OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Manga hankimine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 16:07    Teema: Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
genky kirjutas:
Tartu uues kaubamajas on kolmandal korrusel Apollo raamatupood... blablabla


Täna käisin ja oli Gundam Seed 2- 6, Case Closed (Dectetiv Conan) 1- 6 kuskil, siis oli pajlu uusi mida ma ei tunne ja japani nimed ei jäänud meelde , aga ma ei ostnud midagi, septembris ostan mõne. Ja oli ka Yugioh 1 ja 2.HMm muidu oli neid 3 riiluli täit kokku ja enamus maksid 125 EEki.


Sinu postitusest võib välja lugeda, et käsid Tartu kaupsis aga mulle tundub, et seal sa küll ei käinud. Igatahes Case Closed oli täna seal 2-9 ja Gundam Seedi oli kah kuni 9. osani. Ja mangasid oli vaid 1,5 riiulitäit ning selline seis on olnud vähemalt paar viimast nädalat.

Jaapani nimede asemel jäta alguseks ingliskeelsed meelde kuna sa ju niikuinii neid mangasid originaalkeeles ei loe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 19:12    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Hinoto kirjutas:
genky kirjutas:
Tartu uues kaubamajas on kolmandal korrusel Apollo raamatupood... blablabla


Täna käisin ja oli Gundam Seed 2- 6, Case Closed (Dectetiv Conan) 1- 6 kuskil, siis oli pajlu uusi mida ma ei tunne ja japani nimed ei jäänud meelde , aga ma ei ostnud midagi, septembris ostan mõne. Ja oli ka Yugioh 1 ja 2.HMm muidu oli neid 3 riiluli täit kokku ja enamus maksid 125 EEki.


Sinu postitusest võib välja lugeda, et käsid Tartu kaupsis aga mulle tundub, et seal sa küll ei käinud. Igatahes Case Closed oli täna seal 2-9 ja Gundam Seedi oli kah kuni 9. osani. Ja mangasid oli vaid 1,5 riiulitäit ning selline seis on olnud vähemalt paar viimast nädalat.

Jaapani nimede asemel jäta alguseks ingliskeelsed meelde kuna sa ju niikuinii neid mangasid originaalkeeles ei loe.


Kle kohutavalt raske on Tõesti näha kus on Apollo kirjastus kui see on nina all kui jõuad kolmandale korrusele.
Debiil, oli küll 3 riiluti vahet täis. Kle sina snoob ma kirjutasin sisu ja et oli 1 nimega Mission Impossible , sa mine arene kdri ahv ei tule siin muga haukuma. Oi juba ma ei käinud seal, hoopis Sina ei käinud seal. Ilge vahe kah, ma ei hakka meelde jätma palju mingit mangat oli, oli kolm riiuli VAHE täit, seega kuskil 25 - 35 mangt. Idikas osta silmad endale.

Ja mõned inimesed ostavad neid ka nagu. AJU!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 19:30    Teema: Vasta viitega

Offtopic:

Kui veel üks selline postitus tuleb, saad minu poolt baka kõrgeima autasu: bänni.

Emm... ja tee endale selgeks kirjastuse ja raamatupoe vahe. emm
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 20:03    Teema: Vasta viitega

hjarg, sa oled vanaks ja pehmeks jäänud vist. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 20:10    Teema: Vasta viitega

Oi, Olger, vägagi võimalik. Või olen enda jaoks jumala leidnud. :P

Peamiseks siiski üks selline asi nagu idiootide meelelahutuslik väärtus. Minu arvates peaks igal foorumil olema paar külahullu, kes ülejäänud rahvale lõbu valmistavad. Kui nad teatud piire ei ületa...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 20:43    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Oi, Olger, vägagi võimalik. Või olen enda jaoks jumala leidnud. :P

Peamiseks siiski üks selline asi nagu idiootide meelelahutuslik väärtus. Minu arvates peaks igal foorumil olema paar külahullu, kes ülejäänud rahvale lõbu valmistavad. Kui nad teatud piire ei ületa...


suur vahe kah ma väitsin et oli seal kuskil 35 mangat. Mina ei
ütle enam midagi, nagunii jään mina süüdi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 22:44    Teema: Vasta viitega

[quote="Hinoto"][quote="jackwood"][quote="Hinoto"]
genky kirjutas:

Kle kohutavalt raske on Tõesti näha kus on Apollo kirjastus kui see on nina all kui jõuad kolmandale korrusele.
Debiil, oli küll 3 riiluti vahet täis. Kle sina snoob ma kirjutasin sisu ja et oli 1 nimega Mission Impossible , sa mine arene kdri ahv ei tule siin muga haukuma. Oi juba ma ei käinud seal, hoopis Sina ei käinud seal. Ilge vahe kah, ma ei hakka meelde jätma palju mingit mangat oli, oli kolm riiuli VAHE täit, seega kuskil 25 - 35 mangt. Idikas osta silmad endale.

Ja mõned inimesed ostavad neid ka nagu. AJU!


No ikka ei olnud 3 riiulivahet täis. 1,5 riiulitäit mangasid oli (koos Neil Gaimani jt ameerikapäraste koomiksiraamatutega). Minu arust oli 3 riiulit täis siis kui viimati valikut uuendati (selles kolmes ei ole ma päris kindel, igatahes 2 riiulit oli siis kindlasti) aga see juhtus mingi 1,5 kuud tagasi. Peale seda on valik järjest koomale tõmmanud ja tühi ruum on täidetud ingliskeelsete juturaamatutega.

Kui nüüd päris aus olla ja järele mõtlema hakata siis Gundam Seedi asemel mõtlesin ma hoopis Tsubasat (sassi läks kuna neid kumbagi ei plaani lähiajal muretseda) aga Case Closedis olen ma kindel kuna seda oleksin ostnud aga esimest osa ei ole olnud Apollos juba tükk aega (seega ei ole ka teisi endale muretsenud).

Kuna endal just täpselt 25 manga raamatut siis tean kui suure hulga riiulist need enda alla võtavad ja ütleks, et ühele Apollo riiulile mahub kuskil 40 mangat (neid umbes 200 leheküljelisi). Seega peaks kolmele riiulile mangasid mahtuma kolmekohaline arv mitte 25-35.

Ma täitsa teadlik, et on tulnud ette selliseid olukordi mille käigus on mõni manga endale uue omaniku leidnud. Müüad asendavad need jõudumööda uutega aga kuna neil on laoruum piiratud ja niisama aastateks seisma pole kauplustel mõtet raamatuid varuda siis kuivab mangade valik tasapisi kokku. Loodetavasti kuni uue kauba saabumiseni...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 23:34    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
suur vahe kah ma väitsin et oli seal kuskil 35 mangat. Mina ei
ütle enam midagi, nagunii jään mina süüdi.


hahahaa mingi nosferatu vaevatud ja vihase teismelise variant
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Nelj Aug 10, 2006 10:09    Teema: Vasta viitega

jackwood
sa ajad ainult jama suust ,värsti väidad et ma ei oska bussiga sõita.
kle ma kirjutasin oli umbes 35 mangat jälle ajad Sina mingit jama . Keda see kotib krt enam.

Kui keegi nüü läheb siis on mõned ju ostetud. GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 10, 2006 10:43    Teema: Vasta viitega

Hinoto kirjutas:

Keda see kotib krt enam.

Kui see kedagi ei koti, mida sa fleimid siin siis.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 10, 2006 11:04    Teema: Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
jackwood
sa ajad ainult jama suust ,värsti väidad et ma ei oska bussiga sõita.
kle ma kirjutasin oli umbes 35 mangat jälle ajad Sina mingit jama . Keda see kotib krt enam.

Kui keegi nüü läheb siis on mõned ju ostetud. GRRRR!


Loomulikult oskad sa bussiga sõita. Seal pole ju midagi keerulist (vähemalt mulle). Kui bussijuht avab uksed siis astud trepist üles (kui tegu ei ole just selle madalapõhjalise bussiga), komposteerid pileti (kui sul ei ole kuupiletit või ei otsusta jänest sõita) ja siis kas istud (kui ruumi on ja istmed väga ei haise) või seisad püsti. Kui oled jõudnud soovitud peatusesse (eeldusel, et läksid õige bussi peale) siis tuleb bussist väljuda (väljumisel teatavad sarnanemised sisenemisega).

Aga kui sa mõtled bussiga sõitmise all bussi juhtimist siis ma kahtlen selles. See on ikka suht keeruline (eriti lõõtsaga busside korral) võrreldes näiteks jalgrattaga sõitmisega. Kuskil lennuväljal või tühjas suures parklas tuleksid sa sellega vast teataval määral toime aga ma kahtlen, et sa oleksid suuteline tegema ühe linnaliini bussiringi ilma avariid põhjustamata ja graafikust maha jäämata. Niipalju siis offtopicust.

Sina rääkisid 25-35 mangast aga kui neid üle lugeda kasvab arv suht kiiresti. See mulle niiväga närvidele ei käinudki, et sa ütlesid tegelikkusest mõnevõrra väiksema mangade arvu aga see, et sa riiulite arvuga eksisid on kindlasti kivi sinu kapsaaeda. Ma läksin kohale mõeldes, et on uus laar saabunud aga ei midagi. T_T

Ja ühe päevaga ei osteta Tartus 1,5 riiulit mangat. Pealegi ma kujutan ette, et neid sarju millest esimest osa ei ole ostetakse vähem kuna inimesed ei ole eriti huvitatud lugu kuskilt keskelt lugema hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 10, 2006 15:20    Teema: Vasta viitega

Njah ma käisin ka seal täna ja oli tõesti 1,5 riiulitäit...

Igatahes minu arust on tore et jackwood vastab alati Hinoto mitte nii rahulikele ja sõimavatele postitustele niimoodi aeglaselt ja rahulikult. Mind ajaks küll urisema :) Niiet Thumbs Up talle.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 07:19    Teema: Vasta viitega

Igatahes lõppes see meeldiv vaidlus ühele osapoolele kurvasti.
Hinoto, naudi oma bänni!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 09:55    Teema: Vasta viitega

Kauaks sa ta bännisid?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 11, 2006 10:42    Teema: Vasta viitega

Käisin Soomes. Seal oli raamatupoodides (ühes ja pooles poes kindlasti)kohe eraldi riiulid mangade jaoks. One Piece'i, Dragonball'i, Love Hina't ja mõningaid veel või sealt mitmete osadena leida. Aga minu kurvastuseks olid need soome keeles, mõistagi, mida mina aga ei valda :/ Eestis ma ikka pole kohanud neid veel, aga ma vist ei viitsi kummardada kah .P
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 23, 2006 20:47    Teema: Vasta viitega

Ehk oleks keegi nii lahke ja ostaks Tartu kaubamaja Apollost ära "Maison Ikkoku" 5. osa (sellel on kaan suht suure defektiga). Siis nad telliks uue raamatu asemele ja ma saaks endale muretseda korralikuma eksemplari.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 15:33    Teema: Vasta viitega

Tallinnas Kristiine keskuse Apollo poes... 10 erinevat mangat paarieksemplari kaupa kohe. Nende hulgas jäid meelde Conan... ja rohkem ei jäänudki .P Hind oli 115.- Nii palju siis infot .D
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Aug 24, 2006 22:16    Teema: Vasta viitega

soomes helsinkis on kaks koomiksipoodi, ma usun, et neis peaks olema küll PALJU mangat. ja sealt hankimas käia pole just raske.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 15:15    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
soomes helsinkis on kaks koomiksipoodi, ma usun, et neis peaks olema küll PALJU mangat. ja sealt hankimas käia pole just raske.

minu arust on küll. võtab palju aega, laevapileti jagu raha ning kui ma õigesti mäletan, siis on nad seal ka kallimad kui siin või interneti kaudu tellides.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 17:47    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
alarkivi kirjutas:
soomes helsinkis on kaks koomiksipoodi, ma usun, et neis peaks olema küll PALJU mangat. ja sealt hankimas käia pole just raske.

minu arust on küll. võtab palju aega, laevapileti jagu raha ning kui ma õigesti mäletan, siis on nad seal ka kallimad kui siin või interneti kaudu tellides.


Ma lisaks veel 200 krooni bussipiletite raha otsa...

ja Helsingi on selle linna nimi eestlaste keeles.

Mitte et ma kunagi oleksin Soomes viibinud aga ma kujutan ette, et nende pealinnas peaks olema üle kahe neid poode kus on suurem mangavalik kui Apollos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: