OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
arvuti



Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 00:13    Teema: Vasta viitega

beybladi pole ma kunagi valja kannatanud, veel need mingid sailor moonid ja muud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
arvuti



Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 00:25    Teema: Vasta viitega

mingi vark kais veel migitest imelikest robotitest ega seda ka nagu vaadand

Viimati muutis seda arvuti (Nelj Veeb 17, 2005 00:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
arvuti



Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 00:44    Teema: Vasta viitega

kui siin paljud raakisid et hullim anime on pokemin sest see moeldud vaiksematele pole see paris oige, kui ma vaiksem olin meeldis see kull mulle. ja kuna see vaiksematele moeldud on pole see omas mollis nuud ilmtingimatta halb, suurematele paistab see jah ebaloogiline, naiivne ja lapsik.

Viimati muutis seda arvuti (Nelj Veeb 17, 2005 04:46). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 01:01    Teema: Vasta viitega

Arvuti, kullake, loe hoolega: reeglid, punkt 3. Soovitan ka muudega tutvuda.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
arvuti



Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 04:54    Teema: Vasta viitega

vabandust aga ma lihtsalt utlesin et vaikestele lastele voib see ju meeldida (ja pean nuud reegleid meeles :) )

Viimati muutis seda arvuti (Nelj Veeb 17, 2005 05:13). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 04:57    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
vabandust ma lihtsalt avaldasin enda arvamust kunagiste malestuste kohta enne kui kogu maailm selle kollase roti parast hulluks laks ja see koik mind oksele ajas


misasja? ???
on vist aeg magama minna.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Neo-Angel



Liitunud: 16 Veeb 2005
Postitusi: 7
Asukoht: Kusagil Eestis

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 13:41    Teema: Vasta viitega

arvuti kirjutas:
kui siin paljud raakisid et hullim anime on pokemin sest see moeldud vaiksematele pole see paris oige, kui ma vaiksem olin meeldis see kull mulle. ja kuna see vaiksematele moeldud on pole see omas mollis nuud ilmtingimatta halb, suurematele paistab see jah ebaloogiline, naiivne ja lapsik.

Ma olen arvutiga täiesti nõus kogu see kamp digimon, pokemon, sailormoon ja see wedding peach või mis see oli on täiest mõeldud väiksematele lastele ja ega need siis sellepärast halvad pole kui suurem ja targem inimene aru ei saa mis värk õieti seal toimub.
_________________
Human Is Like A Toy In War
Don't Be A Toy Don't Create War Where You
Will Be A Toy Like The Men In Iraq
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 15:00    Teema: Vasta viitega

nujah...seda ma isegi nagu rääkisin. Kuigi need pokemonid ja digimonid mulle kohe üldse ei meeldi on see täiesti arusaadav miks see nii on kuna need polegi minu vanustele mõeldud. Kuid kui aus olla ei meeldinud need mulle ka siis kui ma väike olin. Või noh...tegelt Sailor Mooni sai ikka kunagi ammu ammu vaadatud. Sellega see suur hullus mul alguse saigi.

IGATAHES. Üks anime mis mulle kohe kindlasti ei meeldi on see "Suki na mono wa suki dakara shouganai" millest varem ka kusagil siin foorumis juttu oli. Sai paar osa vaadatut. Joonistusstiil oli väga häiriv (eriti need silmad) ja sisu ei tundunud eriti huvitav olevat...muidugi ma ei tea mis seal edasi toimub. Äkki läheb hiljem nac paremaks?
Aga tuleb välja, et ma ikkagi igat shounen-ai animet/mangat ei salli...mis on tore. Järelikult pole ma veel täitsa ära pööranud. :P
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 16:23    Teema: Vasta viitega

hmm, kõige hullem anime mis ma näinud olen. nimi vot ei tule meelde, aga ainuke mis ma mäletan et seal olid kõik tegelased mehed, eriti imelikult joonistatud ja eriti imelikult riides. Ma ei ole kindel et ma anime nimegi jõudsin lugeda enne kui see õhku lendas mu kõvaka pealt.

Mingi tuleviku teema käis seal, meenutas veidi vana-kreeka ühiskonda. Täpselt ei mäleta, ja vist ei taha ka mäletada. Võimalik et seal oli mingi sõnum vms sees, aga vaadata ma seda ei suutnud.


Samas on üks mõttetumaid animesi mida näinud olen Galaxy Fraulein Yuna esimene OVA. Eriti jama oli ikka, kuigi teine OVA isegi meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 18:24    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
hmm, kõige hullem anime mis ma näinud olen. nimi vot ei tule meelde, aga ainuke mis ma mäletan et seal olid ...

ainuke, mis sellise kirjelduse peale meelde tuleb, on Reign. mis mulle vägagi meeldis omapärase maailma ja ka tegelaste disaini pärast. samuti oli ka story päris hea, omamoodi kiiksuga ja imelikult vana-kreeka ajaloo (Alexandri vallutuste aeg) kujutamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
goldenboy



Liitunud: 21 Mai 2003
Postitusi: 47

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 14:29    Teema: Vasta viitega

Minu pisike Blacklist:
(The Animes you should not watch !
Eather they suck or ther are not intresting at all & you will just waist your time by waching them!)

Puni Puni Poemi (OVA )(Ecchi)
Geneshaft (TV)
She and Her Cat (OVA)
KGNE Gundam Parody
Goldenboy->EDIT: Varbamees! "She and Her Cat-is" on tegemist tõesti hea animatsiooniga kuid storyline on jumala jabur, mõttetu no more comment!


Viimati muutis seda goldenboy (Laup Veeb 26, 2005 03:26). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 22, 2005 14:32    Teema: Vasta viitega

goldenboy kirjutas:

She and Her Cat (OVA)

Kuulake seda meest, kui soovite mitte vaadata minu meelest ühte väga ilusat väikest lugu. (Issanda loomaaed jne.)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 16:45    Teema: Vasta viitega

kunagi Kinomajas nähtud Dagger of Kamui (see ja mitte esialgu nimetatud täispikk Ninja Scroll - mingi seletamatu mäluviperus) defineeris minu jaoks mõiste "lõputu õudus". võtaks need õrnas eas raisatud 3 tundi tagasi, palun.

igasugust jama ei vaata, aga n.ö. oma ampluaa osas tuleb tõsise pettumusena meelde Gilgamesh. kontseptid Newtype'is jm. olid tasemel, aga igasuguse edasise huvi tappis uskumatult kole animatsioon.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.


Viimati muutis seda douji (Nelj Veeb 24, 2005 23:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 18:48    Teema: Vasta viitega

goldenboy kirjutas:
Minu pisike Blacklist:

seda koledat inglise keelt lugedes ja vaadates soovitusi, mida mitte vaadata, tuleb tahtmine teha blacklist inimeste suhtes kelle soovitusi mitte mingil juhul ei tasu kuulata (võttes arvesse ka seda, et "must wach" kategooriasse paneks ta DB). ja sinna blacklisti läheks loomulikult goldenboy.
doujimasan kirjutas:
kunagi Kinomajas nähtud täispikk Ninja Scroll defineeris minu jaoks mõiste "lõputu õudus". võtaks need õrnas eas raisatud 3 tundi tagasi, palun.

ma annaks, kuna mulle film meeldis, aga parimalgi juhul ei oleks võimeline 3-e tundi andma, kuna film ainult 94 minutit pikk. ja isegi 10th anniversary versioon ei olnud minu teada eriti pikem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 20:20    Teema: Vasta viitega

goldenboy kirjutas:
Goldenboy->EDIT: Varbamees! "She and Her Cat-is" on tegemist tõesti hea animatsiooniga kuid storyline on jumala jabur, mõttetu no more comment!

Varbamees indeed. Nüüd ma saan sinust senisest veelgi vähem aru (kui see üldse võimalik on). Aga sellest pole midagi, kõike siin maailmas ei peagi mõistma.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 24, 2005 21:10    Teema: Vasta viitega

Ruri kirjutas
Tsiteerin::
ma annaks, kuna mulle film meeldis, aga parimalgi juhul ei oleks võimeline 3-e tundi andma, kuna film ainult 94 minutit pikk. ja isegi 10th anniversary versioon ei olnud minu teada eriti pikem.


võimalik. ka Dagger of Kamui, millest niisiis tegelikult jutt, on imdb järgi vaid natuke üle kahe tunni pikk. kuid ma mäletan eredalt, kuidas ma EI SUUTNUD USKUDA, et see BS pärast iga järjekordset fataalset võitlust ikka veel edasi läheb, ja kulunud aega võiks tunde järgi hinnata ka 4 või 5 tunnile... kui mu elus kunagi on olnud kord, kus oleks tõesti pidanud poole seansi pealt püsti tõusma ja ära minema, siis see oli see. aga aitäh sõbraliku suhtumise eest ???
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 10:32    Teema: Vasta viitega

goldenboy kirjutas:
Puni Puni Poemi (OVA )(Ecchi)

on suht mõttetu asi, aga siiski vaadata võib. paroodiad on toredad : )
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 12:15    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
Ruri kirjutas
Tsiteerin::
ma annaks, kuna mulle film meeldis, aga parimalgi juhul ei oleks võimeline 3-e tundi andma, kuna film ainult 94 minutit pikk. ja isegi 10th anniversary versioon ei olnud minu teada eriti pikem.

võimalik. ka Dagger of Kamui, millest niisiis tegelikult jutt...

No te räägite erinevatest filmidest ju. Ehk siis, eriarvamusi esmapilgul ei märka. Hea, kui mõni vaidlus laheneb suisa iseenesest. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 17:19    Teema: Vasta viitega

[url=http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=iria&do.search.x=0&do.search.y=0]
iria: zeiram the animation on ka üks klassikaline nõmedus[/url]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2005 20:35    Teema: Vasta viitega

Loe teemat ja vaatan, et kõik kirjutavad animedest mis neile ei meeldi, mitte aga nendest, mis on halvad. s.t. animatsioon tõesti kole(mitte lihtsalt et on teistsugune ja mulle ei meeldi), story puudub, tegelased kehvalt välja mängitud või ei sobi üldse vanuseklassile, millele mõeldud on. Keegi vahib lastele mõeldud asju(yugi-oh, dragonball, etc) ja kirub, et need on halvad, ise samas on sellest east juba välja kasvanud, kus selliseid asju vaadata võiks. Keegi vaatab paroodiat/absurdihuumorit ja ei saa sellest aru(puudub tõenäoliselt endal ka kokkupuutepunkt asjadega mida parodiseeritakse) ja jälle on asi halb. Keegi vaatab lihtsalt zhanri, mis talle ei meeldi ja jälle on asi halb.
Kokkuvõtteks oleks vist pidanud teema pealkiri olema "animed mis mulle ei meeldi", mitte aga "halvim anime", siis oleks see jutt vastuvõetavam. Praegult ei saa ma aga eriti aru, miks ükski siin nimetatud asjadest halb peaks olema. Mõni võib mõnevõrra kehvalt tehtud olla, mõni poole peal ära vajuda, mõni lihtsalt harjumatu joonistamisstiiliga vmt, aga halvaks ei oska küll neid lugeda, kuna vähemalt mul ei ole mittemeeldiv ja halb sama tähendusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: