OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kuidas te mangat joonistate ?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 23:18    Teema: Vasta viitega

Vahest kodus lihtsalt tuleb tunne peale, võtan hariliku kätte ja "kraabeldan midagi" :)
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 23:39    Teema: Vasta viitega

mhmh tuju peab olema^^...mõnikord tuleb ise enesest hästi välja, mõnikord peab rohkem vaeva nägema...ikka harilikuga, ma kasutan praegu põhiliselt seda täidetavat pliiatsit? LaLaLaa see, mis on nagu pastakas :P ja kustukas...
ja kui viitsin proovin flashis ka seda ümber joonistada, brushiga ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Reede Märts 02, 2007 23:43    Teema: Vasta viitega

Kõige paremad joonistused tulevad tavaliselt tunnis, kui on vaja midagi tähtsat teha nt. matem. tunnis töövihiku kaanele tuli üli kena (creepy) pilt Orochimarust (Narutost). Aga joonistasin selle musta pastakaga ja varjundid tegin HB'ga.
Käivad närvidele need inimesed, kes ei tea asjast mitte midagi ja üritavad lihtsalt ninatarka mängida nt. võttes sõna sel moel:"Multikad ju! Mingi tittede värk." URRRRRR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 13:33    Teema: Vasta viitega

Nana kirjutas:
Kõige paremad joonistused tulevad tavaliselt tunnis, kui on vaja midagi tähtsat teha nt. matem. tunnis töövihiku kaanele tuli üli kena (creepy) pilt Orochimarust (Narutost). Aga joonistasin selle musta pastakaga ja varjundid tegin HB'ga.
Käivad närvidele need inimesed, kes ei tea asjast mitte midagi ja üritavad lihtsalt ninatarka mängida nt. võttes sõna sel moel:"Multikad ju! Mingi tittede värk." URRRRRR


Eriti ajab närvi, kui ütled et ei ole multikas, anime hoopis. Ja vastab: mulle jääb ikka multikaks.

GRRRR! URRRRRR
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 21:39    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Nana kirjutas:
Kõige paremad joonistused tulevad tavaliselt tunnis, kui on vaja midagi tähtsat teha nt. matem. tunnis töövihiku kaanele tuli üli kena (creepy) pilt Orochimarust (Narutost). Aga joonistasin selle musta pastakaga ja varjundid tegin HB'ga.
Käivad närvidele need inimesed, kes ei tea asjast mitte midagi ja üritavad lihtsalt ninatarka mängida nt. võttes sõna sel moel:"Multikad ju! Mingi tittede värk." URRRRRR


Eriti ajab närvi, kui ütled et ei ole multikas, anime hoopis. Ja vastab: mulle jääb ikka multikaks.

GRRRR! URRRRRR

tegelt anime ongi ju multikas...
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 23:00    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
Nana kirjutas:
Kõige paremad joonistused tulevad tavaliselt tunnis, kui on vaja midagi tähtsat teha nt. matem. tunnis töövihiku kaanele tuli üli kena (creepy) pilt Orochimarust (Narutost). Aga joonistasin selle musta pastakaga ja varjundid tegin HB'ga.
Käivad närvidele need inimesed, kes ei tea asjast mitte midagi ja üritavad lihtsalt ninatarka mängida nt. võttes sõna sel moel:"Multikad ju! Mingi tittede värk." URRRRRR


Eriti ajab närvi, kui ütled et ei ole multikas, anime hoopis. Ja vastab: mulle jääb ikka multikaks.

GRRRR! URRRRRR

tegelt anime ongi ju multikas...


Jep, on ta küll. Aga miks siis kutsutakse teda animeks, mitte multikaks? Sest see on ANIME. Jaapani multikas küll. Aga see on ANIME, mitte multikas. Ja kõik.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 23:06    Teema: Vasta viitega

Jälle läks asjandus off-topicuks.

Ah, muidu, anime multikaks nimetamine on täiesti normaalne ja ei alaväärtusta mingil moel seda anime super-duper lahedat imid¾¾it. Ainult sinu peas.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 12:27    Teema: Vasta viitega

off-topic:
Aga kas Disney teeb multikaid ja need ei sarnane üldse animele ??? oled kindel et anime=multikas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 14:10    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
off-topic:
Aga kas Disney teeb multikaid ja need ei sarnane üldse animele ??? oled kindel et anime=multikas?

Anime ei võrdu multikas, anime kuulub hulka multikas.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 14:57    Teema: Vasta viitega

Multikas=joonistatud pilt. Ehk anime on multikas, aga teine liik ja disney omad on ka. Anime on jaapani multikas tglt. Anime ja disney vahe peale joonistamise on see, et enamus animed on mõeldud üle 12 aastastele või oli see 14 ??? Igastahes mina ei vaata selliseid mitte mõtlemapanevaid animesi peaaegu ültse. Samuti ma ei vaata CN'i ja Disney multifilme, kuna need on liiga lamedad(tõsiselt).
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 21:11    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Multikas=joonistatud pilt. Ehk anime on multikas, aga teine liik ja disney omad on ka. Anime on jaapani multikas tglt. Anime ja disney vahe peale joonistamise on see, et enamus animed on mõeldud üle 12 aastastele või oli see 14 ??? Igastahes mina ei vaata selliseid mitte mõtlemapanevaid animesi peaaegu ültse. Samuti ma ei vaata CN'i ja Disney multifilme, kuna need on liiga lamedad(tõsiselt).


Wtf ? Pilt on siiski pilt ja multikas pigem animatsioon... mitte ainult pilt... liikuv pilt pigem siis.

Ja enamus animesid mõeldud 12-14 aastastele lastele ? Ma ei tea milliseid sina vaadanud oled, aga enamus mida mina olen vaadanud küll neile ei sobiks.

Ja btw kas see anime ja multika üle vaidlemine suht oftopic pole we? Võiks tglt ikka postitada asju mis topic'sse lähevad...
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2007 21:34    Teema: Vasta viitega

recycled_nerd kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Multikas=joonistatud pilt. Ehk anime on multikas, aga teine liik ja disney omad on ka. Anime on jaapani multikas tglt. Anime ja disney vahe peale joonistamise on see, et enamus animed on mõeldud üle 12 aastastele või oli see 14 ??? Igastahes mina ei vaata selliseid mitte mõtlemapanevaid animesi peaaegu ültse. Samuti ma ei vaata CN'i ja Disney multifilme, kuna need on liiga lamedad(tõsiselt).


Wtf ? Pilt on siiski pilt ja multikas pigem animatsioon... mitte ainult pilt... liikuv pilt pigem siis.

Ja enamus animesid mõeldud 12-14 aastastele lastele ? Ma ei tea milliseid sina vaadanud oled, aga enamus mida mina olen vaadanud küll neile ei sobiks.

Ja btw kas see anime ja multika üle vaidlemine suht oftopic pole we? Võiks tglt ikka postitada asju mis topic'sse lähevad...
Oih ma unustasin liikuv panna. Ma kirjutasin üle 14e. Mina vaatan 16+, va. Naruto(14), mushishi ja Haruhi suzumiya.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
flamma Pheonix



Liitunud: 20 Märts 2007
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 20, 2007 15:31    Teema: joonistan Vasta viitega

Joonistan öösiti kuna praegu on vaheaeg LaLaLaa ! Kasutan tavaliset ainsat joonistus plokki mis mul on ja hariliku pliiatsit või tintekat.Päeva ajal peab ilm kindlasti pilves olema ja sooja hoovihma sadama...ei tea miks aga mulle nii meeldib ??? .Muidu kui tuleb tahe midagi kindlat teha istun laua taha ka. LaLaLaa Tunnis sikerdan kogu aeg ja inkas veel eriti sest siis saan alati enne teisi valmis ja eesti keeles on mul halb harjumus tunni ajal sikerdada just siis kui õps mõne tähtsa reegli pilland. :) .Muidu joonistan hästi. kui 2 aastat tagasi ema mul kunsti kooli käskis minna ja ma teisele katsele ei ilmunud riputati kõikjale kunsti kooli reklaamidele et tuleksin katsetele.Mul tol ajal tuju puudus aga mõtlesin see aasta minna. emm

kammereri edit: Ärme kirjuta punaste tähtedega edaspidi : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 15:13    Teema: Vasta viitega

Jaa, ja, kui sa joonistad pildi, kus on keegi animeduud peal ja öeldakse, et täitsa ilus, aga võiksid olla:
*väiksemad silmad
*väiksem pea
*pikemad käed
*janiiedasi

Ja, kui vastad, et see on sellin stiil, siis mingi: ,,Midaiganes."

Ise joonistan koledasti, kohutavalt ja viletsalt. Vahest arva tulevad vaadatavad pildid. Teised kiidavad, aga südames siiski ei ole uhke enda piltide üle, eriti veel, kui mõtlen, et tahan kunstnikuks hakata.

Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 21:59    Teema: Vasta viitega

Samahästi võiks küsida:"Kuidas te joonistate?" Mispärast see manga seal vahel veel olema peab. Keegi ei küsi "Kuidas te sürrealismi joonistate?" Joonistamiseks on palju erinevaid vahendeid ju. Tohutult.
Pealegi ma ei usu, et keegi teist Jaapanis elab ja koomikseid joonistab :d

Sain ma teemast valesti aru või midagi? Siis ma vabandan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
NekoNaru
pugema ei lähe


Liitunud: 7 Märts 2007
Postitusi: 120
Asukoht: Dorpat

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 13:16    Teema: Vasta viitega

alati kui ma seda teemat näen tuleb mul isu joonistada...
seekord otsustasin siis ühe suurema pildi teha. vahendid: A3 paber, harilik, kustukumm ja joonlaud, hiljem värvilised pliiatsid.
riided on üsna suvalised, ei söö-joo midagi. kuulan arvuti surinat :P

oma piltidega tavaliselt rahule ei jää (seda pole kunagi juhtunud) aga teiste arust on väga ilusad^^

alguses ma joonistasin pilte maha, aga siis oli see jama, et kunagi ei tulnud täpne. nüüd teen oma väljamõeldud tegelasi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 13:18    Teema: Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Samahästi võiks küsida:"Kuidas te joonistate?" Mispärast see manga seal vahel veel olema peab. Keegi ei küsi "Kuidas te sürrealismi joonistate?" Joonistamiseks on palju erinevaid vahendeid ju. Tohutult.
Pealegi ma ei usu, et keegi teist Jaapanis elab ja koomikseid joonistab :d

Sain ma teemast valesti aru või midagi? Siis ma vabandan.


Kui sulle teema ei meeldi ei ole ju mõtet ju post'da ja nii sama offtopicut arendada.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 18:24    Teema: Vasta viitega

recycled_nerd kirjutas:
PlastiLiin kirjutas:
Samahästi võiks küsida:"Kuidas te joonistate?" Mispärast see manga seal vahel veel olema peab. Keegi ei küsi "Kuidas te sürrealismi joonistate?" Joonistamiseks on palju erinevaid vahendeid ju. Tohutult.
Pealegi ma ei usu, et keegi teist Jaapanis elab ja koomikseid joonistab :d

Sain ma teemast valesti aru või midagi? Siis ma vabandan.


Kui sulle teema ei meeldi ei ole ju mõtet ju post'da ja nii sama offtopicut arendada.


Ma ei ütleks, et ma teemast mööda rääkisin ja ma ei maininud, et mulle see ei meeldi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 22:14    Teema: Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Ma ei ütleks, et ma teemast mööda rääkisin ja ma ei maininud, et mulle see ei meeldi.


Kui sa oleks natuke rohkem lugenud oleks sa aru saanud, et oled teemast mööda pannud, sest teised kes siia postinud on on kirjeldanud kuidas, millega või millal nad joonistavad mangat. Teema pealkiri "kuidas te mangat joonistate?" on selle pärast selline, et see on siiski anime/manga teemaline foorum ja ma oletan, et kui keegi siin midagi joonistab on see suuremas osas manga või mangast mõjutatud (ja isegi kui see pole nii ei oma see tähtsust, sest nimi on nimi tähtis on see mis seal taga on). Ja topic'sse postimine selle pärast, et sind selle nimi häirib on lihtalt topicu risustamine spammiga mida keegi lugeda ei taha. Oleks sa siis vähemalt kirjeldanud kuidas sa siis joonistad/maalid/kritseldad oleks asjal vähegi mõtet olnud.

Aga noh see on ainult minu arvamus. Võid oma spammi jätkata, sest ikkagi postituste arv on ju ka tähtis asi.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 11:50    Teema: Vasta viitega

recycled_nerd kirjutas:
PlastiLiin kirjutas:
Ma ei ütleks, et ma teemast mööda rääkisin ja ma ei maininud, et mulle see ei meeldi.


Kui sa oleks natuke rohkem lugenud oleks sa aru saanud, et oled teemast mööda pannud, sest teised kes siia postinud on on kirjeldanud kuidas, millega või millal nad joonistavad mangat. Teema pealkiri "kuidas te mangat joonistate?" on selle pärast selline, et see on siiski anime/manga teemaline foorum ja ma oletan, et kui keegi siin midagi joonistab on see suuremas osas manga või mangast mõjutatud (ja isegi kui see pole nii ei oma see tähtsust, sest nimi on nimi tähtis on see mis seal taga on). Ja topic'sse postimine selle pärast, et sind selle nimi häirib on lihtalt topicu risustamine spammiga mida keegi lugeda ei taha. Oleks sa siis vähemalt kirjeldanud kuidas sa siis joonistad/maalid/kritseldad oleks asjal vähegi mõtet olnud.

Aga noh see on ainult minu arvamus. Võid oma spammi jätkata, sest ikkagi postituste arv on ju ka tähtis asi.


Ma ei tea kuidas sa selle postituste arvu peale mõtlema hakkasid, aga see ei olnud just see mis mul plaanis oli, kui ma foorumiga liitusin. Ma mõtlesin et ma võin rääkida, mida ma teemast arvan, mitte et ma ei pea ainult kiitvaid postitusi tegema. Vabandust, õppisin selle foorumi reeglite kohta ja ei tee seda enam. :)

Ja et mu post mõtekaks teha:
Harilik(0.8 0.5 0.35) tintekas(0.5), kustutuskumm, vesivärvid, arvuti(Photoshop 7.0 ja Painter 7), tablet , paber ja värvilised pliiatsid on need vahendid, mida ma hetkel kõige rohkem kasutan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: