OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Manga hankimine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 25, 2006 20:51    Teema: Vasta viitega

Teataks, et Tartu Kaubamajas on ilmunud mõned uued mangad ja mõni vanema seeria uus osa on ka juurde tekkinud LaLaLaa
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 17:39    Teema: Vasta viitega

Jees!

Käisin ise ka kohal just. Viis volumet Genshikeni on seal! Paar muud uut asja oli ka, Maisoen Ikkoku ning Detective Conan'i ingliskeelne versioon ja... veel paar asja mis mulle ei meenu hetkel. Ning enamus muudest on back in stock, v.a. Nodame Cantabille kahjuks.

Aga jah, Genshiken! Super!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Juun 26, 2006 20:25    Teema: Vasta viitega

Sakslaste ebay.
Saatmine eestisse on mulle maksma läinud 10.50 € ehk siis umbes 160 krooni. Siiamaani olen tellinud 2 digikat ja ram-i, kõik on kenasti kohale jõudnud, kuigi saatmise vorm on olnud kindlustamata ja kõige aeglasem. saabub umbes nädala-kahe jooksul.
Muidugi eeldab ebay krediitkaardi olemasolu ja saksa keele oskust. Saab ka ilma krediitkaardita, kuid rahvusvaheline ülekanne pankade vahel on väga kallis ja võib ületada objekti maksumuse.
Näiteks:
Love Hina terve manga kogu 14 osa, saksa keeles, hästi hoitud, 40€ kogumaksumus. Olid eraldi oksjonil osad 1-7 ja 8-14, kuid oleks läinud 1 postikulu. kõik kokku siis umbes ~800 eek. Ise ei olnud enampakkuja sest ei olnud tahtmist seda rahanatukest ära kulutada,kuigi eestis saaks selle eest ainult 3-4 osa :(:(:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 02:02    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
rahvusvaheline ülekanne pankade vahel on väga kallis

Minu rahaülekanne Saksamaale läks kahasse maksustamisel maksma täpselt 30 EEK mis minu jaoks on täiesti aktsepteeritav.

Kuigi jah, suur enamus tehingutest on PayPal (= krediitkaart) only.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juun 27, 2006 09:51    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Random Hero kirjutas:
rahvusvaheline ülekanne pankade vahel on väga kallis

Minu rahaülekanne Saksamaale läks kahasse maksustamisel maksma täpselt 30 EEK mis minu jaoks on täiesti aktsepteeritav.

Kuigi jah, suur enamus tehingutest on PayPal (= krediitkaart) only.


:O:O:O
Mis pangaga tegu? Hansast öeldi, et umbes 500 vist.
Aga jah, kui on plaanis pikemalt välismaal online poodides käia, tuleks krediitkaart ära teha, ei maksa ta midagi, paypal tahab 1.50 asutamistasu aga annab selle pärast tagasi. Veel 1 soovits krediitkaarti tulevastele omanikele: nii kui ülekanne tehtud, kandke KOHE see summa krediitkaartile, sest muidu hakkab 16% intress jooksma. Ise maksin ~1200 koroni pealt 5 krooni intressi kuna kandsin rahad mõne päeva pärast üle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShouGun



Liitunud: 28 Juun 2006
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 11:45    Teema: Vasta viitega

Kui siiski otsida internetist mangasid ja irc ei ehmata ära, siis parim koht selleks on www.gotlurk.net.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 15:21    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Mis pangaga tegu?

Hansapank.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 15:06    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Tartu uues kaubamajas on kolmandal korrusel Apollo raamatupood. Seal on inglise keelse kirjanduse riiulil mangat. Ostsin endale eile "Othello" esimese volume ja yoshy ostis endale "Gundam Seed'i" esimese volume, kui ma õieti mäletan. Seal oli veel mingit shoujo mangat ja CLAMP'i poolt ka midagi. Enamvähem tundmatud asjad minule. Aga minge ja uurige : ) Hinnad jäid ~100-150 krooni vahele.


Täna käisin ja oli Gundam Seed 2- 6, Case Closed (Dectetiv Conan) 1- 6 kuskil, siis oli pajlu uusi mida ma ei tunne ja japani nimed ei jäänud meelde , aga ma ei ostnud midagi, septembris ostan mõne. Ja oli ka Yugioh 1 ja 2.HMm muidu oli neid 3 riiluli täit kokku ja enamus maksid 125 EEki.
Muidu tahtsin osta mingi mission impossible taka nime või midagi sarnast, oli ka X anime moodi magasid mingi 10 osa. Ja üks nõia neiu manga, sisu oli naljakas, ja siis oli veel üks sõjast. Kõik inglise keelsed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 15:10    Teema: Vasta viitega

Othellot oli mingi 15 osa seal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 15:20    Teema: Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
Othellot oli mingi 15 osa seal.

Othellot on kokku 7 raamatut. Seega oli seal pigem mitu kordust :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 16:59    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Hinoto kirjutas:
Othellot oli mingi 15 osa seal.

Othellot on kokku 7 raamatut. Seega oli seal pigem mitu kordust :)


Ok seal oli umbes 8 -9 Othellot.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 20:47    Teema: Miks? Vasta viitega

Miks te üldse ostate mangat? Ma lehitsesin neid ja seal on kolm pilti ühel lehel ja mingi kaks lauset??
See ju nagu koomiks? Loed mingi tunni ajaga ühe manga läbi! Kus on nende point?
Miks pole anime nt, jutuna kirjutatud. Ma oskan ka ette kujutada et nt. nad istusid koopas lõõkke ääres! Jah ma tahan mõnda osta , kuid tundub raha raiskamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 20:48    Teema: Vasta viitega

Ma käisin vahepeal apollos fictioni alt Maailma Silma ingliskeelset järge ostmas. See maksis ka 125 EEKu. Olin suhteliselt üllatunud, et mahukas raamat maksab sama palju, kui üks manga. Ma lootsin, et vähem.

EDIT: Ja mangat on ilus vaadata, see on kunst. Kui sa neid osta ei taha, siis on see sinu mure.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 21:40    Teema: Re: Miks? Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
See ju nagu koomiks?

Manga ongi koomiks. Kui sul on midagi koomiksite vastu, siis on sul midagi ka manga vastu.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 21:59    Teema: Re: Miks? Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Hinoto kirjutas:
See ju nagu koomiks?

Manga ongi koomiks. Kui sul on midagi koomiksite vastu, siis on sul midagi ka manga vastu.


Irw manga ongi koomiks, irw te loete koomikseid! LaLaLaa irw, muide ennem vaatan pilte, ilus vaadata , see pole mingi põhjendus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 22:00    Teema: Vasta viitega

Miki Hiir on ka koomiks, ja kõigile meeldib. 0.o
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 22:20    Teema: Re: Miks? Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
Irw manga ongi koomiks, irw te loete koomikseid! LaLaLaa irw, muide ennem vaatan pilte, ilus vaadata , see pole mingi põhjendus.


Et nagu irw irw, mine lase end ravida, noormees.
Muidu jäädki elu lõpuni ohmuks. emm
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 08, 2006 23:21    Teema: Re: Miks? Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Hinoto kirjutas:
See ju nagu koomiks?

Manga ongi koomiks. Kui sul on midagi koomiksite vastu, siis on sul midagi ka manga vastu.


Irw manga ongi koomiks, irw te loete koomikseid! LaLaLaa irw, muide ennem vaatan pilte, ilus vaadata , see pole mingi põhjendus.


Manga annab väga kenasti edasi ka seda, mis animes on. Kuigi võibolla kõik situatsioonid ei pruugi vähese fantaasiaga piisavalt head tunduda. Paljud animed on mangade põhjal tehtud (erandiks on näiteks Samurai Champloo, mille manga on tehtud anime põhjal) ja kohe väga tihti on olukord, kus manga on animest mitmeid kordi etem ja huvitavam. Pealegi ka tihti kunstiliselt ilusam. Ja mis on sul selle vastu, et mangat osta ka kunsti pärast?

Ja mis puudutab animet ja mangat, siis kusagil internetisügavustes oli leht, mis rääkis veidikene animest ja mangast Jaapanis. Anime on sealmaal siiski mõeldud eelkõige lastele (ilmselt seetõttu, et lapsed eriti lugeda seal veel ei oska (gümn. lõpuks peab olema selge ligikaudu 2000 kanjit ja teatavasti kirjutavad jaapanlased korraga kolmes erinevas tähestikus :) Muidugi ei oska ma kommenteerida jaapanikeelset mangat ja keegi võiks parandada, kui ma eksisin)) ja mangasid loevad vanemad inimesed. Ja 'otaku' on jaapanlaste seas üldse halva maiguga nimetus.

Ja sinu suhtumist võiks samahästi võtta ka anime kohta: "Oi sa vaatad multikaid O__o;;"

See on jube lapsik. Pealegi on tobe kritiseerida kedagi tema huvide pärast, kui see kellelegi halba ei tee. Mina näiteks olen rohkem mangafänn kui animefänn.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hinoto



Liitunud: 2 Juul 2004
Postitusi: 118
Asukoht: seal kus tuul puhub

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 05:47    Teema: Re: Miks? Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Hinoto kirjutas:
Irw manga ongi koomiks, irw te loete koomikseid! LaLaLaa irw, muide ennem vaatan pilte, ilus vaadata , see pole mingi põhjendus.


Et nagu irw irw, mine lase end ravida, noormees.
Muidu jäädki elu lõpuni ohmuks. emm


ülatumisel pole midagi viga, ma pole ölnud et oh mis lapsed loevad koomikseid, ära topi mulle sõnu suhu, see mida genky rääkis oli see mida teada tahtsin.Mul polnud hethel raha ja siis mu ema ütles et mida sellest õhust ikka ostad, ja ma ei teinud kedagi huvide pärast maha, ma tõin labase näite selle fantaasia kohta. Ja ma ei hakka siin kellegile pugema . Ma lehitsesin mõnda , ostan mõne ja jutul lõpp.
Ja ma vaatan nagunii animet rohkem.
Ummi mis iganes sa vist 12.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 09, 2006 10:08    Teema: Re: Miks? Vasta viitega

Hinoto kirjutas:
Ummi mis iganes sa vist 12.


Neliteist.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: