OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

kuidas te mangat joonistate ?
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Esm Jan 16, 2006 14:06    Teema: kuidas te mangat joonistate ? Vasta viitega

ma ei tea kas selline topic on olnud, aga kirjutage näiteks millega te mangat joonistate ? (plaiiatsi, pastakaga jne...) millal te mangat tavaliselt joonistate ? ... mis muusikat te kuulate ? jne... :P ...

mina näiteks joonistan tavaliselt õhtul kella 7 ja 8 ajal...sest mul ei tule tavaliselt päeval siis kui valge on midagi välja....joonistan ma mangat tavaliste pliiatsitega...kõige rohktm kasutan H5, H3 ja 0.5 pliiatsitinadega pliiatsit..... mõnikord B2..... muusika mis tavaliselt kuulan ei ole eriti raske ,sest muidu on energiat liiga palju ja ei suuda paigal püsida... tavaliselt kuulan midagi rahustavama poolset muusikat.... Happybunny


Viimati muutis seda Azuur (Nelj Okt 12, 2006 15:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Niora



Liitunud: 24 Apr 2003
Postitusi: 71
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 16, 2006 16:51    Teema: Vasta viitega

??? kui juba teemaks läks siis kirjutage ka mis tundeid te samal ajal tunnete, või missuguseid riideid kannate, riided on väga tähtsad! mmm. ja võibolla näkitsete midagi süüa hoopis. ilm on kena?
_________________
*to be continued*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 16, 2006 17:23    Teema: Vasta viitega

Eeldused, et pilt välja tulex:

*Sünge ilm
*Nukrameelne muusika
*Vähe riideid (T-särk ja lühikesed püksid (16kraadi on sooja ;P)
*teritamat HB 2 1/2 (toonitamiseks) ja teritatud 2B 2 1/2 (piirjooned)
*pastellid
*palju aega, sest meeldib aeglaselt nokitseda :/

Pildid tulevad sellised hästi mõtlikud ... väliskeskkond mõjutab meeleolu wink
Huvitav faktor on see, et sellised lõbusad pildid vajuvad mul ära :( ... olen isiklikult küll väga lõbus inimene ja probleeme ei ole, aga vast tunnen nukratele inimestele kaasa, et neid joonistan :/ ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Auron



Liitunud: 16 Jan 2006
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Esm Jan 16, 2006 18:44    Teema: Vasta viitega

http://www.howtodrawmanga.com
sial õppisin ka mina LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Esm Jan 16, 2006 19:14    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa mis selle seos minu küsimusega on ? :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 17, 2006 17:47    Teema: Vasta viitega

eeldused
+ joonistan siis, kui isu pole (siis kui ma plaanin joonistada, siis ei tule välja)
+ tavaliselt on seotud see aeg emotsiooniga (rõõma, kurbus, igavus, viha jne)

vahendid
+ pliiats (pehmemat sorti pliiats) ja kustukumm või pastakas
+ paber (joonistuspaber, jooneline- või ruuduline paber)
+ kõva pind, millel joonistada
+ digikas, et pilt arvutisse saada (skänner katki)

eeltöö Photoshopis
+ kõigepealt värvid Grayscale peale
+ brightness/contrast'iga jooned puhtamaks ja nähtavamaks
+ tagasi RGB värvidele
+ kui tahan puhtaid jooni, siis kasutan Pen tooli (jooned erineval Layeril!), kui ei, siis korrastan olemasolevaid
+ võtan lahti tühja lehe ja panen värvivalikud paika (nahk, riided jne)

värvimine Photoshopis
+ iga uue asja värvimiseks erinev layer (multiply, et värv jooni ei kataks)
+ alusvärvi panen brushiga (opacity 100%)
+ panen paika, kust poolt valgus paistab. Siis tean, kuhu varjud panna ja kust on heledam
+ varje ja heledamaid kohti teen ka brushiga, kuid suurused ja opacity (15%-60%) on erinevad.
+ tausta ma tavaliselt ei tee, kuna pole selles pisavalt osav. Seega jätan tausta tegemata.

Peaks sobiv vastus olema
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Erza



Liitunud: 27 Mai 2006
Postitusi: 9
Asukoht: Under your bed! Muahahahaa...

PostitusPostitatud: Laup Mai 27, 2006 19:37    Teema: Vasta viitega

Okei, nagu aru saan kasutatakse PhotoShop´i... Tahaks teada, kas mingisuguse vabavaraga ei anna PhotoShop´i tööd ära teha?
_________________
Kurjus ja soov kurja teha on kaks erinevat asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Laup Juul 29, 2006 10:52    Teema: Vasta viitega

Hentai Aeg: Tavaliselt joonistan ma öösel mingi 00:00-03:00 aeg siis on kõiga parem aeg minu jaoks (aga kooli ajal ei jõua hästi)

??? Vahendid: Ma pikka aega kasutasin pastakat nüüd kasutan rohkem hariliku pliiatsit ja kustukummi
Minu lemmik on ruuduline paber

:( Värv: Paberi peal ei värvi tavaliselt, aga arvutis ei ole veel õppinud photoshopi kasutama : T_T Ma kasutan MS Painti

Siin on üks õpetus ka kuidas maksimaalset head pilti paintist saada:
MS Paint - For dummies
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 09:16    Teema: Vasta viitega

harilik pliiats
kustukas
pastakas linearti jaoks
suvaline paber
aeg: täpselt siis kui uus mõte tuleb .P


Erza kirjutas:
Okei, nagu aru saan kasutatakse PhotoShop´i... Tahaks teada, kas mingisuguse vabavaraga ei anna PhotoShop´i tööd ära teha?


näiteks Gimp
windowsile peaks saama siit
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 09:41    Teema: igal ajal Vasta viitega

Seotud tundega et tahaks midagi luua,kui olen kurb, vihane või rõõmsas
tujus.Joonistn kuskil 1- 2 tundi. Kasutan B 4ja B 8 pliiatseid ja Hb 2. Pehmetega lihvin pilti ja pastakat kasutan siis kui teen sketse, kui igav on.
Kustukummi kasutan ka ja värvilisi pliiatseid.

Joonistan oma laua taga peamiselt. Vahel panen Atlase sülle ja siis istun suurde punasesse padja/tooli ja nokitsen.

Olen teinud igas tujus pilte, kuid parimad on kaduma läinud. Viimati joonistasin Sasuke Uchihat , aga joonistan ka ise välja mõeldud tegelasi.

Pastellidega joonistan harva ja ainult siis kui on idee.

Harilikuga meeldib kõige rohkem , siis saab kustutada kui sassi läheb. Muusikat tavaliselt ei kuula, kui siis mitte midagi sellist mis tantsima ajaks, ehk siis midagi rahustavat.
Aeg oleks kuskil lõuna ajal, olen ka öösel joonistanud. Hmm, valge ajal jah joonistan. Siis riided on need mis hetkel seljas on ja ei söö midagi kui joonistan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 10:16    Teema: Vasta viitega

Ma kasutan suvalist pliiatsit, enamasti paberit, mille kõige lähemalt leidsin, kuju tuli tuju joonistada. Joonistan pilte suhteliselt kiiresti, sest olen laisk inimene ja ei viitsi viimistleda. Välja tuleb tavaliselt midagi veidrat. Muusikavalik on täiesti suva, kuni see mu kõrvu ei kriibi, vahel joonistan muusika rütmis.

Mul on selline jube anne, et kui ma midagi tahan joonistama hakata, teen paar kriipsu ja leian, et need sobivad sellele teisele asjandusele palju paremini. T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
crazyn00b



Liitunud: 28 Aug 2006
Postitusi: 18
Asukoht: kuskil sealkandis

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 19:48    Teema: Vasta viitega

joonistan ikka tihti, kuid midagi väga erilist ei tule... T_T eks...joonistan aina edasi kuni tuleb LaLaLaa muide kes viitsib siis saatke sõnumeid, kus on nõuandeid(joonistamise kohta) muidugi kui see pole liiga nõutud :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 22:03    Teema: Vasta viitega

In my honest opinion on crazyn00bi signatuur liiga kirju, aga mida ma ikka vingun, pealegi vales teemas, kui mul endal ka palju parem pole :)

Igastahes pliiatsi suurustest või tugevusest on mul ükskõik, peaasi, et hästi teritatud oleks. Ilmast on ka ükskõik. Liiga valge ei tohi ilm olla. Muidu valgus peegeldub paberi pealt tagasi.
Ma vist päris animed ei olegi joonistanud (kui välja arvata üks katsetus, mis pidi kujutama minu esimest frpg tegelast, ennem, kui ma animed üldse vaatama hakkasin. Minu kujutlus animest oli tol ajal see, et peaks olema tegelasel selline pisike nina, pisike suu, hästi suured silmad ja teravaotsaline lõug. Tulemuseks oli mingi väike roosa tulnukas), aga uskuge mind - ma üritan. Just eile sai valmis üks tore, kollaste silmadega punapea, kes küll otseselt manga või anime moodi välja ei näe... ja kunagi proovisin küll mangat joonistada. Hariliku pliiatsiga. Must-valget.
Igastahes joonistades teen ma esiteks piirjooned hariliku pliiatsiga, siis teen värviliste pliiatsitega ära, et näha, kuidas jääb ja siis teen tegelase vildikatega üle. Tausta vildikatega üle ei tee. Tegelane peab ikkagi ju pildi keskmesse jääma ja eredavärviline taust viiks lihtsalt pilgu mujale.
Riided võiksid olla mugavad. Kuna ma joonistan üldiselt oma toas, kus pole raadiot ega arvutit, siis on töö muusikaliseks taustaks harilikult ainult vene MTV, mis mängib teises toas. Kui arvutitoas joonistan, siis panen ikka oma playlisti mängima (mis koosneb põhiliselt HIMist, Lordist, Nightwishist, Placebost, E Nominest, Rammsteinist ja ''Queen of the damned''i soundtrackist).
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 10, 2006 22:32    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
In my honest opinion on crazyn00bi signatuur liiga kirju, aga mida ma ikka vingun, pealegi vales teemas, kui mul endal ka palju parem pole :)


Jep, eriti kole on see kõrvadega vahukomm kes tuumajaama lähedal elava kassi (kassil ju 2 saba) tagumikku südameid tulistab.

Ja nende peal olev ristkülik võiks vähemalt 2 korda väiksem olla, kogu seal peituv info jõuaks ikkaga minuni.

Teemast kah - ei joonista üldse mangasid aga see-eet 5 õlimaali (ei ole jaapanipärased) olen teinud. Nüüd on minu koht maailama kultuuriloos kindlustatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Nelj Okt 12, 2006 13:15    Teema: Vasta viitega

Ma pean tunnistama, et ma EI OSKA hästi joonistada. Mul ei ole ühtegi pilti mida ma saaksin nimetada hästi õnnestunuks. Eks ma ikka üritan aga midagi välja ei tule...
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 12:57    Teema: Vasta viitega

sama siin. ma olen KOHUITAV joonistaja
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yokai



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 71
Asukoht: nnillaT

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 01:33    Teema: Vasta viitega

ittekimasu kirjutas:
sama siin. ma olen KOHUITAV joonistaja

Minule täitsa meeldivad su joonistused. Aga mina olen endiselt vilets joonistaja...
_________________

変態
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Esm Okt 16, 2006 07:56    Teema: Vasta viitega

Yokai, ära soga
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Laup Dets 09, 2006 10:37    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma kasutan suvalist pliiatsit, enamasti paberit, mille kõige lähemalt leidsin, kuju tuli tuju joonistada. Joonistan pilte suhteliselt kiiresti, sest olen laisk inimene ja ei viitsi viimistleda. Välja tuleb tavaliselt midagi veidrat. Muusikavalik on täiesti suva, kuni see mu kõrvu ei kriibi, vahel joonistan muusika rütmis.

Mul on selline jube anne, et kui ma midagi tahan joonistama hakata, teen paar kriipsu ja leian, et need sobivad sellele teisele asjandusele palju paremini. T_T

Veider,ma teen TÄPSELT samamoodi..Aga pildid ei tule midagi väga veidrat..
Edit:No võibolla liialdasin üle...Tegelkult isegi mitte võibolla vaid päriselt..Lihtsalt ma kasutan suvalist harilikku, põhiliselt paberit(mõnikord joonistan arvutis ka muidugi..),ja ma joonistan ka kiiresti aga need tulevad teiste arust mega hästi välja...Enda arust ikka siuke not-so-good-anime..Muusikat kuulan tavaliselt kas Jpopi/Jrocki või Tanel Padar And The Sun-i(kui tahan midagi siukest-teistsugust joonistada kuulan Vanilla Ninja-t).Pilt tuleb ka välja muusika moodi,ntx Fruits basketi algus- või lõpulauluga proovin joonistada midagi armastusest..Aga noh armastus stuffi pean arendama..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924


Viimati muutis seda Robin, komadori (Laup Dets 09, 2006 12:32). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Dets 09, 2006 11:43    Teema: Vasta viitega

Njah, kunsitõpetaja ütles mulle kunagi, et nii halba õpilast pole tal enne olnud. Nüüd hoian pliiatsit käes ja joonistan.

Niisiis:

Materjalid:
Mehhaaniline pliiats (4.50, T-Market) teeb väga teravaid ja selgeid jooni, küljes on maailma parim kustukas, mis kahaneb iga päevaga mõne millimeetri :(
4B pehme pliiats mustade joonte saamiseks ja värvimisieks.
Emmelt võetud tavaline kontoripaber.

Joonistan hilja öösel, kui kõik magavad ja ei tule mu tuppa kooberdama.

Muusika? mul on niikuinii see rohkem taustamüra ja alati suht ükskõik mis sealt kõlaritest välja voolab.
Ahjaa, joonistan arvuti taga, nii et osa paberist on klaviatuuri all, sest teen tutorialide järgi, kuna ise miskit ei oska veel. LaLaLaa

Minu õppekeskus
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: