OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ERITI SPETS MULTIKAS!!!
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 13:59    Teema: ERITI SPETS MULTIKAS!!! Vasta viitega

.

Viimati muutis seda alarkivi (Teis Sept 19, 2006 18:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 16:21    Teema: Vasta viitega

või noh autor on 15 niiet alla 14 siis ei soovitata ?!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juul 18, 2006 18:19    Teema: Vasta viitega

hehe, küll on tore näha, et ka eestlased oskavad miskit teha.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 19, 2006 20:09    Teema: Vasta viitega

Njah, on isegi 15-aastane oldud. Skilli on siiski veidi näha sperma ja vere vahelt :P
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
crazyn00b



Liitunud: 28 Aug 2006
Postitusi: 18
Asukoht: kuskil sealkandis

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 20:12    Teema: Vasta viitega

vana sa ise oled?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 21:58    Teema: Vasta viitega

crazyn00b kirjutas:
vana sa ise oled?

alarkivi on ikka suht noor, võin eksida, kuid kusagil 14-15 vist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 22:09    Teema: Vasta viitega

kui sa pakud nii siis sa eksid tegelikult väga rängalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 11, 2006 13:10    Teema: Vasta viitega

ta on "hingelt noor" :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Sept 11, 2006 21:13    Teema: Vasta viitega

Mul on endast kahju, et ma vaatasin selle asjanduse ka lõpuni. Ma kardan, et ma jään neid kaotatud minuteid oma elust igavesti taga nutma.T_T

Rõvedused ei ole toredad.
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Sept 11, 2006 22:00    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Mul on endast kahju, et ma vaatasin selle asjanduse ka lõpuni. Ma kardan, et ma jään neid kaotatud minuteid oma elust igavesti taga nutma.T_T

Rõvedused ei ole toredad.


Õige inimene on selline, kes suudab rõveduste taga näha asjasse pandud tööd ja pühendumist, eriti kui tegemist nii noorega.

Parem ikka kui selline õlut rüüpaks, suitus kakuks ja rolleriga ennast surnuks sõidaks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Sept 11, 2006 23:28    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Õige inimene on selline, kes suudab rõveduste taga näha asjasse pandud tööd ja pühendumist, eriti kui tegemist nii noorega.

Parem ikka kui selline õlut rüüpaks, suitus kakuks ja rolleriga ennast surnuks sõidaks.


Sellisel juhul peaks õige inimene nägema Hitleri taga ka väga pühendunut inimest ning mõtlema, et see oli õige, mis ta tegi ja kiitma kui osav ta oli. Vähemalt ta ei rüübanud õlut, ei kakkunud suitsu ja ei sõitnud rolleriga surnuks. Tubli Hitler!

Ma leian seda, et inimene peaks valima ka oma sõnumit, mida ta edastab oma teosega ning noorus ei ole vabandus. Loomulikult oli ka Hitler suurepärane demagoog ning ta võiks pälvida minu aupaklikkuse, kui ta ei oleks olnud vaimse kiiksuga ja ei oleks nii palju kannatusi endaga kaasa toonud.

PS: enamasti ma mõistan, et väikesed tänapäeva poisid ongi sellised..imelikud...(hea, et ma ikka tüdruk olen)...kuid seekord oli see lihtsalt liiga häiriv mulle, sest see oli lihtsalt nõme mõttetu teismeliste huumor, mida ma ei mõista.
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 00:08    Teema: Vasta viitega

nunii, onu Aadu oli ikke tore vana küll. Jutt siis Adolf Hitlerist. Kiiksuga ta oli, kuid idee, et ainult parimatel on õigus sigida, kuluks ka tänapäeva ära. Vaadake seda alaarenenud massi, allakäinud joodikuid, prükkareid ja muid heidikuid. Meile ei ole neid vaja, mida vähem neid on, seda parem. see ON julm, kuid nii on kõigile parem.

Miks Hitler oli nii edukas? Saksamaa oli omadega täielikult põhjas I maailmasõja järel, Hitler suutis teha orjariigist vägeva maailmariigi, kuigi nad said sõjas pähe. Ilma Hitleri kihutustööta oleks Saksamaa asemel Euroopas võib-olla suur Prantsusmaa, natuke suurem Poola jne.

Hitler oli muidu tore vana ja väga õigete eesmärkidega, kahjuks keeras ta ära ja siis läksid tulemused ja lõppideed tema algelistest soovidest lahku. Näiteks, hakkas tapma massiliselt inimesi, keda polnud mõtet tappa (juudid, ärge minge ahju) ja arvas samuti, et aaria rass peaks valitsema maailma üle.

Kas keegi ütleks, mis teemasse ma üldse postitan? :P See ju kapitaalselt offtopic.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ops



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 44

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 07:49    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:

PS: enamasti ma mõistan, et väikesed tänapäeva poisid ongi sellised..imelikud...(hea, et ma ikka tüdruk olen)...kuid seekord oli see lihtsalt liiga häiriv mulle, sest see oli lihtsalt nõme mõttetu teismeliste huumor, mida ma ei mõista.


Mis on mõttetu teismeliste huumor? Ise kindlasti ei ole enam teismeline, aga see multikas meeldis väga ja enamustele sõpsidele (eakaaslased) kellele olen seda näidanud meeldids see ka. Eks kõik sõltub maitsest ja sotsiaalsestnärvist-ei maksa kohe kõike rõveduseks tembeldada ja sellega nö. vesi peale tõmmata.

Random Herol jutt kuulub küll musta huumori rubriiki (loodetavasti). Niukest ködi pole juba sellest ajast lugenud kui lõpetasin Kesknädala tellimise.
_________________
Opinions are like assholes - everybody has one
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 08:59    Teema: Vasta viitega

hmm ei meeldinud üldse see mis ma seal multikas nägin, ei tea kelle selline asi meeldida küll võiks? mees kukub kuskilt kõrgelt alla teise mehele otsa ja piix suhu 0.o komoon mis selles normaalset on või siis järgmine kaader kus poiss küsib mis süüa on ja selle peale kleidis meesterahvas talle spermat peale pritsib?
rohkem nagu vaatamis isu ei olnud. Aga mis teha igal ühel oma seksuaal fantaasiad ja sala unelmad, ma lihtsalt arvan et sellest ei peaks tegema multikat/animatsiooni ning siis seda kõigile näitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 09:57    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Hitler oli muidu tore vana ja väga õigete eesmärkidega, kahjuks keeras ta ära ja siis läksid tulemused ja lõppideed tema algelistest soovidest lahku. Näiteks, hakkas tapma massiliselt inimesi, keda polnud mõtet tappa (juudid, ärge minge ahju) ja arvas samuti, et aaria rass peaks valitsema maailma üle.

Kas keegi ütleks, mis teemasse ma üldse postitan? :P See ju kapitaalselt offtopic.


ning ärme unusta, et hitleri sõja alustamine polnud midagi muud kui preemtiivne rünnak. kahe-kolme nädala pärast oleks venemaa ise alustanud rünnakut tohutult massiivse ja kaasaegse ründevarustusega ning oleks kogu euroopast üle sõitnud nagu teerull vihmaussist. venelaste ülekaal tankides, suurtükkides jne oli mäekõrgune, mehed tasemel profid, ainult juhtkond oli sõjalisest seisukohast rumalavõitu ja suutis kõik oma eelised sõja esimese paari nädala (tegelikult isegi esimese paari tunni jooksul) jooksul maha mängida.

niiet demagoog demagoogiks, aga _tegelikult_ peaks vaba euroopa olema hitlerile tänulik et ta siiamaani on vaba euroopa. ilma hitlerita oleks varssavi pakti riigid olnud atlandi ookeanist vaikseni.

niisama kõrvalremargina :)

ahjaa, ärge unustage, serial killers are people too! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 12:18    Teema: Vasta viitega

pansomon, kõrvalmärkusena:

Hitler alustas II maailmasõda juba 1939, kuid venelasi ründas alles 1941. Siis tõesti ennetavalt ja väga õnnestunult. Selle hetkeni olid kaks suurrahvast igati sõbralikult Ida-Euroopat jaganud - ikka nii, et Baltikum ja pool Poolat NSV Liidule, teine pool Poolast ja Lääne-Euroopa Saksamaale.

Mis puudutab Hitleri tegevust sakslaste liidrina, siis tema küll Saksa riigi järjepidevuse kindlustajana arvesse ei lähe, Random Hero. Sinu arusaam Hitlerist ja sakslaste olukorrast sel hetkel on rohkem keskmise skinheadi tasemel.

Muidu sa oleksid ise selle peale tulnud, et Euroopa oli sõjast väsinud peale I maailmasõda ja nad olid valmis tegema suuri järeleandmisi (sh ka Hitlerile), et rahu säilitada. Kui oleks sõjaliselt reageeritud kohe, kui Hitler Reini-tagused maad re-okupeeris või siis, kui tehti An¹luss (Austria ja Saksamaa taasühendamine), poleks Teine maailmasõda aastatki kestnud. Sakslased olid ise huvitatud sõja alustamisest - asi oli ju sakslaste kui rahva haavatud eneseuhkuses. Mingit "orjariiki" kui säärast peale Esimest maailmasõda küll ei eksisteerinud. Demokraatlik Wismari vabariik oli.

Pealegi viis just Hitleri tegevus Saksamaa poolitamiseni peale sõda. Minu arust teist nii suurt ohtu Saksa riigile polegi ajaloos olnud peale seda, kui Otto von Bismarck saksa vürstiriigikesed üheks suureks riigiks ühendas.

Ka jutud Saksamaa majandusedust Hitleri käe all on liialdatud ses osas, et see majandusedu põhines suurel osal siiski relvatööstusele. Loomulikult on hea pakkuda tööpuuduses ja majanduslanguses vaevlevale rahvale tööd, kui töö tulemused ostab üles riik, ehk see rahvas ise oma maksudeks antud rahaga. Selline valem pole aga jätkusuutlik - kui mingit lisaraha sissevoolu ei toimu, kukub riigi majandus ikkagi kokku. On ju mõttetu tõsta raha oma paremast taskust vasakusse ja teha nägu, nagu see teeks sind rikkaks. Seega võiks väita, et Hitler oli sõda alustades sundseisus - relvi oli toodetud nii palju ja raha nende eest makstud nii palju, et riiki ähvardas pankrotioht. Kuna aga relvad olid juba olemas, siis miks mitte sõdida - see ju tuntud viis, kuidas lühikese ajaga palju vara kokku ajada. Vallutad T¹ehhoslovakkia ära ja ongi nende riigi rahareservid, tooraine ja tööstusettevõtted sinu käsutuses.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 12:28    Teema: Vasta viitega

In before hjarg.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 12:40    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
pansomon, kõrvalmärkusena:

Hitler alustas II maailmasõda juba 1939, kuid venelasi ründas alles 1941. Siis tõesti ennetavalt ja väga õnnestunult. Selle hetkeni olid kaks suurrahvast igati sõbralikult Ida-Euroopat jaganud - ikka nii, et Baltikum ja pool Poolat NSV Liidule, teine pool Poolast ja Lääne-Euroopa Saksamaale.


sul on loomulikult tuline õigus :) olen veel väikestviisi Suvorovi mõju all, kes aga rääkis põhiliselt II maailmasõjast saksa-vene sõja võtmes. mis aga ei muuda minu jutu mõtet.

saksamaa oli ehk sundseisus ka selle tõttu, et sakslastel enam-vähem oli aimu venelaste plaanidest ning asjaolust, et venelased sõdimisest teps mitte tüdinud ei ole. seetõttu nad esialgu venelastega ka sõbrustasid. kui aga hakkasid selguma stalini tegelikud ambitsioonid (ning asjaolu, et hitleri saksamaal polnud neis ambitsioonides mingit kohta) ja venelaste sõjaks valmistumise ulatus (kui mu mälu mind ei peta, siis venelastel oli 41 aastaks tanke ja suurtükke toodetud isegi kordades rohkem kui kogu ülejäänud maailmal kokku, ning tegu oli relvadega, mis oma näitajate poolest ületasid muu maailma arsenali), siis võeti loomulikult käiku barbarossa plaan. ning vägagi edukalt, nagu sa mainisid. võime isegi minna nii kaugele, et väita, et barbarossa plaan küll läks maksma hitlerile sõja, kuid tänu sellele säilis euroopa vabadus.

pole midagi mustvalget siin maailmas, isegi mitte kurjuse definitsioon...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 12:53    Teema: Vasta viitega

pansomon, siinkohal võib sinuga nõus olla. Ma küll kahtlen tõsiselt, kas Euroopa vallutamine oleks venelastel nii libedalt läinud, nagu arvatakse, isegi eeldusel, et neil oli väga palju sõjatehnikat.

Aga Barbarossa plaaniga tegi Hitler küll väga andeka manöövri. Kes ei tea veel, siis vastavalt Viktor Suvorovi andmetele oli selleks hetkeks suurem osa Punaarmee löögirusikast koondunud NSVL piirialadele. Sakslaste luure töötas hästi, ning nad tabasid venelased nn. püksid-maas olukorras, sest viimased kasutasid viimast nädalat enne rünnaku algust oma masinate hooldamiseks-puhastamiseks. Sel hetkel, kui Hitler ründas, olid tankid-lennukid hooldustöödeks lahti võetud, niiet mingist vastupanust ei saanud juttugi olla. Venelased kaotasid suurema osa oma tehnikast ja ka varustusest, mida oli rongidega kohale toimetatud.

Suvorovi arust saigi siit alguse müüt, mida kõigis Nõukogude ajalooõpikutes korrutada armastati - kui frits ründas, polnud Venemaal korralikult püssegi, tankidest, lennukitest ja suurtükkidest rääkimata.

Tegelikult muidugi oli, aga kuidas sa ikka seletad pioneeridele, et Stalin vana lollpea lasi maailma võimsaima sõjaväelise löögirusika koos kogu varustusega hitleristidel kahe päevaga ära hävitada wink
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 13:06    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
In before hjarg.


Nothing to add this time.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: