OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 22:02    Teema: halvim anime.. Vasta viitega

..mida sa kunagi kohanud oled :P

endal hoiab vaieldamatult esikohta spriggan
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 23:16    Teema: Vasta viitega

Polegi nagu midagi väga hullu näinud...kindlasti ei meeldi kõik need animed mida tv3 hommikul näitab emm ...Wedding Peach oli ka jama...a noh...eks need on niikuinii väiksematele vaatajatele mõeldud. Ega ma tegelt midagi väga hullu näinud polegi...
Aga nüüd saan teada mida kindlasti mitte vaadata. :wink:
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2005 23:20    Teema: Vasta viitega

just lõpetasin yu-gi-oh: the movie vaatamise emm
spriggan on seljatatud

aga mulle vahest just meeldibki äärmiselt ajuvabade animede vaatamine. kuidagi llõõgastav :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V-QuB



Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 53
Asukoht: Kohtla-Järve

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 00:02    Teema: Vasta viitega

Pokemon
_________________
"When Machines Learn to Feel
Who Decides What is Human"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 02:27    Teema: Vasta viitega

ma võtaks kohe zhanri ette: haaremianime (nt Sister Princess, Tenshi no Shippo, Futakoi). selles mõistes halvim, et meeldib mulle kõige vähem. st, parem niipidi, et ei meeldi üldse.

aga kui hakata meelde tuletama, et mis nagu sisulise poole pealt nö halva maitse suhu on jätnud, siis kõige varasemast (st ajast kui ma hakkasin animet vaatama) on meelde jäänud Assemble Insert, kuigi selles suhtes peaks vist oma suhtumist natuke korrigeerima ja veelkorra üle vaatama, hilisematest Peacock King, Z-mind ning kõige eredamalt halva/lamedana meelde jäänud Ninja Scroll TV.

ps! loodetavasti ei tunne keegi ennast puudutatuna sellest, et ülalolevad mulle ei meeldi ning ei hakka mind süüdistama kellegi ideaalide mahategemises. võtke ülaolevat arvamust kui meeldimise küsimusena või mittearusaamisena, mis neis head on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 08:21    Teema: Vasta viitega

Ruriga täiesti nõus, haaremianime kui ¾anr on tegelikult kõige hullem. Minu puhul on selle esindajateks pigem "Love Hina", "Ai Yori Aoshi" jms.

Ka "Ninja Scroll TV" puhul pean ma ruriga samale seisukohale jääma. See oli ikka tõeliselt hirmuäratav asi. Kuid halva animega üldiselt on nii, et episoodi-kaks vaatad, kustutad jälestustundega need osad ära ja unustad. Või vähemalt püüad unustada. Aa, "Kiddie Grade" (õigekiri???) "Onegai Twins" ja "Onegai Teacher OVA" ja lähevad ka halbade animede sekka.

Pooleldi off-topicuna... mis on inimestel "Digimonide" ja "Pokemonide" ja "Yu-Gi-Oh"-de vastu? Nendega on sama lugu kui näiteks sellise toreda raamatuga nagu "Jussikese 7 sõpra", mille ma vist 5-aastasena läbi lugesin ja mis mulle tohutult meeldis. Millegipärast on mul tunne, et kui ma selle tänapäeval kätte võtaksin, ei saaks ma sellest pooltki nii suurt naudingut toona sain. Täpselt samamoodi on need -mon värgendused. Lastele. Kui sa oled 10- aastat vana, siis on loomulik, et need teile tobedad tunduvad... kuigi tegelikult nad seda ei ole, teie lihtsalt ei saa nendest aru.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
udimon



Liitunud: 9 Dets 2003
Postitusi: 29
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 12:07    Teema: Vasta viitega

ma küll ei ütleks et kõik -mon liitelised nii halvad nüüd on. udimon ja oodamon ruulivad ikka viimasel ajal täiega (või pole te sellest tõesti aru saanud jah) :P
_________________
korea multfilmid, keeks, kiired naised ja ilusad autod (vai oli see nüüd vastupidi) - that`s me and my wired
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 13:29    Teema: Vasta viitega

hmm....kas just kõige halvem, aga minu nähtutest on Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto. Lööge mind, kui tahate, aga mulle tõesti ei meeldinud. Weddin Peach on ka halva poole kiskuv. Sailormooni järgiahvimine URRRRRR

Digimoni kaks esimest hooaaega mulle siiani meeldivad. Pole neil häda midagi. Peale väsitavat ajutööd ( lugege kool ) on seda asja päris mõnus vaadata. Pokemon on talutav. Halvaks ma neid küll ei peaks.

edit: vaatasin meeldetuletuseks Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto mõned osad ära. muudan arvamust suts. animel pole viga, lihtsalt peadegelane ei sümpatiseeri. esikohal mittemeeldimises siis nüüd Wedding Peach
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Teis Veeb 01, 2005 20:58). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 14:17    Teema: Vasta viitega

- Onegai Teacheri lisaOVA oli tõesti üks jubedamaid asju mida ma näinud olen, põhiliselt just seetõttu, et ta rikkus totaalselt ära seeria loodud malbe atmosfääri täiesti ajuvaba fan-service'ga.

- Ai Yori Aoshi oli alates kuuendast osast suur pettumus, justkui oleks kogu romantika esimese viie (väga hea) osaga välja valatud ja ülejäänud seeria ainult nõmedusele pühendatud.

Mulle ei meeldi liigne fan-service (1). Kui animel on liiga rinnakas naistegelane, muutub ta minu jaoks automaatselt vähem nauditavaks, kuna suured rinnad mõjuvad kuidagi... väsitavalt? Nende ebanormaalsus torkab silma ja jääb painama kogu seeria jooksul, või pigem jääks painama, kuna enamasti jääb seeria vaatamata. Ja ma ei minetaks ka midagi, kuna sellistel seeriatel on enamasti üsna mannetu sü¾ee mis on läbivettinud ükskõik millistest ¾anrikli¹eedest (2). Millegipärast on mul viimasel ajal tekkinud ka probleeme seeriatega, mille character design'id on animelike stampide liigse mõju all (3), nagu nt AIR'i TV versioon. Ma olen üsna kindel, et seal jookseb taustal üks armastusväärne lugu, mis mu südame puperdama ajaks, aga mõlemad peategelased näevad minujaoks tülgastavad välja, muutes seeria mitte-vaadatavaks.

edit:
genky kirjutas:
hmm....kas just kõige halvem, aga minu nähtutest on Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto. Lööge mind, kui tahate, aga mulle tõesti ei meeldinud.

Appi, sa oled nii tundetu T__T
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 14:33    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Appi, sa oled nii tundetu T__T


Pole hingeinimene... mis parata :P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 14:42    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Pooleldi off-topicuna... mis on inimestel "Digimonide" ja "Pokemonide" ja "Yu-Gi-Oh"-de vastu? Nendega on sama lugu kui näiteks sellise toreda raamatuga nagu "Jussikese 7 sõpra", mille ma vist 5-aastasena läbi lugesin ja mis mulle tohutult meeldis. Millegipärast on mul tunne, et kui ma selle tänapäeval kätte võtaksin, ei saaks ma sellest pooltki nii suurt naudingut toona sain.


ma olen täiesti nõus :) näiteks digimon oli äärmiselt armas minu arvates ja kui seda veel kunagi tv3-est lasti, siis ma pean nentima, et koolist tulles ma lausa ootasin seda.
aga yu-gi-oh - il on minu arvates äärmiselt iiveldama ajav animatsioon. juba puht visuaalsest küljest tahtsin ma selle pärast esimest viitm minutit kinni panna. ja ma usun et ma oleks ka kuskil viis aastat tgasi sama teha tahtnud.

mõnikord hämmastab mind see, et mõne animega on visuaalselt jube palju vaeva nähtud. näitkes spriggan on minu arvates vägagi sujuv ja ilus. kuidas siis sai Katsuhiro Otomo, kes millegi nii heaga kui akira maha on saanud laskuda sellisele tasemele ja mõelda välja lausa naermaajavalt lameda ja kliśeedest pungil süźee?

ps. see on täielikult minu avramus et sprigganil lame süźee on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 17:16    Teema: Vasta viitega

Lisaks omalt poolt M.D.Geist ja Card Capture Sakura.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 18:47    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
just lõpetasin yu-gi-oh: the movie vaatamise emm
spriggan on seljatatud

aga mulle vahest just meeldibki äärmiselt ajuvabade animede vaatamine. kuidagi llõõgastav :)


tead miks ta l66gastav on?ta kerge anime,lihtne j2lgida :wink:
aga üks sitematest on wedding peach,sailormoon,jeanne kamikaze ''chip-chap'' ''or whaterver''.
sellised nagu ylimalt igavad,üks niuke lihtne anime,mida aind harva vaatan on dr.slump
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 18:54    Teema: Vasta viitega

ei või olla :wink:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 18:56    Teema: Vasta viitega

nosferatu kirjutas:

sellised nagu ylimalt igavad,üks niuke lihtne anime,mida aind harva vaatan on dr.slump


Minu arust polnud dr.Slumpil küll viga midagi. Mõnikord oli ikka päris tore seda vaadata...kuigi see oli suht ammu kui teda näidati jättist ta mulle suht hea mulje. Need lillad junnid jäid mul eriti hästi meelde.

Aga noh, eks kõigi maitsed on erinevad. :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 18:58    Teema: Vasta viitega

ei ei,noh dr. slumpil viga eriti ple..see lissalt niuke anime mida sattun v2ga harva vaatama,ta pakub lissalt vahest huumorit(aga mina peax olema nyyd sellisest huumorist v2lja kasvanud :wink: 8) )
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 19:00    Teema: Vasta viitega

ahso LaLaLaa
kardan, et mina ei kasva sellest kunagi välja. :P
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 19:30    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Pole hingeinimene... mis parata :P

mnjah...kiire arvamus ühe anime mittemeeldimise korral -_-;;
animel ise on tore. minule ei sümpatiseeri peategelane Yume. ilmselt tema uimasuse tõttu. ( olgugi, et ta on heasüdamlik )

edit: vaatasin just esimesed 10 osa meeldetuletuseks ära. Animel ei ole tõesti midagi viga. heasüdamlik. pole midagi vastuväita...kuid ikkagi...peategelane ei sümpatiseeri oma uimasusega :/ pideva vabandamine käib ka närvidele
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList


Viimati muutis seda genky (Teis Veeb 01, 2005 20:35). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2005 19:32    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Kui animel on liiga rinnakas naistegelane, muutub ta minu jaoks automaatselt vähem nauditavaks, kuna suured rinnad mõjuvad kuidagi... väsitavalt? Nende ebanormaalsus torkab silma ja jääb painama kogu seeria jooksul, või pigem jääks painama, kuna enamasti jääb seeria vaatamata. Ja ma ei minetaks ka midagi, kuna sellistel seeriatel on enamasti üsna mannetu sü¾ee mis on läbivettinud ükskõik millistest ¾anrikli¹eedest (2).

kui häirib, siis häirib, aga viimase aja animetest Grenadieril minu arust küll mannetu süzee polnud, rinnad oli peategelasel praktilised :) ja seiyuu hääl meeldis väga.

kusjuures rindadega seoses tuleb meelde anime, mida ei oleks tegelikult kuidagi tohtinud halvaga seoses ära unustada - Eiken. see on minu arust juba sellepärast vaatamist väärt, et ta nii halb on :)
Tsiteerin::
Millegipärast on mul viimasel ajal tekkinud ka probleeme seeriatega, mille character design'id on animelike stampide liigse mõju all (3), nagu nt AIR'i TV versioon.

ma ütleks, et pigem mängulike. peaks olema, nagu Kanongi, mängust pärit char'ide disainiga. ega ausalt öelda mulle see ka eriti ei istu, aga õnneks suudan lasta ennast sellest mitte häirida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
PinkBunnyGirl14



Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 39
Asukoht: ::Koorime::

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 21:22    Teema: Vasta viitega

YU-GI-OH- lihtsalt väga ebasümpaatne

SailorMoon ja Wedding Peach ja siis veel Pokemoni värk
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: