OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

online mängud
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Laup Juul 09, 2005 21:16    Teema: online mängud Vasta viitega

pange siia igasuguseid online mängu lehekülgi üles . LaLaLaa

Saavad teised ka häid online mänge mängida

http://www.mapleglobal.com/ Hakake mängima päris põnev.
www.muonline.com
www.runescape.com
www.knightonline.com
www.ragnarok-online.de
www.darkeden.com
http://fungwanonline.com/html/main.htm
www.astonia.com
www.gunzonline.com
http://www.wizards.com/magiconline/download_client.asp

8) Magic kaardi mäng
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
acidburn13



Liitunud: 13 Dets 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Maardu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 13, 2005 20:50    Teema: Vasta viitega

See GUNZ online on väga hea aitäh lehekylje eest^^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Gertkane



Liitunud: 8 Juun 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Reede Juul 15, 2005 00:19    Teema: Vasta viitega

Ultima Online Happybunny, saada võimalik fileplanetist.

kas mängida tasulistes serverites, või tirida vastav soft ja mängida tasuta serverites (kus on siiski palju rahvast).

www.fileplanet.com

et saada endale nn. "demo" või "trial" mis tegelikult on kogumäng ja siis:

tasulise variandi puhul endale konto registreerida ja igakuu ~10 doltsi maksta.

tasuta variandi puhul:
tõmmata uogateway: www.uogateway.com
ja sealt valida mõni sobiv server mida mängida, mõni püsiv nagu UODreams või Defiance oleks sobiv LaLaLaa. ise resideerun UODreams-is.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Prospero



Liitunud: 7 Mai 2005
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 15, 2005 03:53    Teema: Vasta viitega

RPG'd on minuarust mõtetu internetis mängida, need on tõelised aja sööjad ning sunnivad tihti tegema igavaid asju ning veetma aega näiteks mingi kirkaga kive taguma tundide viisi, siis neist saadud metalle sulatama jne...
UO'd ka ise mängitud, kuid tasuta serverid võivad kinni minna ja kogu töö ja vaev üles lvl'itud characteri näol koos sellega.

Ise mängin

www.wulfram.com -tasuta mäng
Hõljuktankidega realtime shooter/strategy - eeldab kõva teami mängu.
Alguses võib olla natuke raske õppida, kuid kui juhitavuse ja oskused kätte saab on see kindlasti üks parimaid ning see pole lihtsalt üks ajuvaba laskmine vaid vajab strateegiat, sest seal on baasid, mida saab juurde ehitada tellides kosmoselaevalt cargot, see cargo tuleb teatud aja pärast taevast alla...
Mängul pole just kõige ilusam graafika, kuid sellegi poolest on see palju parem kui supergraafikaga kuid ajuvabad mängud. Pealegi seda mängu saab mängida tänu sellele ka vanematel arvutitel.

www.samugames.com/artifact -tasuta, olemas ka tasuline onetime payment või monthly payment millega saab game time'i juurde ja clanidega joinida.
Üks parimaid strateegiamänge, omades üllatavalt palju mängusiseseid valikuid, mängu ainsaks miinuseks on see, et see vajab palju aega.
Mäng on 2d pealtvaates, seal on palju nn. mänguservereid mis kestavad 7 päeva või kuni need ära võidetakse. Mängu alguses antakse sulle settler, millega ehitad linna, selle ümber hooned erinevatele pinnatüüpidele, linna ümber müürid ning su population tõuseb normaaltingimustel TICKBASED, fast serveris iga 10min tagant. Linna võid üles ehitada, jätta kasvama ning hiljem sisse logida et ehitada linnu juurde et saada kiiremat pop kasvu ning ehitada sõjaväge, vallutada artifacte (mängu võitmiseks vajalikud esemed mis annavad boonuseid kui neid omada), tappa vastaseid, teenides punkte. Mängus on clanid millega maksulised liikmed saavad ühineda ning mänguserveris võib teha suvaliste inimestega alliance', mille abil saab nende linna kaitsta ning nende sõjaväge kasutada. Rohkem infot ei viitsi kirja panna, mainin vaid et kui mäng väga meeldib on parem teha $35 one time payment ja osta citizen account millega saab game time'i juurde, saab ka tasuta hakkama aga noh...
Ja veel see et 1-7 päeva kestvaid mänge võid korraga mängide isegi üle 10, kuid siis ei suuda seal midagi asjalikku korda saata. Mängude lõppedes saad oma accoundile score'i juurde ja võid ka awarde teenida teatud tingimuste täitmisel (1m linna ehitamine, 5m linna ehitamine, 1 elaniku tapmise eest, jne, jne)

Kui mõni neist huvitab ja abi seal vaja võin aidata, artifacti hetkel ise küll ei mängi kuna pole piisavalt aega selleks. Mõlema mängu õppimisaeg on ilmselt keskmisest suurem aga see tasub end ära.
_________________
http://www.animenfo.com/myanimedb.php?userid=70420
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gertkane



Liitunud: 8 Juun 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Reede Juul 15, 2005 10:22    Teema: Vasta viitega

need tasuta serverid mis ma üles kirjutasin ei lähe kinni, lähima paari aasta jooksul kohe kindlasti mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2005 07:54    Teema: Vasta viitega

Pähh. On üks ja ainus:

http://www.wow-europe.com/en/

Ülejäänud on mage kraam.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kiba



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Teis Juul 19, 2005 21:14    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Pähh. On üks ja ainus:

http://www.wow-europe.com/en/

Ülejäänud on mage kraam.

backin viimast vastust. Kuigi! annan au ka RagnarOkile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mizfreeze



Liitunud: 8 Aug 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 10:23    Teema: Vasta viitega

ohhoo, poleks uskund, et mõni eestlane ka ragnarokki mängib. kuigi jah, mina eksisin puhtjuhuslikult international versionisse (iRO). korduvalt mõelnd euROsse üle minna, aga see sait ei avane mul miskipärast =/
_________________
"Meeting someone is God's doing... but parting is what humans do themselves" - Moto Hagio
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 11:23    Teema: Vasta viitega

jepp,WoW läheb mul varsti peale.
suht pull tundub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Rurouni



Liitunud: 19 Juul 2005
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: Esm Aug 08, 2005 14:24    Teema: Vasta viitega

WoW for life :) Mis serveris keegi mängub? Ise olen Emerald Dreamsis (normal server)

:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 10, 2005 10:15    Teema: Vasta viitega

Mina olen Argent Dawn's (role-play)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 14, 2005 13:11    Teema: Vasta viitega

WoW on jah tore. hiljuti nägin kuskil poes ka seda müügil ja mõtlesin selle endale soetada kuid tagasi minnes oli see juba müüdud :(
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 15:20    Teema: Vasta viitega

WoW on WoW ning selle tautoloogiaga võib väita, et mõnda aega on kõik õnnelikud ja rahul ja mängivad seda oma eesmärkide saavutamiseks. Mängin minagi, aga vaikselt ja rahulikult ning valdav osa ajast hoidun teadlikult PvP situatsioonidest (erandina külade/linnade kaitsmine kaabakate hordide eest, kui mina ise seal satun olema). Battlegrounds on minu silmis tarbetu lisand, ma ei ole seal mitte kunagi võitnud, aga probleem seisneb selles, et serveris, kus ma mängin, on keskmiselt neli Alliance'i liiget ühe hordeling'u kohta. Aga see selleks.

Hardcore ei alga ega lõpe, vaid kestab edasi vanas heas Dark Age of Camelotis (DAoC). Mängige seda, kui te tahate näha täiskasvanumat ja usaldusväärsemat kommuuni. Aga DAoC on oma tuumalt vanakooli mäng, seega raske alustada ning suuteline mängijale konstantselt keskmist sõrme näitama. Pingutust väärt sellest hoolimata, sest rahuldus tulemusest on selles mängus seda magusam.

Hoiduge EverQuest II-st.

Siis on veel EVE Online ka olemas, aga see on juba liialt nikerdamine ning võib paljudele tüütu tunduda, kuigi on kenasti steriilne ning mehaanika poolest komplitseeritud. Paljudele ei sobi EVE veel ka selle pärast, et siin peab mängija 99% oma ajast identifitseeruma kosmoselaevaga, mitte karakteriga ning kosmoselaevad on juba - nagu arvata oleks - natuke vähe elus enamasti.


Viimati muutis seda glaurung (Reede Sept 09, 2005 07:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 22:24    Teema: Vasta viitega

Uskumatu - arvasin, et mina seda päeva kunagi ei näe, kui glaurung taas oma kaalutletud postitustega baka.ee foorumit õilistab :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 08, 2005 23:09    Teema: Vasta viitega

kas keegi oskab kommenteerida sellist mängu nagu project-entropia ?
teatavasti müüdi hiljuti selles mängus üks lapp virtuaalset maad (see oli mingi saar minu teada) 36 000 usa dollariga mingile mängusõbrale maha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2005 07:46    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:


kas keegi oskab kommenteerida sellist mängu nagu project-entropia?

teatavasti müüdi hiljuti selles mängus üks lapp virtuaalset maad (see oli mingi saar minu teada)
36 000 usa dollariga mingile mängusõbrale maha.



Project Entropia oli/on pisut näraka teostusega, aga kavala ökonoomiaga MMORPG, millega sai tegelikult (minu teada ainsa mänguna) ka raha teenida, mitte lihtsalt nõrkemiseni toksida.

Kuumaksu selles mängus ei ole, mäng ise on samuti vist vabavarana omandatav ning kasutajate loomise eest ei küsita sentigi, küll aga on mängus raha omandamiseks vaja maksta krediitkaardi pealt vastavaid summasid, mis siis arvutati ümber USD pealt PED (Project Entropia Dollar) peale, kursiga üks sent võrdub üks PED. Mängus endas samas raha vist kusagilt leida ega teenida otseselt ei õnnestunudki (?), nii et raha maksmine on siiski hädavajalik tegeliku mängimise jaoks.

Maatükkide müümine on mängu alles viimasel ajal tulnud ning teadupoolest ostis keegi magnaat endale suurema hulga saari ning müüs need siis omakorda kasumiga edasi. Go figure, milleks see mängus eneses tarvilik on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nibu



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 9
Asukoht: Hõljun kuskil...

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2005 14:26    Teema: Vasta viitega

Ma söön endal mütsi ära kui Project-Entropia ei ole rahapesuks tehtud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2005 16:29    Teema: Vasta viitega

Nibu kirjutas:
Ma söön endal mütsi ära kui Project-Entropia ei ole rahapesuks tehtud...
söö, söö me ei keela ...

ise olen mängind WoW-i ... kahjux tekkisid mul aga rahalised probleemid ... siiski 48 lvl taurenix ma sain (Warrior) ... soovitan rahakatele inimestele wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Reede Sept 09, 2005 23:05    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:
Hardcore ei alga ega lõpe, vaid kestab edasi vanas heas [b]Dark Age of Camelotis (DAoC). Mängige seda, kui te tahate näha täiskasvanumat ja usaldusväärsemat kommuuni. Aga DAoC on oma tuumalt vanakooli mäng, seega raske alustada ning suuteline mängijale konstantselt keskmist sõrme näitama. Pingutust väärt sellest hoolimata, sest rahuldus tulemusest on selles mängus seda magusam.


http://wowseriousbusiness.ytmnd.com/

Millegipärast on lingi nimi "wowseriousbusiness", kuigi cloudsong on pärit DAoC'st.

Hetkel ei ole ühtegi mmorpg'd mida tahaks mängida. Loodan aga, et aastal 2006 tulevad mängud (Granado Espada, Phantasy Star Universe, RO2) on väärt mängimist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Twilight



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Kärdla

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2005 22:22    Teema: Vasta viitega

Ahhh, World of Warcrafti tahaks küll metsikult... Warcraftid II ja III meeldisid küll väga, aga see kuumaks ei anna rahu. Pealegi ei pruugi see mu arvutis isegi töödata.
_________________
Mul on kolm asja mida naised tahavad - ma olen tark ja näen hea välja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: