OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Artikkel Miyazaki Hayaoist Areenis
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2003 11:25    Teema: Artikkel Miyazaki Hayaoist Areenis Vasta viitega

Teadmiseks neile kes veel lugenud ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinnas
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 309
Asukoht: Y.M.C.A.

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2003 11:35    Teema: Vasta viitega

w00t00t! sinimustvalge sall lemmik sall.. kas see oli pugemine või tõeline? : )
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2003 19:45    Teema: Vasta viitega

kas eestis kinudes olev vaimudest viidud on dub või...?
---edit---
sain juba teada et ei ole. vaatama sellegi poolest ei lähe. ei meeldi.


Viimati muutis seda V6imendi (Reede Märts 21, 2003 19:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
downo



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 54
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Reede Märts 21, 2003 19:47    Teema: Vasta viitega

V6imendi kirjutas:
kas eestis kinudes olev vaimudest viidud on dub või...?


SUB ikka.. eesti ja wene keeles...
_________________
You Cannot Kill What U Did Not Create
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Highland



Liitunud: 27 Veeb 2003
Postitusi: 160
Asukoht: Azara

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2003 16:36    Teema: Vasta viitega

URRRRRR see tyyp ei tea millest ta seal artikklis kokku seletab. URRRRRR mõistuseta vemp.Närvi ajavad sellised "isikud"kes millegist aru ei saa. URRRRRR
_________________
Open up your eyes..
and find,that this life`s better then you know
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2003 17:47    Teema: Vasta viitega

Highland kirjutas:
see tyyp ei tea millest ta seal artikklis kokku seletab. mõistuseta vemp.Närvi ajavad sellised "isikud"kes millegist aru ei saa.


Too näiteid, palun.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Highland



Liitunud: 27 Veeb 2003
Postitusi: 160
Asukoht: Azara

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2003 18:01    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Too näiteid, palun.


expressi vend kirjutas:
Sageli näeb mustvalge manga välja nagu vaene massiprodukt; pöörasuseni tarbetute ja värviliste pisiasjade paradiisis on ta tarbekultuuri maksuvõimetu sugulane.

ma tahax väga teada mida K...... ta selle all mõtles??
_________________
Open up your eyes..
and find,that this life`s better then you know
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Laup Märts 22, 2003 18:50    Teema: Vasta viitega

See on lihtsalt üldistav mulin, et tavainimesele selgeks teha mida manga ja anime endast kujutavad.

Kui sul on artikli autoriga lahkarvamusi siis saad talle\toimetusse kirja saata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jyrka



Liitunud: 14 Veeb 2003
Postitusi: 16
Asukoht: tallinn vs ühikas

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2003 10:16    Teema: hehehe Vasta viitega

:P rahvas..te esteetikast olete midagi kuulnud..ja veel autonoomsest esteetikast. igatahes see tüüp seal artiklis on vägagi autonoomselt hinnand animet ja mangat ja seda teete ka teie praegu.
irw..lausa lahe kuidas arusaamatus kütab üles või mis... LaLaLaa
_________________
jyrka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2003 10:53    Teema: Re: hehehe Vasta viitega

jyrka kirjutas:
:P rahvas..te esteetikast olete midagi kuulnud..ja veel autonoomsest esteetikast. igatahes see tüüp seal artiklis on vägagi autonoomselt hinnand animet ja mangat ja seda teete ka teie praegu.
irw..lausa lahe kuidas arusaamatus kütab üles või mis... LaLaLaa


Kallis jyrka. Sinu sõnavõtt on intrigeeriv, ent paraku veidi liiga lakooniline. Oleksin tänulik, kui seletaksid veidike pikemalt lahti selle, mida tahtsid öelda. Tegelikult ka.

Kuidas mõistad sina sõnapaari "autonoomne esteetika"? Mida tähendab millegi autonoomne hindamine? Miks adresseerid sa oma irwe "rahvale", kui rahulolematust kirjatükiga on näidanud üles vaid üks isik?

Isiklikult olen nii artikli sisuga kui tõigaga, et see ülepea ilmus, väga rahul.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jyrka



Liitunud: 14 Veeb 2003
Postitusi: 16
Asukoht: tallinn vs ühikas

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2003 21:04    Teema: Re: hehehe Vasta viitega

Tsiteerin::
Kuidas mõistad sina sõnapaari "autonoomne esteetika"? Mida tähendab millegi autonoomne hindamine?


kõigepealt..esteetikat teate..noh see on teadus ilust ja selle olemustest jne. autonoomne esteetika on hinnang ilule lähtudes oma tunnetest ja meeldimisest. heteronoomne oleks selline, kus lähtutakse punktidest mis peaksid andma mingi üldmulje ja püütakse jääda väga erapooletuks.

Tsiteerin::
Kallis jyrka. Sinu sõnavõtt on intrigeeriv, ent paraku veidi liiga lakooniline. Oleksin tänulik, kui seletaksid veidike pikemalt lahti selle, mida tahtsid öelda. Tegelikult ka.


see tüüp näiteks minu meelest ei saand sellega eriti hästi hakkama..ta püüdis kindlasti jätta kuigivõrd heteronoomse seisukoha kuid siiski suutis sinna ka oma isikliku arvamuse asjast sisse suruda.

Tsiteerin::
Miks adresseerid sa oma irwe "rahvale", kui rahulolematust kirjatükiga on näidanud üles vaid üks isik?


see "irw" polnud adresseeritud rahvale..ma pidasin sellega tegelikult rohkem silmas ennast. sest see käis rohkem minu enda kohta..ja pealegi see oli isegi järgmise lõigu juures ???

kas piisab..? kui ei siis ma seletan rõõmuga pikemalt..lihtsalt esialgu ma ei hakka raamatud kirjutama :wink:
_________________
jyrka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2003 22:31    Teema: Re: hehehe Vasta viitega

jyrka kirjutas:
kõigepealt..esteetikat teate..noh see on teadus ilust ja selle olemustest jne. autonoomne esteetika on hinnang ilule lähtudes oma tunnetest ja meeldimisest. heteronoomne oleks selline, kus lähtutakse punktidest mis peaksid andma mingi üldmulje ja püütakse jääda väga erapooletuks.

see on vist mingi spetsialiseeritud ringkond kus sa liigud, aga tooks su tavainimese tasemele hetkeks tagasi. subjektiivne ja objektiivne arvamus on sõnapaarid, mida vähemalt mina, ja arvatavasti ka enamus, kasutavad selliste hinnangute kohta. ja esteetika jätaks ma üldse mängust välja, sest esteetilisest seisukohast tavaliselt animet ja mangat eriti ei hinnata. pealegi, kui hakata paralleele tõmbama autonoomse esteetika ja autonoomse närvisüsteemi vahele, siis läheb asi väga imelikuks. st, kui autonoomne esteetika toimib samadel põhimõtetel nagu autonoomne närvisüsteem, siis on autonoomse esteetika põhjal tehtud hinnang peaks olema inimese teadvusest sõltumatu, või kuidas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2003 22:37    Teema: Vasta viitega

Huvitav, kas siin on kõik filossoofideks hakanud või? Ma ei taipa varsti enam üldse, millest te siin räägite ??? . Kas animest või millest... ???
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2003 22:53    Teema: Vasta viitega

@ jyrka: Nõustun ruri'ga, et siiani olen kuulnud räägitavat pigem objektiivsusest ja subjektiivsusest kui auto- ja heteronoomsusest. Samas võib see tõesti johtuda minu vähesest läbikäimisest vastava ala (esteetika niisiis?) asjatundjatega. Mistap püüan mitte vaielda.

@ Uranus: Mida tähendab, "hakanud"? Igaüks räägib enda eest ja kasutab oma sõnu. Loomulikult käib jutt animest. See üksnes näitab, et animest on võimalik rääkida mitmel moel. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Kolm Märts 26, 2003 23:53    Teema: Vasta viitega

Oma sõnu küll, aga võiks vähe lihtsamlt rääkida. Animest sellisel poolteaduslikul tasemel rääkimine tundub mulle veidi imelik ??? . Päh päh rumal inimene olen :P , aga noh selline on kord minu arvamus emm . Vabandage, et teemakohast juttu ei kirjuta emm .
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2003 14:42    Teema: Vasta viitega

filosoofia sinnapaika jättes, aga minu süda hakkas küll selle lõigu peale kiiremini põksuma:

Tsiteerin::
Telerist vilksatab midagi tuttavat, paar kaadrit 90ndate ühest mõjukamast ulmeanimest “Ghost in the Shell”. Selgub, et hetkel töötatakse järje kallal ja Ghibli stuudio aitab ajahätta jäänud kolleegidel filmi lõpetada.


ma loodan siiski, et jutt käis ikka filmist ja mitte sarjast...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2003 16:37    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:


ma loodan siiski, et jutt käis ikka filmist ja mitte sarjast...


Filmist, ikka filmist. Aastal 2004 pidi vist millalgi välja tulema teine... Ning need paar asja, mida minu silmad sellest on näinud, on küll ülikenad :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jyrka



Liitunud: 14 Veeb 2003
Postitusi: 16
Asukoht: tallinn vs ühikas

PostitusPostitatud: Püh Märts 30, 2003 11:28    Teema: mnjah Vasta viitega

:oops: ok..ma parem enam ei seleta.. :(
_________________
jyrka
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 30, 2003 19:43    Teema: Re: mnjah Vasta viitega

jyrka kirjutas:
:oops: ok..ma parem enam ei seleta.. :(

seleta ikka, sest tegelikult tahaks väga teada kuskohast on selline sõnapaar, nagu "autonoomne esteetika", pärit ja mis ringkondades seda kasutatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2003 09:39    Teema: Vasta viitega

Highland kirjutas:
URRRRRR see tyyp ei tea millest ta seal artikklis kokku seletab. URRRRRR mõistuseta vemp.Närvi ajavad sellised "isikud"kes millegist aru ei saa. URRRRRR


sa pole ainus. pidevalt mu tuttavad seletavad selliseid m6tetuid asju, r22givad et sakib jne aga ise pole n2ind, lugend või vaadand. v2ga m6tetud inimesed imho.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: