OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

online mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 03, 2011 00:34    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
dipsy kirjutas:
Endiselt mängin WoWi (realID: dipsy_bla@hotmail.com) ja hiljuti installisin ka APB ära.. vaatab mis saab sellest. Tutoriali põhjal ei võtaks veel seisukohta. Paarile mu tuttavale meeldib väga, aga samas olen ka palju halba kuulnud.
Kellegil siit on kogemus+arvamus?

Tundus selline mäng, mis on natuke aega huvitav, aga tegelikult on mõttetu ja mu arvuti ei vedanud seda eriti hästi väljagi, nii et mulle ei meeldinud.


Peab kahjuks üsna nõustuma. Ise sai alustatud esimeses beta tiimis ja hiljem ka see 3 kuud mis orginaal EA all üleval oli. Nüüd seda F2P versiooni pole eriti sügavalt vaatand kuna see varustuse liisimise süsteem käib pisut vastu karva.

Omal arvuti vedamis probleeme polnud aga serveripoolne lag ja üldiselt vilets opt. põhjustasid kummalisi olukordi küll.
Miinusena peab veel ära tooma, et nagu mainitud esialgne huvi kaob üsna kiiresti kuna tegeliku sisu on väga vähe ja tulemusena toimub üks ja sama ringi jooksmine. Ja ainult lahingute dynaamilisus hahjuks korrduvaid missioone ja tühja linna üle ei kaalu, vähemalt mitte minu jaoks.

Plussina on siiski tegemist väga ainulaatse mängu mudeliga mmo turul. Lisaks veel üsnagi muljet avaldavad isikupärastamis võimalused. Alates tegelase kehaehituses, erinevatest riide esemetest kuni autodeni välja. Ja riide tükke on päris oma jagu ja lisaks saab kõike sokkides, aluspesust kuni sõrmusteni välja värvida ja erinevate logode ja kujundustega katta. See oli ka üks huvitavamaid osasid minu jaoks.

Üks tetailsemaid näited ligi 20nest erinevast mis kunagi tehtud sai:



Kokkuvõtteks on raske seda kellelegi lihtsalt soovitada või laita kuna mängu mudel on uus ja teostus on veel roheline. Küll aga on sellel suur potensiaal saada millekski suureks. Seda kuna ja kas see sinna maale jõuab näitab ainult aeg.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Nov 03, 2011 17:04    Teema: Vasta viitega

KameKami kirjutas:
babuun kirjutas:
DC Universe on nüüdsest F2P aga need,kes on nõus igakuiselt maksma saavad mängusiseseid boonuseid(rohkem kohti pangas,kotis jne).


Nendele, kes on huvitatud PS3 versioonist, ütlen juba ette, et vaja on vabanaeda 21 GB-st kui mängu tahad tõmmata, ja panna soovitan vaim valmis panna pikaks pikaks instaleerimiseks.

5 ja pool tundi mul juba tõmmanud, ja vist, kui silma järgi vaadata, siis on tõmmatud umbes 20-25%.


Täna hommik tõmbas ära, ning aega läks ainult 18h. Tegelase loomises suhteliselt piisavalt valikuid, kuid kuna teema ikka superkangelased, pole eriti palju varieeruvaid stiile. Läks umbes 30 minutit, et enda taime võimetega loomaks muunduva poisiga, koos kaugeltründava püssiga, rahule jääda.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: