OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kas teile tundub kaa et hjarg möliseb liiga palju!?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 11:40    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

edit: Mitme kaebekirja tõttu viidi läbi kolmetunnine brainstorm baka.ee peakorteris ning leiti siiski teatud kompromiss, mis lubaks pehme humoorisoonega kasutajatel siiski meie seltsis edasi viibida. Kas kasutaja ShadowofGoth oleks huvitatud alamtiitlist enda nimele, mis viitaks huumorisoone puudumisele? Säärane identifitseeriv lisatiitel (mida on üsna kerge näha) aitaks kasutajatel identifitseerida puuduva huumorisoonega inimesi ning väldiks potentsiaalseid tapatalgusid kasutajate vahel.


idee: luua ka lisatiitel: ettevaatust, iroonik! (või siis sarkastik, oleneb kasutajast)

paneksin isegi tellimuse sisse Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
udimon



Liitunud: 9 Dets 2003
Postitusi: 29
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 16:12    Teema: no tõesti vitsa vaja ma ütlen Vasta viitega

nii, hjarg, nagu ma näen ei suuda sa end siiski talitseda (kurikuri LaLaLaa ) aga õnneks saad sa sellest ise kaa aru :P nii et on siis nüüd teada mis/kes sinu kingikotis ringi solberdama hakkab LaLaLaa

ja ma väga rahul ja et sulle samuti antud topic meeldib ning et sa seda siiamaani ära pole bänninud :P mis muidu oleks kaa võimalus, a mis me siis küll ometi teeksime wink


udi-baka

PS! kui naljasoon on umbes, siis vbl aitab väike käik arstionu juurde? LaLaLaa
_________________
korea multfilmid, keeks, kiired naised ja ilusad autod (vai oli see nüüd vastupidi) - that`s me and my wired
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 18:05    Teema: Vasta viitega

Ei tundu, aga imelikud olete te kõik siin emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
V-QuB



Liitunud: 6 Nov 2004
Postitusi: 53
Asukoht: Kohtla-Järve

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 21:44    Teema: Vasta viitega

Hea teema küll LaLaLaa
Aga ma ei nimetaks seda mölisemiseks....
_________________
"When Machines Learn to Feel
Who Decides What is Human"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Püh Dets 12, 2004 22:21    Teema: Vasta viitega

kes meist ei möliseks?
ja miks peetakse mölisemist laiduväärseks?
ja mis üldse on mölisemine?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 15:35    Teema: Vasta viitega

no kuulge, keegi peab ju korda kah hoidma. ja kes siis veel, kui mitte hjarg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
udimon



Liitunud: 9 Dets 2003
Postitusi: 29
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 20:09    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
Ei tundu, aga imelikud olete te kõik siin emm


...ja nii ongi (hjargi korraarmastus meeldib mullegi, eriti teemal "araabia tähestik vs numbrid") LaLaLaa

PS! hjarg, mõeldes väljasõidu peale, kas auto peale kaks kasti; vai hoopis kaks ja pool? :P kawaiiii
_________________
korea multfilmid, keeks, kiired naised ja ilusad autod (vai oli see nüüd vastupidi) - that`s me and my wired
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 20:52    Teema: Vasta viitega

Aga kahjuks on fatk, et kõik ei kannata sellist käitumist. Mina ei kuulu nende hulka. Olen kuulnud nii mõnelgilt külastajalt, kes hjargi pärast tõesti kaaluvad meie baka seldskonnast lahkuda. :'(
Mina heidaks ainult kaks asja talle ette. Hotpapa bännimise ja omaloomingu teema niisama lihtsa sulgemise.


PS: Ja paluks mitte mingit flamewar'i sellel teemal :)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 21:29    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Aga kahjuks on fatk, et kõik ei kannata sellist käitumist. Mina ei kuulu nende hulka. Olen kuulnud nii mõnelgilt külastajalt, kes hjargi pärast tõesti kaaluvad meie baka seldskonnast lahkuda. :'(

õhdu käes ja keeld behme?
mis kaalujatesse puutub, siis ... hjarg, natuke veel ja me saame teada kes need kaalujad on.

Tsiteerin::
Mina heidaks ainult kaks asja talle ette. Hotpapa bännimise ja omaloomingu teema niisama lihtsa sulgemise.

näe mis välja tuleb - hjarg on ainuisikuliselt vastutav omaloomingu sulgemise eest. tubli hjarg, et vastutuskoorma enda peale võtsid.

aga tegelikult jah, hjarg, vähem möla ja rohkem tigusid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 22:06    Teema: Vasta viitega

no vahest ta on ju nac kuri, aga heas mõttes.
ta parandab meie vigasid ju. mis selles halba on.
väike mölin siin või seal... :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2004 22:46    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
õhdu käes ja keeld behme?

ega ole jah .. kelll palju, päev pikk, kütus otsas....mida muud teha kui silmad välja torgata ja pimedusse halastavat vikatimehe hoopi ootama jääda. :P
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acidy



Liitunud: 4 Aug 2004
Postitusi: 66

PostitusPostitatud: Teis Dets 14, 2004 10:29    Teema: Vasta viitega

Hjargi parandab vaid haud (:

Ja baka just sellist kindlakäelist ja siiralt iivilit monarhi vajabki!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 15:49    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
õhdu käes ja keeld behme?
mis kaalujatesse puutub, siis ... hjarg, natuke veel ja me saame teada kes need kaalujad on.


misasja see nüüd tähendama pidi?

ja äkki saaks sellistel teemadel rohkem tagasisidet hjargilt endalt, mitte ta fännklubilt. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 16:31    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Tsiteerin::
mis kaalujatesse puutub, siis ... hjarg, natuke veel ja me saame teada kes need kaalujad on.


misasja see nüüd tähendama pidi?

kui natuke mõtled, siis saad võib-olla aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 19:10    Teema: Vasta viitega

kuna ma enam baka tiimi ei kuulu, tunnen end siiski veidike puudutatuna sellest threadist siin. nimelt siis, hjarg ei otsustanud ainuisikuliselt omaloomingu sulgemise üle. see otsus võeti vastu üheskoos nende vahel, kes sellel hetkel meeskonnas olid, s.t. lisaks hjargile ka mina, Vabarnamees ja manic.

esialgu oli plaan selline muutus sisse viia baka versioonis number 2, ehk siis loodetavasti varstiilmuvas baka.ee uues kuues, kuid kuna omalooming ise tõestas, et selle haldamine ei täitnud tol hetkel oma eesmärke, mis sai baka.ee eoses püstitatud, tekkis idee see üldse eemaldada. häid pilte ning asjakohaseid ja konstruktiivseid kommentaare tuli otsida tikutulega, lisaks sellele oli esialgne plaan baka 2te sisse viia mingit laadi valikuline galerii (mis muuhulgas kustutaks ka kasutajate omaloomingujanu?), mille koostajateks on eelkõige baka omaenda kasutajad. täpsustaksin "valikuline" - pilte filtreerivad adminnid ja / või nende poolt väljavalitud inimesed. kas taoline plaan veel jõus on, peate pärima adminnidelt. kui ma nüüd kellegi jaoks midagi ära spoilisin, siis vabandust, aga ehk kaovad siit ennem kasutajad kes ka väljaspool omaloomingut tublid kasutajad olid, ennem kui nad üllatuse osaliseks saavad =)

ning ärge arvake, et sulgemise otsus kergelt tuli. tegime pidevaid märkusi, uusi topicuid omaloomingu reeglite kohta, bännisime kasutajaid kes reegleid rikkusid, jne. kui meil oleks olnud mingisugune vajadus (nagu on osaliselt jäänud mulje mõne kasutaja vastukajast) omalooming ilmtingimata eemaldada, poleks me seda üldse sünnitanudki. =) lühidalt - kui omalooming midagi teie jaoks väga olulist oli ning ilma selleta elamine kõne alla ei tule, olete sunnitud endale uue omaloomingule pühendatud koha leidma või ise selle tegema.

ontopic - nõustun acousmatiquega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 19:24    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kui natuke mõtled, siis saad võib-olla aru.


uu. asi läheb väha salatoimikuteks kätte ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 20:45    Teema: Vasta viitega

Musjöö Kammerer, minu arvamuse leiad sa selle teema teisest postitusest. On's mul midagi enamat lisada?

Ja nüüd järgneb pikk ja õpetlik jutt sellest, mida ruri täpselt silmas pidas...

Vaatame kõigepealt veel kord seda lauset.

Tsiteerin::
mis kaalujatesse puutub, siis ... hjarg, natuke veel ja me saame teada kes need kaalujad on.


Kõigepealt, osa nimega "natuke veel" viitab tulevikule. Samamoodi "saame teada". Kahjuks pole muidugi võimalik täpselt öelda, sest eesti keeles puudub kindel tulevikule viitav väljend.

Nii, sõnast kaalujad saame võib-olla paremini aru, lugedes üle xini postituse, kuid ma teen oma parima. Kaalujad on teisisõnu inimesed, keda on minu mölisemine piisavalt närvi ajanud, et võtta tõsiselt arutellu bakast lahkumine.

Nüüd, uurime lähemalt lause teist poolt. Mismoodi saame me teada, kes need kaalujad on? Selleks on kaks peamist võimalust. Esimene on: teatab siin teemas, et hjarg tõesti möliseb nii palju, et tema vaeseke ei suuda enam vastu pidada. Näiteks preili ShadowofGoth. Tema kohta võiks öelda "avalik kaaluja". Teine, salakavalam liik on "varjatud kaaluja". Erinevalt avalikust kaalujast, kelle sõnavõtust saab kohe selgeks, kellega tegemist on, on varjatud kaaluja leidmine hoopis raskem. Tema ei teavita eelnevalt, vaid paljastab oma kaalujastaatuse sellega, et ta ei postita enam. Kuna inimese elus võib olla perioode, kus baka.ee ei ole tema primaarne ajaviitekoht ja võib juhtuda, et ta nädalate kaupa ei saa postitada, siis on näiteks kaaluja ja lihtsalt ajutiselt eemaldunud inimese vahel raske vahet teha. Muidugi, lihtsalt eemaldunud inimene tuleb reeglina tagasi, kuid kaaluja kaob. Raskusi tekitab küsimus, et mis ajast võime inimest lugeda kaalujaks ja kuna selleks peab olema möödunud suurem ajavahemik, siis tekitab veel rohkem probleeme lisaküsimus: kes kurat selleks ajaks enam hoolib. Nii võib juhtuda, et paljud kaalujad jäävad märkamata. Tänu sellele ongi juhtunud, et kaalujaid kui selliseid eriti ei tunta ja nende uurimine on alles lapsekingades.

Viimaks, "hjarg, natuke veel". Järelikult mina pean midagi tsipake veel tegema. Kuna teema käib mölisemise kohta, siis võime oletada, et ruri on mugavuse huvides midagi vahelt ära jätnud ja lause peaks olema tegelikult "hjarg, mölise natuke veel".

Seega, et lauset lihtsamaks ja arusaadavamaks teha, peaks see kõlama niimoodi: "hjarg, mölise natuke veel ja kui kaalujad lahkuvad, saame teada, kes nad sellised on"

rurit on hoiatatud, et ta ennast selgemini väljendaks ja üritaks taolisi vigu enam mitte korrata.

baka juhtkond vabandab tekkinud arusaamatuste pärast ja loodab, et nautisite õpetlikku jutustust kaalujatest, nende jälgimisest ja mölisemisest. Tänan tähelepanu eest.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 21:52    Teema: Vasta viitega

Ma pole küll aktiivne osaleja siin baka's, kuid ma leidsin, et ma asuks antud asjas opositsiooniparteisse hoopis. Vastupidiselt nendele, kes hjargi jutu peale baka'st lahkuda tahavad lahkuks mina sellepeale, kui hjarg vait jääb ja ShadowGothi taolised huumorimeeleta tüübid siia jäävad. Muidugi kompromiss oleks ka hea, kui tehtaks need tiitlid(huumorimeeleta, kergelt solvuvad, oma arvamusele vasturääkimist mittekannatavad), siis teaks nende poolt asustatud teemasi vältida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 21:55    Teema: Vasta viitega

Tiitlite viga on selles, et kegelt solvuvad inimesed solvuvad väga kergelt kui nende tiitliks panna "kergelt solvuvad" :p
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2004 22:18    Teema: Vasta viitega

LaLaLaa
eieiei. seda loengut ei olnud vaja. ma sain aru küll, mis selle kaalujate asja all mõeldud oli. ma ei mõistnud seda, et miks seda mainida vaja oli vms. kui keegi kaalub lahkuda, siis kaalugu pealegi ja lahkugu kui ta tahab. ma ei saanud lihtsalt aru, et miks neid on vaja välja uurida vms.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: