OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 02, 2005 23:21    Teema: Vasta viitega

njaa..pokemon ilmselt...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2005 13:20    Teema: Vasta viitega

love hina again kindlasti,onegai twins...idee on lihtsalt nii ära nämmutatud muarust.kindlasti ka dearS.
neist juugioodest jms ei räägigi, sest pole neid lihtsalt näind nii palju!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fyrzen



Liitunud: 23 Okt 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2005 21:06    Teema: Vasta viitega

Dr.Slump.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Reede Veeb 04, 2005 23:29    Teema: Vasta viitega

Ultimate Girls
No vabandust aga midagi NII lamedat pole ma tükil ajal näinud.
Kuigi välja lastud alles neli episoodi on iga üks neist puhas 10 minutit nõmedaid perversseid nalju. Ja nagu tõesti NÕMEDAID.

Robot tuleb ja lükkab enda seest välja mingi kepikese ja palub tüdrukul sellest kinni haarata. Peale hetkelist piinlikkust tüdruk täidab käsu ja võtab kinni metallist kepikesest, millest näole ja kehale kukkuv valge vedelik muudab tüdruku hiigelnaiseks. Kui ta kolme minuti jooksul ei saa koletisest jagu siis ta riided haihtuvad ja ta jääb keset tänavat alasti istuma =D

Ei. See pole hentai. See on puhas lollus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PinkBunnyGirl14



Liitunud: 19 Jan 2005
Postitusi: 39
Asukoht: ::Koorime::

PostitusPostitatud: Laup Veeb 05, 2005 12:32    Teema: Vasta viitega

Revolution Girl Utena -stiil mulle ei meeldinud kohe üldse ja sisu oli nõme
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Specter



Liitunud: 25 Nov 2003
Postitusi: 32
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 19:46    Teema: Vasta viitega

Matantei Loki - Ragnarok ehk Demon Detective Loki - Ragnarok. Ei suutnud isegi esimest osa lõpuni vaadata. Tundus jabur aga paraku ka igav. Võibolla läheb pärast paremaks, aga ma ei tahtnud riskida.
_________________
: )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 23:30    Teema: Vasta viitega

Kõige hullem on Duel Masters... ajab lausa südame pahaks URRRRRR . Pokemoni, digimoni etc. kohta niipalju, et nad on lihtsalt niivõrd ära leierdatud, et seepärast keegi neid enam näha ei taha. Yu-gi-oh on oma joonistusstiili poolest väga pealiskaudne ning sisu on tihti üledramatiseeritud (tehakse sääsest elevant). Sattusin just viimati ühe rtl2 pealt jooksva osa peale, kus üks paha tegelane (nime ärge küsige) sattus üksikule saarele ja hakkas seal oma yugiohi kaarte jumaldama, tehes neile altari või midagi sellelaadset. Tahan öelda, et ükski inimene ei hakka üksikule saarele sattudes yugiohi kaarte(või ükskõik mis mänguasju) jumalateks pidama. Sellises olukorras, mõeldakse esmalt ellujäämisvõimaluste peale. Lühidalt: Yugioh on täielik ajuvabadus emm , ainuke asi, mis selle juures positiivne on - see on kaardimäng.
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Veeb 07, 2005 23:54    Teema: Vasta viitega

ninja scroll....sest see oli mu esimene (ja ma loodan ka viimane) anime mida ma ei suutnud lõpuni vaadata...ma üritasin...aga mu kannatus katkes 4.ndal osal...sest juba hakkas vaikselt närvidele käima need pidevad "toredad" võitlused...

mulle tundus isegi pokemon selle kõrval taevane...seal vähemalt armsad loomakesed :)
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 00:43    Teema: Vasta viitega

Uranus kirjutas:
Kõige hullem on Duel Masters... ajab lausa südame pahaks URRRRRR

kena, et siia teemasse kirjutajate hulgas ka 5-8 aasta vanuseid lapsi on...
Tsiteerin::
Tahan öelda, et ükski inimene ei hakka üksikule saarele sattudes yugiohi kaarte(või ükskõik mis mänguasju) jumalateks pidama. Sellises olukorras, mõeldakse esmalt ellujäämisvõimaluste peale.

i beg your pardon! inimesed on igasugusteks lollusteks võimelised. samuti ei otsi tervet mõistust omav inimene sellistest lasteanimetest igas detailis loogikale vastavust, füüsikaseaduste kehtivust, päris eluga kokkusobivust jmt. nii vähemalt arvan mina.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 00:53    Teema: Vasta viitega

PinkBunnyGirl14 kirjutas:
Revolution Girl Utena -stiil mulle ei meeldinud kohe üldse ja sisu oli nõme

kuna sa oled võimeline sisu hindama, siis saan ma õigesti aru, et sa oled selle seeria ka lõpuni vaadanud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 09:09    Teema: Vasta viitega

Mõned animed on igavad, mõned on halvasti teostatud, mõned mõeldud minust erinevale sihtgrupile.
Üldiselt ei hakka ma mulle potentsiaalselt mitte meeldivat animet vaatama, kuid seni on minu lõpuni vaadatud animedest halvima mulje jätnud "Noir".
See oli väga ebarealistlik arvestades seda, et ta püüdis olla realistlik ning pealegi sisule taha manatud legend ei töötanud üldse. Pluss veel mõndade asjade meeletu kordamine, justkui vaataja ei mäletaks, mis 5 minutit tagasi juhtus. Igatahes minu jaoks näiteks "Gunslinger Girl" näitas, et enamvähem samasse zanrisse kuuluvat asja on võimalik teha tohutult palju paremini.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 10:08    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Uranus kirjutas:
Kõige hullem on Duel Masters... ajab lausa südame pahaks URRRRRR

kena, et siia teemasse kirjutajate hulgas ka 5-8 aasta vanuseid lapsi on...
Tsiteerin::
Tahan öelda, et ükski inimene ei hakka üksikule saarele sattudes yugiohi kaarte(või ükskõik mis mänguasju) jumalateks pidama. Sellises olukorras, mõeldakse esmalt ellujäämisvõimaluste peale.

i beg your pardon! inimesed on igasugusteks lollusteks võimelised. samuti ei otsi tervet mõistust omav inimene sellistest lasteanimetest igas detailis loogikale vastavust, füüsikaseaduste kehtivust, päris eluga kokkusobivust jmt. nii vähemalt arvan mina.


No hea kyll, ma ei väljendanud ennast ehk piisavalt selgelt. Duel Masters'l ei ole mitte ühelegi vanusegrupile midagi pakkuda. Selge see, et tegemist on lasteanimega ja samamoodi ka yugioh. Võin üsna kindelalt väita, et ma poleks ka 5-8 aastaselt neis midagi leida suutnud.

Ma ei otsigi mingit ülimat tõde sellisest mõttetusest nagu yugioh... tõin lihtsalt näite, millisteks nõdrameelsusteks selles animes võimelised ollakse emm
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 11:21    Teema: Vasta viitega

Uranus kirjutas:
Duel Masters'l ei ole mitte ühelegi vanusegrupile midagi pakkuda.

kui sa arvad nii. samas kui see anime lisaks jaapanile ka usa's telekasse on jõudnud, siis ma julgen arvata, et midagi ikkagi on sel animel mingitele vanusegruppidele pakkuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 13:27    Teema: Vasta viitega

Samas telekas võib näidata mida iganes... nii kvaliteetseid saateid, kui ka ebakvaliteetseid (sama käib anime kohta). Ning see, et duel masters jookseb mitmel pool maailmas televisioonis ei tee sellest veel midagi head. Aga suva... sellise teema üle nagu duel masters ei maksa tegelikult üldse sügavamalt vaidlema hakata :P
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 08, 2005 17:48    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ning see, et duel masters jookseb mitmel pool maailmas televisioonis ei tee sellest veel midagi head


see peaks sellest tegema hea lasteka

Tsiteerin::
ninja scroll....sest see oli mu esimene (ja ma loodan ka viimane) anime mida ma ei suutnud lõpuni vaadata...ma üritasin...aga mu kannatus katkes 4.ndal osal...sest juba hakkas vaikselt närvidele käima need pidevad "toredad" võitlused...


ninja scroll-i täispikk film on ka päris geniaalne peak mainima
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 15:02    Teema: Vasta viitega

proovin ka vältida potentsiaalsei ajusulatajaid.
halvim seninähtutest on vist Sin.
Spriggan polnud ka suurem asi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 15:18    Teema: Vasta viitega

Uranus kirjutas:
Kõige hullem on Duel Masters... ajab lausa südame pahaks URRRRRR . Pokemoni, digimoni etc. kohta niipalju, et nad on lihtsalt niivõrd ära leierdatud, et seepärast keegi neid enam näha ei taha. Yu-gi-oh on oma joonistusstiili poolest väga pealiskaudne ning sisu on tihti üledramatiseeritud (tehakse sääsest elevant). Sattusin just viimati ühe rtl2 pealt jooksva osa peale, kus üks paha tegelane (nime ärge küsige) sattus üksikule saarele ja hakkas seal oma yugiohi kaarte jumaldama, tehes neile altari või midagi sellelaadset. Tahan öelda, et ükski inimene ei hakka üksikule saarele sattudes yugiohi kaarte(või ükskõik mis mänguasju) jumalateks pidama. Sellises olukorras, mõeldakse esmalt ellujäämisvõimaluste peale. Lühidalt: Yugioh on täielik ajuvabadus emm , ainuke asi, mis selle juures positiivne on - see on kaardimäng.


njh,YGO on jh selline et tehaxe s22sest elevant a ma peax selle asemel midagi muud silmas,nimelt see et mingi mehe viruaal maailmas surid tal s6brad 2ra ja hakkas neid taga nutma...
''now thats just weird!''
aga see et se tyyp saarele l2ks ja hakkas jumaldama neid kaarte ple nii ull,kuna kui arvestada seda et see on anime kus lugu niimoodi on siis kha nii see j22b...sellele on ka lihtne p6hjus miks ta neid kaarte jumaldama hakkas,nimelt selles animes inimesed m2ngisid iidses egiptuses sellist faarao m2ngu ja need koletised kes said kaartideks tehtud elavad nendes kaartides..''so there!''tema pidas end nyyd pyhakuks.
aga 6igus!see anime suckib.Aga iga anime erinevalt tehtud erinevate inimeste poolt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 09, 2005 18:26    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
njh,YGO on jh selline et tehaxe s22sest elevant a ma peax selle asemel midagi muud silmas,nimelt see et mingi mehe viruaal maailmas surid tal s6brad 2ra ja hakkas neid taga nutma...
''now thats just weird!''
aga see et se tyyp saarele l2ks ja hakkas jumaldama neid kaarte ple nii ull,kuna kui arvestada seda et see on anime kus lugu niimoodi on siis kha nii see j22b...sellele on ka lihtne p6hjus miks ta neid kaarte jumaldama hakkas,nimelt selles animes inimesed m2ngisid iidses egiptuses sellist faarao m2ngu ja need koletised kes said kaartideks tehtud elavad nendes kaartides..''so there!''tema pidas end nyyd pyhakuks.
aga 6igus!see anime suckib.Aga iga anime erinevalt tehtud erinevate inimeste poolt.


tehke see mees modeks Armas kuri
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 17:28    Teema: Vasta viitega

why?!?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 10, 2005 19:17    Teema: Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
why?!?
sest sa oled väga andekas
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: