OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Bleach <Review (pisikesed) Spoilerid>
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 10:20    Teema: Vasta viitega

172 osa vaadatud?

Oeeh. Minu jaoks kõige shokeerivam osa üldse. XD (Nojah, aga ma olen tegelikult alles 92 osa juures. LaLaLaa)
Spoiler: Issandjummmal, ma olin niiiii meeletult shokeeritud, kui Kira Ichimarut nägi! O__o Ma mingi just ütlesin oma õele, et fui, nüüd näitab jälle Amagaid ja siis tuli Ichimaru ette. Ma mõtlesin, et kas ma hakkan lolliks minema või? LaLaLaa
Siis kui Amagai Kiraga rääkis, siis mul olid pisarad silmaas. Nagu jaaaah, "You are not Ichimaru". :(
Ja siis see... Oeeeh! Kifune on nii nõme, ma kinda vihkan teda.
"Why are you trying to save that trash?" Ja pärast ise käitus nagu elupäästja ka veel. Muiidu, ma usun, et Amagai ei tea, et Kifune selline on -.-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Juul 14, 2008 19:55    Teema: Vasta viitega

Hakkasin ka Bleach vaatama ja olen 55 osa juures ja vaatasin netist, et alates 64-109 osani on fillerid, 128-137 osani on fillerid, 147-149 on fillerid ja peale 168 osa on ka fillerid. Niiet kas on mõtet neid vaadata, kas jään millestki ilma? Võin mainida, et ma VIHKAN Naruto fillereid ja venivat Shippuudenit, seega oleks väga hull kui ei vaataks?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Juul 14, 2008 20:08    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Hakkasin ka Bleach vaatama ja olen 55 osa juures ja vaatasin netist, et alates 64-109 osani on fillerid, 128-137 osani on fillerid, 147-149 on fillerid ja peale 168 osa on ka fillerid. Niiet kas on mõtet neid vaadata, kas jään millestki ilma? Võin mainida, et ma VIHKAN Naruto fillereid ja venivat Shippuudenit, seega oleks väga hull kui ei vaataks?

Üks erinevus nende sarjade filleritel on: erinevalt Naruto 2-4 episoodilistest lugudest on Bleachi 64-109 üks suur filler arc. Algus on natuke igav (ja lõpp kehva), aga see toob endaga kaasa uued tegelased, kellele kaasa elada (pigem siiski mitte) ja kes ka pikemaks sarja jäävad. Kohati on isegi huvitav, mida Naruto fillerite kohta öelda ei saa, aga kohati läks käest ära. Eks vaata ise kuni üle viskab. Kui viskab. Mul ei visanud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juul 15, 2008 02:09    Teema: Vasta viitega

Vaatasin nüüd esimesed 63 osa ära ja väga lahe ja mõnus anime on.
Tahaksin seda teada, kui alustan 110 episoodist vaatamist, kas siis on kõik nagu 63 osa lõpus pooleli jäi või tekivad kohe arusaamatused?


Side note: Foorumi kell on ikka vale..ja päris hilja on juba 0.o
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Teis Juul 15, 2008 12:09    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Vaatasin nüüd esimesed 63 osa ära ja väga lahe ja mõnus anime on.
Tahaksin seda teada, kui alustan 110 episoodist vaatamist, kas siis on kõik nagu 63 osa lõpus pooleli jäi või tekivad kohe arusaamatused?


Side note: Foorumi kell on ikka vale..ja päris hilja on juba 0.o


3-4 uut tegelast on tekkinud ,kuid need on suht tähtsusetud kujud. Pigem loe wikipediast nende kohta kui vaata fillereid LaLaLaa.

Ma ise vaatasin kõik filleri osad ära ja jube igav oli. Kui su lemmik tegelane aga Ishida on siis võib huvitavam tunduda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juul 15, 2008 15:06    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Vaatasin nüüd esimesed 63 osa ära ja väga lahe ja mõnus anime on.
Tahaksin seda teada, kui alustan 110 episoodist vaatamist, kas siis on kõik nagu 63 osa lõpus pooleli jäi või tekivad kohe arusaamatused?


Side note: Foorumi kell on ikka vale..ja päris hilja on juba 0.o


3-4 uut tegelast on tekkinud ,kuid need on suht tähtsusetud kujud. Pigem loe wikipediast nende kohta kui vaata fillereid LaLaLaa.

Ma ise vaatasin kõik filleri osad ära ja jube igav oli. Kui su lemmik tegelane aga Ishida on siis võib huvitavam tunduda.

Aga need fillerid on nagu ikka jah? Sellesemõttes, et keegi uusi trikke ei tee ja edasi ei arene? Näit. Ishida oma võimeid veel tagasi ei saa jne.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Juul 15, 2008 17:04    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Aga need fillerid on nagu ikka jah? Sellesemõttes, et keegi uusi trikke ei tee ja edasi ei arene? Näit. Ishida oma võimeid veel tagasi ei saa jne.

Saab, aga kaotab jälle fillerite lõpus. LaLaLaa
Kõik on nii nagu vanasti, aga jäävad mõned äärmiselt närvidele käivad tegelased ja nad osalevad vahepeal sarjas ka. Ning mitu korda meenutatakse fillerite sündmuseid ja tegelasi ka edaspidi. Sa ei kaota midagi ja segaseks ei tohiks ka minna.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Aug 14, 2008 13:09    Teema: Vasta viitega

hehe 184 ep troll :) 3 minti pikk mingi vend laulis kui sitt mingi hispaania resto on..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 15, 2008 12:09    Teema: Vasta viitega

Ma oleks peaaegu tõmmanud, aga tšekkisin igaks juhuks ANN'ist järgi...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tsuki-chan



Liitunud: 25 Aug 2008
Postitusi: 64
Asukoht: Igalpool..Seal kus parajasti olen:)

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 11:30    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib...See on üks mu lemmikutet;) :)
Ichigo ja Byakya on armsad:DTegelt Byakya eriti ple
aga Ichigo on:)
Siis Yoruichi on ka tore tegelane:D
_________________
Küll armastus on ikka üks ilus asi:Dkui ise armunud ple:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 17:55    Teema: Vasta viitega

Kas keegi oskab öelda kui palju selles filler arc'is osi tuleb veel?


Jätsin juba mõnda aega tagasi bleachi vaatamise pooleli kuna tundus ,et praegune arc kujuneb sama huvitavaks nagu Bount arc LaLaLaa. Aga kui minnakse õige story juurde tagasi siis hakkan uuesti vaatama :).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Nelj Sept 25, 2008 14:18    Teema: Vasta viitega

Endal hetkel käsil 33 osa.
Aga kust muidu tõmbate neid episode??
Algul tahaks dubbi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 25, 2008 14:24    Teema: Vasta viitega

Ma tõmban sellisel leheküljel:http://www.dattebayo.com/t/ aga seal muidu ainult inglise subtiitritega ja jaapani keeles.Ise ole 113 osa juures.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 15:08    Teema: Vasta viitega

oot oot?! lunar? ouran high school tegijatelt siis :O?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 16:35    Teema: Vasta viitega

Misa kirjutas:
oot oot?! lunar? ouran high school tegijatelt siis :O?

http://www.youtube.com/watch?v=KDoNYM4C6ms Lunar Anime ainult paneb subtiitrid alla animele, mitte ei tee ise animesid
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 18:06    Teema: Vasta viitega

Misa kirjutas:
oot oot?! lunar? ouran high school tegijatelt siis :O?


Lunar oli grupp, kes tegi sarjale inglise keelsed subtiitrid. Bleachil olid need väga head ja meeldisid mulle palju rohkem kui Dattebayo omad, peamiselt selle pärast, et lunar-subs kasutas rohkem inglise keelseid sõnu väljendite Seireitei ja Zanpakutou asemel. Kuid kahjuks nad lõpetasid.

Tahan öelda, et fansubi-gruppe on väga palju ja kindlasti on nad teinud tänuväärset tööd, andes meile meie igapäevast animed tänapäev, aamen etc. Aga ma küll ei ütleks, et nad mingid "tegijad" on. Tegija on ikka animestuudio - Bleachi puhul Studio Pierrot ja Ourani puhul Bones. See kui üks grupp ka mingi teise anime tõlgib, selles pole midagi erilist. Kui aga neli ühe stuudio poolt tehtud animatsiooni meeldivad, siis on päris tõenäoline, et ka viies sobib sulle.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 19:38    Teema: Vasta viitega

Fillerid on läbi! Teisipäeval airib esimene non-filler osa üle igaviku ja saab taas natuke normaalset actionit.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 14:47    Teema: Vasta viitega

hmm kumb oli ennem kas bleach või deathnote? neil mõlemal on surmajumalad ehk Shinigamid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 15:13    Teema: Vasta viitega

Bleach- 2001
Death Note- 2003
Shinigamid- Surma isikustamine, mis jõudis Jaapanisse Meiji perioodi ajal Euroopast ehk ajavahemikus 1868–1912

Shinigamisid on kasutatud väga paljudes animetes/mangades, näiteks Descendants of Darkness (1995), GeGeGe no Kitaro (1959), Omishi Magical Theater: Risky Safety (1999) ja Ballad of a Shinigami (2003).
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 15:14    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et shinigamid mõeldi välja enne kummagi mainitud anime väljamõtlemist. Või tegelikult üldse enne anime zanri väljamõtlemist. Või televisooni. Või ratta.


EDIT: Kurat, Hypno jõudis oma teaduslikult täpsema seletusega ette. Rattaga panin niisiis mööda :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: