OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Don't fret people,It's just me and I have lil smth fer y'all
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas alltoodud video on või ei ole parim vanaaasta jäänuk?
Muidugi!
40%
 40%  [ 12 ]
Nah!
60%
 60%  [ 18 ]
Kokku Hääli : 30

Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 26, 2006 04:08    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
zork näib, et Sa ootad kelleltki teiselt, et too(antud hetkel siis mina) kõik(või siis tubli enamuse) Sinu eest ära teeks.

vastustest kõrvalepõiklemises oled sa osav, seega küsiks, et kas sa üldse oled suuteline neile küsimustele vastama? kui oled, siis miks sa ei vasta? kas tõesti on su teadmised niivõrd väärtuslikud, et meie pole väärt nende teadasaamiseks või on sul kahju meile seda niisama kätte anda mille nimel sina vaeva pidid nägema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Püh Jan 29, 2006 01:44    Teema: Vasta viitega

Tsiteerides klassikuid:

Exb kirjutas:
Kuigi oma põhimõtetele truuks jäädes peaksin ennem oma arvamuse avaldamist asjaga täielikult tutvuda otsustasin, et antud video pole minule piisavalt väärtuslik selle lõpini vaatamiseks.
Mis aga puutub (tõenäoliselt) meessoost (et mitte ütelda poisikeste) osapoolte positiivsesse suhtumisse ülal toodud labasusse; siis kas pole siin mitte tegu igasuguse seksuaalkasvatuse põhiprintsiipide range üleastumisega laste kasvatuses?
Vabandage minu dramaatilisust, kuid sealne "taustamuusika" on ehk kõige häirivam detail mis tekitab väärkujutuse, nagu alaealised tüdrukud(vähemalt esmahinnangul) on säärase mõtteviisi omaks võtnud. (jättes kõrvale selle, et video iseenesest suht mõtetu näib olevat).
Ma ei tahaks siinseid vastajaid küll solvata (Valetan), kuid soov mõningastki moraalitunnet mind ümbritsevasse elukeskkonda süstida sunnib mind siiski seda tegema. Peaksite ju mõistma, et säärane suhtumine jätab jälje enesekesksest egoismist langenud IQ taustal.
Ometi pole minu teha kuidas tulevikus naissoo esindajad Teisse suhtuvad, kuid kui oleks, siis kardetavasti olulist erinevust poleks märgata.

_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 10:45    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Exb kirjutas:
zork näib, et Sa ootad kelleltki teiselt, et too(antud hetkel siis mina) kõik(või siis tubli enamuse) Sinu eest ära teeks.

vastustest kõrvalepõiklemises oled sa osav, seega küsiks, et kas sa üldse oled suuteline neile küsimustele vastama? kui oled, siis miks sa ei vasta? kas tõesti on su teadmised niivõrd väärtuslikud, et meie pole väärt nende teadasaamiseks või on sul kahju meile seda niisama kätte anda mille nimel sina vaeva pidid nägema?

Mina & vaeva? Ilmselt olen ma rohkem vaeva näinud selgitamaks siinsele seltskonnale omi seisukohti(Kui välja arvata vaikivad arusaajad, eeldades et nad eksisteerivad). Ma ei tea paljudest vastustest Sa aru saanud oled ruri, või miks miski jäi kellelegi arusaamatuks kuid ma üritan vastata küsimustele mis mõistlikuse piirides esitatud on & mis pole valesti küsitud(jah, ka valesti on võimalik küsida). Ometi tiritakse nii sageli lausejupp kontekstist välja & küsitakse kuidas ma julgen midagi säärast oletada; sageli mõistmata mida algul üteldagi üritati ning kui minu seljataga pole ajaloolise taustaga "Aristotelese" tegelast siis peab tegu olema kindlasti vale-arusaamaga.
Ma saan aru mõningasest poolehoiust teadlasterühma kuuluvast seltskonnast kelle kirjutustest enamus mingit ettekujutustki ei oma kuid kas see tuleneb sellest, et me saame aru kui targad nad on?
Minu teadmised ruri, on väärt samapalju kui Sinu omad. Olenemata oma tulihingelisest soovist iroonia valdkonda kuuluvast õpetusest kujutamaks kellegi tema möödapenakuid, ei oma ma reaalset üleolevat suhtumist kaaskodlastesse. Seda paluks võtta pigem leebe huumoriga(mis on üldjoontes selgitav) kui solvanguna. Olen pigem tänulik ruri, zorki & teiste vähem aktiivsust üles näidanud tegelaste ees kes minu seisukohti on vastandanud. Minu arvates on tegu väga andekate isikutega, kuid tulevikus ärge lootkegi, et ma ennast sel teemal kordan.(Üksi monitori vahtides poleks ma pooltki nii süvenenult seda teemat puudutanud)
& tõepoolest ruri kõiki vastuseid ma ei taha otse välja ütelda, mul on kombeks inimesi kasvõi hetkeks mõtlema panna, et näha kas üldse üritavad mõttest aru saada.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*


Viimati muutis seda Exb (Kolm Veeb 01, 2006 17:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2006 16:15    Teema: Vasta viitega

kuule no tule mõistusele - su emakeel ei ole eesti keel !!
ma saan täiesti aru interneti keelest ning laiskusvigadest, kuid see ! oh palun mine tromasse filme tegema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 01:30    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Ma ei tea paljudest vastustest Sa aru saanud oled ruri, või miks miski jäi kellelegi arusaamatuks kuid ma üritan vastata küsimustele mis mõistlikuse piirides esitatud on & mis pole valesti küsitud(jah, ka valesti on võimalik küsida). Ometi tiritakse nii sageli lausejupp kontekstist välja & küsitakse kuidas ma julgen midagi säärast oletada; sageli mõistmata mida algul üteldagi üritati ning kui minu seljataga pole ajaloolise taustaga "Aristotelese" tegelast siis peab tegu olema kindlasti vale-arusaamaga.

miks miski jäi kellelegi arusaamatuks on suure tõenäosusega põhjustatud sinu väljenduse eripärast mis ei suuda sinu mõtet teistele samamoodi selgeks teha nagu sina sellest aru saad.

mis muusse puutub, siis ütleks, et siin on tegemist ka tagasiside puudumisega sinu poolt, st ei tule meelde, et sa kusagil oleksid maininud, et midagi on kontekstist väljas, küsimused oleks valed või millestki oleks valesti aru saadud, vaid jätkad edasi oma seisukohtade kaitsmisega nagu keegi poleks midagi valesti öelnudki. samuti kui sa viid jutu mingitpidi teadusele, siis jah, kui sinu selja taga pole mingeid taustaga tegelasi, siis sinu arvamusi ma küll tõe pähe ei võta.

Tsiteerin::
& tõepoolest ruri kõiki vastuseid ma ei taha otse välja ütelda, mul on kombeks inimesi kasvõi hetkeks mõtlema panna, et näha kas üldse üritavad mõttest aru saada.

samas vahel pole vaja mõelda , et mida mina asjast arvan (eriti sinu lausekonstruktsioonide puhul, millest vahel ei suuda kuidagi enda jaoks midagi arusaadavat välja võluda), vaid sooviks nagu konkreetseid vastuseid mingil teemal millest sa tavaliselt teadval ja kindlal toonil räägid. kahjuks tavaliselt neid vastuseid ei saa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 08:35    Teema: Vasta viitega

kammerer ehk ühined minu ideoloogilise ettevõtmisega; muuta maailm paremaks kohaks. Selle asemel, et lihtsalt viidata minu oskamatusele emakeelt rääkida tooksid ehk välja konkreetsed vead mille parandamisel kogu kohalik ühiskond veatut keelekasutust saaks nautida.

ruri kirjutas:
miks miski jäi kellelegi arusaamatuks on suure tõenäosusega põhjustatud sinu väljenduse eripärast mis ei suuda sinu mõtet teistele samamoodi selgeks teha nagu sina sellest aru saad.

Kui Sul on selle vastu mingit rohtu anna mulle ka teada eks.

ruri kirjutas:
mis muusse puutub, siis ütleks, et siin on tegemist ka tagasiside puudumisega sinu poolt, st ei tule meelde, et sa kusagil oleksid maininud, et midagi on kontekstist väljas, küsimused oleks valed või millestki oleks valesti aru saadud...

Las ma värskendan Su mälu esimese ettejuhtuva juhusega mis mul siitsamast foorumist ette tuleb.
Exb kirjutas:
"Mis minu postitustesse puutub, siis täiendan end igal sammul & muutun aina teadlikumaks kui rumal mind ümbritsev maailm on kuid sellepeale ei tasu solvuda sest võibolla on rumalus hoopis haruldus." See peaks lause mõtte effektiivselt edasi andma.

zork kirjutas:
Ei saa veel paar kommentaari juurde lisamata jätta. Mul kukkus otsese mõttes suu lahti selle kombinatsiooni peale, sinu boldiks tehtud sõnad ning ütlus, et eesti keel on su emakeel. kuid ja sest on sidesõnad...
Sääraseid näiteid on terve foorum täis.
ruri kirjutas:
...samuti kui sa viid jutu mingitpidi teadusele, siis jah, kui sinu selja taga pole mingeid taustaga tegelasi, siis sinu arvamusi ma küll tõe pähe ei võta.

Ma polegi seda palunud, piisab julgusest kahelda.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 08:51    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::

Kui Sul on selle vastu mingit rohtu anna mulle ka teada eks.


Proovi lühilauseid. Mida pikem lauselohe, seda rohkem point hajub.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pikachu666



Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 12:07    Teema: Vasta viitega

imho on Exb-i tekst rohkem paroodia moodi. Keda parodeeritakse pole vist raske ära arvata. Juhul kui see on nii, või mis Exb ??? siis müts maha sinu ees.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 15:45    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kammerer ehk ühined minu ideoloogilise ettevõtmisega; muuta maailm paremaks kohaks. Selle asemel, et lihtsalt viidata minu oskamatusele emakeelt rääkida tooksid ehk välja konkreetsed vead mille parandamisel kogu kohalik ühiskond veatut keelekasutust saaks nautida.


ühinen meelsasti. ole siis nii lahke ja alusta oma ideoloogilist ettevõtmist muuta maailm paremaks kohas ning paranda kõik lauseehituslikud vead antud tekstist :

Tsiteerin::
Mina & vaeva? Ilmselt olen ma rohkem vaeva näinud selgitamaks siinsele seltskonnale omi seisukohti(Kui välja arvata vaikivad arusaajad, eeldades et nad eksisteerivad). Ma ei tea paljudest vastustest Sa aru saanud oled ruri, või miks miski jäi kellelegi arusaamatuks kuid ma üritan vastata küsimustele mis mõistlikuse piirides esitatud on & mis pole valesti küsitud(jah, ka valesti on võimalik küsida). Ometi tiritakse nii sageli lausejupp kontekstist välja & küsitakse kuidas ma julgen midagi säärast oletada; sageli mõistmata mida algul üteldagi üritati ning kui minu seljataga pole ajaloolise taustaga "Aristotelese" tegelast siis peab tegu olema kindlasti vale-arusaamaga.
Ma saan aru mõningasest poolehoiust teadlasterühma kuuluvast seltskonnast kelle kirjutustest enamus mingit ettekujutustki ei oma kuid kas see tuleneb sellest, et me saame aru kui targad nad on?
Minu teadmised ruri, on väärt samapalju kui Sinu omad. Olenemata oma tulihingelisest soovist iroonia valdkonda kuuluvast õpetusest kujutamaks kellegi tema möödapenakuid, ei oma ma reaalset üleolevat suhtumist kaaskodlastesse. Seda paluks võtta pigem leebe huumoriga(mis on üldjoontes selgitav) kui solvanguna. Olen pigem tänulik ruri, zorki & teiste vähem aktiivsust üles näidanud tegelaste ees kes minu seisukohti on vastandanud. Minu arvates on tegu väga andekate isikutega, kuid tulevikus ärge lootkegi, et ma ennast sel teemal kordan.(Üksi monitori vahtides poleks ma pooltki nii süvenenult seda teemat puudutanud)
& tõepoolest ruri kõiki vastuseid ma ei taha otse välja ütelda, mul on kombeks inimesi kasvõi hetkeks mõtlema panna, et näha kas üldse üritavad mõttest aru saada.


ma võin siis hiljem kogu ülejäänud siinse ühsikonnaga öelda, mida sa kahe silma vahele jätsid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 17:22    Teema: Vasta viitega

Pikachu666 kirjutas:
imho on Exb-i tekst rohkem paroodia moodi. Keda parodeeritakse pole vist raske ära arvata. Juhul kui see on nii, või mis Exb ??? siis müts maha sinu ees.

Mitte keda, vaid pigem mida. Teistkordsel lugemisel sain ka aru mida ilmselt silmas pidasid. Minu sõnavara on juba selline väliskekskonna suhtes tundlik element, et 16 vaadatud osa lihtsalt jätab oma jälje.

hjarg Sind on kuulda võetud, aga midagi lubada ma ei saa.

kammerer väga tore, et sa üleskutsesse jätkuva külmusega ei suhtunud & tõepoolest ei leidnud ma sealt ühtegi viga, täpselt nagu originaalistki. Aga süüdistame selles pigem minu oskamatust antud detailidesse hetkel mitte süveneda.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hallhaldjas



Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 59
Asukoht: Pisike pudel punast küünelakki ^^.

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 21:56    Teema: Vasta viitega

Oeh, ma isegi ei viitsi siin enam ühtegi asja läbi lugeda :( .
_________________
kin'en
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 02:00    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Kui Sul on selle vastu mingit rohtu anna mulle ka teada eks.

ega mina ei saa siin mingit rohtu anda, võin vaid soovitada oma teksti sellise pilguga üle lugeda, et kuidas mitteExb sellest aru saaks, eriti kui tal pole teada sinu eeldusi ja oletusi asjadest. ja eriti kui lause pikaks läheb. sest näiteks "Olenemata oma tulihingelisest soovist iroonia valdkonda kuuluvast õpetusest kujutamaks kellegi tema möödapenakuid, ei oma ma reaalset üleolevat suhtumist kaaskodlastesse" on minu jaoks jälle üks lausemonstrum millest arusaamiseks tuleks vist seda kiiresti lugeda ning selle käigus mingid sõnad juurde panna ja teised muudega asendada, seega mingit alateadvuslikku mõtlemist omada mis selle lause mõistetavaks suudaks teha. mida mul aga kahjuks pole, seega pean ma mõtlema ja proovima variante mis võiksid sobida. näiteks:

Olenemata oma tulihingelisest soovist kasutada iroonia valdkonda kuuluvat õpetust kujutamaks kellelegi tema möödapanekuid, ei oma ma reaalset üleolevat suhtumist kaaskodalastesse.

kas sa arvad, et on kerge sinu lauseid endale niimoodi mõistetavamaks teha, teadmata kas ma ikka sain sellega õigesti hakkama või mitte?

Tsiteerin::
ruri kirjutas:
mis muusse puutub, siis ütleks, et siin on tegemist ka tagasiside puudumisega sinu poolt, st ei tule meelde, et sa kusagil oleksid maininud, et midagi on kontekstist väljas, küsimused oleks valed või millestki oleks valesti aru saadud...

Las ma värskendan Su mälu esimese ettejuhtuva juhusega mis mul siitsamast foorumist ette tuleb.

ei loeks seda tagasisideks vaid pigem vastuseks mis on sult välja pressitud ja mis tegelikult ei teinud lause mõtet sugugi selgemaks. tagasisidega mõtlesin pigem seda, et kui sa aru saad, et teine sinust ei saanud aru nii nagu sina mõtlesid, siis ka ütled seda. või kui sinu arvates on midagi kontekstist välja rebitud ja seega ei sobi muu tekstiga kokku, siis ka ütled seda. niipalju kui minu üldine mulje sinu tekstist on jäänud, siis sina tavaliselt jätad sellised asjad edasisel vastamisel välja (ignoreerid) või lased edasi nagu poleks midagi taolist juhtunud.

Tsiteerin::
Ma polegi seda palunud, piisab julgusest kahelda.

pole nagu kahtlemisest abi kui sa tavaliselt raiud oma seisukohti edasi ning ignoreerid teiste viiteid või soove saada viiteid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 02:04    Teema: Vasta viitega

Pikachu666 kirjutas:
imho on Exb-i tekst rohkem paroodia moodi. Keda parodeeritakse pole vist raske ära arvata.

Exb kirjutas:
Mitte keda, vaid pigem mida.

minul ei tule küll mitte vähimatki ideed pähe, et keda või mida võiks Exb parodeerida või jäljendada. olete teretulnud andma mulle ideid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 08:10    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Olenemata oma tulihingelisest soovist kasutada iroonia valdkonda kuuluvat õpetust kujutamaks kellelegi tema möödapanekuid, ei oma ma reaalset üleolevat suhtumist kaaskodalastesse.


Proovime veel kord ja veelgi lihtsamalt:

Kuigi mõnikord kipuks ironiseerima, ei soovi ma seda teps mitte teha.

Vahel tekib soov su vigade kallal ironiseerida, kuid ma hoian end tagasi

Ei taha ülbata, seetõttu ei ironiseeri su möödalaskmiste kallal.

jne jne.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 09:08    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Pikachu666 kirjutas:
imho on Exb-i tekst rohkem paroodia moodi. Keda parodeeritakse pole vist raske ära arvata.

Exb kirjutas:
Mitte keda, vaid pigem mida.

minul ei tule küll mitte vähimatki ideed pähe, et keda või mida võiks Exb parodeerida või jäljendada. olete teretulnud andma mulle ideid.

Polnudki ju nii raske, eksju ruri. tõepoolest Sinu ümberkirjutatud lause on mõnevõrra lihtsamalt mõistetavam(minu peas tundus ka esimene lause nii mõistetav.. hmm?).
Tegu pole järkuvalt mitte kelle vaid millega. Anime mida ma siinkohal heameelega välja ei ütle, sest kusagil tulevikus on plaan asjast ülevaade kirjutada(et keegi seda minu eest ära ei napsaks).

hjarg ehk selgitad?
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 09:41    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt seda, et minu poolt pakutud versioonid on veelgi lihtsamad ning ei nõua erilist süvenemist, et poindile pihta saada.

Asi ongi selles- sinu teksti tuleb hoolega ja tihti kaks korda lugeda. Siis jõuab kohale, mida sa öelda tahad. Ruri versioon on lihtsamini arusaadavam. Mina arendasin seda mõtet edasi ja proovisin asja veelgi lihtsamalt välja öelda.

Ehk ma olen aja jooksul aru saanud, et idioot pole mitte see, kes aru ei saa. Idioot on pigem see, kellest aru ei saada. No offence meant. Well, just a little. PS! Te ikka saite aru, eks? :P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Pikachu666



Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 10:58    Teema: Vasta viitega

Kallis Kallis

Viimati muutis seda Pikachu666 (Reede Veeb 03, 2006 11:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 11:14    Teema: Vasta viitega


_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:30    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Idioot on pigem see, kellest aru ei saada. No offence meant. Well, just a little. PS! Te ikka saite aru, eks? :P

Selle definitsiooni alusel võiks pooled(vähemalt) "õpikutarkust" edasi andnud filosoofid/matemaatikud/füüsikud.. Idiootideks tembeldada. Võibolla pidas hjarg silmas liig detailsust, liialdatud ratsionaalsust ehk mingist vaatenurgast kaob piirjoon keerulisel & mõtetult keerulisel mõttekäigul, seepärast on sisuliselt võimatu normaaltingimustes analüüsida kas tegu on; rumalusega sest sisu näib olevat seosetu & põhjendamatu või geniaalsusega aga seoseid on äärmiselt raske luua & seepärast kaotatakse ka järg põhjuse uurimisel.
Kas nii hjarg?
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 14:54    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Polnudki ju nii raske, eksju ruri. tõepoolest Sinu ümberkirjutatud lause on mõnevõrra lihtsamalt mõistetavam(minu peas tundus ka esimene lause nii mõistetav.. hmm?).

oli küll raske, üle viie minuti kulus ja suutsin ka teise variandi sellest lausest välja mõelda, kuid siis sain aru, et esimene sobib paremini. samas sinu lauset enda täiendamise ja maailma rumaluse kohta ei oskagi endale arusaadavasse keelde panna, st teha niisuguseks, et ma sellest samamoodi aru saaksin nagu sina.
hjarg kirjutas:
Asi ongi selles- sinu teksti tuleb hoolega ja tihti kaks korda lugeda. Siis jõuab kohale, mida sa öelda tahad.

huvi pärast küsiks, hjarg, et kas sa ülevalpool olevast Exbi lausest enda täiendamise kohta ("Mis minu postitustesse puutub, ...) saad peale paari lugemist samamoodi aru nagu ta mõtles seda?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: