OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 10:53    Teema: Vasta viitega

hiljuti komistasin oma arvutis Scryed-ile ja Mai Himele peale.
omg.nii eriti nõmeda süzeega.peale esimeste osade vaatamist delete +1! ???
originaalsusest jäi kõvasti kõvasti vajaka!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 11:18    Teema: Vasta viitega

0h00 kirjutas:
hiljuti komistasin oma arvutis Scryed-ile ja Mai Himele peale.
omg.nii eriti nõmeda süzeega.peale esimeste osade vaatamist delete +1! ???
originaalsusest jäi kõvasti kõvasti vajaka!

vaatasin NGE esimese osa ära, jumalast nõme robotianime tundus, süzhee oli ka kehv ja originaalsust ei paistnud kusagilt - järelikult sitt anime.

teiste sõnadega, olgu anime milline tahes, aga kui esimese osa järgi niimoodi hindama hakata, siis jätab see (vähemalt mulle) mitte animest, vaid hindajast halva mulje.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 13:17    Teema: Vasta viitega

jätab see mulje must kuidas tahes.
aga.lugesin kõigepealt mõlema reviewd läbi.mõlemal juhul oli tegemist üleloomulike võimetega noortega/teistsuguste inimestega, kes peavad kurjuse vastu võitlema.
esimestest osadest selgus, et sellele süzeele ei oldud originaalset käsitlust/vaatenurka leitud.nihukesi animesi on päris palju.
fakt on see, et need ei meeldinud mulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2005 17:23    Teema: Vasta viitega

0h00 kirjutas:
hiljuti komistasin oma arvutis Scryed-ile ja Mai Himele peale.
omg.nii eriti nõmeda süzeega.peale esimeste osade vaatamist delete +1! ???
originaalsusest jäi kõvasti kõvasti vajaka!


Scryedist ma ei tea midagi, aga Mai Hime on minu meelest küll üsna mõnus. Kusjuures tõesti Mai Hime esimene osa oli veidi lahja, kuid edasi vaadates läeb huvitavaks. Niiet esimese osa järgi ei saa nüüd küll midagi otsustada. Kui ma oleks seda teinud, siis oleks mul palju häid animeid vaatamata jäänud. :)
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2005 15:57    Teema: Vasta viitega

Uranus kirjutas:
0h00 kirjutas:
hiljuti komistasin oma arvutis Scryed-ile ja Mai Himele peale.
omg.nii eriti nõmeda süzeega.peale esimeste osade vaatamist delete +1! ???
originaalsusest jäi kõvasti kõvasti vajaka!


Scryedist ma ei tea midagi, aga Mai Hime on minu meelest küll üsna mõnus. Kusjuures tõesti Mai Hime esimene osa oli veidi lahja, kuid edasi vaadates läeb huvitavaks. Niiet esimese osa järgi ei saa nüüd küll midagi otsustada. Kui ma oleks seda teinud, siis oleks mul palju häid animeid vaatamata jäänud. :)


nojah.sai 5 osa uuesti tõmmatud.2 osa oli juba lubavam.aga ei teps mitte ei istunud mulle.enda jaoks meeldivad animed haistan ära juba esimesest osast 8)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Märts 08, 2005 22:01    Teema: Vasta viitega

siiamaani on kõige kehvem Private Psycho Lesson, see oli lihtsalt haige. ma kujutan ette, et seda vaatavad mingid vanad pervod hiina vanamehed ja miks ka mitte eesti vanamehe-pervod. ja kurb, mina vaatasin kah. aga lõpuni ma ei suutnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 21:55    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
teiste sõnadega, olgu anime milline tahes, aga kui esimese osa järgi niimoodi hindama hakata, siis jätab see (vähemalt mulle) mitte animest, vaid hindajast halva mulje.


Kolmandate sõnadega, miks peaksin ma hambad ristis vaatama animet, mille esimene osa mulle täiesti vastukarva on? Ma usun, et enamiku eesmärk ei ole siin teha teaduslikku uurimistööd või muud taolist. Kui ei meeldi, siis ei vaata. Mina olen näiteks isegi esimest osa lõpuni vaatamata otsustanud, et ei! see ei lähe ning rõõmsalt "delete" nupu üles otsinud.

"Divergence Eve" või miskit taolist tuleb seoses sellega meelde. Nii jube, et ei tundnud vähimatki vajadust üle poole esimesest osast vaadata. Sinu arust oleks ma aga pidanud lisaks esimesele läbi vaatama veel paar osa, muutes nii kaljukindlaks fakti, et ma ei taha seda kunagi näha. Raisates nii mõttetult oma aega ja lisaks sellele ka oma närve? Rikkudes oma päeva halva animega?

Kui ei meeldi, siis ei pea ju vaatama? Kui juba esimene osa ei meeldi, siis ei pea ka edasi vaatama?

Pigem vastupidi, inimene kes propageerib ka animede vaatamist, mis kohe üldse ei meeldi, jätab endast tsipa halva ja otaku mulje. PS! Ei pea silmas lääne tähendust.

nosferatu kirjutas:
minu logiga POLE v6imalik inimesi v6rrelda,sest minu loogika esindab animesi mitte inimesi ja preegu tekib see hetk kus ma tahan 66lda ''kylalolle on siin 2kki kaks''


Leia võõrsõnastikust sõna nimega "analoogia" ja mõtle selle üle tsipa järele. Siis tule uuesti kirema.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 09, 2005 22:52    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Kolmandate sõnadega, miks peaksin ma hambad ristis vaatama animet, mille esimene osa mulle täiesti vastukarva on?

kas ma olen sind (või kedagi teist) kusagil käskinud, palunud või sundinud seda tegema? ei ole, samuti ei ole ka propageerinud millegi vaatamist mis üldse ei meeldi, see kõik on ainult sinu ettekujutuse vili.
Tsiteerin::
"Divergence Eve" ... Sinu arust oleks ma aga pidanud lisaks esimesele läbi vaatama veel paar osa

1. ei, aga kui sa esimese osa põhjal kuulutad kõigile, et see on halb anime, seal on magedad tegelased, mitteoriginaalne süzhee, jne, siis iga normaalne inimene saadaks su pikalt, eriti juhul kui ta su maitsest midagi ei tea.
2. jah. ja mitte ainult paar, vaid kõik kui sa tahaksid anda sellele animele adekvaatset hinnangut. hinnangut mis oleks ka teistele arusaadav, mitte ainult sulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 01:15    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
kas ma olen sind (või kedagi teist) kusagil käskinud, palunud või sundinud seda tegema? ei ole, samuti ei ole ka propageerinud millegi vaatamist mis üldse ei meeldi, see kõik on ainult sinu ettekujutuse vili.


Ruri kirjutas:
teiste sõnadega, olgu anime milline tahes, aga kui esimese osa järgi niimoodi hindama hakata, siis jätab see (vähemalt mulle) mitte animest, vaid hindajast halva mulje.


Võib küll vaid minu fantaasia olla, kuid ma näen nende kahe lause vahel väikest konflikti.


Tsiteerin::
1. ei, aga kui sa esimese osa põhjal kuulutad kõigile, et see on halb anime, seal on magedad tegelased, mitteoriginaalne süzhee, jne, siis iga normaalne inimene saadaks su pikalt, eriti juhul kui ta su maitsest midagi ei tea.


"Ramirou Senkitan" või mis iganes ta oligi. Selle puhul piisab täiesti esimesest osast, et kõike seda kinnitada. Jääb õigust ülegi veel.

Tsiteerin::
2. jah. ja mitte ainult paar, vaid kõik kui sa tahaksid anda sellele animele adekvaatset hinnangut. hinnangut mis oleks ka teistele arusaadav, mitte ainult sulle.


Sama loogika kohaselt peaks sita lõpuni sööma, et teada saada, et tegemist on sitaga, mitte saiaga? Või siis selleks, et öelda, et see anime sulle ei meeldi, pead terve seeria ära vaatama? Vaimne masohhism.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 03:04    Teema: Vasta viitega

minu arusaamade järgi on seeriast küll väga keeruline ülevaadet saada vaid esimese osa järgi. loomulikult maalivad animatsioon ja muusika ja meeleolu jne kohe pildi ette, aga öelda, et anime süzhee on jama, olles vaadanud vaid esimese osa ??? ? veel enam pool sellest?
muidugi võib seeria esimest osa vaadates ära arvata, mis viimses jaos juhtub või siis milliseid keerdkäike anime oma arengu käigus teeb (vahest piisab ka kahest-kolmest minutist :P ). nagu ka filmide, raamatute või seepide puhul. kuid midagi kindlat kuulutama hakata tundub kergelt selgeltnägja mängimisena.

Tsiteerin::
Sama loogika kohaselt peaks sita lõpuni sööma, et teada saada, et tegemist on sitaga, mitte saiaga? Või siis selleks, et öelda, et see anime sulle ei meeldi, pead terve seeria ära vaatama? Vaimne masohhism.


mkm. minu arvates ei oleks tarvidust sitta üldse sööma hakata, et teada saada, kas see ikkagi nüüd on sitt. ja samamoodi ei pea ka tervet animed ära vaatama, et öelda, et see sulle ei meeldi. ei tasuks lihtsalt puhtalt enda subjektiivset maitset arvestades anime süzheed sitaks tembeldada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 15:03    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Võib küll vaid minu fantaasia olla, kuid ma näen nende kahe lause vahel väikest konflikti.

mina küll ei näe. kui ma ütlen, et esimese osa järgi hindaja jätab mulle halva mulje, siis see pole soovitamine vaadata seda mis talle ei meeldi, vaid minu arvamus temast, sest sellise informatsiooni väärtus on praktiliselt null. või kui tahad, siis võid seda võtta ka vihjena, et arvamuse tõsisemalt võtmiseks võiks enne rääkima hakkamist tutvuda asjaga korralikumalt.
Tsiteerin::
"Ramirou Senkitan" või mis iganes ta oligi. Selle puhul piisab täiesti esimesest osast, et kõike seda kinnitada. Jääb õigust ülegi veel.

ja siis? või annab see anime õiguse üldistada sama hindamise ka kõigi teiste animete peale, mille esimene osa sulle ei meeldi?
ruri kirjutas:
2. jah. ja mitte ainult paar, vaid kõik kui sa tahaksid anda sellele animele adekvaatset hinnangut. hinnangut mis oleks ka teistele arusaadav, mitte ainult sulle.

hjarg kirjutas:
Sama loogika kohaselt peaks sita lõpuni sööma, et teada saada, et tegemist on sitaga, mitte saiaga? Või siis selleks, et öelda, et see anime sulle ei meeldi, pead terve seeria ära vaatama? Vaimne masohhism.

kui sa hakkad ühte loogikat kõigile asjadele rakendama, siis lähed omadega varem või hiljem rappa. teiseks on su võrdlus vigane, sest anime ei ole niivõrd ühtne nagu mingi söödav asi, näiteks sai, millest ampsu võttes saad teada mis maitsega see on. samuti rääkisin ma ka korralikumast hinnagust mis oleks ka teistele arusaadav, mitte meeldimisest või teada saamisest, et kas anime on cartoon või vene multifilm, seega lonkab su ülalolev võrdlus mitme jalaga.

lisaks ei saa ma aru, miks sa korrutad selle kallal, et kui ei meeldi, siis peab lõpuni vaatama. pole seda kunagi öelnud, peale sundinud jne, ma irisen selle kallal, et esimese osa põhjal tullakse laia lõuaga animet halvaks kuulutama ja valju häälega süzheest ja muust taolisest rääkima. aga kui selline hindamine sinu jaoks õige on, siis eks ma võtan selle endale teadmiseks.

lõpetuseks, ma ei saa mitte kuidagi tõsiselt võtta inimest, kes ütleb näiteks 26 osalise anime puhul, et ma vaatasin esimese osa ära ja anime on jumalast mage ning viletsa süzheega. niipalju saan sellest arvamusest ainult kasu, et selle inimese soovitustega ei maksa anime vaatamisel arvestada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 21:16    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
mina küll ei näe. kui ma ütlen, et esimese osa järgi hindaja jätab mulle halva mulje, siis see pole soovitamine vaadata seda mis talle ei meeldi, vaid minu arvamus temast, sest sellise informatsiooni väärtus on praktiliselt null. või kui tahad, siis võid seda võtta ka vihjena, et arvamuse tõsisemalt võtmiseks võiks enne rääkima hakkamist tutvuda asjaga korralikumalt.


Oehh, seda ma üritangi seletada. Sinu arust saab ainult inimene, kes on seeria lõpuni vaadanund, öelda anime kohta "halb". Seega, kui ma sinu loogika kohaselt pole "Ramirou't" korralikult lõpuni vaadanud, ei suuda sa mind tõsiselt võtta, kui ma väidan, et see on nii halb, et selle vaatamine teeb füüsiliselt haiget. Seda nii tegelaste, sü¾ee kui ka pantsukaadrite osas?

ruri kirjutas:
ja siis? või annab see anime õiguse üldistada sama hindamise ka kõigi teiste animete peale, mille esimene osa sulle ei meeldi?


"Ramirou", "Divergence Eve", "Ragnarok online vms" jne jne. Kui seda nimekirja piisavalt venitada, siis muutuvad erandid juba reegliks?

Tsiteerin::
ma irisen selle kallal, et esimese osa põhjal tullakse laia lõuaga animet halvaks kuulutama ja valju häälega süzheest ja muust taolisest rääkima. aga kui selline hindamine sinu jaoks õige on, siis eks ma võtan selle endale teadmiseks.


Ja sellega ütled, et vaadake lõpuni ära, et teie arvamus midagi loeks. Ükskõik kui jube see oleks.

Palju oled sa filme näinud, kus sa ütled esimese paari minuti jooksul ära, kuidas see kõik lõppeb? Oled mõnikord lugenud raamatut, mille puhul sa peale paari peatüki lugemist tead, mis lõpus peitub- the butler did it? Oled sa mõnikord näinud animet, mille esimese osa äravaatamise puhul tead sa, mismoodi se lõppeb? Süzeele pihtasaamiseks ei pea tingimata asja lõpuni vaatama. Vaatad esimese osa ära, vähemalt aimad, mis suunas asi liigub. Adud, et see suund on selline, et sina animele sinna sohu järgi eksima ei taha minna. Siis lõpetad vaatamise. Teatad,et anime on halb. Ja sul on õigus.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 21:47    Teema: Vasta viitega

clash of the titans Hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 10, 2005 22:29    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Oehh, seda ma üritangi seletada. Sinu arust saab ainult inimene, kes on seeria lõpuni vaadanund, öelda anime kohta "halb".

ei saa päris öelda, et väänad mu sõnu, aga lihtsustad igaljuhul. st näita, kus ma olen niimoodi rääkinud? enda arust olen rõhunud ka lisaasjadele, nagu halvaks animeks tembeldamine ja tegelastest ja süzheest rääkimine. lihtsalt halb võid öelda ka kuulujuttude põhjal ja mul sellest üsna pohhui.
Tsiteerin::
Seega, kui ma sinu loogika kohaselt pole "Ramirou't" korralikult lõpuni vaadanud, ei suuda sa mind tõsiselt võtta, kui ma väidan, et see on nii halb, et selle vaatamine teeb füüsiliselt haiget. Seda nii tegelaste, sü¾ee kui ka pantsukaadrite osas?

"Raimuiro" puhul suudan sind üsna tõsiselt võtta, kuna tean natuke su maitset ning olen ka ise "Raimuirot" vaadanud, aga sina pole ka kogu maailm ning praegune jutt ei läinud lahti "Raimuiro" taolistest animetest. või oled sa nõus ka sellega, mida "Utena" kohta öeldi ning võtad seda arvamust tõsiselt arvesse kui kaalud millalgi selle vaatama hakkamist?
Tsiteerin::
"Ramirou", "Divergence Eve", "Ragnarok online vms" jne jne. Kui seda nimekirja piisavalt venitada, siis muutuvad erandid juba reegliks?

venitame siis nimekirja "My Hime", "Scryed'i", "Revolutionary Girl Utena", "Geneshaft" ning "She and Her Cat"-iga mida siin sisu ja huvitavusega seotult on mainitud. taolistega nimekirja pikendades ei hakka küll erandid reegliks muutuma.
Tsiteerin::
Ja sellega ütled, et vaadake lõpuni ära, et teie arvamus midagi loeks. Ükskõik kui jube see oleks.

enam-vähem nii jah. sest näiteks vaatamata sarnasele arvamusele geki'ga "Ultimate Girls'ist" kohta esimese osa põhjal, olen ma oma arvamust edasisel vaatamisel muutnud ning ütleks, et asi ei ole nii jube nagu alguses paistab, aga nõuab teatud huumorimeelt ning ka teadmisi animest, et suuta sarja paroodiana käsitleda ning sellest lõbu tunda.
Tsiteerin::
Siis lõpetad vaatamise. Teatad,et anime on halb. Ja sul on õigus.

on, aga esiteks ei suuda sa palju muud öelda, kui et anime on halb. teiseks ei ole sina ainuke kes oma arvamusi siia kirjutab ja sinu loogika järgi peaksin ma võtma puhta kullana kõiki arvamusi siin teemas, näiteks PinkBunnyGirl14 kui ka goldenboy oma ning jääma ilma elamustest, mida "Utena" või "She and Her Cat" mulle pakkusid.

me ei räägi siin animetest mis sinu arvates halvad on, vaid kõigi arvates, ja kõik ei ole siin nii adekvaatsed esimese osa järgi hindajad kui sina. ning kui enamus hakkab siin esimese osa põhjal lahmima anime headusest/halbusest, tegelastest ja süzheedest, siis muutub see teema mõttetuks ja kaotab isegi selle väärtuse, et teada saada mis kellelegi ei meeldi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2005 17:53    Teema: Vasta viitega

Jällegi üks teema, kus me ruriga küll elu eest vaidleme, kuid alati lõpuks eriarvamusele jääme LaLaLaa

Nohh, mul on vähemalt huvitav.

Mina igatahes jään oma arvamuse juurde, et esimese osa ära vaadates saab öelda midagi NII tegelaste, süzee kui ka anime headuse-halbuse kohta.

Tsiteerin::
enam-vähem nii jah. sest näiteks vaatamata sarnasele arvamusele geki'ga "Ultimate Girls'ist" kohta esimese osa põhjal, olen ma oma arvamust edasisel vaatamisel muutnud ning ütleks, et asi ei ole nii jube nagu alguses paistab, aga nõuab teatud huumorimeelt ning ka teadmisi animest, et suuta sarja paroodiana käsitleda ning sellest lõbu tunda.


Seega, sulle esimene osa oli vastukarva ja sa vaatasid sellest hoolimata edasi? Ausalt öeldes on mul sinust tsipa kahju. Kuigi, samas, iga inimese enda asi, kuidas ta oma vaba aega sisustab.

Tsiteerin::
on, aga esiteks ei suuda sa palju muud öelda, kui et anime on halb. teiseks ei ole sina ainuke kes oma arvamusi siia kirjutab ja sinu loogika järgi peaksin ma võtma puhta kullana kõiki arvamusi siin teemas, näiteks PinkBunnyGirl14 kui ka goldenboy oma ning jääma ilma elamustest, mida "Utena" või "She and Her Cat" mulle pakkusid.


Ise suur poiss, peaksid teadma küll, kelle arvamust tõsiselt võtta ja kelle mitte. :P

Tõsi, "She and Her Cat'i" puhul ma väidan, et selle puhul ei pea esimest osa ära vaatamagi, piisab vaid viiest minutist :P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 11, 2005 23:12    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Mina igatahes jään oma arvamuse juurde, et esimese osa ära vaadates saab öelda midagi NII tegelaste, süzee kui ka anime headuse-halbuse kohta.

polegi öelnud, et ei saa. ütlesin, et kõik ei saa ja kõigi animete kohta ei saa. samas sinu jutu järgi jääb mulje, et seda oskavad kõik teha ja veel nii hästi, et teised peaksid neid uskuma (kuigi niikuiinii teada, et räägid ainult enda eest).
Tsiteerin::
Seega, sulle esimene osa oli vastukarva ja sa vaatasid sellest hoolimata edasi? Ausalt öeldes on mul sinust tsipa kahju. Kuigi, samas, iga inimese enda asi, kuidas ta oma vaba aega sisustab.

ja mul on kahju inimestest, kellel on teistest kahju põhjusel mis subjekti üldse ei huvita. ehk siis kas on mõtet hullu haletseda, kui ta on sinust palju õnnelikum oma olukorras?

anyway, mina ei võta sellist vaatamist nii masohhistlikult kui sina, mul jookseb see kõik ilma erilist jälge jätmata mööda külgi maha. pealegi olen enda kogemustest õppinud, et esimene osa ei pruugi mulle sugugi animest, kui tervikust, maitset kätte anda. nagu näiteks selle UG-gi puhul.
Tsiteerin::
Ise suur poiss, peaksid teadma küll, kelle arvamust tõsiselt võtta ja kelle mitte. :P

loodetavasti tean. aga siiski ei maksaks nii enesekeskselt võtta, et mina tean, ju siis ka teised teavad ning lahmime siin siis oma esmamuljete põhjal...
Tsiteerin::
Tõsi, "She and Her Cat'i" puhul ma väidan, et selle puhul ei pea esimest osa ära vaatamagi, piisab vaid viiest minutist :P

doh, peab õhtuti kirjutamisel tähelepanelikum olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 12, 2005 09:36    Teema: Vasta viitega

Wedding Peach, Sailor Moon, Pokemon, Digimon jms ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 18:53    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
hjarg:
Seega, sulle esimene osa oli vastukarva ja sa vaatasid sellest hoolimata edasi? Ausalt öeldes on mul sinust tsipa kahju.


Rohkem mööda nüüd küll ei anna panna selle haletsemisega. Pigem võiks teda haletseda siis, kui ta oleks peale esimese osa vaatamist ülejäänud vaatamata jätnud. Ja kuna igasuguste analoogiate toomine moes on, siis võrdleks selliseid sarju oma kogemuse põhjal pigem alkoholiga. Kui ma esimest korda elus näiteks õlut maitsesin, ei meeldinud see mulle mitte, nüüd aga joon ning on teine päris hea.
Ja sellest ei saa ma ka kuidagi aru saada, kuidas saab esimest osa ära vaadates "öelda midagi NII tegelaste, süzee kui ka anime headuse-halbuse kohta.". Sa saad ainult oletada, et see langeb edaspidi mingitesse stampidesse(osadel juhtudel ehk langebki) ja äraleierdatud situatsioonidesse, tegelaskujudesse. Kuid isegi kui see ennustus sul täppi läheb, on esimese osa põhjal tehtud ennustus täieti ebaadekvaatne antud ajahetkel. Pärat võid küll nina püsti ajada ja kelkida, et näe, ma ju ütlesin, aga see on tagantjärge tarkus. See on sama hea kui peale esimest osa kulli ja kirja viskamine, tuleb kiri - on hea, tuleb kull - on halb ja kui pärast täppi läheb, siis on endal hea olla.
Enda näiteks võiks tuua hetkel Tenshi na Konamaiki, alguses vaatasin, et ei istu mitte ja jätsin peale paari-kolme-nelja esimest osa vaatamise järgi, kuid minllalgi korjasin järje siiski mingil põhjusel selle uuesti üles ja hetkel ei kahetse üldse, et edasi vaatasin. Omamoodi humoorikas asi on.

Tsiteerin::
Seega, kui ma sinu loogika kohaselt pole "Ramirou't" korralikult lõpuni vaadanud, ei suuda sa mind tõsiselt võtta, kui ma väidan, et see on nii halb, et selle vaatamine teeb füüsiliselt haiget. Seda nii tegelaste, sü¾ee kui ka pantsukaadrite osas?


Mina näiteks ei suuda. Täiesti puhtalt sellepärast, et sa ei räägi sarjast Raimuiro, vaid ainult ja ainult selle sarja esimesest osast ning see mis sa edasi oletad on puhas spekulatsioon, mis võib küll toetuda su suurele kogemustepagasile, kuid sellele vaatamata jääb ikkag ainult ja ainult spekulatsiooniks ja oletuseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 14, 2005 20:01    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Mina näiteks ei suuda. Täiesti puhtalt sellepärast, et sa ei räägi sarjast Raimuiro, vaid ainult ja ainult selle sarja esimesest osast ning see mis sa edasi oletad on puhas spekulatsioon, mis võib küll toetuda su suurele kogemustepagasile, kuid sellele vaatamata jääb ikkag ainult ja ainult spekulatsiooniks ja oletuseks.

See "Raimuiro Senkitan" on üks huvitav nähtus tegelikult. Ma vaatasin selle päris lõpuni ära - see on üks vähestest (äkki isegi ainuke) animeseeriatest, mis mulle algusest peale jura tundus ja mida ma samas siiski edasi vaatasin (kõige enam ehk nn professionaalsest masohhismist). Noh, ja lõpus tundus vähemalt sama jura kui alguses, kui mitte juramgi. Viimast osa olen lausa korduvalt vaadanud, kurat seda teab, miks.

Aga. Kummaline lugu. Hiljuti ilmus saadavale uus "Raimuiro" litsentsi edasi kandev OVA. Vaatasin sellest esimese osa ära ning väga suur oli mu imestus, kui leidsin end korraga igatsemast algupärase seeria järele ja tõdemas, et too oli ikka hoopis kvaliteetsem, isegi päris hea selle uue hingetu käki kõrval. Veider on vahel inimese mälu: hea värvub veelgi kaunimaks, halb kahvatub ajapikku...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2005 13:24    Teema: Vasta viitega

E's Otherwise
Gilgamesh
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: