OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Don't fret people,It's just me and I have lil smth fer y'all
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas alltoodud video on või ei ole parim vanaaasta jäänuk?
Muidugi!
40%
 40%  [ 12 ]
Nah!
60%
 60%  [ 18 ]
Kokku Hääli : 30

Autor Teade
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 17:02    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Asi ongi selles- sinu teksti tuleb hoolega ja tihti kaks korda lugeda. Siis jõuab kohale, mida sa öelda tahad. Ruri versioon on lihtsamini arusaadavam. Mina arendasin seda mõtet edasi ja proovisin asja veelgi lihtsamalt välja öelda.


Teeks õige nii, et kuulutame Exb'i eesti keeles väljendamises ebakompetentseks ning kui keegi temaga siin mingi asja mõtte või millegi tähenduse üle sügavamalt vaidlema tahab hakata, siis paneme teemasse lihtsalt meeldetuletuse, et Exb'i väljendusosku teistele mõstetavas eesti keeles on puudulik ning kui tõesti vaielda tahab, siis ise teab, millega riskib. Muidugi, peale kirjutamise, tundub vahel ka tema loetust arusaamine diagonaalis üle teksti käivat, s.t. sarnaselt tema kirjutamisega, kus osad sõnad vahelt ära on, loeb ta ka nii, et osasi sõnu ei loe ja siis kirjutab vastuse vastavalt poolest tekstist arusaamisele põhinedes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 09:18    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Selle definitsiooni alusel võiks pooled(vähemalt) "õpikutarkust" edasi andnud filosoofid/matemaatikud/füüsikud.. Idiootideks tembeldada. Võibolla pidas hjarg silmas liig detailsust, liialdatud ratsionaalsust ehk mingist vaatenurgast kaob piirjoon keerulisel & mõtetult keerulisel mõttekäigul, seepärast on sisuliselt võimatu normaaltingimustes analüüsida kas tegu on; rumalusega sest sisu näib olevat seosetu & põhjendamatu või geniaalsusega aga seoseid on äärmiselt raske luua & seepärast kaotatakse ka järg põhjuse uurimisel.
Kas nii hjarg?


hjärgi nõuanne on kulda väärt, kallis exb. küsimus ei ole siin mõttekäigu keerukuses, küsimus on lauseehituse keerukuses. ka lihtsat mõttekäiku on võimalik edasi anda äärmiselt keerukat ja lohisevat lauseehitust kasutades. selle ülla kunsti patrooniks on näiteks meie võimulolev president. ning ka keerukat mõttekäiku _on võimalik_ edasi anda lihtsate lausetega. isegi lihtlausetega. mida lihtsam lauseehitus, seda kergem on kõigil sellest aru saada. keeruliste lausetega keerulist juttu ajada oskab igaüks, aga proovi sa lihtsate lausetega keerulist juttu ajada wink

ilmselt on sinu probleemiks soov (oma sõnul) liigse detailsuse ja liialdatud ratsionaalsusega muuta oma juttu võimalikult üheselt mõistetavaks. välja kukub see aga tühipalja targutamisega - sinu kõrge trajektooriga mõttelend lihtsalt vuhiseb meil teistel kõigil üle pea.

proovi kõigepealt oma väljendusviisi muuta lihtsamaks. proovi kasutada võimalikult palju lihtlauseid. mida lihtsam on väljendus, seda rohkem inimesi sellest aru saab, seda enamate inimesteni see mõte jõuab. esimene tõde reklaamtekstide kirjutamisel. kui sa samas taktis jätkad, siis oled sa ise ainus, kes oma jutust aru saab. ja kunagi tulevikus tõmbad sa end teki all ahastushoos kerra ja karjatad "miks ometi maailm mind ei mõista?!"

kui sa tahad, et maailm sinu geniaalsusest ka teada saaks, siis muuda enda geniaalsus maailmale mõistetavaks!

okei, sulle meeldivad suured filosoofid, siis esimene kättejuhtuv näide siia geeniuse lausekasutusest. tsitaat (suvalisest kohast) raamatust Universum pähklikoores (S. Hawking)

"Raha inflatsioon on muidugi halb asi, aga Universumi puhul on inflatsioon üpris soodus. Kiire paisumine tasandab varajase Universumi kõikvõimalikud kühmud ja tombud. Kui Universum paisub, laenab ta energiat gravitatsiooniväljalt, et tekitada rohkem ainet. Negatiivne gravitatsioonienergia tasakaalustab täpselt aine positiivse energia, nõnda et koguenergia on null. Kui universumi mõõtmed kahekordistuvad, kahekordistuvad ka gravitatsiooni- kui ka anieenergia, kuid kaks korda null on ikka null."

jne jne jne. oli ju lihtsalt mõistetav. kuigi keeruline temaatika. keeruline küll, aga samas lihtsamini aru saadav kui enamik sinu tekstist. lihtsus on voorus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 10:41    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Võibolla pidas hjarg silmas liig detailsust, liialdatud ratsionaalsust ehk mingist vaatenurgast kaob piirjoon keerulisel & mõtetult keerulisel mõttekäigul, seepärast on sisuliselt võimatu normaaltingimustes analüüsida kas tegu on; rumalusega sest sisu näib olevat seosetu & põhjendamatu või geniaalsusega aga seoseid on äärmiselt raske luua & seepärast kaotatakse ka järg põhjuse uurimisel.
Kas nii hjarg?


Näe, kulla expikene. Vaatame nüüd seda lauset. 4 rida. 4 rida!!! Kurat, neli rida!!! Kasutad rõõmsalt nii komasid kui ka semikooloneid, venitades seda pikemaks. Küllap oled sisimas uhke oma vägeva oskuse eest sellised lauselohesid, mille eest Püha Jüri oleks heaga jalga lasknud, moodustada. Tegelikult on viga selles, et sa kirjutad piisavalt keeruliselt, et ma lihtsalt ei viitsi sellesse süübida ja ei oska seetõttu sinu ilusale küsimusele vastata.

Siiski soovitan lugeda Pansomoni teksti. Aa, ja tänan, Pansomon. Säästsid mind samaväärse teksti kirjutamise vaevast :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 11:58    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:

Siiski soovitan lugeda Pansomoni teksti. Aa, ja tänan, Pansomon. Säästsid mind samaväärse teksti kirjutamise vaevast :)


dou itashimashite :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 16:16    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:
küsimus ei ole siin mõttekäigu keerukuses, küsimus on lauseehituse keerukuses.


Oleks siis keerukuses ainult, aga on keerukuses ja puudulikkuses. Vaata kasvõi seda ruri poolt välja toodud viimast lauset - sõna vahelt puudu, sõnalõpud valed. Ja see ei ole ainus juhus. Ma ei tea, mis tema emakeele lõpuhinne võis olla, kuid praeguse seisu järgi vaadates see üle puuduliku ei oleks saanud olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Veeb 17, 2006 23:22    Teema: Vasta viitega

Hah, Exb on surnud ja see võttis tohutud üheksa lehekülge teineteise tsiteerimist. Pretty as a picture!

Töö kiidab tegijat .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 18, 2006 00:16    Teema: Vasta viitega

Küll fööniks tuhast taas tõuseb...
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Märts 31, 2006 13:52    Teema: Vasta viitega

nii naljakas. ma lugesin selle teema esimese lehe läbi ja ma lihtsalt PEAN seda ütlema : exb sa oled mu uus lemmikinimene - ma juba tunnen kuidas sa võiksid mind sõimata ja iga mu lauset jälestada :) nii vahva. video kohta - igav ju. kas oli liiga noored tibid "sellise" video jaoks- ei olnud. kas 15-17 mõtlevad seksist? enamik selles vanuses ei mõtle enam vaid seksivad. kas ma pean seda normaalseks, heaks, toredaks? normaalne kindlasti, hea ka ma arvan, tore - mulle meeldis :P kas se oli vajalik tekst siin minupoolt? ei olnud vist. anna andeks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Märts 31, 2006 13:57    Teema: Vasta viitega

oi ja ma lugesin veel....irw at se loogikavaidlus. loogika on matemaatiliselt tõestatav ja matemaatika, isegi eriti "advanced and ass-kicking" on loogiliselt mõistetav ja seletatav, see oleks lihtsalt tobe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Esm Apr 03, 2006 10:21    Teema: Vasta viitega

Siinkohal võtab Exb endalt vastutuse ignorentse massi harimisel & edasine vastukaja tuleneb kõigest ajutisest emotsionaalsest tasakaalutusest.
alakivi kirjutas:
exb sa oled mu uus lemmikinimene

Ma tean, kõik armastavad mind. Nad teevad lihtsalt prefektset tööd selle varjamisel.

Ilusat päeva.

Exb
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 04, 2006 08:59    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Siinkohal võtab Exb endalt vastutuse ignorentse massi harimisel & edasine vastukaja tuleneb kõigest ajutisest emotsionaalsest tasakaalutusest.


kuule täiesti siiralt tule muga kinno või midagi. saada mulle pm

Tsiteerin::
Ma tean, kõik armastavad mind. Nad teevad lihtsalt prefektset tööd selle varjamisel


perfektset - ja ausalt kuule ma vist armastan sind. võinoh ma ei oska öelda kas see on armastus aga midagi see on
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 09:58    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:

perfektset - ja ausalt kuule ma vist armastan sind. võinoh ma ei oska öelda kas see on armastus aga midagi see on

Vaevu saaks seda komplimendiks nimetada isikult, kes iga päev armub.
Pealegi kirjutasid Sa selle eile.
kammerer kirjutas:

kuule täiesti siiralt tule muga kinno või midagi. saada mulle pm

Ehk saadangi!

Exb
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 05, 2006 10:00    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Vaevu saaks seda komplimendiks nimetada isikult, kes iga päev armub.


olgu, olgu päris iga päev ka mitte, aga jube tithti. ja muidugi saab komplimendina võtta - ega ma siis mingitesse igavatesse ei armu.

Tsiteerin::
Ehk saadangi!


põks põks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 29, 2006 20:19    Teema: Vasta viitega

SEE OLI VÄGEV!!! 0.o -ma isegi lisasin emotsooni.
tehke veel mõni sarnane.

ise tegelen pea-aegu, sama asjaga, aga video materjal sisaldab peamiselt läbu pilte ja videosid kuhu satun. Ja üritan oma tegevust laiendada uue videkaameraga , et parandada video kvaliteeti.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Reede Juul 07, 2006 22:46    Teema: Vasta viitega

You'll die as a virgin, Exb. And this'll be your soulmate
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Juul 07, 2006 23:01    Teema: Vasta viitega

Mõttetumat bumpi on vist raske teha.

Edit: ei, see ei ole väljakutse.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: