OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Detective Conan
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Nelj Dets 09, 2004 23:50    Teema: Vasta viitega

Minu arust täitsa hea anime. Kuriteod on geniaalselt välja mõeldud,seal on huumorit, väheke märulit, sügavust, romantikat. Shinicii ja Rani suhe on väga liigutav. Tegelased on hästi välja mõeldud. Igas osas on mitu uut tegelast, kes on väga erinevad. Mulle meeldivad eriti Shinichi Kudo ja Gin(see pikk tüüp, kes Shinichile mürki andis) ning Heiji Hattori.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 16, 2011 08:13    Teema: Vasta viitega

kaevasin küll vana teema ülesse, aga sellepärast, et vaatasin ära Magic Kaito . Sellestpeale hakkas mind Canon huvitama. Ise olen preagu peaaegu kõik filmid ja OVAd ära vaadanud. Pole kahetsenud, et vaatasin, kõik osad on huvitavad. Eriti filmi lõpulood on head. Igas filmis saab huvitavaid fakte teada. Kõigeparemad filmid olid 11 ja 13. Conan on ka üks mammut projekt mis ei taha kuidagi lõppeda, Preagust peaks juba 650 osa tehtud olema. Nüüd kavatsen seriaali ka tasapisi vaatama hakata. Kaito välimus meenutab natuke Kudou Shin`ichit. Aga nad on tegeliklut kaks erinevat inimest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: