OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Eestis ilmunud aasia filmide DVD-d

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
annakas



Liitunud: 22 Jan 2008
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 00:50    Teema: Eestis ilmunud aasia filmide DVD-d Vasta viitega

Terekest kõigile.

Mõtlesin et siin võiks olla teema kust inimesed saaksid teada milliseid aasia filme on ka eesti keelsete subtiitritega ametlikult DVD-del välja lastud ja Eestis eneses poodidest osta saab.

Ma tean et ma olen mitu korda väga üllatunud olnud kui mingit head/või siis ka vahel suvalist aasia filmi Eestis poodides müügil näinud olen. Paaril korral on olnud see isegi väga napikas et vaat vaat oleks selle filmi kalli hinnaga kas USA/Jaapani/Korea ect ametliku DVD väljalaske ära ostnud kus vähegi inglise keelseid subtiitreid peal on (Vaatab oma Advent Children ja Nurjatu Tüdruku DVD-de peale). Ja nagu teada Aasia/Usa enese ametlikud DVD väljalasked on juba iseenesest üpriski kallid (Jaapani omad eriti). Netist ostes DVD enda hinnale lisaks panna postikulud (ja teenustasud/tolli tasud) võib lõpphind päris krõbedaks minna jne.

Milleks siis masu ajal seda vähest raha mis mul on postimaksude ja kallite USA/Jaapani/aasia enda versioonide peale raisata kui mõne väga hea filmi saaksin Eestist endast ära osta ning Eesti majandust siis toetada.

Nii et kallid kaas bakalased palun postitage siia, mis aasia DVD-sid olete teie eesti keelsete subtiitritega poodides näinud ja ostnud. Kui mäletate siis ka mis poest õnnestus saada ja kes on eestis välja lasknud. Ning mis Aasia filmi DVD oleks "must have" kui see Eestis juba müügil on.

Alustan enda tagasihoidliku koguga. Enne eesti keelne nimi (kui see üldse antud on) ja siis inglise keelne nime tõlge.

Minu lemmikud/Must Have-id:

Vana Poiss (Oldboy) - Lõuna-Korea film, sain vist kui õigesti mäletan odavalt Selveri laadapäevadelt. Cannes filmifestivalil auhinnatud film, kultuslik. Minu meelest Korea filmidest must have film. Väljalaskjas pole kindel. äkki Acme film???/AS V&K Holding???

Nurjatu tüdruk (My Sassy Girl) - Taas Lõuna-Korea film, leidsin selle taas kaks korda Selverist (korra niisama korra Selveri laadapäevadelt). Olin väga meeldivalt üllatunud sest see on taas tõsiselt sehv Korea rom com ja neil endal oli see väga populaarne. DVD ümbriselt väljalaske firma Sonatiin OÜ (www.sonatiin.ee). Esimesel korral oli hind midagi 130 EEK-u ringis, laadapäevadel oli see müügil 15 EEK-uga.

Põrgulik Amet (Infernal Affairs) - See kord Hong Kongi film. Politsei ja mafia omavaheline võimumäng. Osades Andy Lau ja Toni Leung. Nii hea film et isegi Scorcese tegi selle põhjal "The Departed" filmi ja sai Best Achievement in Directing Oscari ja vist aasta filmi kah. Minu meelest teeb aga Hong Kongi originaal USA remakile üks null ära. Põrgulik amet sai Kaubamajast ostetud ja eestis on edastaja/väljalaskja Recors Hulgi (www.dvd2002.ee). Hind oli 100 EEK-u.

FINAL FANTASY VII - Advent Children Jaapani täispikk animatsiooni multikas, mis on järjeks Final Fantasy 7 konsooli mängule. Sain täieliku shoki kui Advent Childrenit (taas kord) Selveris müügil nägin. Krabasin kohe ära kah. Hind oli mingi 100-150 EEK-u vahepeal.

Lendavate Pistodade maja (House of the flying daggers) Visuaalselt väga kaunis film, kahjuks aga pole filmi sisu ise üldse minu maitse. Vist ostsin kunagi Videoplanetist ära. Eesti väljaandjas pole taas kindel Acme film???/AS V&K Holding???. Taas hind mingi 100-150 EEK-u ringis.

Ring (ehk Ringu) Jaapani fenomenaalne õudusfilm, mille põhjal USA oma "Ring" õudukad tegi. Taas USA versioonid on mannetud. Jaapani versiooni vaadates ikka värisesin hirmust. USA oma oli visuaalselt ilus aga õudne küll mitte. Ise ostsin Maximast 10 EEK-uga. Aga olen seda ka 45 EEK-uga mujal näinud. Eesti väljalaska DVD Express???/ OÜ "Videoleader"

Vaadatav film:

Enter the Phoenix Hiina gangster rom com komöödia film. Halb ei ole aga midagi erilist kah. Hinda väärt. Sai Maximast 25 EEK-uga ostetud. Ei kahetse. Eesti väljalaska DVD Express???/OÜ "Videoleader"

Crap film:

Kaksikute-efekt (The Twins Effect) Ostsin kuna Jackie Chan-i film ja lootsin et on kas midagi naljakat või action rikast.Tõsiselt igav ja halb film oli. Ploti mitte mainida. Aga ka hinda väärt. Sai vist kah Maximast odavalt 25 eekuga ostetud. Eesti väljalaskja levitaja Sonatiin OÜ (www.sonatiin.ee)

DVD-d mida olen ostnud aga pole vaadata jõudnud:

Nukumeister (The Doll Master) - Vist Lõuna-Korea õudukas, pole veel vaadanud. Kunagi Selverist 25 EEK-uga ostetud. Vist taas Selveri laadapäevadelt. Eesti levitaja/väljalaskja DVD Liider OÜ

Müüt (The Myth) - Mingi Jackie Chan'i film. Taas kunagi vist Selveri Laadapäevadelt 50 EEK-uga ostetud. Eesti väljalaskja levitaja Sonatiin OÜ (www.sonatiin.ee). Pole aega vaadata olnud.

The Promise - Mingi Hiina fantaasia action film. Pole veel vaadanud. Hinnaks kaanel märgitud 45 EEK-u. Kust ostsin ei mäleta vist Maxima. Eestis levitaja/väljalaskja Video Leader???

Sellega minu Eestist eesti subtiitritega aasia filmide kollektsioon piirdub.

Nii et andke teada mida veel Eestis osta saab ja mis filmi oleks Must have.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 01:00    Teema: Vasta viitega

Minu arust on neid aasia filme päris palju ja päris odavalt liikvel. Näiteks võib alati otsida nendest 25-. korvidest, mis suurtemates poodides pesitsevad. Muidugi on küsimus selles, kui kvaliteetsed(eriti õudukate puhul) need olla võivad. Samas olen päris huvitavaid asju leidnud, nimed pole muidugi meeles. Niiet suhtelist õnnemäng mis saad, kui mingi tundmatu film on.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 13:16    Teema: Vasta viitega

Enda riiulist vaatab vastu Zatoichi, mille levitaja Eestis on Sonatiin, kahjuks vaadatavuse kohta ei oska öelda, sest sellegi filmi ostis ema Selveri laadapäevadelt 49(?) krooni eest...
imdb link
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Kolm Aug 19, 2009 14:59    Teema: Vasta viitega

Ahjaa, nendest odavatest filmidest niipalju, et Volcano High tasub osta, kõlbab vaadata küll. Selline supervõimetega kli¹eeline kooli''draama''. Oleks eelarve suurem olnud, oleks vast päris hea filmi saanud.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ayra



Liitunud: 9 Okt 2008
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Nelj Aug 20, 2009 15:47    Teema: Vasta viitega

Aasta tagasi võinii ma leidsin Tartu kaubamajast filmi nimega Chakushin Ari, millest on tehtud ka USA versioon. Maksis umbes 100 kr ringis. Tegemist on siis Jaapani õudukaga, mida ma isegi kunagi ETV-st sattusin nägema. Ma olen mõlemat versiooni näinud ja võib täitsa ausalt öelda, et USA oma ei küündi Jaapani versioonile ligilähedalegi. Soovitan :)

Chakushin Ari ringtone
Suuht kriipi 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
annakas



Liitunud: 22 Jan 2008
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: Esm Sept 07, 2009 23:54    Teema: Vasta viitega

Ostsin täna just Maximast 49 EEK-u eest "Howli Liikuva Kindluse" ehk siis "Howl's Moving Castle" anime DVD. Suur pluss oli et sellel on eesti, läti, leedu, vene (ja ka originaal jaapani) keelsed dubleeringud peal. Nii et kui tahan mõnele oma väiksemale sugulasele kes veel koolis ei käi näidata, saavad sellest aru. Välja andja Eestis oli Sonatiin/VideoLine

Väga suur miinus DVD-l oli et täielikult puudusid subtiirid ühesgi keeles. Ja mina eelistan alati animet ja üldse muukeelseid filme vaadata originaal keeles koos subtiitritega. Minu meelest läheb väga palju algsest emotsioonis kaduma dubleeringutega. Eesti keelne dubleering ei olnud halb, selline keskmine. Mõnes kohas oli kohe näha et eestlased pole harjunud multikatele hääli peale lugema, mõned emotsionaalsemad või hüüdmist/karjumist nõudvad, ja üldse emotsioone nõudvad tseenid olid tuimad eest dubleeringus. Arvatavasti oleks jaapanikeelse hääle ja eesti keelsete subtiitritega nauding palju suurem olnud.

Siiski julgen DVD'd soovitada. Halb ei olnud, eriti kui arvestada et tegemist ikkagi Hayao Miyazaki animega, ja hind oli sellise väärt asja kohta väga odav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: