OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka kokkutulek - 24.-25. märts 2007 Kunstimäel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 13:48    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Jäin kuidagi magama, kuid nägin mingeid jaburusi unes, vähkresin hommikuks oma linad ja teki sõlme ja ärkasin üleni läbimärjana.


Ilmselgelt menopausi tunnused.

Tänud fotoseeria eest, mind oleks võinud välja foto¹oppida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:00    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Jäin kuidagi magama, kuid nägin mingeid jaburusi unes, vähkresin hommikuks oma linad ja teki sõlme ja ärkasin üleni läbimärjana.


Ilmselgelt menopausi tunnused.

Tänud fotoseeria eest, mind oleks võinud välja foto¹oppida.


WTF, menopaus 18 aastasel mehel? väga hull.

Kui mul ainult meeles oleks, milline sina välja nägid, pmst sai ju inimesed jagada mõnda gruppi:
vanad ja suured - ops, hjarg, Trash, Jackwood näiteks
keskmised ja karvased - xin, MTI, kaptengalaktlan näiteks
nooremad ja karvased - yoshy, mina, fushi jne
mitte-karvased - Vabarna-senpai ja erick näiteks.
naised-tüdrukud.
Inimesed, kes ei paistagi eriti otakud välja - Hotpapa ja 0h00 näiteks.

see minu jaotus tuleb minu harjumusest kõiki asju grupeerida ja liigitada, seda ei maksa väga tõsiselt võtta.

Ahjaa, kurb on see, et ma oma nimesildi maha unustasin, oleks mälestuseks. Kuid selle eest sain ma ühe teise nimesildi endale *kuratlik irve*



he he he.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:09    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Kui nüüd järele mõelda, siis mul tekib tunne, et jackwood oli nuhk. Kogus infot, kuulates pealt absoluutselt kõiki vestlusi ning üsna pea esitab ta meie kõigi vastu inkrimineerivat tõestusmaterjali meie kuritegude kohta.

QFT
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:15    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
nooremad ja karvased - yoshy, mina, fushi jne
mitte-karvased - Vabarna-senpai ja erick näiteks.


See on nüüd küll naljakas. Ma olen enda liigitusega päri, aga seda, kust otsast Random ise karvaste alla liigitub, ma küll ei näe.

Kas sa peitsid oma patsi/habeme kokkutuleku ajaks ära või? wink

BTW, keep them pictures coming.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:17    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Tsiteerin::
nooremad ja karvased - yoshy, mina, fushi jne
mitte-karvased - Vabarna-senpai ja erick näiteks.


See on nüüd küll naljakas. Ma olen enda liigitusega päri, aga seda, kust otsast Random ise karvaste alla liigitub, ma küll ei näe.

Kas sa peitsid oma patsi/habeme kokkutuleku ajaks ära või? wink


Täna kooli minnes oli pinginaabri esimene kommentaar "aja lõng maha, aitab küll juba, sa näed välja nagu Puhhi perse"
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:42    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Täna kooli minnes oli pinginaabri esimene kommentaar "aja lõng maha, aitab küll juba, sa näed välja nagu Puhhi perse"


Puhhi perse? Olen ma millestki olulisest ilma jäänud?

This thread is useless without pictures!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:42    Teema: Vasta viitega

Heh, tänapäeva "jou jõmmid, ma ajasin oma pea nii siledaks et ilusa ilmaga kumavad ajud läbi" soenguid arvestades pole see näitaja.

Vaata Fushit näiteks - juuksed pole küll nii pikad kui eht-karvastel, aga see-eest on ta pingutanud, et igalt poolt oleks ühtlaselt karvane - varsti on tal habe nagu viikingil.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:47    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Heh, tänapäeva "jou jõmmid, ma ajasin oma pea nii siledaks et ilusa ilmaga kumavad ajud läbi" soenguid arvestades pole see näitaja.

Vaata Fushit näiteks - juuksed pole küll nii pikad kui eht-karvastel, aga see-eest on ta pingutanud, et igalt poolt oleks ühtlaselt karvane - varsti on tal habe nagu viikingil.


eks ta ole, samas on mõnus palaval ajal lühikeste juustega olla. talvel on piiade juustega jälle parem.

Vapper Viiking Fushist niipalju, et ta kavatseb juukseid kõvasti lõigata, sest muidu hakkab emme kärama. Nii ta igatahes rääkis.
_________________


Viimati muutis seda Random (Esm Märts 26, 2007 14:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:48    Teema: Vasta viitega

Jah.

Ning mu ajutine karvkate näos on laiskuse, mitte pingutuste tulemus.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:52    Teema: Vasta viitega

Aijahh, Fushi, pead õppima selgeks selle kõige raskema boheemlaste kunsti: kuidas ajada neljapäevast habet nii, et see näeks kolmepäevane välja LaLaLaa
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:53    Teema: Vasta viitega

Nojah, nii see juba kord on - keegi ei hinda karvafoliikulite rasket tööd, eksju.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:53    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Aijahh, Fushi, pead õppima selgeks selle kõige raskema boheemlaste kunsti: kuidas ajada neljapäevast habet nii, et see näeks kolmepäevane välja LaLaLaa


kääridega.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 14:59    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:

Heh, tänapäeva "jou jõmmid, ma ajasin oma pea nii siledaks et ilusa ilmaga kumavad ajud läbi" soenguid arvestades pole see näitaja.


Selle kokkutuleku minu intelligentseim vestlus ericku ning edviniga oli umbes samadel teemadel - aga liikus kiirelt teemadeni nagu "mis on elu mõte?" ning "miks me siin üldse oleme?".

Üldse selle kokkutuleku kõige toredamateks leidudeks olid 0h00, erick, edvin ("kapsa-edvin" tuleneb muideks sellest, et ta seisis kunagi kapsa kõrval) ning Trash, kes osutusid äärmiselt meeldivateks noormeesteks. Acousmatique piidlesin muidugi imetledes kaugemalt leidamata saamatult sõnu millega talle läheneda.

Ning õed Jallaid osutusid väga kenadeks tütarlasteks. Chiisani piirasid mingil hetkel täielikult kaardimängurite hordid ning me 0h00-ga ei ei jaksanud mariot mängima hakata.

Ja erinevalt teistest mulle see viktoriin küll väga meeldis. Egas viktoriinid peagi kerged olema. Nagu ka male, kus ma kaptengalaktlanilt kiirelt pähe sain.

Aa ning nüüd olen ma kindel, et tellin endale ka Nana mangad ära, kuna nad nägid paberil ikka väga-väga ilusad välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 15:20    Teema: Vasta viitega

2 pilti siit foorumist :)




_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 15:22    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Aijahh, Fushi, pead õppima selgeks selle kõige raskema boheemlaste kunsti: kuidas ajada neljapäevast habet nii, et see näeks kolmepäevane välja :D

Mu korterinaabrit arvestades ei tohiks boheemluse omandamine mulle mingeid raskusi valmistada, aga, kuramus, räpased nõud ja nurka kusemine ärritavad mind. Boheemlus ei ole minule.
kammerer kirjutas:
Acousmatique piidlesin muidugi imetledes kaugemalt leidamata saamatult sõnu millega talle läheneda.

"Namaste, mu sõber."

Mulle ka meeldis viktoriin, ehkki ma selle läbi hävitasin igasuguse illusiooni oma vaieldamatust kompetentsist anime-alalistes diskussioonides. Aga noh, vähemalt ma teadsin Sazae-san'i.

genky lubas järgmine kord minul viktoriin koostada. Ma loodan, et selleks ajaks on kõikidel selge kuidas termin kreeka koor mängutööstusega seotud on. :)
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Esm Märts 26, 2007 18:37). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 17:42    Teema: Vasta viitega

mu suhtlusring oli kaunis väike, end see-eest tubli. kammereri ja "ebaregistreerunuga" sai enamus aeg koos tsillitud. natuke trashiga ja rändomhiroga juttu aetud.kapsaedvini ja erickuga sai õdakul ka natuke intelligentselt vesteldud. mulle endale tundus, et ma ei näidanud piisavalt initsiatiivi üles või siis mõjusin võõrastavalt, sest nagu suvalinekangelane arvas, ei näe ma otaku moodi välja (kusjuures ma solvusin selle märkuse peale :) ) ning ei saanud teistega eriti tuttavaks. sellest oli natu kahju aga pole hullu. ehk järgmine kokkutulek siis. kokkuvõtvalt meeldis mulle üritus täitsa ja need tüübid, kellega ma kokku puutusin, osutusid tõsiselt lahedateks. vb oleksin pidanud sutsu rohkem raha kaasa võtma, sest sai parajalt võimeldud, enne kui tartust tallinna sain LaLaLaa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 18:03    Teema: Vasta viitega

0h00, sul ei olnud prille ja sa ei olnud ka karvane, üldse nägid välja nagu inimene, mitte otaku.

nüüd järgi mõeldes ei oskagi öelda, et oleks väga palju rahvast tundma õppinud. Enamus ajast sai millegipärast kas Trashi või Opsi läheduses veedetud, hea osa õhtust võttis enda alla male Kaptengalaktlaniga mis kestis ikka väga kaua. Ei vahtinudki niisama nurgas, kuid vist olin ikkagi liiga vaikne ja lasin teistel rääkida.

jah, järgmine kord rohkem tutvusi (hmm, kas see ei olnud mitte Fuumini eesmärk Sexy commandos, et saada 100 sõpra, kuid tulemuseks oli Masaru ja muud hullud)

Vabarna-senpaiga (kes selle nime küll välja mõtles, äkki mina ise veel, no mitte ei tea) sai Yu Yu Hakushot ka natuke mängitud. Ei olnud sama tunne mis famiklooniga, pealegi lõppes asi liiga kiiresti, ei saanud rütmi kätte. Ja pultidest niipalju, et tal oli eelis. Ümara nupuasetusega saab paremini combosid teha kui eraldi asetsevate nuppudega.

kardan, et juhtub sama mis alati, keegi ei mäletagi järgmine kord mind. xin kah rebis, pöördus minu ja Zero poole ja küsis "kumb teist random on?" ma istusin tema kõrval animeööl mitu tundi, ta ähvardas mind kappi kinni panna ja nukkidega tuutusse anda aga lõpuks oleks hoopis Zerole äkki äsanud.


Chiisani ümber käivat suminat oli ka huvitav jälgida. Otseselt lähenejaid oli vähe, kuid nurga taga ikka räägiti. hehe... Käsi püsti, kes teda pärast öösel unes nägi. 0.o

0h00, mis võimlemist sa siis tegid?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 18:06    Teema: Vasta viitega

haha. ma käisin just 2 päeva enne kokkutulekut juuksuris ja prillid olid mul kotis peidus LaLaLaa.

einoh. elistasin mitu sõbrannat läbi, enne kui kellegagi ühendust ja seeläbi ka raha sain. enne kunstimäelt lahkumist lugesin raha üle aga tuli välja, et ma olin unesegaselt valesti arvestanud. aga polnud hullu, lõppeks jäi mul niipalju raha piletist üle, et endale kõrrejooki osta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 18:23    Teema: Vasta viitega

0h00 kirjutas:
haha. ma käisin just 2 päeva enne kokkutulekut juuksuris ja prillid olid mul kotis peidus LaLaLaa.

einoh. elistasin mitu sõbrannat läbi, enne kui kellegagi ühendust ja seeläbi ka raha sain. enne kunstimäelt lahkumist lugesin raha üle aga tuli välja, et ma olin unesegaselt valesti arvestanud. aga polnud hullu, lõppeks jäi mul niipalju raha piletist üle, et endale kõrrejooki osta.


Oeh, oleksid võinud küsida. Mul oli rahakott raha täis. Tegelikult küll mitte väga ja see raha läks täna niikuinii õpetajale klassi pildialbumi eest, kuid ikkagi. Ma olen lahke andma, kuid kitsi pakkuma.

oleks ka pidanud juuksurisse minema.

Muuseas, kelle idee oli mind kappi kinni panna?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
W_W



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 18:39    Teema: Vasta viitega

Tundub, et teil oli seal väga lõbus... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: