OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Downloadige uus winamp!!!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Raz



Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 9
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 04:18    Teema: Vasta viitega

Lapsed, rahu ainult rahu . Esiteks 1337 väljendid ja lühentatud inglisekeel pole siin "pop" ja kuna sa külastad siin väga keele oskuste kriitilist foorumit võiksid nende reeglitega ka leppida ja neid jälgida ... vastasel juhul kardan ma et sul tekkib siin varsti probleeme Happybunny

NB! LEARN ENGLISH !!! (and German wink)
_________________
Giving away one way tickets too hell !!!

Take The quiz yourself!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 07:14    Teema: Vasta viitega

Üleskutse kõigile, kes seda teemat loevad: aidake mind vaesekest raske probleemiga!

Nimelt, ühest küljest on poizzzzzz123 näidanud end piisava idioodina ja olnud piisavalt jobu, et ära teenida ühte korralikku bänni. Samas, teisest küljest on tema tõmblemist lausa naljakas vaadata...

Nii et kas bänn või meelelahutus? Teie arvamused, paluks!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 08:48    Teema: Vasta viitega

Kuna see "droolide-teema-suure-paugu-teooriaga-ja-mis-iganes-seal-veel-kõik-ei-olnud" ära lõppes, siis lõbu pärast las jääda nagu praegu on :) Jälgib, ehk jõuab Winamp'st maailmakorra alustaladeni välja :P
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 09:13    Teema: Vasta viitega

poizzzzzzz13 kirjutas:

Tsiteerin::
mida kuradit teil viga on!!!!!! Mingi eesti keele õpetajate kuradi foorum we fuck..... nahui keda huvitab et ma kasutan lühendeid te raisad ei jaga lahti we ????????? raisk kuidas ajab vihale


Ma arvan, et selles foorumis on enamiku inimeste inglise ja ka eesti keele oskused kõvasti üle Eesti keskmise. Seepärast viskab meil ka käbe üle, kui mingi põngerjas tuleb pärast mõnekuulist välismaa foorumite lugemist oma '1337' spiikiga siia hüppama, samas kui kogu tervemõistuslik maailm on sellest juba aastaid tagasi välja kasvanud ja kahjuks (või õnneks) ongi säärane keelekasutus jäänud tähistama 11-14 aastaseid wannabesid.

Eriti lapselik on see, kuidas sulle jäi mulje, et me siin jumalast hüljatud maailmanurgakeses pole piisavalt kosmopoliitsed (<-- võõrsõnastik abiks siinkohal sulle, kui endal pole, küsi eesti keele õpsi käest -->) mõistmaks sinu kavalalt klaviatuuril graveeritud 'krüptokõnet'...

Ma saan aru, et poizzzzzzz13 esialgne idee oli õilis - tutvustada meile võluvat winampist animestriimimist - kuid selle foorumi iseärasuste tõttu naudib lõviosa foorumielanikest märksa parema kvaliteediga animet, kui üks striim suudaks eales pakkuda :wink:

P.S.

Ära siis unusta lisamata, et sinu lemmikanime on Yu-gi-Oh ja et sulle meeldib üle kõige Cheetose krõpsu sinna kõrvale süüa ning vabal ajal tazosid loopida :wink:

P.S. 2: Kindlasti meelelahutus, hjarg! Tegelikult olen ma suhteliselt kindel, et meile kõigile kuluks ära üks korralik kultuuri- ja keelekümblus tänaste (üli)noorte mõttemaailmas LaLaLaa

P.S. 3:

Tsiteerin::
ok "DIPHSHITS" kui keegi veel ei tea...


Lihtsalt vihje tuleviku tarvis - et sa edaspidises elus end inglise keeles sõimates päris rumalaks ei teeks - õige kirjaviis on "DIPSHITS"...

Siiralt erick,

teie sõbralik ja alati abivalmis inka fill :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rurouni



Liitunud: 19 Juul 2005
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 10:40    Teema: Vasta viitega

Hääletan meelelahutuse poolt LaLaLaa

Iseasi kas ta julgeb enam kaasa rääkida siin ??? :P Meie ju suured diphshnitsid ja striimimisest ka midagi ei tea T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 10:43    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
P.S.

Ära siis unusta lisamata, et sinu lemmikanime on Yu-gi-Oh ja et sulle meeldib üle kõige Cheetose krõpsu sinna kõrvale süüa ning vabal ajal tazosid loopida


HAH!Valus laks neh! LaLaLaa

Tsiteerin::
kui keegi veel ei tea mis stream tähendab ja pole kunagi varem midagi streaminud võiksite küll minna äkki kuskile kooli arvuti tundi vms ja bsplayer ja winamp stream on 2 eri asja


Kle ma pakun et bakas ei ole eriti õige väita midagi sellist nagu ''kui keegi veel ei tea'' Sest siin on igast inimesi:arvutifriike,mõni kellel on sõnaraamat peas,mõni kellel rohkem animesid kui sina sõrmede pealt oskad lugeda jne.
ja nad kõik teavad mis tähendab stream.
Ja ma lisan siitkohast veel et siin pole üldse eriti mõtet kellegagi kaklema minna ja kui sa otsustad ikkagi niimoodi teha siis tea et sind tambitakse laiaks raskete sõnadega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 12:45    Teema: Vasta viitega

The boy speaks from experience :wink:
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 13:22    Teema: õudne lõpp on parem kui lõputu õudus, seega bänni poolt Vasta viitega

entertainmenti vastu poleks midagi, aga antud act tundub võrdlemisi ebaoriginaalne. ja ei saa ütlemata jätta, et lp kaastäiskasvanud foorumiliikmete rutiinne pubekabashing on ka tegelikult rohkem piinlik kui lõbustav jälgida.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 14:31    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
ja ei saa ütlemata jätta, et lp kaastäiskasvanud foorumiliikmete rutiinne pubekabashing on ka tegelikult rohkem piinlik kui lõbustav jälgida.


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 15:54    Teema: Vasta viitega

Jah, täiega. Ka minul on tagantjärele veidi piinlik, aga samas mitte üleliia. Järelemõtlematu agressiivsus tundub laiduväärt ka kainikuealise loomujoonena ja sellele asjaolule viitamine pole vast siiski surmapatt?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 16:40    Teema: Vasta viitega

Aga ise ta tuli meie õuele norima... :(
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lenny666



Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 16:43    Teema: Vasta viitega

jah......üks asi on see, kui oma pubeka juttu niisma ajada, kuid teine asi on kohe sõimama ja ropendama hakata, kui keegi midagi kommenteerib.
Kui kriitikat ei kannata, siis kirjuta oma tekst kuskile paberile iseendale lugemiseks :)
_________________
.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 17:03    Teema: Re: õudne lõpp on parem kui lõputu õudus, seega bänni poolt Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
entertainmenti vastu poleks midagi, aga antud act tundub võrdlemisi ebaoriginaalne. ja ei saa ütlemata jätta, et lp kaastäiskasvanud foorumiliikmete rutiinne pubekabashing on ka tegelikult rohkem piinlik kui lõbustav jälgida.

rutiinne? mulle küll tundub, et praegune vastuste rohkus on pigem rutiinsuse puudumisest tingitud.

aga muidu, hjarg, pane aga kasutajatele peale esimest-teist piiridest väljuvat postitust bän peale, siis säästad teisi vastamast ning nad kindlasti on ise ka rahul, et ei pea oma närve kulutama teiste veenmises, et ikka nendel oli õigus ja nemad on need kõige targemad. või kui keegi on selle vastu, siis valime vabatahtliku(d) kes kannatavad enda ja foorumi pihta loobitava pori rahuliku ja naeratava näoga välja ning vastavad sellistele postitustele stiilis "kallis kasutaja, meie foorumis ei ole viisakas selliseid teemasid teha/selliseid väljendeid kasutada. kui te soovite, siis võime teile lahkelt seletada ja käest kinni hoides juhendada, kuidas siin foorumis hakkama saada." jne... doujimasan ja vabarnamees tahavad kindlasti need vabatahtlikud olla?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 17:18    Teema: Vasta viitega

Milline obloomovlik ettepanek!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 21:01    Teema: Vasta viitega

doujimasan, kui sa kõnealuse persooni postitused nüüd järjest läbi loed (ah, what the heck, ma teen selle sulle lihtsaks) :wink:

Tsiteerin::
Wtf halva inglise keele oskusega...... sooda oled we?????????


Tsiteerin::
mida kuradit teil viga on!!!!!! Mingi eesti keele õpetajate kuradi foorum we fuck..... nahui keda huvitab et ma kasutan lühendeid te raisad ei jaga lahti we ????????? raisk kuidas ajab vihale


Tsiteerin::
ok "DIPHSHITS" kui keegi veel ei tea mis stream tähendab ja pole kunagi varem midagi streaminud võiksite küll minna äkki kuskile kooli arvuti tundi vms ja bsplayer ja winamp stream on 2 eri asja .. retarded fucktard from sky above mõtle ka mis kirjutad ikka ... tech areas teil tunduvad suured probleemid ikka olevat , nii et minge uurige natuke seda "internetti" ja äkki jõuate aastas xx96 ka välja


siis sa märkad ehk, et siin on tegemist klassikalise halva kasvatusega, mispuhul oleks paar korralikku verbaalset laksu rohkem kui kohased...

Me ei ole ju sellised, kes valavad õigelt teelt eksinud nooruki lihtsalt roppude sõnadega üle - aga niisama ignoreerimisest (kasvõi bänni näol) minu arust ei piisa.

In my personal opinion (mitte et see siis mu eelmistest postitustest ei selguks, eksju :P ): säärane paikapanemine on antud juhul õigustatud. Teine muidu lahkubki foorumist arvamisega, et baka.ee on täis mingeid kõdusid, kes ei mõista noore inimese eneseväljendusvorme, ja otsib endale uusi väljundeid, ise ikka veel kindlal veendumusel, et ta on revolutsionäär, keda keegi ei mõista.

Ehk siis - enne kui seltsimehel poizzzzil oma teed minna lasta, peaks talle selle põhjalikult selgeks tegema, et nii ei ole (kusagil) ilus käituda, ühtlasi saab ta ka kohe teada, kuidas kogenumad inimesed sellise käitumise peale ÜLDJUHUL reageerivad.

doujimasani reaktsiooni ma julgeks liigitada erandjuhtumite alla üldist foorumikultuuri silmas pidades.

Äkki midagi ikka jõuab pärale ka ikkagi, vähemalt ei saa ta elada väärteadmises, et TEISED on kuidagi selles süüdi, mis juhtus, ja asi pole TEMAS...
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 21:22    Teema: Vasta viitega

miks te arvate et poizz098le vms korda läheb kas te teda paika panete või mitte ? sellessuhtes et ta ei saa aru niikuinii pooltest asjadest mida te räägite. ime lahti poizz parem ja ära aja paska :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 21:53    Teema: Vasta viitega

Ja Winamp hakkaski lumepalli kombel mäest alla veerema... LaLaLaa
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 22:49    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Me ei ole ju sellised, kes valavad õigelt teelt eksinud nooruki lihtsalt roppude sõnadega üle - aga niisama ignoreerimisest (kasvõi bänni näol) minu arust ei piisa.


[insert heldimuspisarad here] olgu, mõtlesin ümber ja toetan mittebännimist. kiire bänn oleks eileõhtuse seisuga olnud asjakohane, aga põhjaliku bitchimislaviini järel võiks isikule jätta võimaluse end parematest külgedest näidata.

(o.k., tavaliselt ma ei ole nii empaatiline, aga loen praegu Craig Thompsoni "Blanketsit"... puberteet on ikka kuradi troostitu eluetapp.)

ruri kirjutas:
mulle küll tundub, et praegune vastuste rohkus on pigem rutiinsuse puudumisest tingitud.


ehk hoopis sellest, et midagi muud parasjagu ka ei toimu?

edit: 100 posti! go me! :)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.


Viimati muutis seda douji (Nelj Aug 11, 2005 23:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 23:11    Teema: Vasta viitega

Äkki peaks tegema ettepaneku luua lisaks sektsioonidele


üldine
anime
manga
tagasiside

ka eraldi sektsioon

battlegrounds

?

Koht, kus saaks erimeelsusi lahendada ilma üldfoorumit risustamata?

Oh wait, midagi sellist meil juba oli omaloomingu näol LaLaLaa

P.S. Disclaimer: eelseisvaga ei toeta ma kuidagi Omaloomingu taastamist!
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lenny666



Liitunud: 20 Juul 2005
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Nelj Aug 11, 2005 23:51    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Milline obloomovlik ettepanek!

paluks sõna obloomovlik mitte nii tarkadele kah lahti seletada.....nagu näiteks minule :)

Ja ka minu arust on täitsa hea mõte teha mingi eraldi sektsioon kuhu tõsta kõik sellised teemad, mis muutuvad sõnasõjaks nagu käesolev teema......kuigi samas...kui teha eraldi sektsioon, siis niguinii sinna postitama ei hakata LaLaLaa

Igatahes ma ei usu, et bannima peab......kui ta hakkaks igat teemat läbustama siis küll.....aga ühe või kaks teemat võib ju andeks anda. Pealegi.....kui selliseid inimesi ei oleks, kus siis ülejäänud foorumikülastajad enda pingeid maandaks jms teeks....
_________________
.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: