OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Yu-Gi-Oh!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2003 02:46    Teema: Vasta viitega

Yu-gi-ohi kaardimängule annaksin hinde 5+, sest see on lihtne ja väga kiiresti õpitav. Anime aga on lihtsalt niivõrd absurdne URRRRRR

1) Kõigepealt see sõpruse jama, millest Highland juba kunagi vist juttu tegi. Ma ei saa aru, kuidas saavad sõbrad yugit sedasi aidata, et nad ainult mängareeni kõrval karjuvad "Yugi me oleme su sõbrad, me usume sinusse, sa suudad seda, sa võid veel võita" jne. Nii ei saa ju ometigi mängida, inimesel (Yugil) on vaja ju ka veidi keskenduda ja mõelda, et millist käiku järgmisena teha. Sellise lärmi keskel oleks see reaalselt aga üsna edutu tegevus.
2) Suur osa duelle käib nende milleniumi värgelduste pärast. Siinkohal ei saa ma aru, miks peab hakkama kaarte mängima, et mingite imelike võimetega talismani endale saada. See on küll pisut julmalt öeldud, aga samahästi võiksid kurikaelad yugile keretäie anda ja talt selle puzzle lihtsalt ilma pikema jututa ära võtta. Ma saaks veel aru, et sõlmitaks mingid kihlvedusid või midagi sellist, et kaotaja peab siis oma millenniumiasja loovutama. Siis oleks vähemalt mingisugune suusõnaline lepingi, et võitja saab värgi omale. Mis põhjus oleks aga praegu Yugil või ükskõik millisel puzzleomanikul pärast duelli kaotamist omajagu ära anda? ???

Ah... aitab kah lobisemisest...
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2003 13:08    Teema: Vasta viitega

ära unusta kaartide südant, mis aitavad õigel ajal õigeid kaarte tõmmata:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shaw



Liitunud: 1 Okt 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2003 20:12    Teema: lol @ that Vasta viitega

well yeah... see on kyll jama et seal koguaeg karjuvad k6rval ja siis see ka veel et yami/yugi ei kaota kunagi... emm
Ja siis veel see ka et m2ngud selle puzzeli peale ... kui Yugi kaotab siis kaotab ka puzzeli kui halb/vastane kaotab siis ta ei kaota midagi URRRRRR
( peale nende jumalakaartide.. ja pealegi mis te k6ik vaatate seda RTL II pealt v2 ? ja kui te vaatate siis kuda te saksa keelt oskate ( ma saan aru et ma oskan sest 6pin seda juba m6ningaid aastaid ) või kui ei oska siis lissalt vaatate joonisfilmi ?
_________________
-sh4w-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shaw



Liitunud: 1 Okt 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Okt 26, 2003 20:34    Teema: palun... Vasta viitega

Kas keegi saaks siia Yu-Gi-Oh -i jumalakaartide pilte postida... ?
Nagu Nt : Obelisk der painige
Ja siis see punane Himmelsdrache

PAAAAAALLLLUUNN...
ma lissalt pean ened endale arvuti copyma... sest neid 2 pilti pole ma kuskilt netist leidnud.. :(
_________________
-sh4w-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yami



Liitunud: 11 Mai 2003
Postitusi: 14
Asukoht: Eesti/põlva

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2003 16:27    Teema: Re: palun... Vasta viitega

ei tea mille jaoks on olemas google Rolling Eyes

http://www.endlessvortex.com/godcards.htm
http://www.cardhaus.com/images/gbi-001.jpg
http://store3.yimg.com/I/todayscollectors-store_1762_30261831
http://store4.yimg.com/I/dragonballzcentral_1760_3002778
http://www.toywiz.com/yutoca.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2003 15:53    Teema: Re: lol @ that Vasta viitega

shaw kirjutas:
pealegi mis te k6ik vaatate seda RTL II pealt v2 ? ja kui te vaatate siis kuda te saksa keelt oskate ( ma saan aru et ma oskan sest 6pin seda juba m6ningaid aastaid )


Küsimus: Kuidas sa eesti keele selgeks said?......kuulamisega.....olid väike titt, kuulasid kuidas emme ja issi suurte onudega rääkisid ja hakkasid peale 3 aastat(v+i midagi sellist) aru saama paarist s+nast.

Vastus sinu küsimusele: Ma arvan et sedasi +ppisid paljud saksakeele selgeks(plus kool m+nel...minul mitte). ma ei tea kaua mina väiksena saksalt SM vaatasin enne kui saksakeeles aru sain, aga igastahes nüüd saan ma peaaegu k+igest aru(v+ibolla m+ni teaduslik s+na)

ma olen praegu juba 3 kuud saksamaal elanud ja ma pean ütlema et see aeg millal ma (10-15) saksalt animed vaatasin on mulle niivert suureks kasuks et ma saan k+igest aru mida siin inimesed räägivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yugi



Liitunud: 6 Juul 2003
Postitusi: 48
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2003 16:05    Teema: Vasta viitega

Ma sain ka saksa keele anime vaatamisega selgeks. Tegelikult üldse saksa keelseid kanaleid vaadates.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2003 20:42    Teema: Vasta viitega

aga tegelikult annab küll selline telerist õppimine palju rohkem, kui et sa õpid õpikust tuimalt grammatika reegleid pähe. näiteks mina olen õppinud prantsuse keelt 6 aastat ja ma ei saa ikka veel aru, mida prantslased räägivad:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bell



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 99
Asukoht: teisel pool reaalsust

PostitusPostitatud: Kolm Okt 29, 2003 11:49    Teema: Vasta viitega

jusht jusht gekikene, sama lugu on näiteks vene keelega....peale 5 aastat õppimist jääb mulje, nagu oleks paar nädalat mööda läinud :(
_________________
Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.

-- (Terry Pratchett & Neil Gaiman, "Good Omens")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Kolm Okt 29, 2003 19:52    Teema: Vasta viitega

Ah venekeelega on tegelt selline asi, et keegi ei tahagi seda õppida aga prantsuskeelt ju võiks nagu tuupida! Rolling Eyes Kui viitsiks! :P
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shaw



Liitunud: 1 Okt 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2003 17:58    Teema: t2nan abi eest Yami... Vasta viitega

aga ikkagi mai taha kaardivormis pilte asi selles et tahaks mned v2lja printida või siis wallpaperiks panna aga need kaardiomad on igalpool nii v2iksesed ja kui neid paint/photoshopis suurendada siis muutuvad beed pildid lissalt ruutudeks :P muidu kaardistiilis picid leidsin ma ka yles :P
_________________
-sh4w-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shaw



Liitunud: 1 Okt 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Kolm Nov 05, 2003 18:00    Teema: to all Vasta viitega

Telerist 6ppimine ka hea a.. sealt 6pib 100% rohkem s6nu kui mingis tunnis ( kus ma k2in :P ) aga 6igekirjaga hakkab siis olema raskusi kui tunde ei v6ta :P
_________________
-sh4w-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shaw



Liitunud: 1 Okt 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2003 17:37    Teema: emm... Vasta viitega

aa mul on nagu kodus starman eks ja vene kanaleid on ka
olen neid juba vaadand 2 aastat ( lissalt multikaid saateind jne )
Aga aru pole siiani saand... URRRRRR
_________________
-sh4w-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Laup Nov 08, 2003 00:37    Teema: Vasta viitega

Hull kirjutas:
Ah venekeelega on tegelt selline asi, et keegi ei tahagi seda õppida aga prantsuskeelt ju võiks nagu tuupida! Rolling Eyes Kui viitsiks! :P


Sa ei saa kõigi eest rääkida, mina näiteks tahan väga vene keelt selgeks saada ning higistan verd sellepärast, aga ikkagi püüan.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2003 10:22    Teema: Re: t2nan abi eest Yami... Vasta viitega

shaw kirjutas:
aga ikkagi mai taha kaardivormis pilte asi selles et tahaks mned v2lja printida või siis wallpaperiks panna aga need kaardiomad on igalpool nii v2iksesed ja kui neid paint/photoshopis suurendada siis muutuvad beed pildid lissalt ruutudeks :P muidu kaardistiilis picid leidsin ma ka yles :P


.....äkki aitaks kui sa mingi 4 tükki ühele topiks...ja kui see ei aita siis mitu korda ühte ja sama ¬_¬

[qupte="shaw"]
aa mul on nagu kodus starman eks ja vene kanaleid on ka
olen neid juba vaadand 2 aastat ( lissalt multikaid saateind jne )
Aga aru pole siiani saand..
[/quote]

siis ei jää muud üle kui rohkem vaadata (:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gameboy



Liitunud: 14 Dets 2003
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2003 14:02    Teema: palun täiega Vasta viitega

KAS KEEGI TEAB KUS KOHAST MA SAAN TÕMMATA ENDALE YU GI OH MÄNGU OMA GAMEBOYILE MIS ON MU ARVUI PEAL JA VÕIBOLLA KA NINTENDO OALUN VASTAKE MUL OLEKS HÄDASTI VAJA
_________________
tere
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2003 14:32    Teema: Re: palun täiega Vasta viitega

gameboy kirjutas:
KAS KEEGI TEAB KUS KOHAST MA SAAN TÕMMATA ENDALE YU GI OH MÄNGU OMA GAMEBOYILE MIS ON MU ARVUI PEAL JA VÕIBOLLA KA NINTENDO OALUN VASTAKE MUL OLEKS HÄDASTI VAJA


:nono:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2003 18:54    Teema: Vasta viitega

Düsgraafikust lollpea. :)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2003 08:50    Teema: Vasta viitega

Olgu see GameBoy su arvuti peal, arvuti all, arvutist vasakul või hoopis õues poriloigus, mõningad väikesed asjad:
1. suurte tähtedega kirjutamine ei tee su juttu tähtsamaks ning ei sunni meid sind aitama. Caps lock-nupp ei ole sinu sõber, vaid vastane.
2. Piraatlusest me siin ei räägi.
3. Sul on seda hädasti vaja? See tähendab, et Yu-Gi-Oh mäng on sinu elutegevuseks hädavajalik ning ilma selleta lähed surnuaeda, kaevad augu valmis ja hüppad sisse?
4. Sul on GameBoy arvuti peal ja võib-olla ka Nintendo? Geniaalne, noormees, geniaalne.
5. Paar aastat kusagil nurgas istumine ja arenemine tundub väga hea mõttena
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Nowhere man



Liitunud: 23 Dets 2003
Postitusi: 13
Asukoht: nowhere

PostitusPostitatud: Nelj Dets 25, 2003 17:50    Teema: Vasta viitega

Mõne korra näind aint Yu-GI-OH-d. Need mõned korrad olid ka aint sellepärast, et pärast seda hakkas Inuyasha ja ootasin seda, sest polnd muud midagi teha. Igav oli ja uni tuli peale, aga noh eks igaühel oma maitse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: