OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anti-anime
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 19:54    Teema: Vasta viitega

Olen ma kuskil väitnud, et minu arvates on tüüpilisus hea? Enda arvates ütlesin mina, et kui lastaks planeet juppideks oleks see küllaltki labane lahendus. Märksa labasem kui lahendada asi nii, et head maailma päästavad, vähemalt kui see hästi ja originaalselt lahendatud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 22:49    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Vaadake tõele näkku, sellist asja juhtub päriselus üliharva.

Ja neid üliharvu juhtumeid kajastavad paljud animed.

ei kajasta. päriselus ei ole selliseid juhtumeid kus suht lambist armuvad 2+ tüdrukut nö keskmisesse poissi, kes pole siiamaani suutnud endale tüdruksõpra leida, põhjusel, et see aitas neil midagi leida või sai muu taolise pisiabistamisega hakkama.

sellised animed kajastavad pigem unistusi kui midagi mis on reaalselt kusagil juhtunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 22:58    Teema: Vasta viitega

Muuseas, ma olen mõelnud, et võiks ringi käia kohvitass näpus ja seda ilusatele tüdrukutele siis "kogemata" peale loksutada. Kuid olen kindel, et erinevalt animest lõpeks see mul kurvalt, eriti rahakotile.

Vaadates nüüd Onegai Twinsi, siis on minu oponentidele väga hea küsimus:

Kui mitmele teist on ukse taha ilmunud samal päeval 2 superkena tüdrukut, kes tahavad sinu poole elama kolida, kuigi pole sind enne näinudki?

Leppige faktiga, vastassoo esindajad ei kuku lihtsalt taevast sülle. jah, see on võimalik, kuid ülimalt ebatõenäoline.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 23:38    Teema: Vasta viitega

Loodan et kunagi on võimalus tehnoloogia abil ise animes olla/tunda jne. Siis tiriks kohe terve kõvaketta haaremianimet täis. LaLaLaa
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 06:08    Teema: Vasta viitega

random hero kirjutas:
Kui mitmele teist on ukse taha ilmunud samal päeval 2 superkena tüdrukut, kes tahavad sinu poole elama kolida, kuigi pole sind enne näinudki?


mul on pidevalt sellised jamad .. :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 11:10    Teema: Re: Anti-anime Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Keset Onegai Twinsi tuli mõte, et miks peaks tegelikult 2 ülikena tüdrukut mingi keskmise poisi peale lolliks minema.

Niiaplju, kui ma mäletan, siis on neil ka põhjused olemas. Päris niisama ja ilma põhjuseta nad temaga ei mehkelda seal.

Random Hero kirjutas:

Niisiis, pange siia anime ideed, mis on tavaliste ideedega vastuolus.
Näiteks:
Haaremianime, kust peategelane jääb lõpus ikka üksi.
Mecha, mis saab alati peksa, kuigi on heade poolel.
vägev sõdalas-peategelane, kes sureb halva juhuse tõttu (jääb bussi alla)
jätkake.

IMHO, on need sellised ideed, mida pole mõtet teostada ning selle viimase puhul anime ka lõppeks. Või mida sellest animest enam edasi teha, kui peategelane surnud...
Samas Futakoi Alternative's jäi lõpp selliseks lahtiseks. Peategelane ei jäänud küll üksi, vaid kolmekesi, kuid olukord jäi minu arust selliseks õhusrippuvaks.

MTI kirjutas:
Sumomomo Momomo on näiteks selline tugev keskmine haaremianime, aga põhjendus miks neid naistegelasi ühe tüübi ümber nii palju on, on täiesti olemas.

Ma ei tea miks, kuid millegipärast ei suuda ma ise veel Sumomomo't haaremianimeks liigitada. Seal küll sebib tüübi ümber palju tibisi ringi, kuid olukord on kuidagi erinev tavaliste haaremianimete omast. Ei ole seda tüüpsituatsiooni, kus peategelane kõigub valiku vahel - keda valida ja miks. On üks tüdruk, kelles ta on konkreetselt huvitatatud, on teine, kes on tema ametlik "wife to be" ning siis on igasugused muud, kes puhtalt tema seisuse pärast teda endale tahavad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 12:36    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Ma ei tea miks, kuid millegipärast ei suuda ma ise veel Sumomomo't haaremianimeks liigitada. Seal küll sebib tüübi ümber palju tibisi ringi, kuid olukord on kuidagi erinev tavaliste haaremianimete omast. Ei ole seda tüüpsituatsiooni, kus peategelane kõigub valiku vahel - keda valida ja miks. On üks tüdruk, kelles ta on konkreetselt huvitatatud, on teine, kes on tema ametlik "wife to be" ning siis on igasugused muud, kes puhtalt tema seisuse pärast teda endale tahavad.


aga milliseid animeid te üldse haaremianimedeks liigitate ? tooge nt erinevaid pealkirju. sest mina ütlen kergekäeliselt (?) haaremianime paljude multikate kohta, kus mingi mees peategelase ümber tiirutab pidevalt palju naistegelasi. kuid kas haaremianimel on kindlad tunnused (umbes, et peab olema situatsioon, kus meestegelane on sunnitud paljude neidudega koos elama, mingi kindel arv naisi, mingid kindlad armukolmnurgad :P) ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 13:40    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
sest mina ütlen kergekäeliselt (?) haaremianime paljude multikate kohta, kus mingi meespeategelase ümber tiirutab pidevalt palju naistegelasi.

jah, just nii. 2+ naistegelasest tavaliselt juba piisab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 13:49    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Ummi kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Vaadake tõele näkku, sellist asja juhtub päriselus üliharva.

Ja neid üliharvu juhtumeid kajastavad paljud animed.

ei kajasta. päriselus ei ole selliseid juhtumeid kus suht lambist armuvad 2+ tüdrukut nö keskmisesse poissi, kes pole siiamaani suutnud endale tüdruksõpra leida, põhjusel, et see aitas neil midagi leida või sai muu taolise pisiabistamisega hakkama.

sellised animed kajastavad pigem unistusi kui midagi mis on reaalselt kusagil juhtunud.

Ahhaa, ja kust sina tead, et selliseid asju ei ole juhtunud? Aga kajastavad küll unistusi ning lisaks veel neid harvu juhtumeid, kui see võibolla juhtunud on. (mitte täpselt sama muidugi)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 16:26    Teema: Vasta viitega

ummi kirjutas:
Aga kajastavad küll unistusi ning lisaks veel neid harvu juhtumeid, kui see võibolla juhtunud on. (mitte täpselt sama muidugi)


emm nagu hallloo ? ma juba ütlesin, et minuga juhtub see peaaegu iga päev
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 18:59    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ahhaa, ja kust sina tead, et selliseid asju ei ole juhtunud?

ahhaa, aga kust mina tean, et elevandid ei ela põhjapoolusel? koolis õpetati. ja mida koolis ei õpetatud, seda õpetab elu.
Tsiteerin::
Aga kajastavad küll unistusi ning lisaks veel neid harvu juhtumeid, kui see võibolla juhtunud on. (mitte täpselt sama muidugi)

jajah, Sailor Moon on ka tegelikult eksiteerinud, samuti ka muud maagilised tüdrukud. rääkimata igasugu muudest asjadest mida animes on ja mis ka kindlasti kusagil maa peal aset on leidnud.

aga tegelikult ma lihtsalt keeldun uskumast, et leidub selliseid tüdrukuid kes armuvad nohikusse kes aitas neil kusagil pargis sandaali ära parandada või korjas taskuräti üles või ... isegi kui imekombel üks leiduks, siis selle tõenäosus, et neid mitu oleks ja nad kõik ühte poissi armuvad, on suur ja ümmargune null.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 21:45    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
ummi kirjutas:
Aga kajastavad küll unistusi ning lisaks veel neid harvu juhtumeid, kui see võibolla juhtunud on. (mitte täpselt sama muidugi)


emm nagu hallloo ? ma juba ütlesin, et minuga juhtub see peaaegu iga päev

Jajah, minuga ka, ma lihtsalt üldistan...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 23:05    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldiks vaadata sellist animet, kus emotsioonid on niiöelda fked up. Ehk kurjade nägudega tehakse häid asju ja vice versa, eeldades, et hea ja kuri üldplaanis tegevusena oleks normaalsete standardite järgi käsitletud.

Võiks olla ka selline, kus iga osa tuleb uus peategelane, sest vana tapetakse iga osa lõpus pahade poolt ära. (noh gantz on midagi sinna kanti)

Võiks olla selline kus lolide asemel on hilises mature eas piigad. Sailor Grannies.

Võiks olla mingi puust või paberist mechad, et mingid hamstrid ajavad mingeid puust hammasrattaid ringi et masin liiguks, või siis karbikangelane peaks ise pedaleerima higimull otsaees.

Siis oleks tore selline shounen kus peategelane on alguses ilgelt kõva vend ja iga osaga muutuks nõrgemaks, lõpuks muutudes pea luukeretaoliseks lükka-tõmba vennaks.

Väga tore oleks kui teeks sellise anime, kus paljudest erinevatest sotsiaalsetest tasanditest grupid saavad kokku ning peavad ootamatute olude tõttu midagi koos või üksteise vastu tegema. Emod, ossid, rikkurid, otakud, pedagoogid, võimuesindajad... you name it.

END (for now)
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 29, 2007 23:26    Teema: Vasta viitega

Ma ühel igaval päeval mõtlesin ka, et oleks tore vaadata kui näiteks jutt käib mingist hullult haledast tüübist, kes saab koguaeg peksa ja siis üritab veel rohkem ja õpib igast super-powereid ja siis läheb bossi vastu ja saab haledalt lutti ja siis hakkab halama. Tegelikult mõtlesin isegi mingisuguse story välja, aga ei hakka seda kirjutama, sest see on ajuvaba, nagu minagi. Aga igatahes ma ootan sellist animet huviga, äkki kunagi isegi näen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 00:55    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
aga milliseid animeid te üldse haaremianimedeks liigitate ? tooge nt erinevaid pealkirju.

Kui anidb ametlikku nimekirja tahad, siis vaata http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&gennid=241
Samas jäid mull seal silma nimed, mis minu arust eriti haaremi alla ei käi. Nagu näiteks Ouran Host Club, Abenobashi Mahou Shoutengai, City Hunter.
Sumomo't ei ole veel seal kahjuks ära klassifitseeritud. Mis aga mul endal tunnuseks on... rohkem kui kaks tüdrukut peaks olema, muidu ei anna nagu haaremi mõõtu välja(ka anidb ei paista ainult kahe tüdrukuga asju haaremiks liigitama, Kimi ga Nozomu Eien ja Futakoi 2 näiteks. Need on Love Triangle kategoorias). Ja tibid peaksid kõik peategelast moosima, et tegele minuga ja siis see poisstegelane tegeleb ühega, teisega, kolmandaga ning lõpuks jääb keegi kindlam tüdruk ikkagi, kelle poole tunded suunduvad.
Sumomomo's on küll neid põhitüdrukuid kolm, kuid neil on üsna kindlad rollid ning ka poisspeategelane ei ole selline tüüpiline haaremitüüp vaid üsna konkreetne - kui meeldib, siis meeldib üks kindel tüdruk, teiste vastu ei ole selline moosine ja alati hea ja üldiselt on ta rohkem huvitatud oma kooliõpingutest, kui tüdrukutest üldse. Sellepärast ka see mittehaaremianime tunne mul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 30, 2007 01:40    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
Samas jäid mull seal silma nimed, mis minu arust eriti haaremi alla ei käi. Nagu näiteks Ouran Host Club

aga vaata seda tüdrukute vaatepunktist.
Tsiteerin::
Abenobashi Mahou Shoutengai, City Hunter

nende haaremi kategooria "weight" viitab tõenäoliselt tegelase suhtumise poole vastassugupoolde, nagu Ataru Urusei Yatsuras - vahiks ainult teisi naisi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: