OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

õudus filmid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
edgar



Liitunud: 4 Jan 2008
Postitusi: 23
Asukoht: pirita

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2008 16:10    Teema: Vasta viitega

ok wink wink wink wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2008 16:46    Teema: Vasta viitega

Ei vaata õnneks õudukaid,sest ei talu ültse neid Happybunny.Isegi Silent Hilli mängisin 30 minutit ja siis uninstallisin maha LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2008 19:57    Teema: Vasta viitega

Twin Peaks

Kui ma seda kunagi ammu ammu vaatasin tundus see üsna hirmus.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2008 22:22    Teema: Vasta viitega

Mulle ka eriti ei istu 6udukad, sest need ei paku mulle eriti pinget ..Viimati ma vaatasin 6udukat 1-2 aastat tagasi..Mingi 1-2 aastat tagasi olin hull 6udukate f1 nn aga pärast m6nda aega oli mul täiesti suva kui mingi pea lendas otsast jne... ??? :(
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2008 22:30    Teema: Vasta viitega

Sporkness kirjutas:
The Hills Have Eyes ja The Hills Have Eyes 2 olid küll üsna õudsad.


dipsy kirjutas:
... enamus ameeriklaste filme küll õudsad pole
kohati aint veidi rõvedad ...

Mul on tunne, et ameeriklaste filmid on õuduse asemel võtnud suuna vastikusele ja rõvedusele.

The Hills Have Eyes mõlemad filmid polnud, vähemalt mulle, üldse õudsad. Pigem just vastikust tekitavad. Gore-maigulised.

Õudusfilme mulle meeldib vaadata, kuigi ma pärast ei pruugi magama jääda :P

Vähese filmide vaatamise tõttu paneks omaltpoolt ka välja Ringu. Mainiks ära ka X-files esimese hooaja (see oli ka ainuke horror alla käiv hooaeg) ühe osa, kus tüüp mööda korstnaid ja õhutus¹ahte venis :} Kui ma seda esimest korda nägin (väga mitu aastat tagasi), siis ma kartsin vannituppa minna, sest meil kraanikausi kohal selline õhutussüsteemiava.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Laup Märts 08, 2008 23:03    Teema: Vasta viitega

"The Ring" on siiski algselt Jaapanlaste tehtud ja mis on kõvasti parem kui see mis ameeriklased tegid. Siiani on kõik Hannibali osad meeldinud. "The rise of Hannibal" nii väga siiski ei meeldinud kuna tundus igav (vähemalt algus, kahjuks polnud aega lõpuni vaadata). Üldiselt olen vähe õudukaid näinud, peaks selles suhtes end natuke rohkem harima.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 00:29    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Mainiks ära ka X-files esimese hooaja (see oli ka ainuke horror alla käiv hooaeg) ühe osa, kus tüüp mööda korstnaid ja õhutus¹ahte venis :} Kui ma seda esimest korda nägin (väga mitu aastat tagasi), siis ma kartsin vannituppa minna, sest meil kraanikausi kohal selline õhutussüsteemiava.


See kes inimeste maksu sõi ja seestpoolt konditsioneerivõredelt kruvisid välja lükkas? KOHUTAV osa. Mul oli täpselt sama lugu. Vannis käisin edaspidi nii, et selg oli alati vastu seina, nägu õhuava poole. Ja seda mitte vaid samal õhtul või samal nädalal, aga umbes pool aastat või rohkemgi, sest kuigi kartus tasapisi kadus, jäi püsima suur ebamugavustunne. Ning ma olin siis ka palju noorem kui Genky.

X-Filesi esimesed hooajad olid üldse päris kobedalt õudsed, meelde tulevad veel teiste sees pesitsev tsirkusefriik ja iidvanades puudes elanud tapjaputukad. Sarjadest samaväärne oli The Twilight Zone.

Õudusfilmidest kõige hirmsamad on tõestisündinud lugudel põhinevad müstilised lood (see oleneb suuresti vaataja reaalsustajust muidugi), sest mina jään neid alati uskuma (nimetatud reaalsustaju puudub) ja siis tundub võimalus, et keegi kusagilt välja hüppab kohe, palju reaalsem. Näiteks The Mothman Prophecies vms.

Päris õudsed filmid olid Elm Streeti seerias. Alien, The Thing ja paljud teised klassikalised ulmefilmid on ka üsna õudsed. Ning USA Ring polnud sugugi halb, jaapanlaste versiooni näinud pole - jaapani õudusfilmide kogemus piirdub "Tumeda veega", mis õudusfilmina oli väga kehv.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 00:48    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
See kes inimeste maksu sõi ja seestpoolt konditsioneerivõredelt kruvisid välja lükkas? KOHUTAV osa. Mul oli täpselt sama lugu. Vannis käisin edaspidi nii, et selg oli alati vastu seina, nägu õhuava poole. Ja seda mitte vaid samal õhtul või samal nädalal, aga umbes pool aastat või rohkemgi, sest kuigi kartus tasapisi kadus, jäi püsima suur ebamugavustunne. Ning ma olin siis ka palju noorem kui Genky.

Täpselt teda ma mõtlesingi. Ja ma olin kusagil 10 aastat vana, kui ma seda esimest korda nägin. Ja minu hirm kestis mõned nädalad. Esimene nädal käisin ainult kaisukaruga vannitoas. Kõige esimene kord suht kohe peale filmi vaatamist kutsusin emme kaasa, kui hambaid pesema läksin xD


cenorig kirjutas:
Päris õudsed filmid olid Elm Streeti seerias.

Ma peaks aind esimest kolme filmi selliseks tõsisemalt õudsamaks : / Viimane oli juba lausa komöödia. Mis tuletab meelde, et võikski millalgi vaadata.


Omaltpoolt lisaksin tegelikult veel sellise lapsepõlves õudusunenägusid tekitanud asja nagu "Gremlins". Ma tõsiselt kartsin neid elukaid. Kuigi see üks oli jõle fluffy ja nunnu, siis need teised... võeh. *kõlmajudinad* Siiamaani pole uuesti vaadanud. Võiks isegi. Ei pidavat täiskasvanuna vaadates enam nii õudne olema : P

See on küll õudusfilmide teema, aga ühest laste fantaasiafilmist on mul siiski üks tegelane tõsise hirmu peale ajanud. Ka praegu, olles 22, on seda tegelast kuidagi ebamugav vaadata. Tegu on siis hundiga Gmork filmist "The Neverending Story I". No kuidas sellist elukat mitte karta -> http://www.youtube.com/watch?v=VmqQc-QOfTc
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 12:01    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:

Viimati oli Shutter ikka veel Tai film aga muidu olen sinuga nõus. Tõesti hästi tehtud ja üllatav aasia horror.


Tegelikult ma teadsin seda emm
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 13:51    Teema: Vasta viitega

Minuga oli ka nii,et alles kaks või üks aastat tagasi fännasin õudukaid, aga nüüd ei paku enam üldse huvi. Anime pealetung!!! Ameeriklased teevad reegilina halbasid õudukaid, sellest olen aru saanud. Ainsana mulle meeldisid lapsepõlves esimest korda vaadatud Intervjuu Vampiiriga (olin jah nõrganärviline, et seda õudukaks pidasin), Elms Streedi luupainaja ja X-Files. Vanemana meeldis mulle film Märgid. Need rohelised tulnukad olid päris hirmsad. Üldiselt mulle meeldibki selline psühholoogilist laadi õudus rohkem. Alfred Hitchcock paelub eriti. Vaatasin kunagi tema filmi Linnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Märts 09, 2008 22:38    Teema: Vasta viitega

Sporkness kirjutas:
The Hills Have Eyes ja The Hills Have Eyes 2 olid küll üsna õudsad.


Vaatasin just nn. teise osa ära ja pean ausalt ütlema, et halvimat filmi polnud pikka aega näinud. Ja ma tõesti vaatan tihti filme. Mulle jääb kohe arusaamatuks kuidas suudeti suurepärasele ning kompromissitult äkkilisele uusversioonile The Hills Have Eyes teha nii nõrk ja labane järg. Materjal mis eelmisest filmist pihku jäi oli ju hea ja vähesegi ajutööga oleks saanud korraliku gorest ja jälkusest pungil põneviku valmis treida. Ajutööd aga paistis nappivat ja loodeti, et kui naabruskonnast lõunasöögi ja paarikümne taala eest palgata tudengid, panna pooltele selga armeelaost ostetud kõrbemundrid ja teistele pähe pilapoest hangitud kummimaskid ning lasta neil linnast paari miili kaugusel asuval mäel hullata, siis seda linti võttes saabki filmi. No saigi ja tänu promole said kõigist kaamerataha jäänutest veel kindlasti miljonärid, ainult, et vaataja ei saanud midagi. Vähemalt selline vaataja nagu mina kes filmilt ka midagi ootab ja mitte ei proovi vaid pooltteist tundi oma elust liikuvate värvide mängu vaadates mööda libistada.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 10, 2008 09:52    Teema: Vasta viitega

El Orfanto http://uk.imdb.com/title/tt0464141/

tegelt mulle jääb vist õudsaks meelde vaid navigaator pirx, see tseen kus robotil käed purunevad kiirenduse tõttu... päris hirmus oli, ma vaid tooli tagant julgesin piiluda, ma arvaks et ma polnud ainus LaLaLaa ni¹¹iõudukad ja ket¹upifilmid pole eriti muljet jätnud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Märts 10, 2008 20:31    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea kas õutsad on aga haiged on küll... Saw 1-4, The Hills have eyes 1-2, One missed Call, Sweeney Todd: The Demon Barber from flat street(ei tea kas õudne aga ehmatas küll), Hostel 1-2, The Woods have eyes, Wrong turn... Need ainukesed õudukad imo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 10, 2008 20:57    Teema: Vasta viitega

Sweeny todd ei olnud ju õudne :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 10, 2008 21:01    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Sweeny todd ei olnud ju õudne :P

Sellegipoolest hea õudukas.

Mulle oli meele järgi ka Secret Window.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 17:48    Teema: Vasta viitega

Minu esimene õuduka elamus oli vist ,,Kuues meel",kus poiss nägu surnud inimesi.Ma olin vist 13 aastane,kui seda Kosmoses vaatamas käisin ja rohkem ma seda näha ei taha XD.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 18:11    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Minu esimene õuduka elamus oli vist ,,Kuues meel",kus poiss nägu surnud inimesi.Ma olin vist 13 aastane,kui seda Kosmoses vaatamas käisin ja rohkem ma seda näha ei taha XD.


Olin ka väga väike kui seda nägin... Peale seda ei julgenud pimedas enam üldse kuhugi minna :P .
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 19:29    Teema: Vasta viitega

Pimedad koridorid käisin täna vaatamas, see on siis soome bändi Lordiga film, ei olnud kõige hirmutavam, mõne koha peal küll ehmatasin kui ootamatult koll välja hüppas ja hakkas kedagi jalast purema. :P
Filmi lõppu polnud ka väga raske ette arvata...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
edgar



Liitunud: 4 Jan 2008
Postitusi: 23
Asukoht: pirita

PostitusPostitatud: Laup Märts 15, 2008 13:27    Teema: Vasta viitega

lahe wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
mewmew-



Liitunud: 2 Sept 2008
Postitusi: 9
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 17:49    Teema: Vasta viitega

Hmmm... Vimm, Vahakujude maja...aiii ei tule hetkel midagi head rohkem meelde T_T aga õudukaid mulle meeldib vaadata teehee =P
_________________
...Sometimes you start thinking you are doing something for some person. And end up realizing you are doing it for yourself...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: