OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Don't fret people,It's just me and I have lil smth fer y'all
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas alltoodud video on või ei ole parim vanaaasta jäänuk?
Muidugi!
40%
 40%  [ 12 ]
Nah!
60%
 60%  [ 18 ]
Kokku Hääli : 30

Autor Teade
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 10:56    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Ainuüksi see, et sa räägid "oma loogikast" näitab, et sinu väited on algusest peale suure tõenäosusega valed ning lähtuvad mingisugustest sinu isiklikest arusaamistest, millel pole tegeliku loogikaga mingit pistmist.

& kas see väide põhineb "Sinu loogikal"?
Ma saan aru Sinu soositud olukorrast Exbi-vastane positsioon võtta võib küll esialgu väga ahvatlev näida, aga kas kahepoolne tahumatus tähendab seepärast ülekaalukat võidukäiku Joan of Arci jälgedes? Ei.. lubage mul selles kahelda. Põletati ju viimane tuleriidal, uskuge mina säärast poolehoidu ei looda, et zork nii kurva lõpu peaks leidma. Viimast ülevaadet statistika valdkonnast jälgides on vist pigem soodumus minul säärane lõpp leida, õnneks on siiski kaasaeg nii barbaarsed võtted ammu kasutuselt võtnud. Jäägem siis vastuolulist rahu jälgima lootuses , et zorki vaikus toob rahu kogu maale.

Loogika eesmärk on eristada kehtivat/tõest väidet eksitavast/valest, olenemata loogika tüübist. On olemas(eelmainitud) formaalne-, matemaatiline-, sümboolne-, filosoofiline-, mitteametlik-, klassikaline-, jne loogika. Ma ei kavatsegi siia kõike üles lugeda sest sel poleks mõtet. Kõiki neid lookiga tüüpe kirjeldab suur kogus valemeid & teoreeme millest ehk paraja raamatukogu võiks luua & enamus juhtudel üeldakse keeruliselt midagi väga lihtsat vaid selleks, et välistada võimalust mõistmaks midagi teistmoodi.
kaptengalaktlanil on täesti õigus, et loogikat ei saa (tõenäoliselt)kuidagi üheti mõista, kuid seda minu arvates ei piira niivõrd meie mõistus vaid alginfo sest loogika täpsus oleneb info kousest/väärtusest. Infomüra on teave, millele "mõistus" pole suutnud väärtust anda & sellisel juhul on piirajaks inimese võimekus.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 12:43    Teema: Vasta viitega

The World is a Weird and Wonderful Place...

BukonoNugashi kirjutas:

Tsiteerin::
Neko O.o

Edvin?! .O


Seichi kirjutas:

Tsiteerin::
Kas see kõlab teile kuidagi tuttavalt? Kuskilt kaugest lähiminevikust. Lühike poiss, puhas ja tugev, võitis hetkeks isegi Genky südame, siis aga murdus ning jõi viina, kui mulle oli pikapika loengu maha pajatanud, kui väga ta pole alkoholi ning suitsu poolt.


Antud persoon viibib mu külalislahkes korteris as we speak... ilma mingite nähtavate alkoholijoobe tunnusteta muide :wink: Naljakas, et ma just täna sattusin seda asja siin lugema.

Igal juhul on ta väga tore poiss ja see pole ainus asi, mis meid ühendab :P . Alkoholi tarvitame me mõlemad mõõdukalt ja suitsetamisse ka ei usu. Mõõdukus ja kaine meel on toredad asjad.

Vot.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 14:36    Teema: Vasta viitega

Aaa... ma ei saa ütlemata jätta:

Exb, WILL YOU GIVE IT A REST ALREADY??!

Maisaa aru mis värk sul seal ülakorrusel toimub. Iga pisikese mõttetu ja/või lõbusa asja peale on sul vaja hakata vaidlust üles puhuma ning pikalt-laialt seletama täiesti offtopic teemadel. Mõistlikud inimesed puhuvad väiksest asjast vaidluse üles ainult ülepäeviti, vahepeal puhkavad ja postitavad normaalset juttu ka sekka, aga sul tuleb ainult üht ja sedasama...

Kui sul on suur vaidlushimu, liitu mõne väitlusklubiga.

Järjekordne näide sellest, et sa ei suuda ise enam oma postituste kvaliteeti hallata:

Tsiteerin::
Kõiki neid lookiga tüüpe kirjeldab suur kogus valemeid & teoreeme millest ehk paraja raamatukogu võiks luua & enamus juhtudel üeldakse keeruliselt midagi väga lihtsat vaid selleks, et välistada võimalust mõistmaks midagi teistmoodi.


Võiks esitada !retoorilise! küsimuse: Mis lookiga need tüübid siis õige on, keda kirjeldab suur kogus valemeid ja teoreeme? Stiiliteadlikud matemaatikaüliõpilased ehk? :wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 15:42    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Aaa... ma ei saa ütlemata jätta:

Exb, WILL YOU GIVE IT A REST ALREADY??!

Maisaa aru mis värk sul seal ülakorrusel toimub. Iga pisikese mõttetu ja/või lõbusa asja peale on sul vaja hakata vaidlust üles puhuma ning pikalt-laialt seletama täiesti offtopic teemadel. Mõistlikud inimesed puhuvad väiksest asjast vaidluse üles ainult ülepäeviti, vahepeal puhkavad ja postitavad normaalset juttu ka sekka, aga sul tuleb ainult üht ja sedasama...

Kui sul on suur vaidlushimu, liitu mõne väitlusklubiga.

Järjekordne näide sellest, et sa ei suuda ise enam oma postituste kvaliteeti hallata:

Tsiteerin::
Kõiki neid lookiga tüüpe kirjeldab suur kogus valemeid & teoreeme millest ehk paraja raamatukogu võiks luua & enamus juhtudel üeldakse keeruliselt midagi väga lihtsat vaid selleks, et välistada võimalust mõistmaks midagi teistmoodi.


Võiks esitada !retoorilise! küsimuse: Mis lookiga need tüübid siis õige on, keda kirjeldab suur kogus valemeid ja teoreeme? Stiiliteadlikud matemaatikaüliõpilased ehk? :wink:

"Loogikatüüpe" oleks õigem ütelda? Aga see oli küll vähim põhjus minu postituse kallal norimiseks.

Mis puudutab minu äkilist iseloomu iga häiriva postituse sisu lahata vastavalt oma soovile siis kas tõepoolest erick, minu vaigistamine teeks Sinu/kellegi teise elu tõepoolest paremaks?
Minu tihe sekkumine on sageli põhjustatud sellest, et ilmselt mõningad minust targemad ühiskonna tegelased teavad tunduvalt paremini milline Exb on, milline on tema mõtlemine & mis veel olulisem, milline ta olema peaks. Saa minu meelehärmist aru, pole ju kerge Exbi rolli täita & kõike prefektselt teha, nagu täiuslikkuse mudel seda ette näeb.

Aga, et ma ülekohut siin ei teeks.. siis kohe peale seda üritan ühe hääletuse üles panna mis küsib; "Kas Exb tuleks vaigistada?" & kuni hääletus on jaatav olen kohustatud seda ka siis(siinse foorumi suhtes) olema. Seal on Sul võimalus oma "jah" häääl anda.

Edu
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 15:50    Teema: Vasta viitega

Totu .) Exbikene, see teema polegi sinust ja keegi pole palunud sul ennast siin avada, aga kui sa seda teha soovid, on see väga tähelpanuväärne, ainult pole ilus seda teiste süüks ajada.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 15:52    Teema: Vasta viitega

mulle isiklikult meeldib väga expi ülespuhutud ja lennukas kirjastiil. kujutan teisel pool kuvarit ette vennakeste dumas`de purupurjus kadunud õde.

hämmastav kuidas ühe teema annab viia kahest tsikist veebikaamera taga kõigepealt hukas nooruseni ning sealt veel jeanne d´arc-ini. hämmastav.

edit:

Tsiteerin::
Minu tihe sekkumine on sageli põhjustatud sellest, et ilmselt mõningad minust targemad ühiskonna tegelased teavad tunduvalt paremini milline Exb on, milline on tema mõtlemine & mis veel olulisem, milline ta olema peaks. Saa minu meelehärmist aru, pole ju kerge Exbi rolli täita & kõike prefektselt teha, nagu täiuslikkuse mudel seda ette näeb.

Aga, et ma ülekohut siin ei teeks.. siis kohe peale seda üritan ühe hääletuse üles panna mis küsib; "Kas Exb tuleks vaigistada?" & kuni hääletus on jaatav olen kohustatud seda ka siis(siinse foorumi suhtes) olema. Seal on Sul võimalus oma "jah" häääl anda.


kuule sa multikatest ei vinnaks vahepeal rääkida veitsa vä ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 16:55    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
...pole ju kerge Exbi rolli täita & kõike prefektselt teha, nagu täiuslikkuse mudel seda ette näeb.


Kas see oli iroonia või lihtsalt iga järgnev postitus toob uued trükivead?? LaLaLaa

On täiesti arusaamatu, kuidas sul oma pompöösse stiili juures õnnestub niivõrd lustakaid vigu teha, mis ühtlasi ka kogu su postituse mõtte efektselt ära nullivad... 0.o

Aga üldiselt jah. Exb, laienda oma horisonte ja löö meid millegi värskega palun. Hetkel on küll nii, et silm väsib su nime nähes juba ette ära....

EDIT: tegelt, kui juba bitchimiseks läks, siis Exb, su avatar on umbes-täpselt 2X suurem kui foorumi reeglid lubavad...

Nüüd on sul võimalus demonstreerida oma viisakust ja see pisike probleem kõrvaldada :wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--


Viimati muutis seda erick (Nelj Jan 12, 2006 17:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 17:00    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Hetkel on küll nii, et silm väsib su nime nähes juba ette ära....


oh geniaalne . selle peab meelde jätma LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Lumekass



Liitunud: 12 Jan 2006
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 17:56    Teema: make semiotics, not war Vasta viitega

Mis puutub Exbi kommentaari ning sellest tulenevatesse väitlustesse, siis on tegu ilmselgelt terve rea misunderstandingutega.

kõigepealt, kuna Exb ei järginud oma põhimõtteid (ei vaadanud enne kommenteerimist videot lõpuni), ei jõudnud ta märgata, et muusika/video ühtib, ega teada, et tüdrukud on video ise teinud. Ehk oleks selle teadmine tema hinnagut pehmendanud?

kuna exb tõlgendas seda kui:
Tsiteerin::
Exb: seksuaalse alatooniga reklaam noorte tütarlaste kohta.

siis on ilmselge miks see talle ei meeldinud. Ka minule ei meeldiks, kui näiteks telekast tuleks autoreklaam kus auto ümber jookseksid bikiinides 15 aastased, ja asjal oleks seksuaalne alatoon.

Aga see siin polnud seksuaalse alatooniga reklaam, vaid lihtsalt väike salvestatud karaoke, mida sõbrad (eelkõige oma vanuses sõpradega) jagasid. way to go geki :)

mis puutub loogikasse ja semiootikasse, siis tunnen vajadust kommenteerida, kuna õpin viimast.

eestikeelne sõna "seksikas" võib olla ideede "ilus" või "hea välimusega" alamkategooria, kuid üldjuhul on mõte siiski rohkem seksiga seotud. Samas on inglisekeelne "sexy" palju pehmem väljend kui eestikeelne (näiteks "sexy book, sexy colour" jne.).

ja jällegi- väär pole 'sexy' antud juhul sellepärast, et see pole suunatud 45 aastastele kiimastele meestele ja naistele (>_<), vaid samasugustele sweetidele noortele nagu nemad ise ^_^

Exbi sõna 'loogika' kasutamist on aga tema vastased (minu arust teadlikult) valesti tõlgendanud ning seda üsna autult rünnanud. Peaks ju selge olema, et Exb mõtles "minu loogika" all "minu arusaamine asjast".
_________________
refined social skill dance


Viimati muutis seda Lumekass (Nelj Jan 12, 2006 18:21). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Lumekass



Liitunud: 12 Jan 2006
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 18:13    Teema: Vasta viitega

mul on hea meel,seichi , et mäletad kui 'väike, puhas ja tugev' ma olen *smiles* aga väljendi 'murdumine' kasutamine on kyll demagoogiline lähenemine asjale. Dünaamika & väike metsikus now and then kuuluvadki tasakaalu juurde.
_________________
refined social skill dance


Viimati muutis seda Lumekass (Reede Jan 13, 2006 00:49). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 18:51    Teema: Re: make semiotics, not war Vasta viitega

Lumekass kirjutas:

kõigepealt, kuna Exb ei järginud oma põhimõtteid (ei vaadanud enne kommenteerimist videot lõpuni), ei jõudnud ta märgata, et muusika/video ühtib, ega teada, et tüdrukud on video ise teinud

kas ma panen väga mööda kui ma ütlen, et ülalolevas lauses on kolm vale väidet? kui sa oskad Exb'i eest oskad kosta, siis võid ka ise seda teha.
Tsiteerin::
Exbi sõna 'loogika' kasutamist on aga exbi vastased (minu arust teadlikult) valesti tõlgendanud ning seda üsna autult rünnanud. Peaks ju selge olema, et Exb mõtles "minu loogika" all "minu arusaamine asjast".

peaks ju selge olema? kui keegi ütleb, et "Ausalt üteldes ei salli kui minu loogikas kaheldakse", siis ma ei loe siit välja "loogika = minu arusaamine asjast". pigem viitab see hilisema kommentaariga koos sellele, et olgu mu loogika kasvõi lausvale, mina sellest ei tagane ja vaidlen kõigile vastu kes seda mulle selgeks püüavad teha. vähemalt selline mulje mulle jääb (koos tema eelnevate postitustega).

lisaks veel tagantjärgi vaadates kommentaari "Minu sallivus oma loogika kriitikasse ei mõjuta selle õigsust" paneb kahtlema, et kas ta mitte "selle" all "oma loogikat" ei mõelnud. sellisel juhul tuleks mul oma muljet korrigeerida järgnevaks: ei tunnista, et mu loogika võib vale olla ja vaidlen kõigile vastu kes püüavad seda mulle selgeks teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Lumekass



Liitunud: 12 Jan 2006
Postitusi: 19
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 19:24    Teema: Vasta viitega

Esimene väide on mul õige küll:
Tsiteerin::
Exb: Kuigi oma põhimõtetele truuks jäädes peaksin ennem oma arvamuse avaldamist asjaga täielikult tutvuda otsustasin, et antud video pole minule piisavalt väärtuslik selle lõpini vaatamiseks.

samas on Ruril õigus, et Exb ise pole kuskil välja öelnud, kas ta arvas et tüdrukud on video ise teinud või mitte. oma väites lähtusin hjargi lausest:
Tsiteerin::
Ksitav on, kes õieti selle loo sinna külge riputas? Äkki tütarlased ise?


Exbi "minu loogika" tähendab siiski "minu arvamus" või "seisukoht". Tähendus tuleb otseselt viisist, kuidas ta seda sõna kasutab, vt:
Tsiteerin::
Ausalt üteldes ei salli kui minu loogikas kaheldakse. Kuid loogikaviga ma ei teinud, sest arvasin, et 15-17 on veel vanus kus antud teema peaks praktiliselt ebaoluline olema. Aga ehk ei peaks ma seda enda seisukohast vaatama, teised on teistsugused. Sain aru!


Samas on Ruril ka minu arvates täielikult õigus, et Exbi sõnumi "Ausalt üteldes ei salli kui minu loogikas kaheldakse" sisu on "ei tunnista, et mu loogika võib vale olla ja vaidlen kõigile vastu kes püüavad seda mulle selgeks teha." Pidasin lihtsalt seda ilmselgeks ning ei hakanud sellel teemal üldse sõna võtma, lihstalt leidsin et on vale rääkida loogikast, kui tegu on arvamusega.
_________________
refined social skill dance
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 19:45    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Tsiteerin::
...pole ju kerge Exbi rolli täita & kõike prefektselt teha, nagu täiuslikkuse mudel seda ette näeb.


Kas see oli iroonia või lihtsalt iga järgnev postitus toob uued trükivead?? :D

On täiesti arusaamatu, kuidas sul oma pompöösse stiili juures õnnestub niivõrd lustakaid vigu teha, mis ühtlasi ka kogu su postituse mõtte efektselt ära nullivad... :shock:

Aga üldiselt jah. Exb, laienda oma horisonte ja löö meid millegi värskega palun. Hetkel on küll nii, et silm väsib su nime nähes juba ette ära....

EDIT: tegelt, kui juba bitchimiseks läks, siis Exb, su avatar on umbes-täpselt 2X suurem kui foorumi reeglid lubavad...

Nüüd on sul võimalus demonstreerida oma viisakust ja see pisike probleem kõrvaldada :wink:

Tegu oli irooniaga mu Sherlock Holmes'i rolli täitev emakeele õpetaja erick.. & Sa suhtud Exbi (Jah ma võtan endale alatult vabaduse rääkida endast nii kolmandas kui ka esimeses(?) isikus läbisegi) nagu minul lasub kohustus teid ärkvel hoida & maailmas toimuvat teieni tuua. Aga oh isekust, jälle on Exb enesele loomuliku postitusega hakkama saanud & avatar on tal kah poole suurem. Millest kõigest ma ericku ilma olen jätnud. Minusugused tuleks juba enne kõnevõime arenemist risti lüüa.. (Aga eks ma annan endast parima, et tulevikus teie meeli ärevil hoida)

erick see võib Sind üllatusena tabada, kuid mind pole Sa kordagi seni veel üllatunud. Näed sa mind seda Sulle ette heitmas? Kujutle nüüd ette, et ükski inimene ei ole Sind sind suuteline üllatama. Oleks maailm siis parem koht? Kahtlen.
---PS!---
Seni väga mrdmatu "Exbi kood" näib olevat de¹ifreeritud Lumekassi poolt, enamjaolt ka täiesti eksimatult.
Muuseas ruri, esimeses postitused saatsingi teadmises, et muusika on lisatud 3-date isikute poolt, seega oli Lumekassil seda eeldades täiesti õigus(ning seda lihtsat loogikat kaksutades).
Mis puudutab "Exbi loogikat" siis selle koha pealt meie Lumekass nii eksimatu polnud. "Oma loogika" üteldes ei pidanud ma silmas loogikat tähenduselt(ega oma arusaamist), vaid tulemuselt.
Kui "minu loogika" ütleb, et 9*6=36 ning keegi suvatseb "minu loogikas" kahelda & kontrollida "minu loogikast tulnud vastust" mis "tema loogika" alusel annab hoopis tulemuse 9*6=54.
Ma kinnitan, et mõlemad vastused on saatud kasutades üheselt mõistetavalt loogikat, esimene on lihtsalt arvutatud viieteistkümnend süsteemis.
Mul on tunne, et Lumekass ei kasutanud ühtegi voodoo trikki arusaamaks minu ürikutest, vaid nägi mõnevõrra rohkem kui hetke vaeva & luges kogu teksti mõttega läbi.. Nii lihtne see ongi!
_____
Pigem Ei 83%
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 20:04    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
nagu minul lasub kohustus teid ärkvel hoida & maailmas toimuvat teieni tuua. Aga oh isekust, jälle on Exb enesele loomuliku postitusega hakkama saanud & avatar on tal kah poole suurem. Millest kõigest ma ericku ilma olen jätnud. Minusugused tuleks juba enne kõnevõime arenemist risti lüüa.. (Aga eks ma annan endast parima, et tulevikus teie meeli ärevil hoida)


tegelt sul on on täitsa õigus . uhiuut expi postitust üldistes nähes tõusevad mu kulmud alati korraga kõrgele üles ning enne lugema asumist mähin ennast mõnusalt tekki ja süütan sigareti.

Tsiteerin::
Seni väga mrdmatu "Exbi kood" näib olevat de¹ifreeritud


iseenesest peaks see elementaarse intelligentsi ning pealehakkamise küsimus olema. kui kõik laused ilusti eraldi välja kirjutada, igasugu kirjavahemärgid/suured tähed/veidrad vormid ning arusaamatud (kuid lapsikult naljakad) võõrsõnad enda jaoks arusaadavaks teha, siin seal kirjavead parandada ning öeldised ja alused õigesse järjekorda seada, siis peaks siililegi selge olema, mida exb öelda tahab. aga kas exb üldse ise saab aru, mida ta öelda tahab? see on küsimus.

Tsiteerin::
Tegu oli irooniaga mu Sherlock Holmes'i rolli täitev emakeele õpetaja


üleüldse kas sa vait ei peaks seni kaua olema kuni see küsitlus seal läbi on ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 20:34    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:

üleüldse kas sa vait ei peaks seni kaua olema kuni see küsitlus seal läbi on ?
Ma saan aru kammereri kärsitust soovist juba kuldset vaikust nautida kuid sealne küsitlus on ajatu, et kohalikel kunagi ei puuduks võimalus minu vaikimise poolt hääletada. See on tuleviku Exbi-mitte-kuulda-soovivate inimeste huve arvestades nii läkitatud.

Pigem Ei 83%
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabeth



Liitunud: 9 Veeb 2004
Postitusi: 39

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 21:34    Teema: Vasta viitega

tegelikult hakkab mu pea vaikselt valutama nende postituste peale, mida Exb genereerib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 21:50    Teema: Vasta viitega

Lumekass kirjutas:
Esimene väide on mul õige küll:

minu viga siis. tundub, et Exb'i teksti lugedes hakkab Exb'i diagonaalis lugemine külge, seda enam, et tema tekst on ka lauseehituselt raskesti loetav. seega ei olnud midagi sellist meeles ja ei hakkanud ka eestpoolt vaatama vaid lähtusin enda arusaamisest Exb'i lugemisstiilist mis tundub mulle ta vastuste järgi väga pealiskaudne, st vastuoluline põhimõttega, et midagi läbi vaadata/lugeda ja siis kommenteerida.

teiste puhul mõtlesin, et kas Exb on tõesti ka mujal sama pealiskaudne kui lugemisel ja tundub, et on. st ei pea silmas seda kes selle video sinna riputas vaid otseselt muusika/video ühtimist, mida on tegelikult suht kohe märgata (kuigi halvasti), seega ka kes muu selle video ikka tegi kui tüdrukud ise. minu arust ääretult väiksem tõneäosus on, et keegi filmis neid salaja sel ajal kui nad kusagil toas lõbutsesid.

Tsiteerin::
Exbi "minu loogika" tähendab siiski "minu arvamus" või "seisukoht". Tähendus tuleb otseselt viisist, kuidas ta seda sõna kasutab, vt:
Tsiteerin::
Ausalt üteldes ei salli kui minu loogikas kaheldakse. Kuid loogikaviga ma ei teinud, sest arvasin, et 15-17 on veel vanus kus antud teema peaks praktiliselt ebaoluline olema. Aga ehk ei peaks ma seda enda seisukohast vaatama, teised on teistsugused. Sain aru!

arusaamise küsimus. segab lisaks veel see, et samas tuleb kohe järgi sõna "loogikaviga" mida on väga kohmakas tõlkida kui "arvamuse viga." pealegi rebisin ma kohe alguses esimese lause kontekstist välja ja seega irdusin rajalt mis tõlgendab loogikat kui "minu arvamus." ja nagu ka ülevalpool Exb'i kiidusõnadest sinule näha, meeldib Exb'i le oma maailmas oma mõistetega elada ning neid mitte teistele selgitada mis temast arusaamise, lisaks eelpool mainitule (vt ka kammereri teksti), veelgi raskemaks teeb.

Exb kirjutas:
Mis puudutab "Exbi loogikat" siis selle koha pealt meie Lumekass nii eksimatu polnud. "Oma loogika" üteldes ei pidanud ma silmas loogikat tähenduselt(ega oma arusaamist), vaid tulemuselt.

mis on loogika tähenduselt ja loogika tulemuselt?

Tsiteerin::
Kui "minu loogika" ütleb, et 9*6=36 ning keegi suvatseb "minu loogikas" kahelda & kontrollida "minu loogikast tulnud vastust" mis "tema loogika" alusel annab hoopis tulemuse 9*6=54.
Ma kinnitan, et mõlemad vastused on saatud kasutades üheselt mõistetavalt loogikat, esimene on lihtsalt arvutatud viieteistkümnend süsteemis.

kui näite kallal norida, siis mina küll ei saa neid vastuseid loogiliselt, vaid matemaatiliselt ning eelnevalt teadmist omades, et mis arvusüsteemis ma arvutan. sest loogiliselt arvutamine arvudega mille puhul ei tea mis süsteemis nad on, on pigem äraarvamine.

ma võin öelda, et on loogiline, et 9*6=54, sest nii on paika pandud, aga ma ei saa seda tulemust loogiliselt, vaid arvutades matemaatika reeglite järgi. seega ei saa ma su näitest aru kuna minu jaoks on see näide vale. asja teeb segasemaks veel see, et tood mängu teaduse versus "oma arvamus" ning võrdsustad nad omavahel. st umbes nii, et järgnevate väidete õigsus on võrdselt tuvastatav ja kehtiv kõigi jaoks: 6*9=36 ja "15-17 on veel vanus kus antud teema peaks praktiliselt ebaoluline olema".

lõpetuseks: arvutage mulle palun loogiliselt vastus tehtele 3+3? kes annab õige vastuse, see saab 100 krooni.
Tsiteerin::
Mul on tunne, et Lumekass ei kasutanud ühtegi voodoo trikki arusaamaks minu ürikutest, vaid nägi mõnevõrra rohkem kui hetke vaeva & luges kogu teksti mõttega läbi.. Nii lihtne see ongi!

kui see nii lihtne on, siis miks sa seda ise ei tee?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 21:51    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et Exb võidab. Ma mõtlen ka teistest erinevalt ja loomulikult see teistele ei meeldi, aga ma ei muuda oma arvamust seetõttu ja hea meel näha ja lugeda, et Exb ka seda ei tee. Võitku individuaalsus .P

Ja kui juba kord mainiti seda avatari, siis miks Sa, Exb, Angelina Jolie valisid?
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 22:03    Teema: Vasta viitega

BukonoNugashi kirjutas:
Ma loodan, et Exb võidab.

ma ei teadnudki, et meil siin asi auhinna peale käib. või millegi võitmise peale. et nagu mida sa võitjale pakud?

mis teistmoodi mõtlemisse ja arvamuse muuutmisse puutub, siis jäärapäiselt oma arvamusest kinnihoidmine ja mittetahtmine aru saada mida teised räägivad ei ole minu arust posittivne omadus. samas eks seal ole oma osa ka selles kui hästi suudetakse kellelegi midagi selgeks teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2006 22:46    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
arvutage mulle palun loogiliselt vastus tehtele 3+3?


loogiliselt oleks vastus 6, sest oleks ebaloogiline midagi muud arvata.

Tsiteerin::
ma ei teadnudki, et meil siin asi auhinna peale käib. või millegi võitmise peale. et nagu mida sa võitjale pakud?


millalgi oli teles selline mäng et saadad smsi oma kodu keset linna lemmiktegelase nimega tv3e ja võid võita lõuna selle näitleja ning kerttu rakkega. lõuna kerttu rakkega oleks alati teema, aga lõuna EXPiga .. !? see rokiks mu väikest maailma küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: