OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Paradise Kiss
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2005 02:26    Teema: Paradise Kiss Vasta viitega


kammerer, kimi no tameni!

Paradise Kiss, a photojournal:


Tokyo!


Salinger?


Condomania spoof :s



Sihvaka kõnnakuga tüdruk.


Punkar!


Kummalisus.


Lillelised silmad...


gosurori moe~~


Kena välimusega sümpaatsed noormehed / kooliaja crush'id.


Bishounenid.


Bid bishounenid!


Ebasümmeetriline arhitektuur.


Sürreaalsed mõttepausid.


Brändid.



Riided ja isiksused.

~~~*

Selles animes on KÕIKE, pluss trendikat kujundustööd, kui seda nii saaks nimetada. Ja tundeid. Ja kesist , kuid siiski stiilset animatsiooni.

Loo keskmes on tüdruk nimega Yukari, keda kamp kummalise välimusega moeloojaid Caroline'iks kutsuma hakkavad ning enda riiete modelliks saada soovivad. Yukarile see aga ei sobi, kuna see viib ta elu rütmist välja, ehkki ta viimast tegelikult tahakski. Ning armastus.

Pacing on esimese kolme osa põhjal (ma tõesti ei suuda enne homset edasi vaadata, muidu miski mu sees lihtsalt PLAHVATAB doki-dokitamisest :( ) vägagi kiire, kuid see lisab kogu seeriale sellist emotsionaalset noortejailusate glamuuri, mille tempo on iseenesest juba aste kõrgemal muu pööbli elust. Või midagi sellist, ma tõesti ei tea mida ma siia kirjutan hetkel. Igatahes, ühe osa jooksul võib nii mõndagi toimuda ning ma hoidun rohkem kui paar osa korraga vaatamast, kuna see lihtsalt pole nii kerge. Tõenäoliselt on asi don¾uaanilikus George'is, kellest kumab märkimisväärselt palju maskuliinset erootikat, mida ta oma d¾entelmeniliku olemusega hajutada püüab, ehkki tulemus on enamasti vastupidine. Ning see kuidas meile teiste tegelaste omavahelisi suhteid tutvustatakse ei ole ka just väga, noh, delikaatne. Aga see kõik on väga hea ja loob ka üsna range eristuse mitme muu populaarse shoujo manga/anime ning ParaKissi vahel.

(vabandust, mul oli midagi pikemat plaanis, aga... ma pole eriti hea kirjutaja, ega valetaja)

Siiski, triviat: Lisaks üsna põhjalikule taustale anime vallas on seeria re¾issöör Osamu Kobayashi ParaKissi ametliku kodulehe Staff lehe kohaselt osalenud ka paari videomängu loomises; nende hulgas on ka Grandia, mille ma aasta alguses Lõunakeskusest üles korjasin ja mida ma siiani läbimänginud pole kuna ta on 1) aeglane (70h ja alles level 30! what gives!) ning 2) igavate dungeon'itega, kuid Grandia üldine maailm oma laialdaste minikultuuride ning maastikega on mind alati köitnud -- mille autor Kobayashi tegelikult ka on. Nii et +1 talle ka selle poole pealt.

Ja nüüd uurides selgub, et character designer (kelle tähtsus pole muidugi nii suur, kuna seeria põhineb mangal) Nobuteru Yuki on ühele parimale SNES'i RPG'le Seiken Densetsu 3 ka character designe teinud. Vaat kus!

Seeria OP on päris hea, kargete süntidega jaapani ja inglise keele segu, nagu nad ikka tavaliselt on... aga, selle loo PV (muusikavideo) on üks kõige kummalisemaid asju mis ma näinud olen. Ning ma ei oska siiamaani öelda kas ta on totaalselt maitselage või äärmiselt teravmeelne, eks vaadake ise.

download:
- [url=http://anime.pixel.ee/st_ff/musique/!striimimiskeskus/mp3/Tommy%20february6%20-%20Lonely%20in%20Gorgeous%20(Parakiss%20Op%20Theme).mp3]Tommy february6 - Lonely in Gorgeous (Parakiss Op Theme).mp3[/url]
- Tommy february6 - Lonely in Gorgeous [PARADISE KISS OP][PV].avi

ED on Franz Ferdinandilt, kui meeldib, siis tõmmake ise :)

.torrent:
- Paradise Kiss Promo
- Paradise Kiss ep 1
- Paradise Kiss ep 2
- Paradise Kiss ep 3
- Paradise Kiss ep 4
- Paradise Kiss ep 5
- Paradise Kiss ep 6

Subivad IY4Ever ja OpenSea Fansub (tundmatud, aga täitsa head).
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Nov 28, 2005 13:09    Teema: Vasta viitega

Võrreldes Animeforever/Froth-Bite versiooniga IY4ever ja OpenSea Fansub imevad vilinal, kuid olude tõttu olen ma sunnitud just nende reliisi vaatama... noh, parem ikka kui päris ilma olla. Näited?
http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=38918&page=8 (viimane post)
http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=38918&page=9
http://forums.animesuki.com/showthread.php?t=38918&page=10
Nendest piisas vähemalt mulle, et IY4Everi fansube edaspidi väga kahtlustava pilguga jälgida.

Tommy february6 PV tuletas mulle korraga meelde Naked Gun'i, Starsky & Hutchi ning Beastie Boysi. Lisaks veel kogu see ehitud roosas pappkastis elava glamuurasotsiaali teema -- ma kaldun pigem arvama, et tegu on jaburalt teravmeelse (või teravmeelselt jabura) videoga.

kasutu fakt: ParaKissis teeb George'i häält Honey & Clover'i Nomiya VA.

Animatsioon on jah kesisevõitu, ja ParaKiss kasutab palju liikumatuid stseene, aga tegelikult see mind ei häiri. Stseen ep.2-s, kus Yukari-Kjarorain ja D¾oo-d¾i raamatukogu lähedal puu all istuvad jäi eriti meelde -- sest kui algul kaugemal asuv kaamera lähiplaani liigub, muutub koos kaamera liikumisega ka kõne valjus, mis tundus väga kavalalt reaalsust matkiva nipina.

ParaKiss on täis poolvarjatud reklaami ja niisama (staatuse) sümboleid. Yukari telefon on au by KDDI, pidevalt vilksatab mööda Laforet, siis acousmatique mainitud Condomania ja muud Harajuku poed ja kõige tipuks George'i Jaguar E-Type. Tegelikult on reklaam vast vale öelda, sest vaevalt, et kõige selle eksponeerimise eest raha saadakse. Hoopis olulisem on tõelisuse mulje, mille see üsna õnnestunult loob.
Kahjuks on ParaKissi kuuldavasti ainult 13 osa, mis tekitab väikese kartuse, et lõpp võib jääda liiga poolikuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 29, 2005 15:56    Teema: Vasta viitega



ParaKiss sai endale kah midagi Honey & Clover Cafe sarnast.. maiuste nimekirjas on White Christmas, Strawberry Christmas, Waffle Pear, Snow White Waffle, Hachimitsu (mesi) Xmas Cake ning muud põnevat ja kindlasti väga kallist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2005 18:39    Teema: Vasta viitega

Mina promon seda animet konkreetselt kahe käega :)

Animekontekstis kuidagi väga realistlik lugu, millele lisanduvad kohati lausa hüperrealismile püüdlevad taustad ja stseenid (näiteks everpresent Jaguar). Võrratu silmailu, kui detailsus on see, mis paneb südame põksuma :wink:

Intro ja outro rokivad, eriti Franz Ferdinandi outro-lugu. See on lausa ebanormaalselt hea, ei teagi, kuidas nad nii palju pappi said, et kasutada just selle hetkel trendika brittide ansambli lugu...

Mis puudutab acousmatique visatud linki 'Tommy february6 - Lonely in Gorgeous [PARADISE KISS OP][PV].avi', siis HOIATUS: selle varjus on peidus täielik JÕLEDUS. (see lause ja järgnev väljendavad kõigest minu mitte just kõige tagasihoidlikumat arvamust). Tänud acousmatiquele lingi viskamise eest, aga...

Jaapani idoru tibin, kes ei oska oma kerega kaamera ees midagi mõistlikku peale hakata (keksib näiteks kelmikalt ja ebarütmikalt), ei oska grammi eestki näidelda või mingit artistlikkust presenteerida ja ka lip-sync oli kohati TÄIESTI mööda URRRRRR
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Niora



Liitunud: 24 Apr 2003
Postitusi: 71
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 09, 2005 19:22    Teema: Vasta viitega

kusjuures mingil kummalisel viisil on see video väga köitev, ma olen seda nüüd juba oma kümme korda vaadanud. Jõledus võib ta ju kah olla, aga midagi nii mõttetut ei saa ju ometi mõttetu olla ???
_________________
*to be continued*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Dets 10, 2005 12:59    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
ja ka lip-sync oli kohati TÄIESTI mööda URRRRRR

Mulle jäi mulje, et see on täiesti tahtlik nagu ka kogu ülejäänud camp ja sarmikas tobedus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 12:57    Teema: Vasta viitega

ma täiesti armastan seda multat :)
ma hakkasin mingil teadmata põhjusel kõigepealt mangat lugema, mis ka väga kiiresti otsa sai ja siis tuli nagu võluväel kuskilt ka anime kohale.

väga omapärane ja siuke laheda välimusega disain. pildile on antud selline magus ja kohev look ning tegelased on päris detailsed.

ma soovitan samuti kahe käega vaadata. ja mangat ka lugeda (sest see on sama hea, kui mitte isegi veidike parem ja naljakam).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 16:29    Teema: Vasta viitega

Osad inimesed väidavad, et manga joonistusstiil olla hulga parem, kui anime oma... ma ise olen ainult manga kaant näinud, niiet ei oska öelda, aga äkki kommenteerid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 18:16    Teema: Vasta viitega

neil inimestel on väga õigus. animes on üritatud manga joonistusstiili igati matkida ning tulemuseks on asi, mis meenutab pildiliselt mangat ning on eraldiseisvalt päris lahe, kuid visuaalselt on kolm korda halvem :P

mitte et parakiss üldiselt halb oleks, vaid ma arvan, et mingit seriaali ei annagi sama ilusti animeerida, kui kunstniku joonistatud mangat.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 22:32    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Mis puudutab acousmatique visatud linki 'Tommy february6 - Lonely in Gorgeous [PARADISE KISS OP][PV].avi', siis HOIATUS: selle varjus on peidus täielik JÕLEDUS.

ära mine palun äärmustesse wink ma esimese ehmatusega mõtlesin juba selle jõleduse peale mis Full Metal Alchemisti filmi esimese torrenti taga peidus oli.
Tsiteerin::
Jaapani idoru tibin, kes ei oska oma kerega kaamera ees midagi mõistlikku peale hakata (keksib näiteks kelmikalt ja ebarütmikalt), ei oska grammi eestki näidelda või mingit artistlikkust presenteerida ja ka lip-sync oli kohati TÄIESTI mööda URRRRRR

ma arvan, et sa hindad seda MV-d täiesti valede kriteeritumide järgi. nagu eespool juba öeldud, paistab kõik taotluslik olevat, alates alguse kohmakast purjus tibina mängimisest (esimene minut on minu arvates kõige armsam osa) ning jätkates kogu järgneva politseimänguga.

ja aitäh teema ülestõstmise eest, sest muidu vist polekski seda vaadanud. igaljuhul nüüd läheb see mul alleshoitavate videode hulka :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 18:37    Teema: Vasta viitega

kasutaks seda topicut ära et yazawa ai teise mangade anime versioonide kohta veidike infot saada. kas keegi on näinud "gokinjo monogatari"-it ehk "neighborhood story"-t või siis "tenshi nanka ja nai"-d ehk "im not an angel"-it ? endal pole õnnestunud neid soetada. või kas üleüldse ongi võimalik neid soetada (kas neid on üldse inglise keelde tõlgitud?) ?

ja kui keegi on neile kasvõi põgusalt suutnud pilgu heita, siis mida te neist arvate ja kuidas kommenteeritiksite nende sarnasust algupärastele mangadele ning yazawa ai-le omasele õhulisele ning minu silmis kohutavalt ilusale joonistusstiilile ?

lõpetuseks süstiksin ka ootusärevust 2006-nda aasta ees : NANA

(tegelikult kas selline äkiline shoujo manga/anime elevus pole meessoost isiku puhul veidike unhealthy :P ?)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 19:46    Teema: Vasta viitega

Whaaa..NANA anime 0.o
It's too good to be true.
Lihtslat, manga on suurepärane ja ka film oli vaadatav.
Ja nüüd tuleb veel anime ka.
-asub 2006't aastat ootama-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2005 19:53    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Whaaa..NANA anime 0.o
It's too good to be true.
Lihtslat, manga on suurepärane ja ka film oli vaadatav.
Ja nüüd tuleb veel anime ka.
-asub 2006't aastat ootama-


whaaa .. NANA film LaLaLaa ?!
okou ma juba kardan natuke selle vaatamist, kuna yazawa tegelaste nägemine lihast ja luust näitlejatena tundub nii võõrastav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
spiritcatcher



Liitunud: 22 Dets 2005
Postitusi: 8
Asukoht: oma tuba

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2005 18:16    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa see on tõesti nii hea musa ja huvitav
lugu tahaks seda näha...:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
spiritcatcher



Liitunud: 22 Dets 2005
Postitusi: 8
Asukoht: oma tuba

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2005 18:19    Teema: Vasta viitega

Tahaks veel umbes selliseid musasid kuulata
need on ikka nii võimsad irw... LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Laup Dets 24, 2005 16:35    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
Whaaa..NANA anime 0.o
It's too good to be true.
Lihtslat, manga on suurepärane ja ka film oli vaadatav.
Ja nüüd tuleb veel anime ka.
-asub 2006't aastat ootama-


whaaa .. NANA film LaLaLaa ?!
okou ma juba kardan natuke selle vaatamist, kuna yazawa tegelaste nägemine lihast ja luust näitlejatena tundub nii võõrastav.


Minu arvates oli actorite valik hea. Võibolla ainult Komatsu Nana ei näinud nii väga manga tegelase moodi, kuid teised oli üsna sarnased.
Nii et viska pilk kindlasti peale :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2006 02:19    Teema: Vasta viitega

chibi, kustkohast sa said nanale subtiitrid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 10:59    Teema: Vasta viitega

Tagasi õige teema juurde tulles... : )

Just praegu lõpetasin ParaKissi kaks viimast osa, ja ausalt öeldes on tunne, nagu oleks näpu 'fast forward' nupu peale unustanud. Ma saan aru, et kogu mangat 12 osa sisse väga hästi ei mahuta, aga see ei muuda mu arvamust, et asi läks lõpupoole natuke seosetuks kätte ära, eriti viimases, 12. osas.

Lõpp ise... nojah, muudest allikatest ma juba teadsin, et kui mangat korralikult järgitakse, siis midagi puhvisroosat ja õnnelikku oodata ei ole. Aga kogu kiirustamise pärast jättis lõpp mind natuke emotsionaalselt külmaks. Eks loen manga lõpuni ja vaatan siis äkki viimast osa uuesti...
_________________
愛なんて、興味ないし
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 19, 2006 15:41    Teema: Vasta viitega

aga siiskisiiski oli eelviimane osa äärmiselt tundeküllane ja minu päeva tegi küll rõõmsaks. armsad/ilusad kurvad ning armuvalus inimesed teevad alati meele kuidagi pehmeks - eriti veel kui nad nii ilusti joonistatud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 14:55    Teema: Vasta viitega

Mulle isegi täitsa meeldis, mis tähendab, et midagi väga erilist ei olnud aga väga mõnus ajaviide...kui välja arvata, et lootsin tegelastest midagi enamat..kui antud animes oli..sest lõppkokkuvõttes olid nad minu jaoks liiga inimlikud ( see tähendab, et kõikides oli midagi, mis häiris ja midagi mis meeldis...)
ainuke asi, mis mind pani mõtlema ka bussis paradise kissi peale oli see, et ma ei suuda aru saada mida üritasid kujutada need ussikesed/ufod/ ja muud seesugused imelikud joonistused anime alguses...kas see üritas olla niisama stiili pärast?
...george oli jälle üks animemehikene, kes suutis üle pika aja hea mulje jätta :)
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: