OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kunsti ringid ?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 16:19    Teema: kunsti ringid ? Vasta viitega

Kuna ennem kunsti kooli minekut on vaja algul 12 klassi läbi saada (juhul kui ma sinna üldse lähen), siis mõtlesin minna kunsti ringi vmn. Ja ma mõtlesin, et kui paljud teist sellistes kohtades käivad või on käinud ja palju te oskusi juurde olete saanud ?
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 18:34    Teema: Vasta viitega

*kunstiring
*kunstikool
*12. klass

Käisin 11.-12. klassi kunstiringis.
Kuna ise olen kunstiliselt veidike aktiivsem, siis minu jaoks seal midagi väga uut ei olnud. Küll aga viitas juhendaja (kes oli ka minu koolis kunstiajaloo õpetaja ja galeriis tähtis nina) mõndadele vigadele, mis juhtusid ja soovitas, kuidas parandada. Me tegime igast huvitavaid asju: tegime 5 min joonistusi, joonistasime maalide kilde (kunstiringid toimusid Tartus viltuses majas, kus olid näitused üleval), proovisime värvilisel paberil joonistada, tegime autoportreesid, õpetati valguse ja varju mängu ning olid veel mõned erinevad asjad. Tegelesime ükskord ka saviga. Sain endale kruusi ja väikese kausi meisterdatud (meil on koolis vajalik ahi ka olemas).

Lisaks rääkis ta meile ka erinevatest kunstnikest ja nende töödest (mis parasjagu olid galeriis välja pandud). Mõnikord proovisime neid tervikuna järgi joonistada.

Materjalidena kasutasime tavaliselt akrüüle, raskvakriite, valgeid/musti kriitpliiatseid ja hariliku pliiatsit.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 09:04    Teema: Vasta viitega

praegu tartu lastekuntsikooli esimene klass selja taga <.<'

midagi eriti uut ei olnudki, lihtsalt teooriat sain juurde
vastandvärve õpetati, valgust ja varju taoti lausa pähe tunnist tundi <.<',
savist sai iga reede midagi teha.. noh, algõpetus

ojaa.. ja suvepraktika 4 suurt tööd mis ikkaveel tegematta -___-


..miskipärast tekib isu naerda iseenda üle nüüd ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 09:48    Teema: Vasta viitega

Käisin kaks aastat Kunsti Koolis oma linnas. õppisime maalimist, joonistamist, savi kujusid, kompositsoon, värvi paigutus, siis et on kuskil 13 erinevad tooni varjusid. Kuidas ruumiliselt joonistada, ise ehteid teha ja Kunsti ajalugu. See kestis 4 aastat aga ma jätsin pooleli kuna koolis hinded olid kehvad ja see kestis 6 korda nädalas , 3 tundi. Nüüd on seal teine süsteem , aga kui ma käisin olin liiga väsinud et õppida. Käisin siis 7 klassis.
Ma mõtlesin kah peale keskkooli Kunsti Kooli ülikooli minna ,aga seal on vaja teha kaks eksamis. Inglise keele ja eesti keele eksam , ning sul peavad olema oma joonistused ja niimoodi ma ei joonista pidevalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 11:13    Teema: Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
Käisin kaks aastat Kunsti Koolis oma linnas. õppisime maalimist, joonistamist, savi kujusid, kompositsoon, värvi paigutus, siis et on kuskil 13 erinevad tooni varjusid. Kuidas ruumiliselt joonistada, ise ehteid teha ja Kunsti ajalugu. See kestis 4 aastat aga ma jätsin pooleli kuna koolis hinded olid kehvad ja see kestis 6 korda nädalas , 3 tundi. Nüüd on seal teine süsteem , aga kui ma käisin olin liiga väsinud et õppida. Käisin siis 7 klassis.
Ma mõtlesin kah peale keskkooli Kunsti Kooli ülikooli minna ,aga seal on vaja teha kaks eksamis. Inglise keele ja eesti keele eksam , ning sul peavad olema oma joonistused ja niimoodi ma ei joonista pidevalt.

Ma niisama norin Happybunny

*Kunstikool
*kunstiajalugu
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 19:15    Teema: Vasta viitega

Jah see oli kunsti kool , sest kunsti ringis nii palju erinevalt ei õpita. Kunsti ajalugu, oli seal Egiptuse meikimine ja ajalugu ja nii edagi ja miks nad ja kuidas nad joonistasid seintele ja kreeklased, roomlased, kivi aeg jne. emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 19:27    Teema: Vasta viitega

Jätkame:
kunstikool
kunstiring
kunstiajalugu
kiviaeg

emm
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hallhaldjas



Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 59
Asukoht: Pisike pudel punast küünelakki ^^.

PostitusPostitatud: Laup Aug 19, 2006 16:15    Teema: Vasta viitega

Paar aastat tagasi sai Sally Stuudios käidud. Lähemalt abstraktse kunsti kursusel. Tutvustati erinevaid kunstnikke ja nende töid ning saime ise nende tehnikaid katsetada. Ülimalt tore oli seal.
_________________
kin'en
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: