OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Heatuju muusika
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Aug 25, 2006 14:00    Teema: Vasta viitega

Sentou Yousei Yukikaze Outro Theme Song RTB

Tsubasa Chronicle Original Soundtrack Future Soundscape II - Kaze no Machi e
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Sept 20, 2006 23:30    Teema: Vasta viitega



Nexus on tegelikult ikka jumala kõige parem bänd, sest on ikka jumala kuumad tsikid kõik. Kunagi mulle meeldis Vennaskond aga ikka punk on jumalast jama ja ma olin siis alles noor. Näiteks Maiken ei ole üldse kuum tsikk aga Nexusest on mul isegi allkirjadega poster ja jumala suur.
Ma vaatan, et siin kõik kuulavad mingit japsi või muud hiina mussi. Kust seda saab ? Kas internetist kusagilt ka või ? Ma võiks ikka kuulata küll jumalast seda muusikat ka. Mõnus foorum teil siin ja nüüd mul ka. Tavai !
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 07:46    Teema: Vasta viitega

Sa isegi ei huvitu mitte animest ja mangast mida sa siia ronisid, et end lolliks teha? Sa naeruvääristad ainult ennast.

Enivei siiani meeldib kuulata Ayumi hamasakit ja Utada Hikarut. Nende lood on lihtsalt võrratud. Armas kuri
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 08:59    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:


Nexus on tegelikult ikka jumala kõige parem bänd, sest on ikka jumala kuumad tsikid kõik. Kunagi mulle meeldis Vennaskond aga ikka punk on jumalast jama ja ma olin siis alles noor. Näiteks Maiken ei ole üldse kuum tsikk aga Nexusest on mul isegi allkirjadega poster ja jumala suur.
Ma vaatan, et siin kõik kuulavad mingit japsi või muud hiina mussi. Kust seda saab ? Kas internetist kusagilt ka või ? Ma võiks ikka kuulata küll jumalast seda muusikat ka. Mõnus foorum teil siin ja nüüd mul ka. Tavai !

mitte et ma mingi maailma parandaja olen aga äkki sa viitsid järgmine kord natuke mõelda ka enne kui postitad
sellest on juba kõik aru saanud et sa oled üks "jummala kõva mees keda kõik naised tahavad ja sõbrad on sul pervod" ..... unustasin mainida ka et oled ka "jummala kõva joogi mees"
äkki kui sa järgmist postitust teed siis jätad need laused välja?
tänud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 10:32    Teema: Vasta viitega

Trashile teadmiseks, et Dynamindi Mari-Liis on mu tuttav, võin iga kell saada autogrammi ükskõik mis põhjale.
Aga suva sellega.


Minule endale meeldib Era ja Enya, kuigi natuke kurvad on vahest. Need on sellised lood, mis vaikselt oma kätel kannavad.

Kui tahan üles ärgata, kuulan Caaterit või http://stuffhosting.net/randomhero/mp3 - Bubbles - bidibodi bidibu
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 21:15    Teema: Vasta viitega

Pole just muusika stiil mida ma tavaliselt kuulan kuid Loco Roco soundtrack võlub alati naeratuse näole.

Heatuju muusika mida muidu kuulan:
The Guillemots - Trains To Brazil ja Made Up Love Song #43
Arctic Monkeys - From The Ritz To The Rubble
Muse - Starlight
Metric - The Police And The Private
Moloko - The Time Is Now
Kaskade - Steppin' Out
Cauterize - Tremble

Masenduse ülesaamiseks on Tool - Aenima parim. Mis aitaks paremini kui lugu maailmalõpust?

Edit: ja kõik eelpool mainitud Sneaker Pimps'idelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 21:43    Teema: Vasta viitega

mm...
Sneaker Pimps'i masendavamad lood teevad tuju heaks.
Go!Go!7188, Ima Robot, Ursula, Incubus on toredad.
The Pillows'l on jubehea muusika. Meeldib väga. Hop-Hop
Konkreetseid lugusid ei oska hetkel nimetada...neeger
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 21:44    Teema: Vasta viitega

Vot mina olen selline tegelane, et jaapani muusikat praktiliselt üldse ei kuula. NGE alguslugu oli päris vahva ja Kenshini muusikaline taust on samuti üle prahi, aga kumbki neist pole see, mida võiks nimetada hea tuju muusikaks.

Kõige parema tuju toob vist ikka Miss kittin & the hacker.
Näiteks lugu "The beach" on kõige ideaalsem suvelugu, mida annab välja mõelda. "Stock exchange" kõlbab kuulata igal ajal ja "Meet-sue-be-she" on eriti mõnus rokkimine (küll ilma hackerita, koos golden boyga vist kui ma ei eksi). Ja no näiteks Felix the housecat'i "Madame hollywood" on üle prahi, toob alati kerge muige näole. Nüüd sügise tulekuga pole need lood ehk enam kõige teemakohasemad. Neid peab ikka kuulama soojadel sumedatel suveõhtutel meeldivas seltskonnas ja lõkerdava naeru ning punase veini saatel.

Aga ega siis ainult elektro head tuju too. Pedehauss ka ikka :) kahjuks ma esinejaid eriti ei oska välja käia, kuna ma pole eriline hausipede. Aga siiski, mul paar vanakooli kassetti on, mille nüüd mp3-ks olen kedranud. Ühe peale oli kirjutatud "Havinit stateside vol 1". Aastast 95 või 94 vist. Väga phat :) Tõele au andes küll mitte väga pede hauss, rohkem ikka selline funky-shit. Aga pedehauss on samuti väga lõbus muusika.

Aga nexus? Miks mitte! Elurõõmus muss ja lauaviina kõrvale kõlbab kuulata küll. Noh muidugi küll alles siis kui viinal päkad silmas juba on ja uue järgi vaja minna. Enne nagu ei kannata... Kunagi sai isegi Caatrit ja Mari-liisi niimoodi fännatud. "Mis tegema nüüd pean, kas olen teinud vea ta ta ta taa" ja nii edasi. Olid ajad... Tänapäeval ma viina enam nii palju ei joo, seega ka muusikaeelistused on pisut teised :)

Ja Vennaskond? Eriti positiivne muusika. Vist eesti parim bänd üldse. Osad lood pole küll kõige elurõõmsamad, kuid näiteks "Ma armastan ameerikat" on ju eriti hea tuju muusika. Või "Pilleriin"... mmm, vallatu...

Samuti tuleb hea tuju lihtsalt vana ja ilusat muusikat kuulates. Noh, Louis Prima "Just a gigolo", Ella Fitzgerald "Ain't nobody's business but my own", Peggy Lee "It's a good day", Bobbie Gentry "Raindrops keep falling on my head" ja no muidugi Gene Kelly "Singing in the rain". Isegi mõni pisut kurvem lugu võib tuju millegipärast heaks teha - mine võta kinni. Näiteks Crystal Gale "Don't it make my brown eyes blue" toob alati rõõmupisarad silma selle eriti mõnusa klaverikäigu pärast. Või Helen Shapiro "Walk on by" mahlane ja tugev bassikäik :) Sellist muusikat kannatab iga ilmaga kuulata ja teeb alati tuju heaks. See on muusika, mis on toeks ka rasketel hetkedel, tuletades meelde kõike seda ilu, mis muudab elu elamist väärt. Asi pole lihtsalt selles, et "vanasti nad ikka oskasid muusikat teha". Oskavad tänapäevalgi ja väga head muusikat sealjuures. Kuid pole midagi teha - latt oli siis kõrgem. Aga olid ju ka nõudmised teised.
Teisest küljest pole ma tänase päevani veel ära otsustanud kumb parem on - kas Shirley Bassey originaal või Fugeesi kaver loost "Killing me softly"...

Ahjaa, ning et vestlus ära ei vajuks ja ikka natuke kakelda saaks, siis siia veel selline noot, et ma täpselt ei saa aru kuidas trumm-bass võib heatuju muusika alla liigituda? :) See on ju tõsine värk. Olete ju näinud küll. trummibassi mehed ei naerata. Tõsi, nt dj marky selline teip nagu "Brazilian job" on päris kaasahaarav ja positiivne. Ja no üldse see tsill-trummbass võib olla üsna heatujuline. Aga defaultina on dnb siiski ikka tõsine värk. eib ja nine noh... dead serious.
Ja goo goo dolls? Kuigi Iris on üks minu lemmiklugudest läbi aegade, on tegu ju äärmiselt depressiivse looga. Jah, ega nende repertuaar sellega ei piirdu, aga ikkagi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Sept 21, 2006 23:18    Teema: Vasta viitega

Kas keegi muusikaekspert oskaks mulle öelda, mille alla läheb see lugu, mille lingi ma ülevalpool postitasin?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 23:03    Teema: Vasta viitega

euroträna, mulle tundub?

küsi ishkurilt wink
http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Püh Sept 24, 2006 23:27    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Nexus on tegelikult ikka jumala kõige parem bänd, sest on ikka jumala kuumad tsikid kõik. Kunagi mulle meeldis Vennaskond aga ikka punk on jumalast jama ja ma olin siis alles noor. Näiteks Maiken ei ole üldse kuum tsikk aga Nexusest on mul isegi allkirjadega poster ja jumala suur.
Ma vaatan, et siin kõik kuulavad mingit japsi või muud hiina mussi. Kust seda saab ? Kas internetist kusagilt ka või ? Ma võiks ikka kuulata küll jumalast seda muusikat ka. Mõnus foorum teil siin ja nüüd mul ka. Tavai !

Punk ei sure, see on sinu maitse muidugi, aga punk on ainuke muusika stiil mille sõnad on poliitilised, kuid Sindi rahvas on suht punk minu arust, võin ka eksida, aga tean suht mittu pungi kuulajat Sindi-st, alles hiljuti käisin Vennaskonna ülesastumisel Pärnu Kuursaalis ja seal oli kari sindikaid kohal.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 21:43    Teema: Vasta viitega

noh ma kuulan muusikat äärmusest äärmusesse aga kõige paremini teeb tuju ikka see heaks kui ise laulda saab ... ja mulle ja mu sõprusringkonnale ikka meeldib laulda :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 21:56    Teema: Vasta viitega

Foo Fighters ja System of a Down, mõlemad sellised bändid mida ma peale panen kui tuju hea :)

Viimati muutis seda Morghur (Reede Sept 29, 2006 16:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 28, 2006 21:58    Teema: Vasta viitega

Praegu on esile tõusnud lemmikbändiks Go!Go!7188 Hop-Hop
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Sept 29, 2006 20:21    Teema: Vasta viitega

naomi - anybody here

&

spiller - cry baby
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 12:21    Teema: Vasta viitega

An Café peaks vist olema bändi nimi...

Bou Minisuka on väga lõbus ^_^
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 13:58    Teema: Vasta viitega

mulle meeldivad veel: pink- u and ur hand & blestenation- cruel summer
???
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 15:59    Teema: Vasta viitega

Heh.
Nightwish teeb mul tuju heaks. Ülejäänud lemmikbändid panevad lihtsalt sügavalt elu üle järele mõtlema.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 18:45    Teema: Vasta viitega

Cliodna kirjutas:
Heh.
Nightwish teeb mul tuju heaks. Ülejäänud lemmikbändid panevad lihtsalt sügavalt elu üle järele mõtlema.


äww. nightwish on tõesti hea :) neil vist ei ole ainult eriti midagi uut ilmunud viimasel ajal?

endal on hetke seisuga põhiline "heatuju muusika" ehk pleilisti sisu no big silence'i uueim sisu *jah! juba terve suvi olen kuuland, alates ilmumisest ja endiselt ei väsi :0*, billy talent ja veel hunnik üksikuid lugusid arctic monkeys'ilt, powerman 5000'lt ja dimmu borgir'ilt x3
võib olal veel midagi, mis ei meenu hetkel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 30, 2006 19:29    Teema: Vasta viitega

electra kirjutas:


äww. nightwish on tõesti hea :) neil vist ei ole ainult eriti midagi uut ilmunud viimasel ajal?

Neil ju laulja lahkus või midagi?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: