OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Covernant



Liitunud: 24 Juul 2006
Postitusi: 21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 16, 2007 13:13    Teema: Vasta viitega

Või siis räägivad nad terve episoodi ja just siis kui lahinguks läheb.. tuleb "TO BE CONTINUED".

Üldiselt ei jõua oodata järgmist osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 13:14    Teema: Vasta viitega

sain eile siis 40-41 episoodi vaadatud. episood oli mingi 40 minutit. Räme venitus oli.. Mingi 5-10 minti oli tegevust... ma ei saa aru miks nad nii hullult venitavad... vabalt oleks võinud naruto ja orochimaru fight lõpuni minna selle ajaga noh...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 14:24    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et Naruto ei vii mind samasse seisu Bleachiga, kus mul vaatamine üle viskas ja alles nüüd poole aasta pärast on tekkinud huvi sarjaga jätkata. Osade kogumine ei teeks halba, kõrini on sellest igareedesest ootamisest, et näha mingit 10 min tegevust.

Ja järgmine Naruto tuleb kooliskäijate jaoks esimese koolinädala lõpus.
Kolme nädala pärast.
Head Narutovaba vaheaega.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 23:54    Teema: Vasta viitega

Mul küll on selline tunne juba ammu tekkinud. Aga pole peale poolt aastat veel isu tagasi tulnud, pigem veel ükskõiksemaks olen läinud Naruto suhtes. Aga ma vast vaatan teda kuangi ikka edasi. Vähemalt, kui läbi saab, siis vaataks küll ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Covernant



Liitunud: 24 Juul 2006
Postitusi: 21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 22, 2007 23:57    Teema: Vasta viitega

10. Jaanuar tuleb uus osa ja täpselt nagu öeldud emm alles lõpus läks tegevuseks. Kuid väga chill oli see 4 sabaga Kyuubi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 00:40    Teema: Vasta viitega

Covernant kirjutas:
10. Jaanuar tuleb uus osa ja täpselt nagu öeldud emm alles lõpus läks tegevuseks. Kuid väga chill oli see 4 sabaga Kyuubi.

kas see ei ole mitte spoilimine?

raidomees kirjutas:
Mul küll on selline tunne juba ammu tekkinud. Aga pole peale poolt aastat veel isu tagasi tulnud, pigem veel ükskõiksemaks olen läinud Naruto suhtes. Aga ma vast vaatan teda kuangi ikka edasi. Vähemalt, kui läbi saab, siis vaataks küll ära.


kahtlen, et naruto niipea läbi saab :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 04:35    Teema: Vasta viitega

Vaatasin naruto 40-41 ära ja tuleb mainida, et kuigi see on spoiler on see ikkagi väga huvitav...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 10:44    Teema: Vasta viitega

Envy kirjutas:
Covernant kirjutas:
10. Jaanuar tuleb uus osa ja täpselt nagu öeldud emm alles lõpus läks tegevuseks. Kuid väga chill oli see 4 sabaga Kyuubi.

kas see ei ole mitte spoilimine?

raidomees kirjutas:
Mul küll on selline tunne juba ammu tekkinud. Aga pole peale poolt aastat veel isu tagasi tulnud, pigem veel ükskõiksemaks olen läinud Naruto suhtes. Aga ma vast vaatan teda kuangi ikka edasi. Vähemalt, kui läbi saab, siis vaataks küll ära.


kahtlen, et naruto niipea läbi saab :)


Seda küll... Kas keegi üldse teab kui palju see autori tüüp veel plaanib seda edasi joonistada? One Piece'i kohta sain teada, et see pole veel poole pealegi jõudnud, nii et ma võiks isegi oletada, et One Piece'ile võib vabalt üle tuhande osa tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 16:27    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Envy kirjutas:
Covernant kirjutas:
10. Jaanuar tuleb uus osa ja täpselt nagu öeldud emm alles lõpus läks tegevuseks. Kuid väga chill oli see 4 sabaga Kyuubi.

kas see ei ole mitte spoilimine?

raidomees kirjutas:
Mul küll on selline tunne juba ammu tekkinud. Aga pole peale poolt aastat veel isu tagasi tulnud, pigem veel ükskõiksemaks olen läinud Naruto suhtes. Aga ma vast vaatan teda kuangi ikka edasi. Vähemalt, kui läbi saab, siis vaataks küll ära.


kahtlen, et naruto niipea läbi saab :)


Seda küll... Kas keegi üldse teab kui palju see autori tüüp veel plaanib seda edasi joonistada? One Piece'i kohta sain teada, et see pole veel poole pealegi jõudnud, nii et ma võiks isegi oletada, et One Piece'ile võib vabalt üle tuhande osa tulla.


pärandab naruto pojale :)
ehk noh kuni naruto on vana hokage ja sureb konoha eest :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 19:44    Teema: Vasta viitega

Tglt arvatavasti sellega ei lõppegi, et Narutost tehakse Hokage :P
See on nagu introduction vms :) Niiet ka umbes 1000 osa :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 20:16    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, kui usaldusväärne mu info on, aga ma kuulsin, et kui mangast oli tehtud u. 250 peatükki, siis oli Kishimoto öelnud, et lugu on poole peal. Kui seda tõena võtta, siis umbes 120 peatükki veel. Aga isegi kui see on tõsi, siis tal on selle ajaga arvatavasti plaanid väheke muutunud ja see aeg võib olla lühem või pikem.
Ma olen proovisin seda interviuud(ma kardan et ma kirjutasin selle valest, aga ma ei viitsi ÕSi otsima hakata) leida, aga edutult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 20:45    Teema: Vasta viitega

Ma hakkasin nüüd mõtlema, et huvitav kas ka mangakade seas tekib/on juba tekkinud mõni dünastia, mis jätkab vanemate tööde pealt raha koorimist, stiilis Tolkien & pojad. Just sarnaste ulme-eeposte autoreil on tavaliselt niivõrd palju materjali sahtlite põhjas ja märkmike tagakülgedel, et neist saab päris mitu raamatut.
Kas äkki ka Kishimoto ja Oda järelpõlved ei või isade koomikseid edasi kirjutada? See oleks päris hea lahendus, näiteks juhul (ei oska öelda, kas nii kunagi juhtunud ka on) kui autor ei raatsi 200+ köite-paksust mangat ka surmatundidel lõpetada.

Aga Narutost olen ma kuulnud, et autor teab kuidas ja millal lõpetada, millest võib järeldada, et väga pikk see enam olla ei saa. See "väga pikk" on muidugi võrdeline - mina pakuks tublilt üle paari aasta, aga ka siis on ta lühem mitmest mangast, mis juba 90-ndatest saadik käib ja käib veel p a l j u kauem kui kaks aastat.
Ja ma usun, et Naruto manga lõpp seisneb Naruto Hokageks saamises. Naruto seiklused Hokagena circa 10 aastat hiljem oleksid muidugi huvitavad, aga arvan, et neid me ei näe.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 20:48    Teema: Vasta viitega

[quote="cenorig"JNaruto seiklused Hokagena circa 10 aastat hiljem oleksid muidugi huvitavad, aga arvan, et neid me ei näe.[/quote]
Selle all mõtled sa seda kuidas Naruto istub oma hokage majakeses ja tõmbab piipu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 21:09    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
cenorig kirjutas:
Naruto seiklused Hokagena circa 10 aastat hiljem oleksid muidugi huvitavad, aga arvan, et neid me ei näe.

Selle all mõtled sa seda kuidas Naruto istub oma hokage majakeses ja tõmbab piipu?

EI, selle all mõtlen ma näiteks seda, et tuleb mingi uus organisatsioon Akatsuki asemel, erinevate maade vahelised sõjad, võitlus vabaks saanud bijudega, Kõige Tugevama Kurja Ninja ilmumine, kosmosetulnukate rünnak. Võimalusi on lõputult, oleks isegi naiivne arvata, et kui Orochimaru ja Akatsuki hävitatakse, siis saab kogu kurjus maailmas otsa jne. Ma isegi usun, et Naruto elu Hokagena tuleb üpriski metsik ja seiklusrohke (see sobib temale rohkem), aga isegi siis meile seda ei näidata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Covernant



Liitunud: 24 Juul 2006
Postitusi: 21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 21:15    Teema: Vasta viitega

Naruto on manga järgi... vaevalt et siin midagi spoilida saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
River



Liitunud: 17 Nov 2007
Postitusi: 32
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 21:15    Teema: Vasta viitega

Karta on, et kuigi ta võib saada Hokageks ta selleks ei hakka....pigem teeb nagu J-man ja rändab mööda ilma.
Poisil pole selleks ametiks iseloomu - see ju siiani vaadates puhta kontoriroti amet, muidugi kui mingi sõda just lahti ei lähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 23, 2007 21:23    Teema: Vasta viitega

Covernant kirjutas:
Naruto on manga järgi... vaevalt et siin midagi spoilida saab.

Noh, spoilida saab alati ja igal pool. Tavaliselt on animeteemad ülevaatlikud, ainult Naruto, kus iganädalast episoodi eraldi kommenteeritakse, on siin erandiks. Alati tuleb aga arvestada, et mõni isik, kes teemat lugema satub, pole näiteks neljakümnendast osast kaugemale jõudnudki ja see, mis meie jaoks on loomulik, näiteks Sasukese liitumine Orochimaruga, on temale spoiler. Sellepärast ongi hea võimalikult vähe infot levimitada ja spoilereid sisaldav tekst valgeks teha.
Tõsi on, et päris alati seda ei saa (muidu läheb natuke naeruväärseks, sest mõni ei tea, et Zabuza sureb sillal kuigi tegu juba igivana looga), aga vähemalt viimaste osade spoilerid ja tähtsamad sü¾eepunktid tuleks "valgendada".


Ja, River... kes kurat on J-man?
EDIT: Ah, küllap mõtlesid Jiraiyat. Kusjuures mulle ka tundub Hokage amet väga kontoriroti omana ja tegelikult ei sobi see Narutole üldse.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Dets 24, 2007 12:30    Teema: Vasta viitega

Sellest rääkides siis..
Kes arvab, et Sakurast, Sasukest ja Orochimarust saavad uued sanninid tulevikus?
Ma arvan nii..
Sellepärast, et Sakurat õpetas Tsunade, Sasuket Orochimaru (Kuigi, sellepärast, et ta keha saada) ja Narutot Jiraiya.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
River



Liitunud: 17 Nov 2007
Postitusi: 32
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 24, 2007 13:14    Teema: Vasta viitega

Sasuke, Sakura ja Naruto ning Orochimatu, Tsunade ja Jiraiya
See paralleel on nii mangas kui ka nüüd juba animes tugevalt esile toodud. Kogu see lugu onju sellest kuidas järgmine põlvkond kes tuleb, ületab eelmist, kes neile on olnud eeskujuks.
Jaapani kultuuris on vanemad ja õpetajad väga olulisel kohal.

Senini on mind kurvastanud, et kõik tegelaskujud on päris hästi edasi arenenud kuid Naruto, kes algul oli arengus kõige tugevam on viimasel ajal jäänud paigale.Ta on ikka veel seal, kus ta oli kui Sasuke lahkus, tema maailmas pole midagi muutunud, natuke oskusi, võimeid ja jõudu - see pole tegelik areng.
Ta on oma rebasega ikka veel sealsamas kus algul, ta ei ole klaarind asju oma minevikuga ( kel pole minevikku sel pole...), ta ei ole jõudnud oma suhte asjades kaugemale kui sõprus ja pisuke sissevõetus ja tema unistus saada Hokageks....et kaitsta kõiki ning saavutada tunnustus on tegelikult üks üsna läbimõtlemata asi sest hetkel soovib ta seda vaid ainult iseenda pärast.
Ok. pikk jutt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Dets 24, 2007 13:18    Teema: Vasta viitega

Ahsoo..Ja see tuletas meelde, et kuigi Naruto, Kiba, Chouji ja Neji ei saanud chuuniniteks siis nad otses mõttes ownisid Sound Four'i ära..Kuigi Sound Four koonsnes Chuunititest/Jouninitest + neil oli cursed seal..
+
Kuidas kurat Demon Brothersid (need kutid kes 3ndas/2es osas olid) chuuniteks said? Nad olid liiga nõrgad ja strateegiline mõtlemine polnud ka parim..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 52, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: