OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Yu-Gi-Oh!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 27, 2005 13:14    Teema: Vasta viitega

Kertzz kirjutas:
noh... vend vaatab kõigele mis animega seotud viltu.. ja ema ütleb et see ei ole normaalne kui 15 aastane hommikuti multikaid paaniliselt vahib ???


Saan sust täiesti aru...sa peaksid mu isa nägu nägema kui ma tema nina all telekast animet vahin (eriti kui selle anime nimi on 'Gravitation' XD) ja kui ma j-rocki fänniks hakkasin pidas terve mu pere mind hulluks kuna nende silmis olid visual kei artistid nagu mingid transvestiidid. emm
Nüüd on nad sellega aga ära harjunud.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kertzz



Liitunud: 24 Jan 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2005 20:09    Teema: Vasta viitega

:) ma peaks kah neid vast selle ideega harjutama aga nad vaatavad ju mingit terevisiooni selle ajal ??? .. isa mul ei ole probleemiks.. to vaatas kunago meiega ka mingeid .. kas digimone vist.. a see oli siis kui ma väikesem :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Takama



Liitunud: 11 Dets 2005
Postitusi: 47
Asukoht: Dream World

PostitusPostitatud: Teis Veeb 14, 2006 20:34    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldinud ta alguses aga kui ma sõbra pool kaarte hakkasin mängima muutsin arvamust.Tegelikuld on ta päris hea,mõelda et neid koletise on nii palju ja tegelased suht erinewad teeb ta vaadatawaks :) ise muidugi hakkasin kaarte ka mängima( see ka ikkagi ajaviide ??? )

AGA kas te seda teadsite we et jaapani versioonis on ta vägivaldne kus näitab bloody... ja varjuriik on hoopis surnuriik(ausald ka)marik ei saatnud oma isa varjuriiki waid he killed him...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Nadare



Liitunud: 14 Apr 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 12:28    Teema: Vasta viitega

anime mind eriti ei huvita aga vot Duel Monster mulle meeldib, ise mangin kaa seda reaal kaartidega ja ka arvutis teistega
_________________

in search of the Philosopher's Stone
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DFZ



Liitunud: 10 Märts 2007
Postitusi: 110
Asukoht: Hiiumaa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 12:41    Teema: Vasta viitega

Kõik hea ja tore, aga kas sa pidid seepärast vana teema üles kaevama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 22:07    Teema: Vasta viitega

Nadare kirjutas:
anime mind eriti ei huvita aga vot Duel Monster mulle meeldib, ise mangin kaa seda reaal kaartidega ja ka arvutis teistega


kui kedagi peaks huvitama, siis on 1 selline huvitav asi olemas nagu KCVDS :
http://www.setokaiba.com/KCVDS/LetsDuel.html

ja accounti saab siin teha:
http://www.setokaiba.com/BattleCity/



Mängu suurus on 20 MB vms. + 5 erinevat kaardi setti ( jah ja kõiki saate oma dekis kasutada )

mäng on alles tegemise staadiumis, seega on hetkel kõik manuaalne näiteks elude panemine:
/add 1000
/sub 1000

saab mängida nii hamachi kui ka otse IP kaudu.
Edukat mängimist!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Nadare



Liitunud: 14 Apr 2007
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 22:30    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa mangin seda juba paris ammu
_________________

in search of the Philosopher's Stone
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 12:21    Teema: Vasta viitega

Digimonist ja pokemonist on ta küll väheke parem aga ega eriti ei soovita vaadata küll seda (vanuseklassil 12+) ...ta on siiski üks nendest sarjadest ,mis tekitavad inimestes anime kohta halva eelarvamuse emm

ja kämoon.... Yu-Gi-Oh TCG-d ikka ei mängiks ju emm ... pigem õppige MTG (Magic: The Gathering) selgeks wink :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 15:04    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Digimonist ja pokemonist on ta küll väheke parem aga ega eriti ei soovita vaadata küll seda (vanuseklassil 12+) ...ta on siiski üks nendest sarjadest ,mis tekitavad inimestes anime kohta halva eelarvamuse emm

ja kämoon.... Yu-Gi-Oh TCG-d ikka ei mängiks ju emm ... pigem õppige MTG (Magic: The Gathering) selgeks wink :)


Ma võin kindla meelega öelda, et YGO TCG on küllalt arenenud, et Magicust seda küll enam niipalju eristada ei saa. Kui ütled, et ei mängiks ygod, pole sul ka midagi MTG-ga peale hakkata, ainuke asi mis eristab ongi kaardiülesehitus aga muidu mõlemad head kaardimängud. Ise mõlemat mänginud ja mõlemas konkureeriv pakk olnud. EMV auhinnad suht samad, isegi YGOl paremad, kuna UDE firmal on küllalt raha auhindade peale panemiseks.

YGO TCG on täiesti hea TCG, isegi käin paar korda aastas seda mängimas, kuigi muidu juba paar aastat tagasi maha jäetud.

Ise ütleks, et animed ei soovita enam 14+ vaadata ja ega isegi siis keelatud pole aga kaardimängu võib vabal ajal igas vanuses mängida.

Selle eest peab juba seda animed kiitma, et ta on nii heale TCGle aluse pannud. + Omal ajal meeldis see anime väga.

Kui sellest midagi ei tea, siis ära räägi, eks?
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 15:10    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
ainuke asi mis eristab ongi kaardiülesehitus

...kusjuures Yu-Gi-Oh! kaartide tekst on nii imepisike, et ma soovitan igal ajal MTG'd. Ja kindlasti on MTG mängureeglid ikka vägagi erinevad Yu-Gi-Oh! omadest, see "tapa vastane ära" ei tee neid ütlemata sarnaseks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 15:21    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
R.E.M.I. kirjutas:
ainuke asi mis eristab ongi kaardiülesehitus

...kusjuures Yu-Gi-Oh! kaartide tekst on nii imepisike, et ma soovitan igal ajal MTG'd. Ja kindlasti on MTG mängureeglid ikka vägagi erinevad Yu-Gi-Oh! omadest, see "tapa vastane ära" ei tee neid ütlemata sarnaseks.


Imepisike? Pole veel kunagi olnud probleeme kaardi teksti lugemisega... võibolla kui sul prillid on siis jah. :/ No ok, sa ei usu, mõned PALJUDEST näidetest siis:

YGO = MTG
Monster = Creature
Chain = Stack
Field Spell/Continous Spell = Enchantment
Quick Play Spell = Instant
Mõlemas muutuvad juhtivad pakkid korduvalt ja on lugematuid strateegiaid.
YGO eelis, iga kahe aasta tagant ei pea endale täelikult uut pakki ostma, mis võib top-mängijatele minna maksma tuhandeid kroone.
= MTG eelis, parem kaardiülesehitus.
Advanced format = Standard

Jne, jne, jne.
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 16:50    Teema: Vasta viitega

Olgugi ,et mingid sarnasused on mängu reeglites ja ülesehituses olemas ,ei ole need kaks mängu minu meelest küll võrreldavad... Pokemoni tcg's on kah kollid ja möllu ...see ei tee teda veel mängitavaks... kui ikka tekivad kaardid nagu näiteks see siin.... http://everythingpokemon.safeshopper.com/265/3934.htm?359 siis ma küll seda enam MTG'ga võrrelda ei julgeks...

Kaartide hinnad on selles kah mingid mõtetult kõrged aga kui sa kalleid kaarte ei osta... siis saad iga mäng paari käiguga kaela...

Ok ... oma algus aastatel oli ta tõesti mängitav aga mida aeg edasi seda rohkem on ta alla käind ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 18:53    Teema: Vasta viitega

Ahjaa, MTG kaardid on ju väga palju odavamad. (kui YGO's mõnda kaarti tuhandete kroonide eest tahetakse osta)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 20:25    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ahjaa, MTG kaardid on ju väga palju odavamad. (kui YGO's mõnda kaarti tuhandete kroonide eest tahetakse osta)


Ygos ei osteta ühtegi kaarti tuhande krooni eest, vähemalt mitte Eestis aga MTG kaarte olen küll üle 600 kr tükk müünud mingi foil uue seti kaarte. Sellist asja YGOs pole. Sa vaatad, et MTGs tunduvad enamus kaarte odavamad aga kokkuvõtes on MTG palju kallim, kuna parimad kaardid ikkagi kallimad ja paari aasta tagant pead täielikult uuendama.

AndreS - See vahe ongi, et MTGs on paremad pildid ja muidu kaardiülesehitus enamjaolt aga ei ole ainult mingeid sarnasusi vaid ikka suht sama + ygos laienevad reeglid kiiremini kuna UDEl on palju raha selle arendamise peale panna.

Vastupidi, algus aastatel oli YGO tõesti väikestele lastele aga nüüd on see ikka kõvasti arenenud heaks TCGks, milles leidad igas vanuses mängijaid.
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 20:42    Teema: Vasta viitega

Nõustun REMI'ga. Olen ise ka mänginud ja tean, et on paljupalju erinevaid võimalusi nagu MTG'ski. Mind häirib magicu juures see, et peab decki iga paari aasta tagant vahetama. YGO on vb seepärast lapsikum, sest seda mängivad lapsed ja see on tänu multikale, mis on iiiiigav!
PS: EIM müüs ühe kaardi 1000kr'iga ära(don't care if he lied)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 21:20    Teema: Vasta viitega

Ma kohe ei saa rahulikult olla... pean ikka edasi vaidlema emm

Tsiteerin::
AndreS - See vahe ongi, et MTGs on paremad pildid ja muidu kaardiülesehitus enamjaolt aga ei ole ainult mingeid sarnasusi vaid ikka suht sama + ygos laienevad reeglid kiiremini kuna UDEl on palju raha selle arendamise peale panna.


Kuidas on elukate arvuga lauas, landide olemasoluga või loomade ohverdamisega ... lisaks on ka keerulisem atack-defense süsteem ning 40 kaardised pakid wink

Ok mõned foilid (neile kes ei tea... need on täiesti tavallised kaardid ainult läikivate piltidega) on tõesti ehk mõnele mängijale 600 kr'i väärt... aga on võimalik ka tavaliste kaartidega konkurentsi võimelise paki kokku ehitada ... ning ei ole ilmtingimatta vaja iga paari aastatagant seda uuendada... mina näiteks mängin extendedit ...see formaat luabab mul ühe pakiga ikka mitu mitu aastat läbiajada......... ( emm mul tegelikult polegi korralikku pakki :P ... mingi on vanadest aegadest ... aga kuna mängin nagunii ainult üks või kaks mängu kuus ning seda kah läbi neti, siis ei ole õigeks pidanud oma raha korraliku reaalse paki kokku ostmisele panna ??? :P )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 22:08    Teema: Vasta viitega

Ma hea meelega vahetaks umbes iga kuu/paari kuu tagant pakki. Ma ei mõista, kuidas sama pakiga 5 aastat järjest toimetada.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 10:02    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma hea meelega vahetaks umbes iga kuu/paari kuu tagant pakki. Ma ei mõista, kuidas sama pakiga 5 aastat järjest toimetada.


Ma ei mõelnud samat pakki, vaid et MTGs absoluutselt kõik kaardid lähevad vahetusse ja AndreS, extendedis samamoodi vanemad setid lähevad aegamööda ära Type-1e.

AndreS - "Kuidas on elukate arvuga lauas, landide olemasoluga või loomade ohverdamisega ... lisaks on ka keerulisem atack-defense süsteem ning 40 kaardised pakid"

40 kaardised pakkid? Kas sa arvad, et kuna ygos võivad olla 40 kaardised pakkid, siis nad ongi konkureerimatult nii? Kohe kindlasti mitte... YGOs on ka maksimum ühe kaardi arv pappis 3, mitte 4, nii et see tasakaalustab ära, mäng on lihtsalt lühemaks muudetud, mis ei ole ilmtingimata halvem.

Ühes on landid, teised on kollide ohverdamine, ja siis? Ühes on mana screw, teises on ainult üle lv5 kollid käes jne.

Keerulisem ATK, ja DEF süsteem, vot nüüd panid isegi ühe õigesti aga muidugi selle taastab jälle ära see, et YGOs on Flip kollid olemas, mis mängivad MTGs väga väikest rolli aga teevad just YGO huvitavamaks. See et ülellia kolle saab laual olla teeks YGO just ebahuvitavamaks, paljud pakkid ja kaardid kaotaksid mõtte, see ongi üks väike erinevus. Aga kas need paar väikest asja on tõesti küllalt, et neid eristada?
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 10:20    Teema: Vasta viitega

Teeme uue teema "Üldisesse".

R.E.M.I. kirjutas:
Ma ei mõelnud samat pakki, vaid et MTGs absoluutselt kõik kaardid lähevad vahetusse ja AndreS, extendedis samamoodi vanemad setid lähevad aegamööda ära Type-1e.

Ongi ju huvitavam, saab uusi strateegiaid välja mõelda ja T1-T1,5 turniire on ikka päris palju, samuti ei saa nii sarnaste pakkidega meistriks tulla koguaeg. Ja nii saavad uuemad mängijad oma tuttavate kaartidega vanasid tegijaid lüüa (kui on potentsiaali) ja mäng ei kujune ühepoolseks.

Ülejäänud teksti kohta. R.E.M.I., vabandust, aga su jutt on kohati ikka väga loll. Jah, mängude eesmärgiks on vastane tappa. AGA, kui sa ütled, et kollide ohverdamine ja mana kasutamine ei ole oluline maksumuse vahe, siis....ei, sinuga pole mõtet vaielda. Sa leidsid paar ühist joont ja kõrvutad täielikult iga väikese sarnasuse. Et, leiad ühe erinevuse ja siis "selle teeb tasa" üks sarnasus. Aga ei ole ju nii.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 11:41    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
40 kaardised pakkid? Kas sa arvad, et kuna ygos võivad olla 40 kaardised pakkid, siis nad ongi konkureerimatult nii? Kohe kindlasti mitte... YGOs on ka maksimum ühe kaardi arv pappis 3, mitte 4, nii et see tasakaalustab ära, mäng on lihtsalt lühemaks muudetud, mis ei ole ilmtingimata halvem.

Ühes on landid, teised on kollide ohverdamine, ja siis? Ühes on mana screw, teises on ainult üle lv5 kollid käes jne.


60 kaardine pakk kus enamasti on ligi 20 landi (mis omakorda võivad olla 5'es erinevas värvis... või nendest viiest värvist mingi seguna) mida sa kasutad erinevates kogudes ,et üldse mingeid kaarte saaks kasutada .... ning 40'e kaardine pakk , mille on võimalik ka puhtalt sellistest kaartidest kokku panna ,mis ei nõua ohverdamist ega üldse mitte midagi ,et neid mängida ....erinevad ikkapäris tugevalt ma ütleks

Lande ja kollide ohverdamist ei saa omavahel võrrelda... ilma manata ei tee sa MTG's mitte midagi YGO's ilma ohverdamiseta on küll asi raskem aga sul on siiski veel väga palju teisi võimalusi mida ilma selleta teha...




emm MTG ja YGO ei ole võrreldavad olgugi ,et mingid üksikud sarnasused on neil olemas... suurel plaanil vaadates on YGO' ikkagi lapsikum ning nõuam vähem mõtlemist kui MTG

sama hästi ma võin öelda ,et talvel ja suvel pole kah erilist vahet....mis siis ,et talvel sajab lund ning suvel ei saja .... päike pasitab ikkagi ju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: