OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Playstation USA's keelatud

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 08:40    Teema: Playstation USA's keelatud Vasta viitega

Kes teab, kes ei tea. Hiljuti läks üks USA ettevõtja Sonyga kohtusse ning võitis, Ameerikas tuleb lõpetada PS, PS2 jm Sony konsoolide müük, samuti keelati "vibreerivad" puldid ning mängud, mis seda funktsiooni kasutavad, muu hulgas Tony Hawk.

http://www.delfi.ee/news/majandus/majandus/article.php?id=10068406
http://www.gamespot.com/news/2005/03/28/news_6121137.html
http://immr.client.shareholder.com/ReleaseDetail.cfm?ReleaseID=158652
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 08:48    Teema: Re: Playstation USA's keelatud Vasta viitega

gamespot kirjutas:
Sony immediately appealed the decision and has been granted a stay of permanent injunction, allowing Sony to sell its products as normal during the appeals process. However, Sony will have to pay a licensing fee to Immersion for the duration of the stay.

Ehk siis asi pole üldse nii hull kui näib.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 21:56    Teema: Vasta viitega

ka mina ehmatasin algul selle tobeda uudise peale, mis ilmus 29. märtsi äripäevas, kuid hiljem uurisin tagamaid ja sain teada, et asi pole tegelikult üldse nii hull. Delfi võib ning suudab väheteadlikumad kergesti paanikasse ajada neh... tegu siiski vana uudisega
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 10:32    Teema: Vasta viitega

parem ongi, kui ära keelatakse, vb noored teeks siis midagi asjalikku
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 10:49    Teema: Vasta viitega

muda kirjutas:
parem ongi, kui ära keelatakse, vb noored teeks siis midagi asjalikku

Haha, mida näiteks?
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 11:07    Teema: Vasta viitega

ma ei tea, mida. inimesel peaks, kui mitte 2-3, siis vähemalt üks harrastus olema. selline, mis paneks tema mõtted liikuma ja teda ennast kah liigutama. kõik oleneb, mis sellele inimesele meeldib teha. mõni käib ujumas, mõni ratsutamas, mõni pildistamas. tegelt, eks arvuti ole kah harrastus ja mängud. kuigi, ma ei tea. noored mängivad. vanad kah aga mitte niipalju.

olen tähele pannud, et tänapäeval on noored hukka läinud. elan hiiumaal, ühe põhikooli lähedal kohe. juba 5 klassi inimesed joovad, teevad suitsu. mõnel tüdrukul võib kõhtu ees näha. kui mina olin 9 klassis, sellist asja meil koolis polnud. käisin samas koolis. ja siis need noored teevad nii, tulevad koolis, kooli viib 1 km pikkune jalakäiate rada. terve selle ümbrus on sodi täis loobitud. tulevad koolis, loobivad sodi maha, jõuavad koju, istuvad arvuti taha, mängivad õhtuni doom2, mõni käib palli kah tagumas vahepeal. ja siis jälle. oli koristuspäev, koolilastel. üks päev oli sodi olematu. teine päev juba mingi pask maas. loodust ei osata hoida. jne jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 11:21    Teema: Vasta viitega

einoh,see et PS myyk keelatud ei t2henda et PS/XboX/PS2 enam ei m2ngita(kellel juba olemas),aga jh,isegi kui k6ik kaox 2ra j22ks veel noortele arvti,kui seda kha pleks siis arvta olx ju et k6ik v2lja suitsu,jooma,kanepit,kommi ja manti...
minuarust..noh nagu 66ldaxe et arvti rikub lapsi,aga kui arvtit pleks siis k6ik lapsed kes 6ues olx kukuxid tubli lapse rajalt ja neil tleks kha igast ''ideid''...PS/PC on sellised asjad mis laps vajab :wink: :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 11:22    Teema: Vasta viitega

Minu arust videomängud on üks üsna hea ajaviide mis hoiab sind joomast/suitsetamast/laaberdamast/soovimatust rasedusest (maybe). Minu puhul igatahes, aga ma olen standard-geek ka : )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 15:18    Teema: Vasta viitega

vahet ple ju kah,''standard geek or anybody else'',lissalt j22d koju ja seisad seal ning j22d halvast eemale
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hallhaldjas



Liitunud: 23 Jan 2005
Postitusi: 59
Asukoht: Pisike pudel punast küünelakki ^^.

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 18:16    Teema: Vasta viitega

ameeriklased on imelikud...
_________________
kin'en
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 21:18    Teema: Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
einoh,see et PS myyk keelatud ei t2henda et PS/XboX/PS2 enam ei m2ngita(kellel juba olemas),aga jh,isegi kui k6ik kaox 2ra j22ks veel noortele arvti,


kop kop... nende müük ei ole keelatud. Pole kordagi lettidelt koristatudki. Seal oli kirjas, et Sony kaebas edasi ju... oeh
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: