OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ghh



Liitunud: 18 Okt 2004
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup Juun 04, 2005 00:17    Teema: Vasta viitega

Shadow Skill-Secret of the kurudan style-siiani kõige hullem,
siis Arc the lad,Tokyo underground,3x3 eyes 2,Futakoi kah kindlasti.
Aga eks sitta peab ka vahel nuusutama et lillelõhna hinnata oskaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2005 06:32    Teema: Vasta viitega

ghh kirjutas:
Shadow Skill-Secret of the kurudan style-siiani kõige hullem,

kas mõtled seda viimast, 3D asja? sest nii TV kui ka OVA kohta pole küll midagi nii halba öelda, et suudaks neid halvima hulka liigitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ghh



Liitunud: 18 Okt 2004
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Püh Juun 05, 2005 11:29    Teema: Vasta viitega

Jah OVA3 (2003), http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2977
Seeria ise oli vaadatav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Haku



Liitunud: 13 Juun 2005
Postitusi: 6
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 09:26    Teema: Vasta viitega

Pole veel nii kogenud, et hinnata, mis oleks kõige halvim, aga minu arust rikkus ka natuke asja ära TV3me pealt näidatud Digimonid, sest kui sõpradele seletada, mis anime endast kujutab, tuleb neile kohe digimon silme ette, rääkimata nendest, kellele anime=multikas...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 12:38    Teema: Vasta viitega

Anime ongi multikas ju. :)

Kui mõelda üldsekohemittemeeldinud animete peale, siis esimesena tuleb mulle meelde säärane üllitis nagu MOUSE. No oli see vast nüristav. Tõsi küll, suutsin sellest ainult kaks esimest osa välja kannatada - tean siinseid foorumielanikke, kelle meelest ei tohiks ma midagi eriti definitiivset selle seeria kohta ütelda. Niisiis piirdun üleõla hinnanguga "nüristav".
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 17:24    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
tean siinseid foorumielanikke, kelle meelest ei tohiks ma midagi eriti definitiivset selle seeria kohta ütelda. Niisiis piirdun üleõla hinnanguga "nüristav".

minu arust on see juba piisavalt definitiivne hinnang, üleõla või mitte. ja keegi ei keela sul definitiivselt ennustada selle sarja sisu, lõppu, tegelaste iseloomu ja muid asju, aga kui sa ennustamisega mööda paned, siis defineerub su ennustamine valetamiseks ja sina valetajaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 20:03    Teema: Vasta viitega

Samas on kõnealune hinnang, olgu ta siis nüüd definitiivne või mitte, piisavalt lahutamatult seotud minu pisikese enesekeskse tundeelamusega täpselt sellel hetkel, kui ma seda animet oma jao täis vaatasin. Ennustada ma ei püüagi. Tundsin üksnes, kuidas selle vaatamine mind nüristas, ja pean seda seetõttu nüristavaks. Ma tahaks näha, kuidas keegi minu sellist hinnangut ratsionaliseerib või, mis oleks veel naljakam, ümber lükata proovib. Sest kui ma midagi sellist näen, siis seda lõbutunnet ei nürista, ma usun, isegi mitte MOUSE.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 13, 2005 22:48    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Ma tahaks näha, kuidas keegi minu sellist hinnangut ratsionaliseerib või, mis oleks veel naljakam, ümber lükata proovib.

kui vastane teeks seda sinu seisukohalt, siis oleks see võimatu, aga vastastel on paha komme teha selliseid asju enda seisukohalt, seega on selline asi täiesti võimalik. mine loe kasvõi animenfo ülevaateid Mouse kohta (sulle peaks animenfo ülevaadete koht meeldima, sest seal on igasuguseid arvamusi ju kirjas).

mulle tundub, et sinu seisukoht arvamuste avaldamise kohalt õigustab suvalisi hinnaguid seeria kohta ning nende soovitamist esmamulje põhjal teistele. näiteks soovitamist NGE'd mitte vaadata, kuna tegemist on lameda animega kus maalased võitlevad mingite tulnukatega kosmosest või mujalt, kes on super võimsad ja keda saab hävitada ainult mingite spets mechadega keda piloteerivad lapsed. sest mulle jäi selline mulje esimese (paari) osa põhjal.

või soovitada Mouse vaadata kuna tegemist naljaka ja meelelahutusliku animega millel huvitavad tegelased ja originaalne sisu. sest mulle jäi selline mulje esimese (paari) osa põhjal.

kui sina pead heaks (ning õigeks) lasta sellisel alusel soovitada ning hinnata seeriat ja arvad, et teistel, kellele selline lahmimine ei meeldi, pole õigust midagi vastu öelda, siis mina olen vastupidisel arvamusel - mina ei pea õigeks sellisel alusel soovitada ning hinnata seeriat ning arvan, et teistel on õigus ka midagi vastu öelda kui nende arvates selline arvamine vale ja lahmimisena tundub. kas muidugi see ütlemine alati kõige paremini välja tuleb, on omaette küsimus...


viimasel ajal pole halvimate animete nimekirja midagi lisandunud, seega pole ontopicusse kahjuks midagi lisada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 14, 2005 06:10    Teema: Vasta viitega

Nagu alati, rahuldasin mina oma vajadust välja öelda see, mis mul hinges pakitses, ja sina rahuldasid oma vajadust välja öelda see, mis sinul paratamatult hinges pakitsema hakkab pärast seda, kui keegi oma taolist vajadust on rahuldanud.

Kuna mõlemapoolselt on vajadused rahuldatud, siis minu poolt side lõpp.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
momo



Liitunud: 17 Juun 2005
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Reede Juun 17, 2005 21:39    Teema: Vasta viitega

Mina olen nõus nosferatuga, et anime ei saa halb olla. Ma ei ole ka veel palju vaadanud, aga praegu pole mulle ükski anime veel nii halvana tundunud, et ei taha vaadata. Seega kõik animed on head :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
EvilMarik



Liitunud: 28 Märts 2005
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Juun 24, 2005 23:51    Teema: Vasta viitega

Kõige hullem...hmm...pakun et Naruto ja Dragon Balli seeriad..nii mõtetut animet pole enne näinud..>>
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Prospero



Liitunud: 7 Mai 2005
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 15, 2005 12:59    Teema: Vasta viitega

Kõige jubedam on kui mingid väikesed titad mässavad hiigelrobotitega (mecha), on nendega mingi erituusad ja ässad ja siis pannakse mingi R teema kah veel sisse, magusroaks lastakse veel jubedat muusikat peale kah ning story on dull.

Kõige hullem näide oleks: Transformers Legend of Micron

Ja nõustun et igasugused haaremi animed kus pole piisavalt huumorit kuuluvad ka anime põhjakihi hulka.

Ning tavaliselt ei tule ka midagi head kui teha "toyselling" anime, eesmärgiks teha pappi väikseima vaevata. Nendel tavaliselt story lakkab, need pole usutavad ning nende peategelased jäävad kuidagi auklikuks.

Muidugi ei tähenda story puudumine kohe et anime oleks halb, vahest on hea vaadata ajurakkude tapmiseks selliseid lõtvu animesid.

edit: hentai võib ka päris lame olla
_________________
http://www.animenfo.com/myanimedb.php?userid=70420
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 29, 2005 13:22    Teema: Vasta viitega

Pean tunnistama, et vahel vaatan nimelt enda jaoks mittesobivaid animesid. Ei saa ju inimene nii paindumatu olla. Ja pealegi kuidas ma saaksin endale tunnistada, et ma ei oska mingist asjast nii palju rõõmu tunda kui seda on võimalik kellegil teisel teha. Vaatasin mingi 12 Ultra Maniac osa ära ennem kui füüsiliselt ega vaimselt rohkem ei suutnud. Lõpuks ikka ei saanud pihta asjale, algkooli tasemel tüdruku mõttemaailm vist jääb alatiseks mu ulatusest välja.

üks asi mis mulle päris vastukarva käib on Amaenaideyo. See võib sobida ja täiesti meeldida perverdistunud jaapani meestele. Kuigi ainult 2 osa on väljas on väga selgelt näha kuidas see jätkub. Võiksin mainida et sama asi käib Divergence EVE kohta (millest ma tegelikult ühtegi osa näinud pole). Osadel juhtudel tõesti saab otsustada paari osa vaatamisega, et see asi ei sobi küll. Olgu siis negatiivseks faktoriks piimalähkrid või süzhee mille eesmärk on igas osas alaealisel neiul (titest peale hormoonidega toidetud et juba D cup?) (pool)paljast ihu näidata.

Heaküll tõsi, need animed pole ilmtingimata halvad teostuse poolest jne, aga kahe esimese osa vaatamisega saab vähemalt ära ostustada, et pole mitte minu jaoks see asi. Üks asi mis mulle ei meeldi on kui öeldakse, et sellel on halb süzhee, halvad tegelased, mõttetu jne. Nii lihtsalt ei saa ju liigitada, tegelased koosnevad liiga paljudest eri omadustest, et neid saaks nii lihtsalt halvad lahterdada. Täpselt sama lugu süzheega, olgu et võib veidi labane ja kli¹hee olla, aga kui sinna juurde arvestada episoodide ülesehitus ja kõik muu siis kahte ühesugust sa ei leia. Natukenegi storyt kasvõi viie sõnaga seletada ja on lugejal kohe ise õigus otsustada kas see on "halb" või ei ole.

Huvi pärast vaatan selle kurikuulsa "Raimuiro Senkitan" ära, kas jõuan lõpuni vaadata ennem kui aju nüristub? ei tea ennem kui olen proovinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Raz



Liitunud: 5 Aug 2005
Postitusi: 9
Asukoht: Haapsalu

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 15:39    Teema: Vasta viitega

Ma ei tia kas "Hello Kitty"-st on anime aga kui oleks oleks see minu number 1. vihatuim, väga kerge põhjusega, ma ei salli sellist pervertsust ma ei suda lihtsalt URRRRRR
_________________
Giving away one way tickets too hell !!!

Take The quiz yourself!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Aug 05, 2005 18:00    Teema: Vasta viitega

Raz kirjutas:
Ma ei tia kas "Hello Kitty"-st on anime aga kui oleks oleks see minu number 1. vihatuim, väga kerge põhjusega, ma ei salli sellist pervertsust ma ei suda lihtsalt URRRRRR


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Forsaken



Liitunud: 28 Mai 2005
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2005 18:42    Teema: Vasta viitega



Viimati muutis seda Forsaken (Reede Dets 26, 2008 17:07). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 02:42    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

Tsiteerin::
ma võtaks kohe zhanri ette: haaremianime (nt Sister Princess, Tenshi no Shippo, Futakoi). selles mõistes halvim, et meeldib mulle kõige vähem. st, parem niipidi, et ei meeldi üldse.


Noh ma tean, et see on vana asja üleskakkumine ja suht OT, aga ma ei suutnud lihtsalt kiusatusele vastu panna LaLaLaa

Käisin hiljuti ühel sünnipäeval, kus tutvusin ühe animesõbraga, jutt jooksis omasoodu, kerkis üles teema animete vahetamise võimalusest jne. Anyhow, me siiani suhtleme vahete vahel ja vend andis mulle paar päeva tagasi lugeda oma blogi - mis käsitleb sellel samal sünnipäeval aset leidnud sündmusi (kui keegi neis asja ehk liigselt ilukirjandusliku stiili tõttu kahtleb, siis ma võin kinnitada, et nägin õhtul sündmuste algust ja järgmisel päeval ka lõppu, ja olen ühtteist kuulnud neilt sünnipäevalistelt, kes vahepealseid sündmusi sattusid tunnistama)...

Kuna blogid on nagunii anonüümsed ja ka see tekst ei anna osapoolte isikute kohta konkreetseid vihjeid, siis ei ole vast liialt ebaeetiline seda siinkohal teiega jagada.

Küllap siis näete, kuidas haaremi-anime (sh. ka eelmainitud Futakoi) mõne mehe elu ikka totaalselt muuta võib :wink:

Believe me, it is worth a read!

P.S. Enne kui ma lingi annan oleks äkki kohane mainida, et VÄGA noored ja VÄGA moraalijüngritest lugejad võiksid selle vahele jätta - vähemalt viimase kolmandiku.

Niisiis: http://www.vanwonderings.blogspot.com/
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 10:51    Teema: Vasta viitega

Tjah... it was worth a read :P

Aga kas saab siis taolise sündmustikuga anime nii halb kohe olla?
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 13:07    Teema: Vasta viitega

BukonoNugashi kirjutas:
Aga kas saab siis taolise sündmustikuga anime nii halb kohe olla?

see oleks hentai :P ning olenevalt teostusest ei pruugiks sugugi halb olla. aga muidu ma ei näe blogi ja haaremianime kui zhanri vahel mitte mingit sarnasust, st ära aja anime põhjal tekkinud mõtteid segamini animega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 22, 2005 16:30    Teema: Vasta viitega

Ma püüan LaLaLaa
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: