OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

soovitage

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
libahunt11



Liitunud: 29 Sept 2006
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Reede Nov 10, 2006 20:57    Teema: soovitage Vasta viitega

Palun soovitage mullemingit animed näiteks card captor sakura,full metal alchemis,ranma 1/2 sarnast animed.Ma olen 12.a
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Nov 10, 2006 22:28    Teema: Vasta viitega

Ma tahtsin jubamidagi halba öelda, kuid .... wtf .. card captor sakura!?!?!
GRRRR!
Igaljuhul on meil tore Ülevaadete sektsioon siin Baka.ee'l olemas, kust saaksid kindlasti endale midagi huvitavat leida.
Enne otsi ja kui vastust ei leia, otsi veel ja kui ikka mitte midagi ei leia, siis alles küsi teistelt abi. :P Kehtib ka teistes eluvaldkondades IMHO
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 20:52    Teema: Vasta viitega

mis siis kohe nii kurjalt, lihtsam on ju möni lihtsalt välja pakkuda, pealegi on siin nii mönigi selline postitus, igastahes mind nad küll ei häiri :P
ja mina soovitaksin DNAngel ja ka fruits basket, kui siin nats otsid peaxid mölema kohta midagi leidma, kui ma ei eksi siis mölemal oli ka 26 osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 21:15    Teema: Vasta viitega

Love Hina oleks sulle väga paras - lihtne armukomöödia.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Laup Nov 11, 2006 21:54    Teema: Vasta viitega

dakillabeib kirjutas:
mis siis kohe nii kurjalt, lihtsam on ju möni lihtsalt välja pakkuda, pealegi on siin nii mönigi selline postitus, igastahes mind nad küll ei häiri :P

Mind häirid sellised inimesed. Ta isegi ei vaevu endale sobivat animed otsida, ta läheb seda kõige kergemat teed pidi ja küsib teiste käest. See oleks sama hea, kui ma küsiksin enda vanaema käest, et kas ma tohin välja mängima minna või mis riideid ma selga peaks panema. Mulle lihtsalt ei meeldi sellised tegelased, kes ei viitsi mitte midagi ise teha. Eriti, kui see puutub anime/manga valdkonda. Krt võtaks, meil on nii palju pädevaid lehegi, kust infot saada. Kõik paari hiireklõpsu kaugusel.
Kiire interneti levikuga on äärmiselt kerge kvaliteet animed saada. Mõni aasta tagasi oli tõesti nii, et istusid mingi 128Kbit/s või isegi dialup ühenduse otsas ja kannatasid millal mingi anime kohale jõuab ja olid mõnikord ka pettunud, kui tegemist oli igava seeriaga. Sisukatest anime portaalidest polnud haisugi.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 06:28    Teema: Vasta viitega

Võid seda lehekülge proovida. Kui täpsed need soovitused konkreetselt sinule on, uuri ise järele, mina olen üldiselt rahule jäänud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 09:52    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
See oleks sama hea, kui ma küsiksin enda vanaema käest, et kas ma tohin välja mängima minna või mis riideid ma selga peaks panema.


Sulle see võibolla ei meeldiks kuna soovid ju nii iseseisev olla aga vanaema oleks seitsmendas taevas, et ta kullakallis lapselaps tema käest nõu küsib. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 10:38    Teema: Vasta viitega

Selle vanuse juures peaks Inuyasha meeldima, kui ma ei eksi.

Ja ei tule kohe kätega kallale minna. Tuleb vaikselt ja õrnalt ära seletada, et iga asja jaoks ei ole vaja uut teemat teha, nagu kuskil mängukoopas vms tehakse.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Püh Nov 12, 2006 18:24    Teema: Vasta viitega

Mulle igatahes meeldib YuGiOh, kuigi see on maitse küsimus. One Piece on üks minu lemmikutest, väga lahe sari. Minu isiklik lemmik Naruto. On ka veel Magic Knight Rayearth, kui see liiga lapsik ei tundu. Vaatasin seda tükk aega tagasi ja mulle see meeldis väga, aga kahjuks lõpuni ei näinudki, sest Sub TV, kust ma seda vaatasin võeti telekast ära. Kaua aega tagasi meeldis mulle DragonBallZ, kuigi praegu tundub see mulle küll pisut lapsik, aga nagu ma juba ütlesin kõik on maitse küsimus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 11:21    Teema: Vasta viitega

Üks lõbus, ajuvaba ja lapsik komöödia on "Those Who Hunt Elves".

Tegevuse lühikokkuvõtteks võiks öelda, et 3 jaapanlast (karrit armastav musklimees, koolitüdrukust sõjaväeotaku ja Oscari võitnud näitlejanna) satuvad muinasjutumaailma kust oma reaalsusesse tagasi pääsemiseks peavad nad haldjad (naissoost) riietest vabastama, et leida haldjate kehadelt tükikesi loitsust mis peaks neid koju tagasi viima. Neid saadavad teekonnal tank (mille on oma võimusesse võtnud kassi vaim), haldjate pealik (vahel ka vuntsidega koera või panda kujul) ning armas valge karuke kelle väljaheitad on pehmed vetsupaberi rullid.

Seriaalil on 24 osa (2 hooaega millel mõlemal 12 osa).

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Reede Jan 05, 2007 15:00    Teema: Vasta viitega

Kui sulle meeldis Cardcaptor Sakura,siis võib-olla meeldib sulle ka Tsubasa Reservoir Chronicles.Soovitan sul ka Shakugan no Shana ja Full Metal Panicu ära vaatada.Tsubasas on samad peategelased,mis Cardcaptor Sakuraski
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 06, 2007 16:41    Teema: Vasta viitega

Kui huvitab siis järgmine reede kell 21.15 on võimalik teleris näha "Castel in the sky". Miinus mõnele võib olla see, et film on saksakeeles :( . Ahjaa näha saab seda Super RTLilt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: