OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 18, 2006 11:53    Teema: Vasta viitega

wwwweeeeeeeeeeeeeeeehhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Armas kuri Rolling Eyes Bunnysmile emm Muhe Hop-Hop :wink: 0.o tegelt jin pole üldse nii hea kui hworang aga mul on kõik tazod ka LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 14:08    Teema: Vasta viitega

võib-olla SHAMAN KING
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Okt 27, 2006 12:34    Teema: Vasta viitega

Ma üldiselt üritan ikka ainult head animet vaadata nii et ei ole eriti palju halba veel näinud. Kuid Sõda B-Damaailmas (või misiganes selle õige pealkiri on) ja Duel Masters on küll kaks animet mida ma halbade alla liigitaks. Ma saan aru küll, et mõlemad on ilmselt väga väikestele lastele mõeldud, aga siiski, olles näinud nii mõnegi nooremale eale mõeldud anime, siis need kaks tunduvad lihtsalt täieliku saastana.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

ma pole veel siia teemasse postitanud,aga igaühel on õigus oma arvamusele.Nii,et minu meelest on kõige halvem anime Exel Saga,sest ma ei suutnud üle ühe osa ära vaadata,niivõrd mõttetu näis see.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 22:23    Teema: Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:
Ma üldiselt üritan ikka ainult head animet vaadata nii et ei ole eriti palju halba veel näinud. Kuid Sõda B-Damaailmas (või misiganes selle õige pealkiri on) ja Duel Masters on küll kaks animet mida ma halbade alla liigitaks. Ma saan aru küll, et mõlemad on ilmselt väga väikestele lastele mõeldud, aga siiski, olles näinud nii mõnegi nooremale eale mõeldud anime, siis need kaks tunduvad lihtsalt täieliku saastana.
Paha Dejiko!Mina tahtsin sama öelda!Need on jah 2 animet mida ma lausa VIHKAN..Yu-Gi-Oh! ja palju muud mis TV3-st pole nii pasad kui arvate(4kids fucks animes up)..Tegelt on Yu-Gi-Oh!-il 9 hooaega ja ameeriklased alustasin teisest..(esimeses ropendati,suitsu kasutati jne..)Ja ültse öeldakse ka seda et 2 hooaeg oli ültse kõige halvem..Ah igatahes jah..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 22:41    Teema: Vasta viitega

Enzai kindlasti!!!!!!
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 23:36    Teema: Vasta viitega

himiko kirjutas:
ma pole veel siia teemasse postitanud,aga igaühel on õigus oma arvamusele.Nii,et minu meelest on kõige halvem anime Exel Saga,sest ma ei suutnud üle ühe osa ära vaadata,niivõrd mõttetu näis see.

Ma nüüd ei arvusta sinu arvamust Excel Saga kohta, aga kui sul püsivust on, siis vaata paar aastat animet(ka vanemaid asju, mitte ainult uusi) ning võta siis uuesti Excel Saga käsile. Ehk näed asju siis teise nurga alt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 23:37    Teema: Vasta viitega

Minule jättis ''Elfen Lied'' väga halva mulje. Arvasin, et olen kõike näinud...veri mind ei sega, pigem see fan service segas jubedalt...poiste anime nigu täiesti :/
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 00:05    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
Minule jättis ''Elfen Lied'' väga halva mulje. Arvasin, et olen kõike näinud...veri mind ei sega, pigem see fan service segas jubedalt...poiste anime nigu täiesti :/


Ikka lõpuni vaatasid ja siis asja üle mõtlesid? Ma vihkan ka seda liigset alastust ja punast värvi, mis peaks verd sümboliseerima. Samas oli seal peidus mitu head sügavat mõtet.

Minu arust on kõige jubedamad TV3'st näidatavad asjad. vahet pole, mida näidatakse, kui see on TV3 peal, on see jama. Digimon ja kes teab mis jama, mida ma pole vaevunud vaatamagi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 00:24    Teema: Vasta viitega

Digimoni 1. hooaeg on päris hea lastekas. See hooaeg mida praegu näidatakse, nime ei mäleta, seal on isegi jaapanikeelsed algus- ja lõpulaulud jäetud, ka hääl on vist jaapani keele peale loetud, mitte inglise keelele. Yu-Gi-Oh oli küll müügiartiklina mõeldud, aga teine hooaeg oli juba sügavama sisuga. Vist. Väga ma sellele ei keskendunud. Bayblade oli ka vahepeal ja ega seegi halb polnud otseselt, kuigi nüüd enam ei vaataks.
B-Daman (või misiganes) ning Dual Monsters on aga jubam mitu klassi madalamal, sest niigi on ka need sarjad on ühe või teise mänguasja müümiseks mõeldud, kuid peale selle ka sisu imeb, niipalju kui vaadanud olen ja tunnistan, et ega eriti ei ole küll. Need on siis halvimad, mida näinud olen ja mulle ei meeldi tunnistada halvimaks sarju, mida pole lõpuni näinud, niisiis jätan Onegai Teacheri ja NGE (no esimene osa suht imes imo) välja, kuid lisan Black Blood Brothers'i. Polnud just halb, kuid oli igav ning see on minu vaadatud animede listis üks väheseid, mida teist korda ei vaataks.

Elfen Lied on tegelikult päris sügavamõtteline ja ma ei ütleks, et vaid poistele.

Ahjaa... Naruto fillerid on alla igasugust arvestust. Absoluutselt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 00:27    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ikka lõpuni vaatasid ja siis asja üle mõtlesid?

see mõni mõte ei teinud asja eriti paremaks. 10-punkti süsteemis ehk punkti võrra, aga rohkem mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 01:19    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:
himiko kirjutas:
ma pole veel siia teemasse postitanud,aga igaühel on õigus oma arvamusele.Nii,et minu meelest on kõige halvem anime Exel Saga,sest ma ei suutnud üle ühe osa ära vaadata,niivõrd mõttetu näis see.

Ma nüüd ei arvusta sinu arvamust Excel Saga kohta, aga kui sul püsivust on, siis vaata paar aastat animet(ka vanemaid asju, mitte ainult uusi) ning võta siis uuesti Excel Saga käsile. Ehk näed asju siis teise nurga alt.

Jah. Excel Saga anime on paroodia teistest animedest. (mingi stoorilain on ka, et kuskil lõpus võetakse see ka mõnusalt läbi)

Ja halvimat anime'd ei oska nimetada. Need kahtlased animed nagu yugioh ja beyblade ja mida veel, kus eesmärgiks on vist maailmameistritiitel + mingi x asi, on päris ajuvabad, aga pole ühtegi sellisesse animesse nii väga süvenenud, et seda halvaks liigitada.

Pettumusi on ka olnud, halbu animesid ma lihtsalt ei vaata.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 16:22    Teema: Vasta viitega

yu-gi-oh!, pokemon ja case closed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 16:39    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
yu-gi-oh!, pokemon ja case closed.


lisaks veel Digimoni ja Beyblade
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 16:41    Teema: Vasta viitega

Duel Masters.
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 19:46    Teema: Vasta viitega

minule tundus Excel Saga sellepärast vastuvõetamatu,kuna terve esimese osa vältel sai Excel muudkui surma ja sattus siis mingisse allmaailma,kus mingi tegelane ta siia uuesti maa peale saatis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 19:55    Teema: Vasta viitega

Halvim on KINDLASTI Duel masters!!! Ja suht halb on YuGiOh GX, pokemon, digimon ja DoReMi. <---need kõik on liiiiiiga lapsikud 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 21:04    Teema: Vasta viitega

Ärge seda ygod nii väga ka halvaks pidage, ok anime pole just suurem asi, et nagu lapsik jne aga sellest sai ikkagi ygo kaardimäng alguse, mis on suht populaarseks muutunud. Hakkasin 3 aastat tagasi mängima ja siiamaani käin ikka paar korda pooles aastas mängimas(mis on loomulikult vähe aga mulle küllalt wink ).

Eestil on isegi au iga aasta Balti Meistrivõistluseid just siin Tallinnas pidada. Turniiride auhinnad on suured, hea võimalus mingit hobi teha ja veel kõrvalt teenida, kaarte müües ja vahetades. Toimuvad ka Euroopa Mesitrivõistlused kord aasta ja ka Maailma omad.

Näiteks aastal 2005 võitsin tasuta reisi Jaapanisse Maailma Mesitrivõistlustele ja veel IPodi koos veel 1000 kr eest kraamiga.

Nii et palun mitte seda ygo animed niipalju maha teha, sellest sai ikkagi hea hobi alguse. Kindlasti kellegil teist on ka selle vastu midagi aga noh halvimaks animeks seda kohe kindlasti lugeda ei saa, kas või see, et see on väiksematele lastele mõeldud ei tee seda kohe halvaks.
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 22:33    Teema: Vasta viitega

Think about little children too!
YGO, BeyBlade, Digimon jne.
Lastele meeldib ju, mis sest, et meile vanuritele vastu on!

Halvim anime?
Minu jaoks ei eksisteeri halbu animeid, sest ma väldin neid.
Kui ma pean pettuma milleski, siis enda vales otsuses, mitte animes.

Kui mul üldse mõne anime vastu on tõsiselt kriitikat saata, siis:
*Naruto (Lugu kergeltöeldes "sakib")
*Inuyasha (Tõsiselt hea ja sügav pidi olema ... tuhkagi)
"Mitmekordselt enamuse poolt üle hinnatud"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Veeb 03, 2007 22:36    Teema: Vasta viitega

Ei ma olen ka kaarte mänginud, aga anime on küll igav ja lapsik. Ma ei teadnud, et sa YGO Remi oled. Eim imestas hiljuti, et sa megagame'i läksid :) Ok aitab OT'st. Ma arvan, et Wedding Peach(vms.) on ka igav ja halb, aga halvim on DUEL MASTERS 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: