OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

online mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 08:21    Teema: Vasta viitega

www.conqueronline.com

Hiljuti hakkasin mängima aga huvitav.
Relvi on piisavalt, riietus vms on erinev ja huvitav. Efektid ja värgid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Twilight



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Kärdla

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2005 15:24    Teema: Vasta viitega

Hmmm...

www.subspacehq.com

Kahemõõtmeline kosmosekõmmutamisemäng. Lendad kosmoselaevadega ringi ja nii edasi. Mulle meeldib, kuid teised mängijad on isegi interneti standarditega võrreldes... ee, väga pahad kujud.
_________________
Mul on kolm asja mida naised tahavad - ma olen tark ja näen hea välja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Teis Sept 27, 2005 12:22    Teema: Vasta viitega

kas ma olen pime või ma ei pannud tähele et keegi teist on vähemalt Lineage't maininud..
www.xilero.com - siit saad ni RO'd (ragnarok) kui ka L2'te (lieange 2)
olen kuulnud et FF11 (final fantasy) olevat kah MEGA mäng.
keda huvitab siis phantasy staar online blue burst (googles otsida wink ) :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 12:53    Teema: Vasta viitega

Olgu siis.
Kuigi ma äratan ühe suhteliselt vana teema üles, soovin ma teatada, et üks (Paistvalt) parimaid anime style social mmorpgsi läheb open betasse homme. Mängu nimi on Lucent Heart ja peaks olema kõvasti rohkem ''hardcore'' anime stiil, kui paljud teised.. Sellel on lausa karamelli tants emotina.. :O
Ise pole veel jõudnud mängida, aga juhul kui selle kommuun on hea, võib sellest saad märkimisväärne mäng oma abiellumis süsteemi ja igasuguse muu värgiga.. Lihtsalt vaadake üle ja proovige järgi LaLaLaa
Serverid on USAs.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 13:18    Teema: Vasta viitega

Ise mängin facebookis selliseid mänge nagu Army Attack, Diamond Dash ja
Mahjonngg Dimensions.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 13:31    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Lucent Heart

Ma magasin vist maha selle hetke, mil caramelldansen sai väärtuseks iseeneses, nõndaviisi et selle abil saab juba mängule reklaami teha. Tunnen end sihtgrupist aina rohkem võõrandatuna.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 14:14    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Olgu siis.
Kuigi ma äratan ühe suhteliselt vana teema üles, soovin ma teatada, et üks (Paistvalt) parimaid anime style social mmorpgsi läheb open betasse homme. Mängu nimi on Lucent Heart ja peaks olema kõvasti rohkem ''hardcore'' anime stiil, kui paljud teised.. Sellel on lausa karamelli tants emotina.. :O
Ise pole veel jõudnud mängida, aga juhul kui selle kommuun on hea, võib sellest saad märkimisväärne mäng oma abiellumis süsteemi ja igasuguse muu värgiga.. Lihtsalt vaadake üle ja proovige järgi LaLaLaa
Serverid on USAs.

Lol abiellumis-süsteem on nagu pmst. kõikides 3D ninnunännu animu mmorpgdes tho.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 14:24    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ma magasin vist maha selle hetke, mil caramelldansen sai väärtuseks iseeneses

Sama siin. Minu klassikaaslane (Venelane) on ka anime fänn ja teeb igal võimalusel karamelli tantsu, kuna ma ise sellest ka aru ei saanud, mis selles nii erilist on.. Ja nüüd tuli üks mäng välja kus on see tants juba reklaami asjaks saanud.. Tulin ise ka selle peale, et ega ma mainstriimiga eriti kaasa ei lähe (Anime mainstream.).. Aga sellegi poolest tundub seda sorti 'social mmorpg' huvitav olevat. Kuigi see pole esimene seda sorti (Perfect world on väidetavalt selline samuti ja on võimalik seda ka mabinogi kohta öelda.), tundub mulle, et selles spetsiifilises mängus on seda kõvasti süvendatud ja kuidagi huvitavaks.. Ainuke asi mis saab selles valesti minna on (Ja VÄGA valesti.) on kommuun..

Hetkel on mul päris mitu MMO'd peal.. >_>
Aika online, League of Legends, Eden Eternal, WoW WOTLK ja WoW TBC, Requiem, Forsaken World, Divine Souls, Cronous, Microvolts... (Hetkel umbes 80 mängu arvuti peal.. Aga ma pole isegi pooli nendest läbi teinud.. + MMO'd)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Amelia



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 118

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 14:44    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Hetkel on mul päris mitu MMO'd peal.. >_>
Aika online, League of Legends, Eden Eternal, WoW WOTLK ja WoW TBC, Requiem, Forsaken World, Divine Souls, Cronous, Microvolts... (Hetkel umbes 80 mängu arvuti peal.. Aga ma pole isegi pooli nendest läbi teinud.. + MMO'd)


Ka mulle saadeti kiri, et liituge uue MMO beta'ga, ehk siis Eden Eternal'iga. Oled sa seda mänginud, kuidas on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 15:00    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
cenorig kirjutas:
Ma magasin vist maha selle hetke, mil caramelldansen sai väärtuseks iseeneses

Sama siin. Minu klassikaaslane (Venelane) on ka anime fänn ja teeb igal võimalusel karamelli tantsu, kuna ma ise sellest ka aru ei saanud, mis selles nii erilist on.. Ja nüüd tuli üks mäng välja kus on see tants juba reklaami asjaks saanud.. Tulin ise ka selle peale, et ega ma mainstriimiga eriti kaasa ei lähe (Anime mainstream.).. Aga sellegi poolest tundub seda sorti 'social mmorpg' huvitav olevat. Kuigi see pole esimene seda sorti (Perfect world on väidetavalt selline samuti ja on võimalik seda ka mabinogi kohta öelda.), tundub mulle, et selles spetsiifilises mängus on seda kõvasti süvendatud ja kuidagi huvitavaks.. Ainuke asi mis saab selles valesti minna on (Ja VÄGA valesti.) on kommuun..

Hetkel on mul päris mitu MMO'd peal.. >_>
Aika online, League of Legends, Eden Eternal, WoW WOTLK ja WoW TBC, Requiem, Forsaken World, Divine Souls, Cronous, Microvolts... (Hetkel umbes 80 mängu arvuti peal.. Aga ma pole isegi pooli nendest läbi teinud.. + MMO'd)

League of Legends pole MMO tho. Aga jah, tahaks kah teada, et kuidas see Eden Eternal on? Muidu tundus suht tüüpiline aga graphic/art style natuke parem keskmisest ninnunännust ja see class change system tundub päris põnev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 15:05    Teema: Vasta viitega

Amelia kirjutas:
Ka mulle saadeti kiri, et liituge uue MMO beta'ga, ehk siis Eden Eternal'iga. Oled sa seda mänginud, kuidas on?


Täitsa huvitav ja siiamaani tundub kommuun ka suhteliselt hea olevat.
Igati unikaalse tundega mäng, võitlused- ja item system (Võitlus süsteem on igatahes sujuv ja huvitav.) on ka väga hea!..Lisaks on see, et sa võid classe vahetada kogu aeg tähendab, et ei tohiks erilisi probleeme olla instade jaoks inimeste leidmisega. Ainuke jama on minu arust see, et world chati saab ainult kasutada cash shop itemitega (Aga see on probleem ainult minu arust, sest zone chat on tasuta, seega probleeme inimeste leidmisega instasse pole.).. Muidu on igati hea mäng ja väärib proovimist, kui sulle meeldivad seda sorti mängud!

Muidugi pole ma mõnda aega saanud seda mängida.. Kool (Lõppes täna!), sõbrad ja muud mängud imevad minu aega nagu vampiirid .. Mul on lausa mänge, mida pole ma mänginud tervelt kuu või rohkem..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2011 16:38    Teema: Vasta viitega

Külastan aeg ajalt sellist kohta nagu mmohut

Uute mängude uudised ja tutvustused, soovitan
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2011 18:17    Teema: Vasta viitega

panin edeni tõmbama.

Kes tahab seda minuga mängida?

Üksi ei viitsi, igav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Amelia



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 118

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2011 19:26    Teema: Vasta viitega

*tõstab käe* Mina? Oleks küll lõbus vahelduseks MMOs kedagi kasvõi natukenegi tunda Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Nelj Juun 16, 2011 19:46    Teema: Vasta viitega

Amelia kirjutas:
*tõstab käe* Mina? Oleks küll lõbus vahelduseks MMOs kedagi kasvõi natukenegi tunda Happybunny


Tegin tegelase "magicalmuffin"

Edit: mängisin natuke ja viskas peale lvl 7 üle. mõttetu grind ja aja raiskamine :(

lasin mängu maga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 17, 2011 07:56    Teema: Vasta viitega

Mina olen Emeraldis nimega Lobsang...
Tulge sõpradeks või midagi, Eden Eternal on äge mäng, isegi arvestades fakti, et see on mõttetu ajaraisk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2011 13:12    Teema: Vasta viitega

Leidsin ühe uue ja toreda privaat serveri WoW-i TBC expansionile. Vote ja donation itemid hetkel puuduvad ja kui on plaanis neid lisada, siis need ei lähe üle D2 asjade (Sinised, seega mingisuguste epic asjade eest votimine/donatimine pole võimalik.). Raidid ja raidi droppid on kõik blizzlike (1x), kuigi xp rate on mõnevõrra ülesse keeratud, et jõuaks kiiremini rep/gear farmima (12x), mis on just ühe TBC serveri tegemise mõte.
Kõik WoW-i vanad kalad, kes soovivad TBC WoWi uuesti mängida/proovida võiks nagu liituda. :P
Kommuun on siiamaani vägagi sõbraliku mulje jätnud allide poolel (Esimest korda proovisin allied ära.).. Ja seal on mitmeid hardcore raiding guilde ja samas ka suhtlus guilde, seega on seal kõigile midagi.

TBC WoW feenix
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Teis Juun 28, 2011 13:45    Teema: Vasta viitega

ma mängin ikka seda www.tribalwars.net, aastaid juba
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Juun 29, 2011 14:30    Teema: Vasta viitega

Kuna pealkiri on "online mängud" mitte MMORPG, siis soovitaks sellist mängu nagu S4 League. Tegu on Gunzi meenutava 3rd person shooter õhuakrobaatikaga, millel on UT'st tuttavad game mode'd (deathmatch, team deathmatch, mutant jne). Väike review/gamplay video. Tugevaks küljeks on relvade valik, melee on korralikult tasakaalustatud ja hea mängija käes efektiivsem kui tulirelvad,Väga nõrgaks küljeks on mängijad ise - tüütult palju on häkkijaid, kelle arust on näiteks lõbus minna mõõgavõitulse areenile ja siis endale tulirelv häkkida. Samuti pole kaarte tegelikult kuigi palju.

Juhul kui jäi märkamatuks, siis tegelaste disain on väga anime stiilis ja peaks ütlema, et üllatavalt hea, Pedantide ja pervertide rõõmuks on kostüüme ja aksessuaare korralikus koguses ja igale maitsele. Keegi ei takista sul võtmast väikest tüdrukut ja lasta tal poseerida veidike liiga suure käsirelvaga või selgelt liiga suure plasmamõõgaga. Soundtrack on üllataval kombel lausa kiiduväärselt hea kui selline stiil meele järgi on, näide

Igaks juhuks rõhutan, et tegu pole ei parima ega uusima mänguga, kuid just vanuse ja lihtsuse tõttu sobib mängimiseks pea igal arvutil ja ka lihtsalt kiire laamendamise rõõmu eesmärgil. Lisaks, täiesti tasuta.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Juun 29, 2011 15:19    Teema: Vasta viitega

Kas seal on Gunzile sarnaselt K-style ja J-style vms. et umb teed 5 eri movei järjest hästi kiiresti, et tulistada, blokkida ja lüüa mõõgaga samal ajal?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: