OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Exb on a Plane
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 14:36    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kes mõttetust Holliwoodi "konservitoidust" iiveldust tunneb võib end kell 22:00 televiisori ette seada ning "Katkenud elu" vaadata. Usun, et enamusi see külmaks ei jäta. Tõesti hea film.


aslong as it has a lot of underaged rebel wasted youth kind of girls smoking, doing drugs, drinking, having random hate sex, taking pleasure in pain and in inflicting it to harmless little animals and going down down down on the downward spiral; who during the last 20 minutes of the movie realise while hysterically crying and hugging theire parents that - well drugs are bad (requiem for a dream)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 16:55    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
Kes mängib selle foorumi teema pealkirjaga nii tülikalt? heh.. olgu!

See on juba mõnda aega selline.

Exb kirjutas:
... muinasjutu lembus ... lemmik filmi. ...

* muinasjutulembus
* lemmikfilm

Ja sõna, mida dikteerimise asemel oleks pidanud kasutama on tsiteerima. Dikteerimine on suuliselt teksti/tingimuste edasi andmine (Näiteks: Dikteeris sekretärile kaks kirja. või Võitja dikteerib tingimused.). Tsiteerimise puhul sa aga annad edasi kellegi öeldu (Näiteks: Tsiteerib klassikuid, lemmikraamatut) See, mida sina tegid, oli kindlalt tsiteerimine.

Muide, zork pole kordagi väitnud, et tema sellest koma-näite-lausest (ei leidnud hetkel paremat sõna) "Surma mõista ei või armu anda" oleks originaal. Seda tegid sina ise. Lubagem ma tsiteerin:

Exb kirjutas:
Minu poolest oleksid võinud seda lauset nii või naa kasutada & mind poleks see häirinud, mind tülitas vaid asjaolu, et oma lause originaaliks temeldasid.

Ma lugesin mitu korda läbi kõik zorki postitused antud teemal ja mitte kusagil pole ta öelnud, et tema oma on originaal. Ainuke asi, millega seoses ta mainis sõna 'originaal' oli see, et kammereri (ja ka sinu) esitatu lause võib olla orginaalile sama lähedal kui tema enda oma.

zork kirjutas:
... Kuigi viidet sellele, et kammereri oma see originaal oleks, ei ole ikkagi kuskil. ... Selle puudumisel on sinu versioon "surma mõista mitte armu anda" samal tasemel minu "surma mõista ei või armu anda" omaga. Mõlemat ollakse kunagi kuuldud lihtsalt, kumb originaalile lähedasem on, ei tea mitte.

zork kirjutas:
...Kuskohas nende kahe kirja vahepeal on viide sellele, et kammerer ütles originaali ja miks üldse see tema poolt öeldud peaks originaal olema...

Kui ma aga mingi hetk jäin pimedaks ja ei näinud sellist kohta, siis ehk oled nii hea ja viitad ise sellele, kus ta seda ütles. Zorki samasugusest palvest läksid sa kaks korda kaarega üle. (See paneb mõtlema, et sa ise ka ei tea, kus ta seda ütles ning sa lihtsalt pole võimeline vabandama oma eksituse pärast.)

Üks on siin:
Exp kirjutas:
zork kirjutas:

Tsiteeri palun, kus ma selle originaaliks tembeldasin, s.t too välja minu öeldud lause siit foorumist, kus ma ütlen, et see minu lause on "originaalne"(märgin igaks juhuks ära, et fraas "üsna tuntud" ei ole sõna "originaalne" sünonüüm. boonusena võiksid ka kammereri tsiteerida, kus ta ütles, et minu oma pole originaal. jällegi, "kas see lause ei olnud mitte" ei ole sama tähendusega kui - "sinu oma pole originaal"). Kui ei suuda, siis paned sa mulle lihtsalt sõnu suhu, või kui lihtsamalt öelda - valetad. Ja see, et kaks inimest siin on teistsugust varianti kuulnud, ei tee seda veel originaaliks. Või on sinu arvates üks versioon mingist kuulujutust originaal lihtsalt selle pärast, et seda ühte varianti on rohkem inimesi kuulnud kui teist? Imelik asjade liigitus...

Siis on kõik luuletajad ka valetajad? - Ei, nad on unistajad. Või ma eksin, sest mul puudub ka igasugune kinnitus selle väite tõelisuse kinnituseks. Ma vaid tean, et ei pea luuletajaid valetajateks, võibolla lihtsalt seepärast, et austan nende teoseid. Võibolla mõjutab minu otsust asjaolu, et luuletajat juhendab ehk soov kirjeldada ilu, ma tõesti ei tea. Aga nad pole valetajad.


Ja teine siin:
Exp kirjutas:
zork kirjutas:
Ükskõik millest see räägib, aga sina ütlesid, et mina tembeldasin enda oma originaaliks. Täiesti selgelt ja üheselt ütlesid, selle lause võib isegi siit foorumist copy/paste'ga tsiteerida. Aga kuskohas ma seda originaaliks tembeldasin, seda ei ole sa veel välja toonud.

Proovi keskenduda sellele kuidas & millisest vaatenurgast ma kasutan sõna "originaal", Oma 30+ eluaastaga peaksid juba kogenud olema, et ka sõnaraamat ei suuda sõna kõiki tähendusi edasi anda.

See, kuidas sa kasutasid sõna 'originaal' on täpselt sinu poolt edasi antud.

Nagu öeldakse: "Kordamine on tarkuse ema!":
Exb kirjutas:
Minu poolest oleksid võinud seda lauset nii või naa kasutada & mind poleks see häirinud, mind tülitas vaid asjaolu, et oma lause originaaliks temeldasid.

Nüüd vasta, nii, et kõik aru saaksid, ilusti küsimusele: kuidas saab sinu öeldud sõna 'originaal' teistmoodi mõista? Ma kujutan ette, et enamus võiks sinu öeldut tõlgendada nii, nagu seda tegi zork ja teen ka mina : )

Ja Exp...sa võiksid teistega veidike rohkem arvestada. Sul on oma arvamus niivõrd oluline, et teiste oma ei lähe sulle eriti kordagi. See on muidugi tore, et sa omad oma arvamust, aga igapäevaelus võib sellise asjaga veidi raskusi tekkida. Eriti veel siis, kui sa ei püüagi teistele asja lihtsamalt ja konkreetsemalt seletada või neid kuulata ja mõista. Mulle jääb sinust nö õpitud tarkusega inimese mulje. See tähendab, et sa oled ennast õppinud targaks (sellel on tuntav vahe loomuliku tarkusega.) ja ei suuda seetõttu asju enam lihtsalt väljendada. Kõik peab olema jube keeruline. Ma tean ühte sellist inimest, kuigi tema vähemalt püüab teistele lihtsamalt seletada ja vabandab, kui ta eksib. Sinul on selle vabandamisega nii kuidas on...


Mul läks nüüd juhe nii kokku, et ma nüüd ei teagi, kas tuli arusaadav tekst või ei. Mina igastahes saan :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 18:40    Teema: Vasta viitega

ja genky tegi lõpuks seda, mida keegi teine ei ole viitsinud teha.

Tsiteerin::
Mulle jääb sinust nö õpitud tarkusega inimese mulje. See tähendab, et sa oled ennast õppinud targaks (sellel on tuntav vahe loomuliku tarkusega.) ja ei suuda seetõttu asju enam lihtsalt väljendada.


ma mõistan su mõttekäiku, kuid ei nõustu sellega täielikult. inimene, kes on juba 22 (kuna vahepeal on aastake veerenud) ja ei suuda moodustada liitlauseid, kukub "palju-tuupinute, kuid samas mõtelda-oskamatute" vankrilt kolinal maha. kui expi tõeline vanus oleks 16-18 (mida ma ka kahtlustan ja vaikselt loodan) muutuksid tema postitused igati eakohasteks. tüüpiline keskpärasest avatuma mõttemaailmaga teismeline, kes omab tobedat ülepingutatud enesekindlust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 20:47    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
ja genky tegi lõpuks seda, mida keegi teine ei ole viitsinud teha.

Ma tänan.

kammerer kirjutas:
ma mõistan su mõttekäiku, kuid ei nõustu sellega täielikult. inimene, kes on juba 22 (kuna vahepeal on aastake veerenud) ja ei suuda moodustada liitlauseid, kukub "palju-tuupinute, kuid samas mõtelda-oskamatute" vankrilt kolinal maha. kui expi tõeline vanus oleks 16-18 (mida ma ka kahtlustan ja vaikselt loodan) muutuksid tema postitused igati eakohasteks. tüüpiline keskpärasest avatuma mõttemaailmaga teismeline, kes omab tobedat ülepingutatud enesekindlust.

Inimene võib olla tark ja teada palju, kuid see ei tähenda, et ta oskaks õigesti kirjutada. Tarkus ja kirjutamisoskus on kaks eri asja : ) Mõni inimene, kes on väga tark, võibolla ei oska üldse kirjutada : D Ja üldse on Eestis probleem inimestega, kes ei oska õigesti kirjutada. (Eks mul endal on ka aegajalt vigu sees ja seetõttu oleks ma tänulik, kui need vead ka välja tuuakse. Saan siis ennast parandada.)

Expi vanuse kohta ei oska ma aga midagi öelda.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Juul 30, 2006 21:11    Teema: Vasta viitega

mina olen salaja 11. kahju, et se kohe välja tuli :( ma lootsin ikka veidikenegi aega valetada, et ma üle 20 olen. aga te olete nii teravad pliiatsid siin kõik, et minusugusel kriidirojul pole siin miskit pihta hakata. böööööö.
aga exb on vabalt 22, ausalt, vaata ise - ma põhjendan. ta ütles ise juuuu.
aga kui olla suurepäraselt aus ja avatud siis pean minagi vaikselt muret tundma exbi kummalise tekstiesitusviisi üle - vahel ikka kuratlikult keeruline ja samas mittemidagiütlev. aga selle õpitud-tark-inimene väitega ei oska ma üldsegi midagi peale hakata - jätan kommenteerimata. huvitav kas exb on ilus inimene?!?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 31, 2006 17:21    Teema: Vasta viitega

Ma pidasin teda naiseks .D Samas, ma ikka ei tea, kumb ta on. Viimati jäi seisukoht, et mees või kuidas?!
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Juul 31, 2006 19:12    Teema: Vasta viitega

ma arvasin ka eet ikka naine. ja miskipärast ma kujutan ette, et mingi siuke kena variant. :|
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Juul 31, 2006 20:09    Teema: Vasta viitega

BukonoNugashi kirjutas:
Ma pidasin teda naiseks .D Samas, ma ikka ei tea, kumb ta on. Viimati jäi seisukoht, et mees või kuidas?!

Ei ole siit teemast küll peaaegu mitte midagi lugenud, kuid esmamulje põhjal olen suhtkoht kindel, et Exb on naissoost, iseasi kui vana.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Juul 31, 2006 21:40    Teema: Vasta viitega

phähh. se film on jah tsipa "diibim" ja "parem" kui enamik nn hollika kräppi aga kammoon, se on ikkagi täitsa massidele ja täitsa meelelahutus. midagi erilist - äkkäää. vähemalt mitte hetke (pooleli on)

EDIT:
ok, oli jah täitsa hea - aga ikkagi, se pole nii hea et soovitada kõigile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 06, 2006 14:23    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:

ummi, Sinu muinasjutu lembus on ikka värskenduseks meie idüllilises teemas, kuid seda varjutab täielik seosetus taamaga millesse too nii pindmise lõike üritab teha. Kuid see oli armas.

Ma kirjutasin selle, sest see tundus selleks nii vale koht. Ja samas nii õige.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 13:42    Teema: Vasta viitega

sõbrad, teil on liiga palju aega üle. kasutage seda millekski mõistlikuks, näiteks näiteks joonistage taldriksilmadega knickersites tüdrukuid vms, kirjutage arvustusi, kasvõi lugege midagi selle asemel, et siin foorumis raamatute viisi tähtede kallal närida. mis vahet on sellel, kumma poole sõna peale jääb? einoh ma saan aru, et sotsialiseerumine on üks osa foorumi mõttest, aga milleks raisata elu mõttetuste peale?

noh niisama, retooriline sõnavõtt. vastukaja pole oluline :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 15:22    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:
sõbrad, teil on liiga palju aega üle. kasutage seda millekski mõistlikuks, näiteks näiteks joonistage taldriksilmadega knickersites tüdrukuid vms, kirjutage arvustusi, kasvõi lugege midagi selle asemel, et siin foorumis raamatute viisi tähtede kallal närida. mis vahet on sellel, kumma poole sõna peale jääb? einoh ma saan aru, et sotsialiseerumine on üks osa foorumi mõttest, aga milleks raisata elu mõttetuste peale?

noh niisama, retooriline sõnavõtt. vastukaja pole oluline :)

Ma siiski kirjutan vastukaja. Ükski vaidlemine pole mõttetus. See aitab arendada sõnakasutust, parandada faktivigu jne. Kuigi jah...see tähenärimine on küll tüütu :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 18:38    Teema: Vasta viitega



On the other, i enjoy being retarded! :P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 07:54    Teema: Vasta viitega

Cartman: Mom... Can I get you to do something for me? ... Um, okay, this is gonna sound a little strange, um but stick with me. Um, Mom, would you mind coming with me to sign up for the Special Olympics so I can beat all the handicapped kids and win a thousand dollars?

:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 04:19    Teema: Vasta viitega

Exb kirjutas:
ummi, Sinu muinasjutu lembus on ikka värskenduseks meie idüllilises teemas, kuid seda varjutab täielik seosetus taamaga millesse too nii pindmise lõike üritab teha. Kuid see oli armas.

Heh, kes see siin just kiitles, et tema on "üsnagi suuteline teiste tekste õieti tõlgendama". Läks antud muinasjutt väga ilusti teemasse ja seda võib kindlasti nii mõnigi teine öelda :)
Exb kirjutas:
zork võta minu kriitikat, mida sa pole suutnud mõista kui Exbi küünilist iseloomu mida tuleks pigem ignoreerida kui mõista.

Kriitika kriitikaks, pole mul tavaliselt kriitika vastu midagi, kui see ainult koosneb millestki konstruktiivsest, mitte aga niisama lahmimisest(pole mingit faktilist alust), suuresõnaliselt oma arvamuse(millel pole tavaliselt mõistlikku ja teistele arusaadavat põhjendust) välja ütlemisest ning teiste kohta isiklike ning irooniliste märkuste loopimisest.

pansomon kirjutas:
einoh ma saan aru, et sotsialiseerumine on üks osa foorumi mõttest, aga milleks raisata elu mõttetuste peale?
noh niisama, retooriline sõnavõtt. vastukaja pole oluline :)

Ega jah, oluline pole, aga ma alati imestan inimeste üle, kes ütlevad teistele ette, mis on neile mõttetu ja mis mitte. Kuidas nad saavad küll teisele öelda, et mingi asi on minu vaatenurgast vaadates mõttetu ning järelikult on ta ka seda sellele teisele...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 08:33    Teema: Vasta viitega

Näedsa, ärkasin jubevara üles võrreldes magamaminekuajaga.

zork kirjutas:
Exb kirjutas:
ummi, Sinu muinasjutu lembus on ikka värskenduseks meie idüllilises teemas, kuid seda varjutab täielik seosetus taamaga millesse too nii pindmise lõike üritab teha. Kuid see oli armas.

Heh, kes see siin just kiitles, et tema on "üsnagi suuteline teiste tekste õieti tõlgendama". Läks antud muinasjutt väga ilusti teemasse ja seda võib kindlasti nii mõnigi teine öelda :)

Ütle mulle ka, kuidas sa seda tõlgendasid. Happybunny Palun? Muinasjutt tuli täiesti lambist ja ma ei viitsi nii vara (noh, praegu veel on see kellaaeg minu jaoks vara ja ma naudin seda vabadust täiel rinnal) veel seoseid otsima hakata... aga tundub, et pindmine lõige, siiski väga õrn, tehti. Tundub.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Exb
phonescooled


Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 135
Asukoht: Estonia

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 11:03    Teema: Vasta viitega

kammerer, sinu mõtetus on lausa üllatav, püüa vähemalt mingit seisukohta omada.
Märkus; "I Dont give a damn!" Pole reaalne seisukoht, kuis see tõele vastaks puuduks selline väide.

genky kirjutas:
Exb kirjutas:
... muinasjutu lembus ... lemmik filmi. ...

* muinasjutulembus
* lemmikfilm

Ja sõna, mida dikteerimise asemel oleks pidanud kasutama on tsiteerima. Dikteerimine on suuliselt teksti/tingimuste edasi andmine (Näiteks: Dikteeris sekretärile kaks kirja. või Võitja dikteerib tingimused.). Tsiteerimise puhul sa aga annad edasi kellegi öeldu (Näiteks: Tsiteerib klassikuid, lemmikraamatut) See, mida sina tegid, oli kindlalt tsiteerimine.

Ma tänan, et mu kirjavead esile tõid, ma kahtlesingi nende õigsuses.
Kuid kui ma olen midagi ütelnud & Sa said sellest aru, näiteks väide, et ma kasutasin sõna "dikteerima" õieti siis proovi seda lauset lugeda nii nagu ta esitatud oli.
Kasutasin seda sõna seepärast, et "dikteerima" on lisaks sellele, et ta tähendab teatud mõttes "peale suruma"(see tähendab, esitatut ei peeta küsitatavaks) ka teatud õpetaja-õpilase suhet. Nagu kui õpetaja dikteerib sulle midagi tähendaks see, et "kirjuta üles õpi selgeks". See oli minu eesmärk ning ma tõepoolest loodan, et see muutus nüüd mõistetavaks. Vastasel korral pole ma ilmselt suuteline lahti mõtestama selle lause sisu.

& zorki "juhtumi matsin maha,
Exb kirjutas:
zork võta minu kriitikat, mida sa pole suutnud mõista kui Exbi küünilist iseloomu mida tuleks pigem ignoreerida kui mõista.

jõudsin järelduseni mil mind tõlgendatakse tahes tahtmata liiga otseselt & mõte ei jõua lugejani.

genky kirjutas:
Ja Exp...sa võiksid teistega veidike rohkem arvestada. Sul on oma arvamus niivõrd oluline, et teiste oma ei lähe sulle eriti kordagi. See on muidugi tore, et sa omad oma arvamust, aga igapäevaelus võib sellise asjaga veidi raskusi tekkida. Eriti veel siis, kui sa ei püüagi teistele asja lihtsamalt ja konkreetsemalt seletada või neid kuulata ja mõista. Mulle jääb sinust nö õpitud tarkusega inimese mulje. See tähendab, et sa oled ennast õppinud targaks (sellel on tuntav vahe loomuliku tarkusega.) ja ei suuda seetõttu asju enam lihtsalt väljendada. Kõik peab olema jube keeruline. Ma tean ühte sellist inimest, kuigi tema vähemalt püüab teistele lihtsamalt seletada ja vabandab, kui ta eksib. Sinul on selle vabandamisega nii kuidas on...

Minu arvamus on oluline tõesti, seda ta on. Kuid täpselt nii oluline kui kellegi teise oma. Oma eksimuse pärast olen varem vabandanud ning kui avastan end tulevikus ekslikult millegisse suhtumas siis mu eneseuhkus ei ületa mu väärikust.
Mis puudutab minu väljendusviise siis tõesti, puudub sealt tänapäevane lihtne kasutus igale sõnale.
Vaata, ma ei armasta igapäevast kirjakeelt mis sõnu nii piiritlevalt kasutab. See ei piira mitte ainult väljendust vaid ka mõtet. Kui Sa loodad näha migagi igapäevast & lihtsat, kus mõte on surutud ühte kindlasse vormi siis Exb pole just sulle mõeldud lugemismaterjal.
Ma tean, et see võib olla eksitav(eriti neile kes pole vanemat tüüpi kirjutustega kokku puutunud) ning veider, kuid huvitaval moel armastan seda varjundit enda puhul & mul on kahju, kui Sa sellele omapärale mingit väärtust ei suuda omistada sest ka edaspidi valan oma mõtte just sellisesse vormi.

alarkivi kirjutas:
ok, oli jah täitsa hea - aga ikkagi, se pole nii hea et soovitada kõigile.

Film on mõeldud palju vanemale seltskonnale. Soovituse osas jääme ilmselt vaid erimeelsust jagama.

pansomon kirjutas:
einoh ma saan aru, et sotsialiseerumine on üks osa foorumi mõttest, aga milleks raisata elu mõttetuste peale?

Valgusta mind pansamon, sest ma ei mõista päris, mis õieti meie(minu, kes soovib) elule selle sügavuse annab? Keegi, kes millegi mõtetuks jaotada oskab, peaks ka millegi mõteka kõigist sellest välja oskama sorteerida.

---------------------

Väga põhjapanev väide hjarg, kuid vaidlemine internetis praktiliselt samaväärikas kui vaidlemine, ütleks et igas situatsioonis. Samas kui vaadata teadust siis sealsed vaidlused viivad ilmselt teooriate paranemise suunas. Küsid kuidas see siia üldse puutub?
Muidugi kui tahakse avastus mõne teaduse valdkonnas avaldatakse avastus & "kõik saavad targemaks", vähemalt kuniks järgmine avastus päevavalgust näeb & kõik "veelgi" targemaks muutuvad. Kuid fakt on see et ükski (reaalne)füüsikaseadus sellest ei muutu, muutub vaid arusaam sellest. Sama võib ütelda siinsete vaidluste kohta. Miski ei muutu, võibolla isegi mitte arusaam & võibolla vaikus on sama "mõtekas", kuid kindlasti mitte sama edasiviiv.

zork kirjutas:
Exb kirjutas:
zork võta minu kriitikat, mida sa pole suutnud mõista kui Exbi küünilist iseloomu mida tuleks pigem ignoreerida kui mõista.

Kriitika kriitikaks, pole mul tavaliselt kriitika vastu midagi, kui see ainult koosneb millestki konstruktiivsest, mitte aga niisama lahmimisest(pole mingit faktilist alust), suuresõnaliselt oma arvamuse(millel pole tavaliselt mõistlikku ja teistele arusaadavat põhjendust) välja ütlemisest ning teiste kohta isiklike ning irooniliste märkuste loopimisest.

"...mida tuleks pigem ignoreerida kui mõista" Loe seda hoopis nii "...mida tuleks ignoreerida või mõista".

Ilusat päeva kõigile.
_________________
*smoking is worst way to commit suicide*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 11:33    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kammerer, sinu mõtetus on lausa üllatav, püüa vähemalt mingit seisukohta omada.
Märkus; "I Dont give a damn!" Pole reaalne seisukoht, kuis see tõele vastaks puuduks selline väide.


sorri aga minu seisukoht on et sa ei ole just kõige eredam kriit karbis :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 13:00    Teema: Vasta viitega

kui vana ma siis olema pean, et seda filmi vaadata mida exb sovitas. ja teiseks ma siiski leppisin sellega et oli hea sest algne post oli tehtud enne filmi keskpunkti kus ta igav tundus. hilisem lisand peale filmi täiendas mu arvamust viiepalli süsteemis vähemalt palli ja poolega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 14, 2006 18:26    Teema: Vasta viitega

Tüütuks, või siis igavaks ei hakka muutuma see vaidlemine?!
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: