OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis oli teie esimene anime mis jäi sügavalt meelde ja miks ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

Huvi pärast küsin sult (Keitarò Urashimalt), et mis animet sa kõige esimesena siis nägid?
---
Umm...Love Hina mulle küll ei meeldinud, kui ma väga natuke sellest nägin, kuna mulle ei meeldi pervertsed animed, nagu Chobits, Love Hina ja muud seesugused pervertset animed.
---
Ma pole küll Chobitsit näinud, kuid ühes Manga ja Anime raamatus oli Chobitsi manga pilt ning see oli pervertse naljaga ja veel enne seda teadsin ma juba, et Chobits on pervertne, kuna mu vend ütles seda mulle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 19:32    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Huvi pärast küsin sult (Keitarò Urashimalt), et mis animet sa kõige esimesena siis nägid?
---
Umm...Love Hina mulle küll ei meeldinud, kui ma väga natuke sellest nägin, kuna mulle ei meeldi pervertsed animed, nagu Chobits, Love Hina ja muud seesugused pervertset animed.
---
Ma pole küll Chobitsit näinud, kuid ühes Manga ja Anime raamatus oli Chobitsi manga pilt ning see oli pervertse naljaga ja veel enne seda teadsin ma juba, et Chobits on pervertne, kuna mu vend ütles seda mulle.

Segane jutt + kirjaviga
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 19:33    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Umm...Love Hina mulle küll ei meeldinud, kui ma väga natuke sellest nägin, kuna mulle ei meeldi pervertsed animed, nagu Chobits, Love Hina ja muud seesugused pervertset animed.

sul on kuidagi väga lõtv (või lai) definitsioon sõnale perversne. see natuke aluspesu või palja ihu näitamist defineerub minu jaoks ehk ainult kergelt erootiliseks, midagi seksuaalselt loomuvastast ma seal küll ei näe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 21:29    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Huvi pärast küsin sult (Keitarò Urashimalt), et mis animet sa kõige esimesena siis nägid?
---
Umm...Love Hina mulle küll ei meeldinud, kui ma väga natuke sellest nägin, kuna mulle ei meeldi pervertsed animed, nagu Chobits, Love Hina ja muud seesugused pervertset animed.
---
Ma pole küll Chobitsit näinud, kuid ühes Manga ja Anime raamatus oli Chobitsi manga pilt ning see oli pervertse naljaga ja veel enne seda teadsin ma juba, et Chobits on pervertne, kuna mu vend ütles seda mulle.


Dragon Ball mingisugune ja häguselt ka miskine väga vana anime, aga millega tegu, ei tea. Ei mäleta isegi sisu ega miskit.

Ja ma ei tea, see nüüd küll pervertne pole. Väike ecchi doos küll, aga no ma ei tea, see nüüd küll midagi pervertset ei ole, vähemalt mitte suurel skaalal.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 11:35    Teema: Vasta viitega

Chobitsi algus oli jah perverssne, aga lõpp kiskus rohkem nutuseks ja kurvaks. Chii ainult nuttis ja Hideki mõtles, kui halb ta on.

Ma olen vist hull, et selline värk mind liigutab. emm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 13:57    Teema: Vasta viitega

No ma mõtlesingi ecchi't ja olin muidu kuulnud, et Chobitsis on kuidagi pervertsed naljad, kuid see ei vastagi tõele, nagu just kuulsin.
---
Ruri, no Love Hina on küll pervertne ehk ecchi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 23:21    Teema: Vasta viitega

miks te küll midagi kergemat ei küsi?Ma ei mäleta enam seda esimest,sest olen vahepeal nii palju animesid näinud.See oli vist Printsess Mononoke või Kamikaze Kaitou Jeanne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 19, 2007 23:25    Teema: Vasta viitega

himiko kirjutas:
miks te küll midagi kergemat ei küsi?

Mis oli esimene anime mis sulle kõige madalamalt meelde jäi ja miks?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 00:51    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Ruri, no Love Hina on küll pervertne ehk ecchi.

perversne mitte pervertne. ja tõenäoliselt on minu arusaam perverssustest hoopis teine kui sul, st ma ei loe seksuaalselt loomuvastaseks LH-s esinevat. samuti ka muidu loomuvastaseks, kuna tegemist on ikkagi animega.

samuti perversne ei võrdu ecchiga. perversne kaldub rohkem hentai poole, ecchi on lihtsalt erootiline ja sündsuse piirides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Teis Veeb 20, 2007 01:41    Teema: Vasta viitega

Kõige varajasem oli muidugi Digimon (esimene hooaeg), vilksamisi Pokemoni nägemist ma ei loe. Ah jaa, Muumitrollid ka, aga tol ajal pidasin seda vaid Soome päritolu multikas.
Kui nüüd tõsisemalt võtta, oli esimene anime minu jaoks Love Hina, mis jäi ikka pikaks ajaks meelde. Tegevustik ajas küll kohati väga vihaseks, sest peategelane sai pidevalt peksa. Tüdrukute käest. Aga noh jah. Esimene ta oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 22, 2007 13:54    Teema: Vasta viitega

Esimene anime: pingviinipoeg lolo, käisin siis esimest korda elus kinos ja aeg oli 1980. lõpp..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 10:52    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Light kirjutas:
Ruri, no Love Hina on küll pervertne ehk ecchi.

perversne mitte pervertne. ja tõenäoliselt on minu arusaam perverssustest hoopis teine kui sul, st ma ei loe seksuaalselt loomuvastaseks LH-s esinevat. samuti ka muidu loomuvastaseks, kuna tegemist on ikkagi animega.

samuti perversne ei võrdu ecchiga. perversne kaldub rohkem hentai poole, ecchi on lihtsalt erootiline ja sündsuse piirides.

Tegelt jah..Love Hina õnnetuste sisu võib olla perversne aga..Seal ei ole mingeid hull perversseid asju.
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 12:46    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
Esimene anime: pingviinipoeg lolo, käisin siis esimest korda elus kinos ja aeg oli 1980. lõpp..


Pea nüüd, kas seda joonisfilmi näitas ka ETV kunagi (ja päris tihti ka veel). Pepe oli ka üks pingviinidest ja siis olid mingid pahad inimesed, kes pingviine tulid püüdma...? Segane jutt, aga mina olin selle vaatamise ajal lasteaia nooremates rühmades, nii et paar pilti mälus ainult on...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sousuke



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 21

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 14:50    Teema: Vasta viitega

Esimene, mis sügavalt meelde jäi, oli NGE. Põhjuseks vist peamiselt see, et 25. ja 26. osa (ning lisaks ka paar üksikut enne neid) pidid mind täiesti hulluks ajama, kui püüdsin aru saada, mis seal toimub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 02:07    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
incognito kirjutas:
Esimene anime: pingviinipoeg lolo, käisin siis esimest korda elus kinos ja aeg oli 1980. lõpp..


Pea nüüd, kas seda joonisfilmi näitas ka ETV kunagi (ja päris tihti ka veel). Pepe oli ka üks pingviinidest ja siis olid mingid pahad inimesed, kes pingviine tulid püüdma...? Segane jutt, aga mina olin selle vaatamise ajal lasteaia nooremates rühmades, nii et paar pilti mälus ainult on...


just see sama http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1412
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 02:53    Teema: Vasta viitega

Näed siis, ei olegi mu esimene anime mingine Digimon vaid on pärit hoopis varasemast ajast! Olen seda ikka päris mitu korda näinud. Võiks ka tänapäeval olla kas või etv-lt selliseid animesid, sest ¾anr on ilmatu suur, aga kahjuks on nüüdisajal otsustatud 10-aastastele suunatud müügiartiklite kasuks.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Light



Liitunud: 18 Veeb 2007
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 15:51    Teema: Vasta viitega

Aa jaa - Tom Sawyer oli ka anime ja sedagi vaatasin ma väga ammu.

Muide, vanasti ma veel ei teadnud, et Tom Sawyer anime on, kuid siis mõne aja pärast / palju aja pärast lihtsalt vend tuli ja ütles: "See Tom Sawyer, mis vanasti telekast tuli, oli tegelikult anime." või midagi seesugust aga igatahes kes veel ei teadnud, et Tom Sawyer on anime, siis pragu saite teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Veeb 25, 2007 19:47    Teema: Vasta viitega

Light kirjutas:
Aa jaa - Tom Sawyer oli ka anime ja sedagi vaatasin ma väga ammu.

Muide, vanasti ma veel ei teadnud, et Tom Sawyer anime on, kuid siis mõne aja pärast / palju aja pärast lihtsalt vend tuli ja ütles: "See Tom Sawyer, mis vanasti telekast tuli, oli tegelikult anime." või midagi seesugust aga igatahes kes veel ei teadnud, et Tom Sawyer on anime, siis pragu saite teada.


Omfg, tuleb välja et tõesti oligi.

Siis on see vist mu esimene, st seda mida ka mäletan.

Tegelikult oli üsna hea.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 26, 2007 10:32    Teema: Vasta viitega

mainimata on jäänud ka mesilane maya mis soome ühe pealt kunagi jooksis.. kui keegi mäletab.

http://www.animenfo.com/animetitle,963,cxnvpp,maya_the_honey_.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 26, 2007 10:44    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, miks oleks mulle pidanud sügavalt meelde jääma näiteks Tom Sawyer vms. Ah, muidu... muumitrollid!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: