OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Spirited Away ja Oscarid
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Juun 17, 2003 23:49    Teema: Vasta viitega

Sipelgas Ferda kirjutas:
Üks väike ebatäpsus minu poolt :( ta oli kyll nomineeritud, kuid ta vist siiski ei saanud ikkagi oscarit... Mul on silmad matemaatilisest fyysikast täiega krõllis, sry, seega pool mu arvamusest varises just kokku T_T :)

Mulle jällegi tundub, et ta ikka sai oskari. Saksamaal näidatakse seda praegu kinodes ja reklaamis öeldakse selge sõnaga, et see film on ühe oskari saanud. :)
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 18, 2003 09:26    Teema: Vasta viitega

Sipelgas Ferda kirjutas:
Üks väike ebatäpsus minu poolt :( ta oli kyll nomineeritud, kuid ta vist siiski ei saanud ikkagi oscarit...


Sai Oscari, sai. Link usaldusväärsele allikale.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sipelgas Ferda



Liitunud: 7 Veeb 2003
Postitusi: 3
Asukoht: Omnipotentne

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2003 16:26    Teema: Vasta viitega

Ebatäpsusega oscari suhtes vihjasin "Rejectedile" mite "Sen to..." 'le :P sry kui tekitasin segadust (see tuleb mul hästi välja :P)
Hjargi ja Ruri vastustega olen ma suht täiel määral nõus va. Ruri märge punkt b kohta, sest see oli mõeldud minupoolse vastusena teema algatajale vähemalt mingi piirini.
Samuti olen ma päri kogu esimese osaga su (Ruri) jutust, kuid pakuksin välja veel võimaluse kuidas asjale läheneda:
Kuna eesti riigis on ainult üks maale tooja MPDE näol, siis nemad otsustavad mida me kinos näeme ja millal - tootja läheb ja määrib filmi levitajale pähe (muuseas kaotades sellega igasugused õigused filmile) ning levitaja on see kellel on järgmiseks aastaks ette koostatud plaan, millal mis film valmib ja millal see kinoekraanile läheb. Seega on kuskil peidus hord tüüpe, kes käivad ja müüvad tootja toodangut levitajale - selle lüli saavutust pean ma omamoodi reklaami(ndus)-imeks :)

Editud: Hmmm... Vähemalt üks nõrk koht on mul siin veel - ma ei tea, kas "Sen..." tuli eesti kinodesse enne kui ta kuldkääbuse sai või pärast. Kui ta pärast tuli, siis on suur tõenäosus, et ta pressiti ekraanile tänu oscarile :( mis oleks tõsiselt kurb...

Editud2: ütluse kohta - kahjuks ei oska midagi linkida - pigem oligi see küsimuse vormi pandud lootuses, et kellelgi oleks midagi selle kohta öelda, sest ma ei tea absoluutselt, kes seda ütles - thats the price of not paying attention T_T
_________________
Darakes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 19, 2003 18:33    Teema: Vasta viitega

Hmmm, enam-vähem õige jutt. Ainult Eestis on ikkagi kaks maaletoojat: MPDE ja siis see BDG või misiganes ta nüüd oligi. Aiki Vahing oli selle teise firmaga seotud ning see firma juba tükk aega räägib Tallinna teise kobarkino ehitamisest. Nii et lugu pole veel lõplikult hull...

Kuid jahh, Spirited Away sattus meie kinoekraanidele kahjuks alles peale Oscarit. :(
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: