OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

J-pop ja J-rock
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Veeb 20, 2010 20:42    Teema: Vasta viitega

Minu lemmikuimad on Dir en grey, lynch., boom boom satellites
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 01, 2010 23:20    Teema: Vasta viitega

Vägagi huvitav intervjuu tüübiga, kes 90ndatel ühe Visual-Kei record labeli heaks töötas - http://www.hellodamage.com/top/2010/03/01/interview-with-an-ex-visual-kei-record-executive/
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2010 14:20    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Vägagi huvitav intervjuu tüübiga, kes 90ndatel ühe Visual-Kei record labeli heaks töötas - http://www.hellodamage.com/top/2010/03/01/interview-with-an-ex-visual-kei-record-executive/


Kõik kes vähegi rohkem teavad vk scene-st ja kellel on mingitki infot mõnelt tuttavalt Jaapanist ja kes on käinud indie laividel peaksid suht paljut sellest jutust juba teadma.

Lõuna-Korea/Jaapani meelelahutus tööstus(ka pop jms muusika, modellid jne) on üks hirmutav masinavärk. Mulle tundub müstiline selles maailmas see et noorest peast saadik lähed "müüd" oma hinge mingile kompaniile, kes siis vormib ja treenib sinust mingite aastate jooksul popstaari/näitleja (või mõlemad) või koomiku. Kuulsusejanu on kahtlane asi.
Tuleb meelde, et õhus on veel k-pop'i 2PM Jaebeom'i draama, kus tema myspacei postituste pärast kompanii otsustas tema lepingule kriipsu peale tõmmata.... L-Korea on tegelikult konservatiivsem, aga ka Johnny'dega on igasuguseid bändiskandaale olnud Jaapanis. Ma arvan, et Jaapanis tegelt mätsitakse rohkem asju kinni. Tüüpiline Jaapanlik suhtumine: ärme räägi tumedast tagamaast, siis seda pole olemas ja alles jääb ainult see oluline tore särav fassaad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Teis Märts 02, 2010 21:39    Teema: Vasta viitega

Sedant küll, aga suht iseloomulik ja tavaline nii-öelda häbenemiskultuurile nagu seda on Ida-Aasia.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Kolm Märts 03, 2010 22:50    Teema: Vasta viitega

Minu esimene Jaapani bänd mida kuulama hakkasin oli Arashi ja seda siis nüüdseks juba 3 aastat kuulanud ja nende liikmeid pean lihtsaöt üli geniaalseteks LaLaLaa aga muidu meeldib veel KAT-TUN (kuidas kunagi) The Gazette ja An Cafe pluss siis teistest natukene aga teised ei lähe kuidagi siia teemasse LaLaLaa või noh mõni ei lähe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Märts 04, 2010 12:25    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Vägagi huvitav intervjuu tüübiga, kes 90ndatel ühe Visual-Kei record labeli heaks töötas - http://www.hellodamage.com/top/2010/03/01/interview-with-an-ex-visual-kei-record-executive/

Hea lugemine.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2010 21:25    Teema: Vasta viitega

Enda lemmikud on X Japan, Gackt, Versailles, KAT-TUN, Malice Mizer, Tamaki Hiroshi, VAMPS, Moi dix Mois, SCARECROW, Kaya, AcQuA EP, abingdon boys school etc...
Ise soome Versaillesele ja Monole võiks ka minna. Peaks otsima semu, kes kaasa võtta :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Märts 05, 2010 22:40    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib Jaapani artistidest:
girugamesh (ennem kui nad nu-metal paska hakkasid tegema ehk ENNE MUSIC albumit), Deluhi, Matenrou Opera, Blood Stain Child, Her Name In Blood, Psychic Lover, Exist Trace, Dir En Grey (pärast VINUSHKA albumit hakkas eriti meeldima, ennem polnud väga minu maitse aga nüüd nad liiguvad metalcore poole ja see väga hea), asian kungfu generation, Sorrow of Tranquility, Crossfaith, Shadow, Followbane, Lost Eden, Maximum the Hormone, Versailles, Orange Range, Metal Safari, Gates of Hopeless, Moi Dix Mois, Gackt (mitte väga kui aus olla), Tainaka Sachi, Akeboshi, Flow, HIGH and MIGHTY COLOR, GranRodeo, abingdon boys school, Wada Kouji, Mitsumune Shinkichi..
Playlistis oli veel stuffi aga mõnda ainult 1 kord kuuland LaLaLaa
minu last fm library asub siin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 09:54    Teema: Vasta viitega

Mõnede jaapani bändide puhul on raske aru saada, kas seal esinevad mehed või naised. Nii palju meiki on näkku pandud ja näod on nii naiselikud
(Versailes või AnCafe).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 19:40    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on üsna lihtne aru saada - suurem osa on mehed. Kui on naised, siis tavaliselt on aru saada, kui mehed, ajab segadusse.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2010 21:22    Teema: Vasta viitega

Versailles, eriti Hizaki, võib jah segadusse ajada, kui harjunud pole LaLaLaa Aga kui lähemalt vaadata, siis on ju näha, et näojooned on mehelikud, ja nagu Hypno ütles - enamik on mehed.
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2010 18:29    Teema: Vasta viitega

Minu lemmikud on:
Kemuri
ketchup mania
midnightPumpkin
Gollbetty
Need on sellepärast minu lemmikud, sest siin on kasutatud peale kitarri ka puhkpille ja on reipamad lood.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2010 21:27    Teema: Vasta viitega

Eks teen ühe postituse minu arvamusest J-Rockist ja J-POP-ist ..

Hetkel on J-Rock lihtsalt üks tüdrukute õngitsemise genre Jaapanis.. Muidugi on ka mõnigi hea bänd nendega sissesegatud, aga see ''visual-kei'' boom on lihtsat nõnda suur, et on raske neid paremaid välja õngitseda, sest praegu on 99% J-Rock bändidest selliste visual-kei kuttidega, kes laulavad kurat teab missugustest õudustest ja romantikast (Õudused sisaldavad tavaliselt suurel hulgal romantikat kah... Igaljuhul 70-90% nende lugudest on romantikast vähimal juhul.)..
Kokkuvõttes on see J-Rock pool suurel osal puhas P*SK, mida ei tohiks mingiks ''Rockiks'' kutsuda.. Praegu ma tean ainult ÜHTE korralikku J-Rock bändi mida ma kordavalt soovitan ''Thee michelle gun elephant'' .. Ja teine tore ..


J-Pop on äärmiselt mitmekülgne Jaapanis, on mitmeid bände mida ma olen arvanud olevat J-Rock selle stiili pärast, aga ikka on olnud J-Pop.. Selles genres häid lugusi leidub ..
Uutele anime armastajatel oleks kasulik teada, et suuremalt jaolt kasutatakse anime openinguteks J-Pop lugusi. :)

''Let the Flamefest begin!''.. Pärast J-rocki mainimist kui 'sellisest' olen ma äärmiselt kindel, et mulle tuleb agresiivset feedbacki... Cmon make my day! LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2010 21:39    Teema: Vasta viitega

-offtopic-

Tänapäeval on 87% lauludest armastusest , romantikast vms .. niiet ükski muusika stiil ei pääse sellest .

-offtopic-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2010 22:58    Teema: Vasta viitega

Ma nõustun, et on palju halbasid J-rock/metal v-kei bände aga on ka häid (nt. Deluhi, Moi dix Mois, Versailles, D'espairs Ray, Matenrou Opera, Girugamesh, Exist Trace, Deathgaze Dir en Grey (imho nad läksid heaks peale seda, kui nad v-kei quitisid LaLaLaa) jne.) ning hunnik häid mitte v-kei j-rock/metal bände (nt. blood stain child, crossfaith, fear and loathing from las vegas, fear from the hate, psychic lover, lostthing of memory, e-Zuka, Maximum the Hormone, Metal Safari, Followbane, Last Reunion, Lost Eden, A.S.H., Daisuke Ishiwatari, Sex Machineguns, Asian Kung-Fu Generation, Flow, HIGH and MIGHTY color jne..)
Need bändid pole ainukesed head V-kei ja ainukesed head Jaapanist pärit metal/rock bändid, lihtsalt ühed headest.. Kuigi nõustun, et on palju bände, mis müüvad ainult välimuse pärast (Mõned V-Kei bändidest mis nimetasin ka, aga vähemalt need teevad head muusikat) näiteks enamus oshare-kei bändid ning gazette sugused v-kei bändid (no offense kellele need meeldivad, aga jah, kui erik schults ainult oshare kei ja gazette sugust v-keid on kuulnud siis pole ime, et ta nii arvab LaLaLaa )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 02, 2010 23:15    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Eks teen ühe postituse minu arvamusest 2005-2006 aasta paiku uue tõusu teinud visual-keist ja J-POP-ist ..
Fix'd

Et jah, need värvilised nunnukad ei ole oma zanri kõige teravamad ja ka vanemad pliiatsid kohe kindlasti.

_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 15, 2011 12:14    Teema: Vasta viitega

X Japan World Tour 2011 Euroopas:
28. juuni London (sold out, aga on võimalus et liigutatakse suuremasse kontsertipaika)
1. juuli Pariis
4. juuli Berliin

More tba.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 19, 2011 22:14    Teema: Vasta viitega

Täna sai siis X Japani 28. juuni pilet ära ostetud :) :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: