OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

animepisik
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 08:45    Teema: Vasta viitega

Hmm, ma väiksena vaatasin palju multikaid, osad neist olid animed. Kuna mul polnud väiksena kodus ei RTL-i ega muid selliseid kanaleid, piirdus asi sellega mida ma eesti kanalitelt nägin.
Kõige esimene oli vist Ultraman(kui see üldse anime on), aga ma ei mäleta sellest mitte midagi, ma mäletan ainult, et ma jumaldasin seda ja hakkasin üks kord tõsiselt nutma kui mu vanematel olid muud plaanid ja ma ei saanud vaadata.
Ükskord üritasin veel vaadata, mis see Ultraman siis õigupoolest oli, aga ei leidnud.
Mononoke Hime oli see, mis tõsiselt minu animepisikut toitis ja siis ma hakkasin juurde otsima, aga korralikult olen vaatama hakanud alles nüüd kui on korralikult kiire netiühendus ja hea arvuti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 14:23    Teema: Vasta viitega

no kuskil min. 2 aaastat tagasi.
Vaatasin õega multikaid RTL-i pealt ja tundus suhteliselt huvitav. Kõige esimene täispikk anime film oli mononoke hime, millest ma olin vaimustuses LaLaLaa. Hiljem hakkaisn ise otsima internetist anime-stiili multifilme isegi mäletan et kõige esimene seriaal mis ma vaatasin oli KKJ
(kamikaze Kaitou Jeanne). Ja noh siiani vaatan ikka meeldib...Loodan et jään ka vaatama LaLaLaa
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 15:42    Teema: Vasta viitega

Mina hakkasin juba mingi 8a. RTLII vaatama LaLaLaa ja seal aint anime oligi ju.. Nüüdseks ma enam rtl2 ei vaata vaid netist tõmban ja vaatan wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 18:07    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Mina hakkasin juba mingi 8a. RTLII vaatama LaLaLaa ja seal aint anime oligi ju.. Nüüdseks ma enam rtl2 ei vaata vaid netist tõmban ja vaatan wink


Ega sealt enam midagi huvitavat ei tule, kõik vähemalt 2x läbi vaadatud. Kõik seal hakkavad korduma...muarust
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 18:09    Teema: Vasta viitega

AnimeLover kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Mina hakkasin juba mingi 8a. RTLII vaatama LaLaLaa ja seal aint anime oligi ju.. Nüüdseks ma enam rtl2 ei vaata vaid netist tõmban ja vaatan wink


Ega sealt enam midagi huvitavat ei tule, kõik vähemalt 2x läbi vaadatud. Kõik seal hakkavad korduma...muarust


Pisut on uuemat kraami ka. One Piece'il on näiteks uued osad ja hiljuti näidati Naruto esimest 52 episoodi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 04, 2007 18:15    Teema: Vasta viitega

no siis on hsti läind. Aga saksakeelt naguni ma ei mõista..heh. Leian et netist tõmmata ja ingliskeelsete subtiitrtega on poole etem.
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: