OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 19:13    Teema: Vasta viitega

Ohhoo, kui vahva lõunakarp.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 20:38    Teema: Vasta viitega

Kuidas see kala tehtud on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 21:21    Teema: Vasta viitega

Ennist mainis ta ahjulõhet, nii et ma möönan, et see on ahjuga tehtud.

Mis need oranžid pallid olid? Ma pole sihukesi enne näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 21:35    Teema: Vasta viitega

Eile hakkasin igavusest Neon Genesis Evangelioni uuesti alguest peale vaatama ja olles vaadanud paar esimest osa, lootsin täiesti tõsimeeli, et Shinji ei oleks selline äpu. "Snap out of it, boy!"
Aga nagu ma kartsingi, minu lootus ei täitunud. Ta käitus ikka samamoodi nagu siis kui ma eelmine kord NGEd vaatasin :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 22:51    Teema: Vasta viitega

Jah, võiks ju loota, et multikad riiulis või netis seistes ajaga muutuvad, aga võta näpust.



Ma otsustasin midagi huvitavat nüüd. Edaspidi kasutan ma ainult enda joonistatud jurakaid avataridena igast internettides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 22:55    Teema: Vasta viitega

Tean,et ahjulõhe on aga tahaks teada,et mis maitseaineid kasutatud on jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Aug 20, 2008 23:13    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Kuidas see kala tehtud on?


Panin ahju sooja. ( umbes 175-200 kraadi )
Võtsin üki fooliumi ja vormisin väiksekausi kujuliseks. Valasin sinna õige vähe õli.
Asetasin kala steigi fooliumile ja valasin peale soja kastet. Raputasin veel õige vähe soola ka peale aga see pole tegelikult vajalik.
( Olen ka nii teinud et olen peale valanud veel õige vähe Mirin-it, siis tuleb ka mõnna. http://en.wikipedia.org/wiki/Mirin )
Ja siis kala ahju. Küpsetasin nii kaua kuni kala pealt küpsem tundus ja nahk krõbadamaks hakkas minema.
Jube lihtne teha ja maitseb üli hästi. Võib kasutada nii forelli kui lõhet.


raidomees kirjutas:
Ennist mainis ta ahjulõhet, nii et ma möönan, et see on ahjuga tehtud.

Mis need oranžid pallid olid? Ma pole sihukesi enne näinud.


Need oranžid on kirss-ananassid ehk füüsalid. Neid müüakse enamikes hästi varustatud poodides. Selveris on alati olnud. Need on tavaliselt sellistes väikestes korvikestes ja müüakse 100g kaupa. Pealt vaadates tundub nagu hunnik kuivanud lehti oleks korvis, aga need on sellistes lehtedest pesakestes. Meil maksavad nad umbes vahemikus 13-17 krooni 100g
Lehtedega pilt:

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 18:36    Teema: Vasta viitega

Mul on järgmisel aastal plaan hakata füüsalifarmeriks! Võrust Magaziini poest sain 2 liitrit mulda.



Lõunakeskuse seemnepoest muretsesin seemned.





Mind ootab ees helge tulevik!
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Nelj Aug 21, 2008 20:52    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Mul on järgmisel aastal plaan hakata füüsalifarmeriks! Võrust Magaziini poest sain 2 liitrit mulda.


Lõunakeskuse seemnepoest muretsesin seemned.

Mind ootab ees helge tulevik!


kui tulevad head siis ma ostan su käest neid XD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 14:41    Teema: Vasta viitega

Kuna nüüd saab Eestis kasutada iPhone, siis tahaks teada mida teie sellest arvate. Minul ei tekkinud tahtmist seda osta. Suht inimestele kes kodus kaua ei viibi kuid tahavad olla kättesaadavad igatpidi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 15:18    Teema: Vasta viitega

iphone on hästi armas, vôib-olla nats liiga lai. Aga kuna mul on ipod ja mobill, siis mul pole môtet osta. Ega ma ei saaks seda vist endale kunagi lubada ka...muidu nii lahe kuidas kôik areneb...
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 16:21    Teema: Vasta viitega

Ei leia nagu erilist mõtet iPhone'is. Mis seal nii imelist on? Nagu Steve Jobs reklaamis: seal on ühendatud telefon, netibrauser ja muusikamängija. No valage mind sulatinaga üle, kui seda sama ei võimalda iga tänapäevane mobiil ja mõni vanemgi.

Ekraan on suur ja Apple'ile kohaselt on tegu esteetilise maiuspalaga nii seest- kui väljastpoolt, aga kas see tabas ikka õiget naela. See suur lahmakas, mis su püksitaskut lõhki rebida tahab peaks mobiil olema. Mulle küll nii ei tundu. Mobiilid ja mp3-mängijad on aina väiksemaks ja saledamaks läinud, ekraan samas on just rohkem ruumi enda alla võtnud. Ma küsiks, et kas kogu meedia saab ikka ühte mängijasse paigutada. Sõrmuste Isandat saab nüüd moblaekraanilt vaadata, aga ma ei usu, et keegi tahaks. Õigemini on see inimese enda otsustada, kas tahab filme vaadata 40-tollisel Sony Bravial, rahuldub arvuti 19-tollise monitoriga, ostab kaasaskantava dvd-mängija või hoopis vaatab PSP peal. PSP filmid muide ei müü eriti hästi, just nimelt selle tõttu, et inimestele ei paku peopesa suurune ekraan mingit naudingut. Mina ei saa näiteks üldse pihukonsoolidest aru. Oleks siis, et iga päev peab mitu tundi bussiga sõitma ja tegevust pole...

Igatahes see suurus ongi turn-off selle mobiili juures, lisaks pole seal midagi väga innovatiivset ja mitmes kohas jääb vajaka, eriti arvestades hinda. Samas olen selle mobiiliga 4chanis käinud koolitunni ajal ja ütlen, et see on väga kõva kogemus ja hästi lõbus. Kahjuks on iga mänguasjaga nii, et alguses on tore, aga lõpuks tüütab ära ning just vead hakkavad eriti pinda käima. Ja olen kuulnud mitmelt kasutajalt, kes iPhone'i müünud, et alguses oli huvitav, aga paari kuu pärast mitte ja sellepärast ei tahetagi enam.

Kui ütlen veel enda arvamuse, siis iPhone on selline pill, mille võib klubisse kaasa võtta. Et tšikkidele näidata, et oli raha osta. Baka rahvas niikuinii ei käi tšikke lantimas ja on palju targem ning ostab endale PS3-e. :)
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 16:49    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Baka rahvas niikuinii ei käi tšikke lantimas ja on palju targem ning ostab endale PS3-e. :)



PS3-ega saab ka tsikke lantida. Happybunny Või nuh see lisab pluss punkte .. minuarust XD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 16:54    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
cenorig kirjutas:
Baka rahvas niikuinii ei käi tšikke lantimas ja on palju targem ning ostab endale PS3-e. :)



PS3-ega saab ka tsikke lantida. Happybunny Või nuh see lisab pluss punkte .. minuarust XD

Oo, ei teadnudki. Peab ikka ostma selle imemasina LaLaLaa
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 17:38    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mina ei saa näiteks üldse pihukonsoolidest aru. Oleks siis, et iga päev peab mitu tundi bussiga sõitma ja tegevust pole...


Kirjutad, et ei saa pihukonsoolidest aru, aga kohe järgmises lauses lükkad oma väite täiesti ümber. Saad ju aru - selleks need pihukonsoolid, portatiivsed DVD-mängijad ja telepilti näitavad mobiilid ju ongi, et alati ei ole võimalust oma 40-tollist Sony Braviat igale poole kaasa vedada. Tallinna ja Tartu vahel bussis loksudes pihukonsooli või IPhone'iga (eriti kui bussis on WiFi) aega viita on ju palju parem kui niisama eessõitja seljatuge vahtida. IPhone vs PS3 on sama kohatu võrdlus kui nõudepesumasin vs mootorratas - ühe omamine ei välista ju teist. Ja kui raha on ainult ühe jaoks, siis tuleb otsustada, kumba rohkem vaja on - ei saa öelda, et üks on parem kui teine. Loomulikult ei hakka keegi kodus IPhone'ist Sõrmuste Isandat vaatama, aga kui bussi või praamiga sõidad, siis Kodus ja Võõrsil või Digimoni uut osa kannatab sealt ajaviiteks vaadata ju küll. Mobiil on niikuinii alati kaasas ja mida rohkem ajaviitevõimalusi see pakub, seda positiivsem.

Kui ma eelmisel aastal sõjaväes olin, siis oleks küll hea meelega ühe IPhone'i omanik olnud. Praegu aga ei näe ka mina selle omamisel vajadust - bussiga just väga tihti ei sõida ja kui ongi kuskil mingit tüütut ootamist, on mul niikuinii läpakas kaasas.
Kuid see, et mul endal IPhone'i või pihukonsooli vaja ei ole, ei tähenda, et ma nendest aru ei saaks. Igal asjal oma sihtgrupp.

Muus osas olen ma sinuga mitmes mõttes nõus, ka minu arvates on IPhone'il palju puudusi. Oleks ta tsipa väiksem, sisaldaks GPS-moodulit ja piisavalt mälu, et kogu mu muusikakollektsioon sinna peale ära mahuks ja kui ka hind oleks sarnane USA-s müüdava omale, siis ma isegi ehk mõtleks selle ostule. Praegusel kujul aga ei ole see telefon minu jaoks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 17:57    Teema: Vasta viitega

Jah, eks ma "saan aru" neist küll. Mõtlesin selle all, et nad lihtsalt mulle ei sobi. Ning PS3 võrdlus polnudki mingi tagamõttega toodud, need on tõesti hoopis erinevad asjad. Väitsin, et iPhone maksab kopsaka summa. Oleks raha, ostaks hoopis PS3 ja mitu mängu kaasa. Kes ei taha seda osta, võib osta hoopis xboxi või bravia või mootorratta või nõudepesumasina... ja seejärel iPhone'i.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 21:33    Teema: Vasta viitega

Iföön on ja jääb minu silmis mänguasjaks, millel on helistamine lisafunktsioon. Helistamist õpid sellisega kaks päeva ning siis avastad pikemal kasutusel, et kogu see toiming on väga ebamugav ning viskad Ifööni välja ja paned vana hea antenniga telliskivi, mida oled aastaid kasutanud, oma pintsakutaskusse tagasi.

Ostaksin sellise telefonile lisaks ainult siis kui rikkaks saan ja raha üle jääb. Ma ei ole tehnikateadlane ning ma ei tea mida need naised ja mehed seal õunakeskuses peaksid oma tootega tegema, (võib olla mitte küsima mänguasja eest hingehinda) et see minusugusele lollile kliendile rohkem meeldiks, kuid praegu kui ma valmistun endale uut mobla ostma ma isegi ei kaalu võimalust, et ostaks Ifööni.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 21:43    Teema: Vasta viitega

Minu meelest on iPhone toode nagu iga teinegi, mis võib õigele ostjale kasulikuks osutuda, ning ma ei näe põhjust põhjendada, kui õigus mul seetõttu on, et ma seda ei osta.

Seevastu siin teemas tõestust leidnud teadmine, et PS3-ga on võimalik tsikke lantida, teeb mulle suhteliselt õnneliku PS3 omanikuna muidugi rõõmu, mis sest, et mul endal selle teadmisega midagi praktilist peale hakata ei ole. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
CupOfTea



Liitunud: 2 Veeb 2008
Postitusi: 68
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 22:08    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
cenorig kirjutas:
Baka rahvas niikuinii ei käi tšikke lantimas ja on palju targem ning ostab endale PS3-e. :)



PS3-ega saab ka tsikke lantida. Happybunny Või nuh see lisab pluss punkte .. minuarust XD
+1 LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 22, 2008 22:23    Teema: Vasta viitega

Mu sõbral on Iphone ja minu arust pole seda ültse raske kasutada.PS3 üks jamadest oli vist see,et ta vajas pidevat updeitimist ja kui sul interneti ei ole,siis mänge mängida ei saa(võij ka eksida muidugi).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 204, 205, 206 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 205, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: