OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

House mm... House
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 00:02    Teema: House mm... House Vasta viitega

Kuidas ma sain küll kunagi nii rumal olla ja seda mitte kuulata 0.o
Igatahes viimastel päevadel olen seda ränkka eksimust püüdnud hoolega korrikeerida :P

(pisike reklaam ka "VA - I Love House Vol.2 (2005)")

Ee...

Ja kui te taga (nimelt eelmainitud house -ga) jändama hakkate siis palun võimalikult hea helisysteemiga kuna vastasel juhul lihtsalt muusikastiil kui selline on aiataga emm

Ee..
Kui teade tundub tiba aiataga olevat siis sellepärast et autori kõrvus matsub liiga kõva eelmainitud muusikastiil Kallis Kallis


c.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 00:53    Teema: Re: House mm... House Vasta viitega

c0en kirjutas:
Kuidas ma sain küll kunagi nii rumal olla ja seda mitte kuulata 0.o
...
Kui teade tundub tiba aiataga olevat siis sellepärast et autori kõrvus matsub liiga kõva eelmainitud muusikastiil Kallis Kallis

vaevalt helitugevus siia puutub, pigem lapsik vaimustus ei lase vait olla. aga vähemalt hea, et sa enda arvates enam rumal ei ole...

anyway, jpop rules.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 07:43    Teema: Vasta viitega

Käesolev vasikavaimustusest õilistatud teemaalgataja tõstatab huvitava temaatika muusikamaitse arengust täisealiseks saavas eestlases.

Teoreetiliselt saaksime eristada kahte võimalikku stsenaariumit, mis kumbki ei pruugi antud indiviidi juhul kehtida.

Nendest kahest esimesel juhul on tegemist astmelise arenguga, millel võib, aga ei pruugi olla kaugemat tagamaad kui et lapsepõlves kuulatud muusika. Sellisel puhul on võimalik, et noorukil on veel arenguruumi ning et varem või hiljem jõuavad tema kõrvadesse ka muud ¾anrid. Näiteks klassikaline muusika oma mitmekesisuses, jazz, pärimusmuusika, soul etc.

Teisel puhul näeme me siin enesepuhangut allakäiguredelil, mille puhul tarbija on arvanud heaks oma „avastatud" ni¹i juurde jäädagi ning seega manduda nii ühiskonna kui muusika mõistes. Rullnokk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 14:24    Teema: Vasta viitega

ütleme nii, et minu muusikaline maitse on väga lai. see kõigub jazzi, metali ning glamrocki ääremailt kuni ambienti, triphopi, hiphopi ning trummi ja bassini. sinna vahele jäävad muideks ka tükikesed teknot, housei ja tancei.

ja minu arvates on kõige rumalamad need inimesed, kes tüüpilise eestlase tagurliku mentaliteeti rakendades kiruvad mingit zanri või suhtuvad sellesse suurte eelarvamustega ise sellest midagi teadmata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 15:18    Teema: Vasta viitega

irw

no ma ju saan aru et alati leidub vingujaid ja eneseupitajaid

kuid milles on syydi muusikastiil emm

ja kas äkki nii ei või olla et enne olen kuuland igasugu stiile ja siis ee se on äkki viimane et siis house


või äkki oopis



aastaid äärest palun mitte vaadata
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 16:44    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
no ma ju saan aru et alati leidub vingujaid ja eneseupitajaid

ei näe ühtegi vingujat ja eneseupitajat... kuigi viimaseks võib ehk mingil määral isik nimega c0en kvalifitseeruda.
Tsiteerin::
kuid milles on syydi muusikastiil emm

paluks viidata tekstile mis house maha teeb või halvustab.
Tsiteerin::
või äkki oopis

??? kas nüüd hakatakse näpuga näitama, et see seal on loll ja muidu imelik kuna kuulab house asemel pop'i/mingit muud muusikat?

Tsiteerin::
Kuidas ma sain küll kunagi nii rumal olla ja seda mitte kuulata

selle kohta tahaks veel öelda, et kuidas on meeldimised või mittemeeldimised tarkuse/rumalusega seotud? mismoodi muutub inimene targemaks kui mingi uus asi hakkab talle meeldima või lollimaks kui see asi enam ei meeldi (näiteks: kuidas ma sain nii loll olla, et rasikasin aega ja raha hobi peale mis mulle pool aastat tagasi meeldis väga, aga enam ei meeldi?)? paneb inimese olukorda, kus ta on kõigepealt rumal, et asjaga ei tegelenud ja pärast on loll, et asjaga tegeles.

samas millegipärast ei taheta tunnistada, et ollakse kogu aeg loll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 20:15    Teema: Vasta viitega

ärgem ajagem asja keeruliseks

minu tagasihoidliku isiksuse idee oli ainult jagada teiega house kuulamise naudingut.

Tänaõhtune lemmik biit on : "Stereofunk - Night & Day"
Feels Good T_T
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 21:19    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
a kas äkki nii ei või olla et enne olen kuuland igasugu stiile ja siis ee se on äkki viimane et siis house


või äkki oopis


okei see tabel on küll täiesti mõttetu ja mis on hausil seost 80ndate disco ja popiga või üldse disco ja popiga :P ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 22:00    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
või äkki oopis

okei see tabel on küll täiesti mõttetu ja mis on hausil seost 80ndate disco ja popiga või üldse disco ja popiga :P ?

mina sain sellest aru nii, et "või äkki oopis kuulate teie seda" või midagi sarnast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 22:18    Teema: Vasta viitega

ta on sinna mingi ringikese teinud vaata et mina olen hetkel siin :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 08:28    Teema: Vasta viitega

te olete vist imalikud irw
kui ma kirjutan et mulle meeltib praegast aus siis ma ei kirjuta ei mulle ei meelti mingi popp
ja siis nikui ei oskaks lugeda pildi alt et se on tabel kust aastaid palun mitte lugeda emm

palun ärge kirjutage teemasse isikliku elu sasipuntraid et kuikeeruliseks asja ikka võib ajada

ja palun ärge tehke nägu nikui te ei teaks millest jutt käib emm

igatahes hommikune lemmik biit on "Soul Central ft. Kathy Brown - Stings Of Live (Stronger On My Own) (Full Vocal Mix)" Happybunny
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 08:41    Teema: Vasta viitega

Minu lemmikbiit sel inetul hommikul on:

Eesti keel - Sõnavahed ja Komad (full-blown rape mix)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 08:54    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:

okei see tabel on küll täiesti mõttetu ja mis on hausil seost 80ndate disco ja popiga või üldse disco ja popiga :P ?


päris palju. küsi muusikateoreetikutelt.

kuulamisharjutus - kuula discot ja house'i võrdelvalt kõrvuti ja leia kümme sarnasust.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 09:02    Teema: Vasta viitega

* kuulab: Liekki - Tuomitun tie *
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 10:21    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
ja palun ärge tehke nägu nikui te ei teaks millest jutt käib emm

nojah, süvenemise puudulikkus ja võhiklikkus muusikaalal sobivad ilusti kokku valede järelduste tegemiseks. aga ega see (house "asukoht") ei tähenda, et minu arvamus house'st kuidagi paraneks või ma seda kuulama hakkaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 10:25    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
okei see tabel on küll täiesti mõttetu ja mis on hausil seost 80ndate disco ja popiga või üldse disco ja popiga :P ?


Mitte just 80ndate discoga, aga pigem 70ndate ehk disco algusaegadega. Nimelt kõlavad osad 70ndate discolood paljuski sarnaselt tänapäeva ja lähiajaloo hausipaladega ja mitte ainult sellepärast, et tänapäeval 70ndaid sämplitakse.
Pealegi on hauss mõnele inimesele sama lai mõiste nagu kellegi teise jaoks elektrooniline muusika.
Ja muide, öeldakse, et paljud stiilinimed on välja mõelnud ajakirjanikud. Muusikud teevad lihtsalt muusikat.
Nojah, mulle tundus ka hauss kunagi väga huvitav, aga see oli u 10 aastat tagasi. Nagu ma aru saan, on C0eni vaimustus tingitud sellest, et ta koges midagi uut muusikamaailmas, mis tekitas temas positiivseid emotsioone, tekitas tunde, et ta on varem millestki heast justkui ilma jäänud, kuna pole sellesse süvenenud. See on tegelikult hea tunne - kogeda midagi emotsionaalselt uut ja tegelikult pole üldse oluline, mis muusika selle tekitab. Antud juhul lihtsalt juhtus see siis olema hauss.
See on normaalne, et see teistele kõrvalt vaadates tundub naljakas/tobe, sest teised ei ole samas emotsionaalses seisundis. Aga proovige näiteks võrdluseks meenutada analoogset uudsuse kogemist oma elust.

Selgituseks veel - ma siin ei kaitse ega tee maha mingit muusikastiili, vaid väärtustan sügava uue kogemuse saamise emotsiooni.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 10:50    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Selgituseks veel - ma siin ei kaitse ega tee maha mingit muusikastiili, vaid väärtustan sügava uue kogemuse saamise emotsiooni.

nojah, pole lastega harjunud ümber käima, kuigi vist oleks pidanud tõesti sellise vasikavaimustuse peale talle pea peale patsutama ja ütlema, et jah, house on hea muusika. aga kuna foorumis pole kohe aru saada, et lapsega on tegemist, siis sellise vasikavaimustuses millegi pähe määrimine tekitab esialgselt tõrjuva reaktsiooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 11:52    Teema: Vasta viitega

ok
tädi ruri
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 11:53    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Mitte just 80ndate discoga, aga pigem 70ndate ehk disco algusaegadega. Nimelt kõlavad osad 70ndate discolood paljuski sarnaselt tänapäeva ja lähiajaloo hausipaladega ja mitte ainult sellepärast, et tänapäeval 70ndaid sämplitakse.
Pealegi on hauss mõnele inimesele sama lai mõiste nagu kellegi teise jaoks elektrooniline muusika.
Ja muide, öeldakse, et paljud stiilinimed on välja mõelnud ajakirjanikud. Muusikud teevad lihtsalt muusikat.
Nojah, mulle tundus ka hauss kunagi väga huvitav, aga see oli u 10 aastat tagasi.


AGA MUL ON SU PLAAT !! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 28, 2005 12:48    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
tädi ruri

onu siiski, imelik elukas c0en, kui avatari järgi hakkata persooni olemust tuvastama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: