OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

üks küsimus...

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bitter



Liitunud: 11 Apr 2003
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2003 11:48    Teema: üks küsimus... Vasta viitega

selline küsimus: kas on olemas sellist animet mis oma olemuselt Cowboy Bebopile konkurentsi pakuks? ...ja kui on,mis ta nimi olla võiks...
ning kustkohast seda talutava kvaliteediga maha laadida saaks? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kinnas
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 309
Asukoht: Y.M.C.A.

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2003 12:18    Teema: Vasta viitega

mis on cowboy bebopi olemus? püssid? jazz? lastenaistekoerte vihkamine?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Püh Apr 13, 2003 20:06    Teema: Re: üks küsimus... Vasta viitega

Bitter kirjutas:
selline küsimus: kas on olemas sellist animet mis oma olemuselt Cowboy Bebopile konkurentsi pakuks?


paljud peavad bebopi sarnaseks outlaw star'i aga tegelikult ma seda ei soovitaks. olen aru saanud et ühist on neil ainult pearahadega jagelemine. animatsioon on kole (mulle ei meeldi selline stiil). sisu kohta ei oska midagi öelda sest suutsin ainult paar epi ära vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2003 00:19    Teema: Re: üks küsimus... Vasta viitega

Bitter kirjutas:
selline küsimus: kas on olemas sellist animet mis oma olemuselt Cowboy Bebopile konkurentsi pakuks? ...ja kui on,mis ta nimi olla võiks...
ning kustkohast seda talutava kvaliteediga maha laadida saaks? ???


CB'le konkurentsi paakuv? Olemuselt??? ??? emm Iga anime on erinev, ehk seletaksid väheke lähemalt mida sa otsid.
Kui sa otsid midagi pearahatagaajamisega ja üldse cowboy olemusega siis on ehk tõesti Outlaw Star ja Trigun midagi sinule.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bitter



Liitunud: 11 Apr 2003
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2003 04:22    Teema: seletuskiri CB olemusest Vasta viitega

ok. seletaks siis lähemalt mida ma pean Cowboy Bebopi olemuse all silmas.
esiteks:huumor...seejärelt piisavalt reaalselt (st.usutavalt) loodud fantaasiamaailm ja karakterid.
järgmiseks loomulikult soundtrack (yoko kanno & the seatbelts on igatipidi üle prahi)
ma muidugi ei otsi CB klooni või copycat`i aga midagi selles stiilis oleks mulle väga meelepärane...
mis puutub kinnas´e poolt mainitud naistelastekoerte vihkamisse siis CB puhul vaatan ma asjale läbi huumoriprisma.
THNX! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2003 08:25    Teema: Vasta viitega

Hmmm...

Vast midagi sellist nagu Vision of Escaflowne? Samuti Sunrise poolt, tegevus toimub küll keskaja paiku, kuid ülimalt omapärane fantaasiamaailm, mõnusad mechad, meeldivad tegelased jne jne.

Samuti Yoko Kanno ka kusjuures, kuigi natuke teises stiilis.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2003 16:20    Teema: Re: üks küsimus... Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Kui sa otsid midagi pearahatagaajamisega ja üldse cowboy olemusega siis on ehk tõesti Outlaw Star ja Trigun midagi sinule.

kuigi ka endale torkas esimesena pähe Outlaw Star, on sellel CB-ga ühist vist ainult niipalju, et tegevus toimub nö kosmoses, st planeediväliselt suuremas mastaabis ning peategelased on nö freelancerid. muidu on OS ikka suht erinev, kuna on ka maagia sisse toodud ning tegelik trall käib ümber kosmoselaeva, mis peategelaste kätte on sattunud, ja selle saladuse. ja Triguni ainus sarnasus piirneks vist sellega, et ta on ehk kauboilik.

hjarg kirjutas:
Vast midagi sellist nagu Vision of Escaflowne? Samuti Sunrise poolt, tegevus toimub küll keskaja paiku, kuid ülimalt omapärane fantaasiamaailm

mmm, ütleks, et sama ülimalt omapärane kui Gundam Wing näiteks. ehk siis selle maailma ette ma ülivõrret küll ei paneks. ainuke sellist komentaari vääriv sari on minu arust Bandit King Jing.

Bitter kirjutas:
ok. seletaks siis lähemalt mida ma pean Cowboy Bebopi olemuse all silmas.
esiteks:huumor...seejärelt piisavalt reaalselt (st.usutavalt) loodud fantaasiamaailm ja karakterid.
järgmiseks loomulikult soundtrack

hack//sign: bebopist küll täiesti erinev, kuid minu arust vastab suht piisavalt su tingimustele. ja soundtracki loen heaks.

seikai no monshou, seikai no senki: olen küll ainult esimest näinud (senkis põhimõtteliselt seeria jätkub), aga sellestki paistis suht korraliku maailma ja tegelastega sci-fi anime olevat.

infinite ryvius: mõnevõrra mööndusega paneks selle ka lisaks. üks külg on see, et seeria on tegelikult täiesti tõsine, teine see, et tegelastega natuke ehk üle pingutatud, aga muidu täiesti vaadatav nö suletud keskkonna draama õpilastest, kes kosmoselaevaga satuvad olude tõttu mitmeks kuuks kosmosesse lendama.

juuni kokki: sama lugu mis eelmisega - tõsine (pealekauba veel ainult 28 osa 68-st fansubitud), aga see on ainuke anime kus ma olen näinud loodud maailma käsitletavat suure põhjalikkusega. IMHO, hea story kõrval, teeb see detailsus selle sarja veel enam nauditavamaks.

kahe viimase soundtracki kohta pole ka mitte midagi paha mul öelda. lisaks igaks juhuks ka selle, et CB OST meeldis mulle ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 22, 2003 07:40    Teema: Vasta viitega

Vision of Escaflowne oleks tõesti alternatiiv, sisu pole sarnane kuid siiski omamoodi huvaitav
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Apr 22, 2003 09:30    Teema: Vasta viitega

Te võiksite inimesele midagi haruldasemat välja pakkuda. Escaflone on vist küll selline üldtuntud anime, mida vast kõik mingil määral vaadanud on, arvatavasti ka Bitter. Vabandage mu näägutamist emm .
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 22, 2003 10:00    Teema: Vasta viitega

Mjahh, Uranus, sa ikka Ruri ettepanekud lugesid läbi?
Või vaatasid, et liig pikk tekst ja ei viitsi?

Seal oli paar väga head asja välja pakutud, kuigi pean kahetsusega tunnistama, et pole ise neid kõiki veel näha jõudnud.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Apr 22, 2003 12:20    Teema: Vasta viitega

Ega ma nii laisk kah ei ole URRRRRR. Ma väljendasin jälle ennast veidi ebaselgelt nagu mul vahepeal ikka juhtub. Postitus ei käinud Ruri ega Xin Zerani kohta. See oli rohkem mõeldud Hjarg sinule ja Hotpapale. Ma ei virise vaid teen lihtsalt ühe ettepaneku :) . Kõige parem oleks, kui Bitter ütleks, et kas ta on Escaflone'i näinud või ei.
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Teis Apr 22, 2003 22:50    Teema: Vasta viitega

Wolf's Rain?

Suhteliselt uus ja peaks vastama kõikidele tingimustele. Joonistus stiil on sama mis cowboy bebopi oma(samad tegijad)) ja soundtrack on väga hea(Yoko Kanno). Sooivtan sul seda vaadata ilma, et sa mingit review'd loed või sisu tead, see lisab asjale veidi teravust. Tegin samuti nii ja esimesed episoodid möödusid nii, et mul polnud aimugi mis järgmisena juhtub. Mulle meeldib see anime väga.

ps. Proovi vaadata ära vähemalt 2 episoodi ennem kui otsustad seda mitte edasi vaadata. [/url]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Subu



Liitunud: 15 Veeb 2003
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2003 10:50    Teema: Vasta viitega

desu kirjutas:
Wolf's Rain?

Suhteliselt uus ja peaks vastama kõikidele tingimustele. Joonistus stiil on sama mis cowboy bebopi oma(samad tegijad)) ja soundtrack on väga hea(Yoko Kanno). Sooivtan sul seda vaadata ilma, et sa mingit review'd loed või sisu tead, see lisab asjale veidi teravust. Tegin samuti nii ja esimesed episoodid möödusid nii, et mul polnud aimugi mis järgmisena juhtub. Mulle meeldib see anime väga.

ps. Proovi vaadata ära vähemalt 2 episoodi ennem kui otsustad seda mitte edasi vaadata.


Wolfs Rain on iseenesest loomulikult üsna hea, aga cowboy bepopiga pole seal vähemalt esialgu ( olen näinud esimesed 11 episoodi )küll erilist sarnasust.
Muide, huvitav fakt Wolf's Raini kohta : Kohalikud küll räägivad küll jaapani keeles , aga kõik kirjalik tekt on venekeelne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2003 14:01    Teema: Vasta viitega

Subu kirjutas:
Wolfs Rain on iseenesest loomulikult üsna hea, aga cowboy bepopiga pole seal vähemalt esialgu ( olen näinud esimesed 11 episoodi )küll erilist sarnasust.

ei otsitudki sarnasust, vaid maailma ja tegelaste reaalsemat/usutavamat kujutamist. samas seda maailmade usutavust on suht raske hinnata kui ainuke, mida näed, on väline pilt maailmast ning kuna mingeid seletusi millegi kohta tavaliselt ei anta, siis teatud reservatsooniga võib kõiki maailmu suht reaalseks pidada, eeldades, et neis kehtivad mingid omad reeglid mida vaatajatele muidugi ei tutvustata. ainukeseks erandiks on "Juuni Kokki" kus ikka väga põhjalikult maailma kohta igasuguseid asju ära seletatakse.

Tsiteerin::
Muide, huvitav fakt Wolf's Raini kohta : Kohalikud küll räägivad küll jaapani keeles , aga kõik kirjalik tekt on venekeelne.

kusjuures midagi (vist raamatute pealkirjad) olid veel inglise keeles, kui ma õigesti mäletan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Kolm Apr 23, 2003 19:48    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
ei otsitudki sarnasust, vaid maailma ja tegelaste reaalsemat/usutavamat kujutamist. samas seda maailmade usutavust on suht raske hinnata kui ainuke, mida näed, on väline pilt maailmast ning kuna mingeid seletusi millegi kohta tavaliselt ei anta, siis teatud reservatsooniga võib kõiki maailmu suht reaalseks pidada, eeldades, et neis kehtivad mingid omad reeglid mida vaatajatele muidugi ei tutvustata. ainukeseks erandiks on "Juuni Kokki" kus ikka väga põhjalikult maailma kohta igasuguseid asju ära seletatakse.


Võibolla on joonistus stiil see mis teeb asja reaalseks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2003 09:19    Teema: Vasta viitega

desu kirjutas:
Võibolla on joonistus stiil see mis teeb asja reaalseks?

joonistusstiilil ei ole selle koha pealt peaaegu üldse tähtsust. tähtsust on, minu jaoks, laialt võttes kahel asjal: pildiline ja informatsiooniline detailsus. viimane on kõige tähtsam, kuna maailm muutub palju reaalsemaks kui ma saan selle kohta ka mingit muud infot kui ainult visuaalset.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Subu



Liitunud: 15 Veeb 2003
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2003 20:15    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
desu kirjutas:
Võibolla on joonistus stiil see mis teeb asja reaalseks?

joonistusstiilil ei ole selle koha pealt peaaegu üldse tähtsust. tähtsust on, minu jaoks, laialt võttes kahel asjal: pildiline ja informatsiooniline detailsus. viimane on kõige tähtsam, kuna maailm muutub palju reaalsemaks kui ma saan selle kohta ka mingit muud infot kui ainult visuaalset.

Seda ei saa nüüd küll rusikareegline võtta, näiteks evangelioni, cowboy bebopi ja Wolf's Raini teebki just see heaks, et seal igat asja puust ja punaseks ette ei tehta.
Kirjandusest tooks näiteks vendeade Strugatskite hilisema loominguperioodi, kus nende maailma täiuslikkus avaldus selle detailivaesuses ning õigetel rõhuasetustel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2003 21:39    Teema: Vasta viitega

Subu kirjutas:
Seda ei saa nüüd küll rusikareegline võtta, näiteks evangelioni, cowboy bebopi ja Wolf's Raini teebki just see heaks, et seal igat asja puust ja punaseks ette ei tehta.
Kirjandusest tooks näiteks vendeade Strugatskite hilisema loominguperioodi, kus nende maailma täiuslikkus avaldus selle detailivaesuses ning õigetel rõhuasetustel.

hea, täiuslikkus ja reaalsus (või usutavus) ei ole nagu samad asjad. ehk lühidalt - mingi asi muutub minu jaoks rohkem reaalsemaks siis, kui ma sellest midagi rohkem tean. see ei tähenda, et ta muutub paremaks või täiuslikumaks, aga ta muutub reaalsemaks kui mingi muu asi, mille kohta on mul vähem infot.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bitter



Liitunud: 11 Apr 2003
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2003 14:38    Teema: Mida Bitter vaatab... Vasta viitega

olen nüüd püüdnud Ruri poolt välja pakutud variante leida ja vaadata...(kahjuks pole mul see kõikidega õnnestunud)...ja olen leidnud nii mõndagi huvitavat...
olen nüüd ära vaadanud Wolf`s Rain`i 3 esimest osa (ilma review`d lugemata..nagu soovitati) ja tundub päris huvitav olevat...
.hack/SIGN mulle esialgu ei meeldinud,aga millegipärast olen ma seda jälgima hakanud... ??? (.hack/SIGN`i OVA`sid pidin küll kaks korda vaatama et millegist aimu saada... LaLaLaa)
kohati tundub Full Metal Panic kah huvitav ja naljakas...
mis Visions of Escaflowne`sse puutub,siis ma olen 5-6 osa ja Girl in Gaea ära vaadanud ja eriti vaimustust ta minus ei tektanud... (mulle sellised fantaasia-mecha teemad eriti peale ei lähe...ma rohkem sci-fi nerd... :wink:)
btw. kas Ghost in the Shell SAC`ist on ainult 14 osa väljas?
ma pole kuskilt rohkem leidnud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Laup Mai 03, 2003 18:24    Teema: Vasta viitega

jah, Ghost in the Shell: Stand Alone Complex'it on tõesti hetkel väljastatud 14 episoodi.

infot reliiside kohta leiad sa siit ja siit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: