OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Vampire Hunter D esimene osa

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Juun 10, 2006 00:30    Teema: Vampire Hunter D esimene osa Vasta viitega

Vaat selline probleem on, et ei leia seda kusagilt. Mina ja mõned minu sõbrad. Me oleme seda otsinud. Kui keegi saaks öelda, kuskohast saaks selle tasuta arvutisse laadida, või kui kellelgi on see omal arvutis, siis palun teavitage mind sellest. Oleksin väga tänulik.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juun 10, 2006 14:28    Teema: Vasta viitega

http://www.torrentspy.com/torrent/450434/Vampire_Hunter_D

Ma ei tea, esimene result googledamise peale. Ja kui Bittorrent on võõras, siis juhindu sellest siin.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 21:21    Teema: Vasta viitega

ma sain selle läbi limewieri
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 17:55    Teema: Vasta viitega

LimeWire mul on. Mis selle dokumendi nimi on ja kui suur see on, vältimaks vigade tegemist? Üpris tüütu on kolm tundi oodata ja siis avastada, et oled vale filmi laadinud...
EDIT: Ma vaatasin, et V.H.D esimene osa on rated RM. Kas peaksin ootama, kuni kaheksateist aastaseks saan, või saaksin ma seda praegu ka vaadata ilma tõsiseid vaimseid haavu muretsemata (12, 5 aastat vana sekundil)?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 20:32    Teema: Vasta viitega

Midagi ¹okeerivat see tänapäeva 12,5-aastase jaoks ei sisalda. Küll aga ennustan järgmist: esimese osa juures ei leia sa pea ühtegi nendest omadustest, mis sulle teise osa puhul väga meeldisid.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 20:34    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
EDIT: Ma vaatasin, et V.H.D esimene osa on rated RM. Kas peaksin ootama, kuni kaheksateist aastaseks saan, või saaksin ma seda praegu ka vaadata ilma tõsiseid vaimseid haavu muretsemata (12, 5 aastat vana sekundil)?

See oleneb otseselt sinu suhtumisest animeeritud vägivalda. Kui see sulle ebamugavust ei tekita ning sa vaimselt korras oled, siis ei tohiks sel mingeid jubedaid tagajärgi olla.

Muidugi, kõige õigema vastuse sellele küsimusele annavad tõenäoliselt su vanemad.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 21:17    Teema: Vasta viitega

Ma olen lugenud ühte sisukokkuvõtet ja AMV'd näinud (trailerit ei ole senimaani leidnud) ja jättis mulle ikka verise mulje... vere vastu pole mul midagi, kui see normaalselt voolab, aga pritsiv veri on kole vaatepilt :s
Tõsise ''Vampire Hunter D'' fännina PEAN ma seda esimest osa lihtsalt nägema. See ei saa ju ''Bloodlust''ist nii palju hullem olla? Või saab?
Peaasi, et liialt nilbusi ei oleks :S
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 21:22    Teema: Vasta viitega

Taas kord oleneb sellest, mis on sinu jaoks "nilbus".

Igatahes! Peategelasel on seal miniseelik! Ja ta satub paratamatult seksuaalse alatooniga (vampiirid!) olukordadesse! Mõni võiks samas öelda, et see kõik pole eriti nilbem, kui see, mida suviti tänaval näha võib... Oled hoiatatud!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 21:18    Teema: Vasta viitega

Selge... Nüüd tuleb see ainult kusagilt internetiavarustest üles leida o.O Kontrollin regulaarselt LimeWire't
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 22:45    Teema: Vasta viitega

ma üritasin seda Nevada-tan asja lugeda, kuid unise pea tõttu ei saanud millestki aru, kui keegi viitsib, siis palun teha mulle 1 lihtsas eesti keeles lühikokkuvõte.


Igatahes, proovi Youtube.com. Ma ei tea küll mis nipiga see töötab, kuid mina sain terve Neon Genesis Evangelioni sealt vaadata ilma midagi alla laadimata. Mul on küll neti kiirus 1Mbit/s aga kuidas ma fullscreen hea kvaliteediga streamida sain käib ikka üle mu mõistuse.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juul 01, 2006 23:36    Teema: Vasta viitega

YouTube kasutab embedditud videote (elik brauseriaknas avaneb windows media player vms) asemel flash'i (sarnaselt Google Video'le ja aina kasvavale hulgale muudele vidoesaitidele). Flash'il on sisseehitatud video koodekid mis video omakorda ära compress'ivad ja sellega ta suurust vähendavad. Seepärast on YouTube'is nähtava video kvaliteet ka oluliselt madalam algallika omast. "Hea kvaliteet" ma selle kohta kohe kindlasti ei ütleks.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 00:06    Teema: Vasta viitega

Enda kurvastuseks avastasin just, et millegipärast on Neon Genesis Eva'd sealt kadunud. ju said mingid copyrighterid jälile, kellele ei meeldinud.
või on nende asukohti niipalju muudetud, et mu vanad otsingud ei anna enam samu tulemusi.

Kvaliteedi kohta veel niipalju, et mul on 14" ekraan, sellelt paistab enamus suht hea välja.
Love Hina vaatasin (kahjuks) sellise kvaliteediga läbi, et 1 CD mahutas 13 (pakkimata!) osa, võite ise arvata...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 02:16    Teema: Vasta viitega

Hmh. Ma olen YouTube.com'i juba paar nädalat tagasi läbi vaadanud. Esimese osa esimene stseen oli seal ja üks AMV esimese osaga (millel oli kohutav muusika. Vaatasin, kõlarid välja keeratud), midagi muud mitte. YouTube's saab kusjuures praegu ''Vampire Hunter D - Bloodlust''i vaadata. Kvaliteet on ausaltöelda parem, kui mul hetkel arvutis oleval ''Bloodlust''il. Sellel, mille LimeWire'i abil alla laadisin oli pilt udune, hääl kahises (kohati ei saanud sõnadest aru) ja ekraani suurus oli väga väike... YouTube päästis mu elu :) Aga esimest osa seal ei ole...kahjuks.
Lisaks kõigele kirjutan ma hetkel ju 'Vampire Hunter D' kohta fanfici ja mul oleks vaja rohkem teada sealsest maailmakorraldusest ja ajaloost ja muust säärasest. See on veel üks põhjus, peale uudishimu ja soovi uuesti D'd tegutsemas näha, mis mind hoolimata vanusepiirangust filmi vaatama utsitavad.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 07:53    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
LimeWire mul on. Mis selle dokumendi nimi on ja kui suur see on, vältimaks vigade tegemist? Üpris tüütu on kolm tundi oodata ja siis avastada, et oled vale filmi laadinud...


minu oma on 700Mb...
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 20:05    Teema: Vasta viitega

Isegi 14" monitori juures on ikka suur vahe yourtube flash-pasa ja korraliku fansubi/DVD-ripi vahel.
Milleks üldse? Tänapäeval pole kvaliteetsete release'de leidmisega vähimaidki raskusi?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 20:55    Teema: Vasta viitega

eks asi ole selles, et mul pisike HDD ja DVD-seade puudub täielikult :( seega ei mahu mul kõrge kvaliteet mitte kuskile :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 02, 2006 20:57    Teema: Vasta viitega

korralik kvaliteet ei tee faili üldjuhul suuremaks. igatahes 700mb jääb 700mb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Juul 07, 2006 00:36    Teema: Vasta viitega

Keegi, kellel see esimene osa (kordan. Ma ei mõtle esimese osa all ''Bloodlust''i vaid seda kaheksakümnendatel välja antud filmi) on olemas võiks mu oma MSN'i kontaktlisti panna. See oleks tore, kui seda tehtaks...nagu. MSN'i abil võiks selle esimese osa saata siis...hetkel tundub see kõige kiirem ja lihtsam moodus olevat.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Juul 07, 2006 09:11    Teema: Vasta viitega

msn on kõige aeglasem mis üldse olla saab. tegemit ju ikkagi meelelahutusprograga, mitte andmeedastajaga.
võta eMule parem, kui saad paljude seeder'itega, on ta sul varsti kohal. või mõni torrent. endal hea kogemus warcraft 3'ga, ~700 mb tuli kolkst ühe õhtuga ära. tuleb ainult paljude seeder'itega torrenteid otsima vaevuma.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 07, 2006 16:25    Teema: Vasta viitega

vana hea anidb.net + emule on ikka kõige toredam kombinatsioon, kui sa bittorrentitega ei oska midagi peale hakata. emulega peab natuke kannatust varuma, aga anidb vahendusel ei ole eriti midagi sellist mida sa sealt kätte ei saaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: