OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Bleach <Review (pisikesed) Spoilerid>
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 20:40    Teema: Vasta viitega

Vabandust, mida tähendab sinu mõistes lühend gg? Ma olen harjunud, et see tähendab "good game" (püssimängudpüssimängud!).
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 20:52    Teema: Vasta viitega

Jeh...good game ( mitte aint pyssim2ngud )
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 21:05    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru, kuidas see sinna konteksti sobiks lihtsalt... ???

92. osa juures....põneev.....
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 21:15    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma ei saa aru, kuidas see sinna konteksti sobiks lihtsalt... ???

Seda kasutatakse vist ka tähenduses 'giggle' - itsitama ; itsitus, naerukihin

Vähemalt selles kasutuses tean mida seda lühendit.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 21:17    Teema: Vasta viitega

ffs...aitab-aitab sellest gg`st, see meeste v2rk rohkem...get back to teh teema onje
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 21:22    Teema: Vasta viitega

Esimene anime, mida ma umbes pool aastat tagasi vaatasin(juhuse ning minu uudishimu pärast)
Episoodid on põnevaks muutunud, võiks öelda, et isegi parimad episoodid siiamaale. Mingi osa ajal muutus ka joonistustiil minuarust.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 21:25    Teema: Vasta viitega

Gj tyger...t2itsamees oled...asud kohe teema kallale, care et eespool k2ib mingi war...
Ja kas keegi teab millal bleachi movied koos subade n2ha võiks ( või on see praegu juba võimalik? )
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 22:03    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:

92. osa juures....põneev.....


Mõtlesingi, et mida vaadata peale seda kui Narutoga olen järjepeale jõudnud. Kui juba 92. osa põnev on siis panin esimese hooaja tulema. Jälle oma kuu või natuke rohkem suht muretu, et mida vaadata.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 23:04    Teema: Vasta viitega

Ja niipalju kui ka neid viimaseid episoode üle õla vaadanud olen, pole "põnev" siiski see sõna, mida ma asja kirjeldamiseks kasutaks. Pigem "tüütu".

Power-up, power-up, üha vähemaks jääv huumor jne jne.

Üks reegel, mille ma avastanud olen: kui võitlused venivad üle ühe osa ja seda pidevalt, siis anime käib alla.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Mai 29, 2007 23:25    Teema: Vasta viitega

Mulle ka praegused osad eriti huvi ei paku. Soul Society's toimunu (osad 21-62) oli kõige parem, seal tutvustati hunnikutes tegelasi, kes olid kõik väga lahedad, aga kuna neid oli nii palju, siis ei saanud igaühel pikemalt peatuda. Nüüd tuli veel käputäis vaizardeid ja kaks käputäit arrancare peale, kes on natukene vähem huvitavamad, sest autoril peavad ju lahedate tegelaste jaoks ideed varem või hiljem otsa saama. Võitlused on ka kuidagi igavamad olnud ja nagu juba mainitud, joonistustiil muutus, sest animatsiooni kallal hakkas töötama uus meeskond või midagi sellist, mida eriti märgata ei olekski, kui ei oleks meeles, et vanasti tuli verd ämbritäite kaupa igas lahingus, aga nüüd vahest sülitavad natukene.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 19:16    Teema: Vasta viitega

Minu meelest pole praegult seerijal väga viga midagi.....Ainult ,et asi võiks väheke kiiremini liikuda ...ning Chad, Inoue ja need mänguasjad võiksid kõik ära kaduda... rongi alla jääda vms. Shimigamidest ,Quintshidest ,Hollowdest ning minupärast ka nende segudest, piisab juba täiesti.... minged x-liiki tegelasi kes on ülejäänud tegelastest tuhat korda nõrgemad ning oma olemasolekuga ainult õige teema arengut pidurdavad poleks algusest peale üldse vaja olnudki.

Uutest tegelastest pole me ju tegelikult veel midagi näinudki õieti.... ehk lähevad huvitavamaks veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 30, 2007 22:36    Teema: Vasta viitega

Kui ma algusest õigesti aru saan, siis nende roll veel kasvab, nii et ära nõrki kohe hülgama hakka. + Nendega saab ka nalja. :)
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lammas



Liitunud: 17 Apr 2007
Postitusi: 4
Asukoht: Sahtel

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 01:13    Teema: Vasta viitega

Bleach oli minu jaoks mõnes mõttes eksperimentaalne anime. Nimelt olin Bleachiga algust tehes just teada saanud, et anime ja manga ei jaga tihti sama storyline ja seega tekkis mul millegi pärast tol hetkel geniaalsena tundunud idee mangat ja animet paraleelselt lugeda/vaadata. Kuigi tegu oli huvitava kogemusega, mis võimaldas põnevat pilguheitu protsessi, mille läbi liikumatust loost saab liikuv, ei soovita ma sellist meelelahutusviisi tegelikult kellelegi.

Kuid see ei muuda fakti, et suutsin järjest läbi vaadata ühe ja sama loo nii anime kui ka manga käsitluses ja samal ajal mitte huvi kaotada. Kuigi olen hiljem lugenud läbi mulle meeldinud anime manga või vastupidi, siis neid kaht ¾anrit korraga nautida on siiski raske ja keskpärase loo puhul on see tõenäoliselt ilmvõimatu.

Hoolikal lugejal on kindlasti nüüdseks tekkinud küsimus, miks ma räägin Bleachist kui möödunud nähtusest. Seda selle pärast, et minu jaoks ta seda ka on. Pärast animele järele jõudmist kaotasin fillerarci juures mingil hetkel lihtsalt huvi ning oo jaa see tantsiv/laulev/tobetsev mänguloomade sadu ei olnud mitte kõige väiksem nendest mitmetest, mitmetest põhjustest. Mangaga ma siiski algul kannatlikult jatkasin, kuid kui juba seegi mingil hetkel kohutaval kombel venima hakkas, kandisn ta mõneks ajaks oma nimekirjadest täielikult maha.

Juhtumisi otsustasin just eile mangat natuke järgi lugeda ja avastasin enda pahameeleks, et kuigi ma polnud seda juba tubli pool aastat jälginud, on vahepeal loos juhtunud lausa hämmastavalt vähe! Tegevus on enamalt jaolt taandunud erinevate tegelaste mees-mehe-vastu võistlustele mille vajalikkus ja tähtsus mulle segaseks jääb ning millel ei paista hetkel veel otsa ega äärt, sest kohe kui mõnel tegelasel õnnestub üks pahadest mättasse lüüa, ilmub silmapilkselt välja järgmine ja tugevam. Kuhu selline loo käik täpselt viima peab tunud isegi kunstnikule müstika olevat. Võibolla loodab ta, et suudab lugejaid paraleelselt lõpmatu actioniga lõbustades oma loole mingi adekvaatse lõpu välja mõelda. Jääme ootama.

Nüüd oma postitust üle lugedes leian, et võibolla tunneks see post ennast kodusemalt mangafoorumis, kuid ma olen üpris veendunud, et küll nad ka selle jama ükskord ilusti ka ära animeerivad :) Veelkord: jääme ootama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DogDemon



Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 83
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2007 08:41    Teema: Vasta viitega

Ouuu...yeah, Bleach 127 v2ljas! J2lle mingi suht pointless osa -_-
_________________


If you finish reading this you realize that you have wasted 5 seconds of your life!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2007 22:22    Teema: Vasta viitega

Jipikajee... Nüüdseks 131 osa + 3 specialit nähtud. Kahju, et filmist leidsin vaid mingi kaameraga filmitud subimata jubeduse.

Naruto fillerid meeldisid rohkem kui Bleachi omad aga eks ma hoian ka sellel seriaalil nüüd silma peal. Osade lõpus olevad naljad on kohati isegi naljakad.

Oleks varem teadnud, et see sellerit keerutav tüdruk siit multikast pärit on oleksin vast varem vaatama asunud.



See koht meenutas natuke "Surmarelva" filmi.



Nii nummi kiisu.



Taadu on end musklisse pumbanud.



Tundub maitsev supp olevat.



Narutos nähtud ohtlik tendents on ka Bleachi jõudnud - köis ümber kere.



Mmmmmmmmm... fillerid...






_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Juul 06, 2007 19:15    Teema: Vasta viitega

Bleach on tõsiselt igavaks muutunud, niikuinii oli kogu manga materjal ka ainult treenimine ja treenimine, nüüd on veel uuesti fillerid peale hakanud ja ei oska öelda, millal need lõpevad. Osaga 131 lõppes 3-4 osaline filler arc ja 132. osa avades lootsin põhiloo peale tagasiminekut, aga kiiresti osa läbi kerides sai selgeks, et mingi jama jälle. No tuli masendus peale ja ei teagi kohe millal viitsin vaatama hakata. Igatahes iganädalsest animelistist tõmban ta maha päris pikaks ajaks ja sellest on väga kahju, sest kuni SS arci lõpuni on Bleach ülikõva anime ja edaspidi on ka mõned head kohad.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Juul 06, 2007 20:59    Teema: Vasta viitega

Jaa ... tõesti mõtetu praegu ,kuigi see viimane filler oli isegi suht normaalne... mull on küll kah kahju ,et asi allamäge läheb ,kuid iga nädalast vaatamist pooleli ei jäta veel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 06, 2007 22:51    Teema: Vasta viitega

Küll te ikka hädaldate. emm
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 07, 2007 09:57    Teema: Vasta viitega

Arvestades seda, et anime on mangale küllaltki lähedal, siis ma ei imesta, miks neid fillereid topitakse. Samas on praegu targem lihtsalt mingi aeg paus Bleachi vaatamisse teha ja siis millalgi tagantjärele vaadata. See annab võimaluse paremini mingeid kohti ja osi vahele jätte. Mina isiklikult vaatan Bleach lõpuni puhtalt seepärast, et see anime mulle muidu üldises mõttes meeldib ning ma olen seda juba nii kaugele vaadanud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Juul 07, 2007 11:33    Teema: Vasta viitega

Mul on üks küsimus: Kas Bleach on sama firma oma, mis Naruto w? Tunne on küll selline, sest mõlemas on fillerid...
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: