, et maailmas on veel palju inimesi, kes siiralt ja omakasupüüdmatult tahavad teha midagi, mis toob teistele rõõmu.

Ma olen surmani õnnelik, et olen olnud osa sellest!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
starblur11



Liitunud: 4 Juul 2007
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Juul 23, 2024 00:50    Teema: Vasta viitega

Väga vahva oli! :)
Mul oli juba ennem tuli nii palju mälestusi meelde aga siis viimase kõne ajal läksid emotsioonid ikka eriti lakke. Tuli veel eelmisi Animatsureid meelde ja videoga koos hakkasidki kõik mälestused nagu tagasi tulema. Väga kurb on ka! Mul vist pisarad ei saand ennem otsa kui maha uuesti kuskile istusin.
Tavaliselt ei kirjuta nii palju ja paistab, et siia ma selle kontoga ei jõudnudki midagi postitada aga tahtsin tänada kõiki osalisi ja korraldajaid nii toreda viimase ürituse eest. Nägin täna üht korraldajat Tartu Kaubamaja ees ja ütles, et "mingi vana foorum" läheb kinni. Mõtlesin kohe, "oh ei!! mitte ometi seesama millest Animatsuri kohta esimest korda lugesin!"

AniMatsuri oli minu jaoks esimene anime con ja leidsin sealt kohe esimesi anime-huvilisi sõpru, kes julgustasid rohkem cosplay'd proovima ja reisima. Esimene con, kus julgesin oma kunstiga lauale tulla, kui artist alley veel kirbuturg oli. Tuleb meelde kui palju mind siis aidati ja kui lõbus oli AMV võistlust õhtul vaadata.
Sain siit niipalju sõpru ja kohtusin nii mitmete tuttavatega, sain isegi sõpru välismaalt Animatsurile kutsuda nii kunstilauda kui cosplay'ma. Ja ka neile jäi Animatsuri väga positiivse mälestusena meelde.

Mul läheb jutt alati väga pikaks nii et:Aitäh korraldajate tiim!!! Aitäh kõik teised osalised! Aitäh kõikide nende toredate aastate eest. Aitäh, et nii mitmeid kogemusi võimalikuks tegite! Mul ei oleks kõiki neid häid mälestusi ilma teieta!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: