OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ero-sennin



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Püh Mai 01, 2005 11:31    Teema: Vasta viitega

Minagi olen suht suur Naruto fänn, siiamaani on mul kõik 132 osa ja 2 OVA vaadatud. Kuna alustasin vaatamisega alles hiljuti, siis oli tõesti mõnus järjest mitu osa ära vaadata, nüüd aga 1 osa nädalas on veidi vähevõitu...
Kuna olin liiga uudishimulik ja kannatamatu, siis hakkasin ka mangat lugema, et teada mis sarjas edasi juhtub, aga sellegi osad said otsa. T_T
Igatahes väga lahe sari ning loodetavasti jätkub seda veel pikaks ajaks...

PS: Naruto Movie dvd on väljas, ning DatteBayo on selle ka ära tõlkinud juba! :) -edit- Sai see ära vaadatud ning pean ütlema, et rahule jäin. Oli veidi teistsugune, kuid samas sisaldas pea kõiki sarjale omaseid elmente :)

PS2: Sasuke is a wuss! :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bliz



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 45
Asukoht: tartu, tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 16:25    Teema: Vasta viitega

anime on täiesti vaadatav, alguses tõmbasin umbes 10 osa, et tekitada arvamus, peale seda ei saanud arvutit kinnigi enne kui kõik osad olid tõmmatud, osaliselt küll jah, venimisi on, samas ei riku see kõike ära, võitlused ja tegelased on huvitavad, nalja võib samuti palju saada,
_________________
schkucke
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 19:16    Teema: Vasta viitega

@ero-sennin: kust sa seda võtad et sasuke wuss on?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ero-sennin



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 21:23    Teema: Vasta viitega

Ok, esiteks on see puhtalt minu isiklik arvamus.
Sasuke iseloom on lihtsalt mulle kuidagi vastumeelne, tema käitumine samuti. Wuss on ta just sellepärst minu silmis, et kuigi ta käitub hullu tough-guy'na, siis sarja edenedes on jäänud temast aina enam ja enam nõrgukese mulje. Suhtus üleolevalt Naruto'sse ja teistesse, samas iga kord kui olukord vähegi raskeks muutus, kasutas ta Orochimaru poolt antud "maasika" jõudu. Hoolib ainult iseendast ja oma eesmärgist - venna tapmisest. Ning selle eesmärgi saavutamiseks hülgab oma sõbrad ning jookseb nende ühe suurima vaenlase juurde... Isik, kes hülgab oma sõbrad-tuttavad jõu saamise nimel on minu silmis ikkagi suht wuss, sest Ororchimaru juurde jooksmine on ju lihtsamat teed mööda minek ja veidigi tugevama hingega isik poleks seda valikut teinud. Samuti fakt, et ta on nõus tapma oma "parima sõbra" selleks, et sharingan'i edasi arendada (ja selle läbi jällegi tugevamaks muutuda) näitab, et ta ON suht nõrk isik...
Siiski, see on ainult minu arvamus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 21:36    Teema: Vasta viitega

okii..igalühel oma arvamus. :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ero-sennin



Liitunud: 28 Apr 2005
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 21:43    Teema: Vasta viitega

Jah, nii see on... wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Esm Mai 02, 2005 21:45    Teema: Vasta viitega

mhm :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ghh



Liitunud: 18 Okt 2004
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 22:46    Teema: Vasta viitega

ep 133 vohohoo---level up level up
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Prospero



Liitunud: 7 Mai 2005
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 07, 2005 23:01    Teema: Vasta viitega

Vaatan ka narutot, väga hea anime on muidu, kui minuarust venib teema vahest natuke liiga pikalt nagu Bleachis või DBZ'is.

Ootad nädal aega uut naruto osa ja avastad pärast uue osa vaatamist et nagu ikka on anime täpselt sama koha peal. Naruto on selline anime, mida vaataks hea meelega mingi 5-10 osa järjest, siis on ta väga mõnus.

Muidu kui keegi tahab saada naruto filmi, siis on see mul täitsa olemas. Saatke pm, ja ma annan lingi, kust seda saab torrentiga kiirelt tirida.

Mida ma ootan, on Naruto the Movie II LaLaLaa , sest filmides pole venivat plot'i, aga kahjuks on movie animest sõltumatu ning ei arenda selle teemat.

Kui olete huvitatud naruto teisest filmist, siis saab selle kohta natuke lugeda siit <---SPOILER!
_________________
http://www.animenfo.com/myanimedb.php?userid=70420
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ghh



Liitunud: 18 Okt 2004
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Laup Mai 14, 2005 01:24    Teema: Vasta viitega

Sügavalt pettunud ep 134,peale ep 133,oli seda tõesti valus vaadata,viimane purse kadus kusagile valge udu sisse.Selle jama koos musta keraga oleks võinud ep 133 lõpus eelvaatena ära näidata,pole mõtet ootust üles kerida.
Venitab venitab,siis annab jälle lootust,et midagi hakkab toimuma ja lõpptulemus ikka null.Kõvasti alla käinud see seeria,paistab nii,et tegijad väikeste fännide pärast venitavad teemat edasi,kuid lugu ise on juba ammu surnud.Nojah,lastele ta ju mõeldud ongi,mis siin ikka viriseda.

Naruto movie jäi ka kuidagi tühjaks,võibolla oli asi selles,et üritati jälgida kõikide tegelaste tegemisi korraga,aga nii paljut tunni ja 20 minuti sisse ei paki.Liiga palju sebimist ja see mõra löömise nali pani asjale viimase põntsu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kertzz



Liitunud: 24 Jan 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Püh Mai 15, 2005 13:34    Teema: Vasta viitega

0.o miks ei ole naruto torrent file kusagil.. kõik mis on on alates 100 ja enam .. T_T ma ju alles 60 :P

ei tegelikult mulle meeldib.. vahetevahel on selline tunne et nüüd küll aitab ma ei suuda enam vaadata. et nii igav või midagi sellist , a teinekord jälle ei jõua oodata millal järgmist osa näed :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bonnano



Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2005 22:50    Teema: Vasta viitega

tegevuse ja tegelaste tasakaal on kohe kõvasti paigast ära... mind see tõsiselt häirib. tegevustik pole ilusti eelnevalt läbi mõeldud ja kooskõlastatud. kuid ma soovin itachit rohkem näha - milleks ta lõpude-lõpuks võimeline on!?

esimestes osades hinnati indiviidide spetsiaalseid omadusi (sakura, your the most knowledgeable of us). nüüd on kõik vaid ultimate tehnikate peal väljas. sakura ei suuda mitte essugi teha, sest tal pole mingit family limited talenti ega sisemist koletist. kes mingit bloodline limited talentit kasutada ei mõista, sellega pikemat juttu pole... kohati võib tõmmata paraleele harry potteriga.

liitun ka ero arvamusega sasuke osas. tema ebaadekvaatne käitumine ja paanitsemine tuleneb nõrgast iseloomust = wuss

Kertzz kirjutas:
miks ei ole naruto torrent file kusagil.. kõik mis on on alates 100 ja enam .. T_T ma ju alles 60 :P
kui tallinna läheduses elad ja ilusti palud, siis võid minu käest 133[7] osa ja the movie saada Happybunny
_________________
"Saya no uchi de katsu"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Prospero



Liitunud: 7 Mai 2005
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 24, 2005 16:40    Teema: Vasta viitega

Naruto torrentid on täitsa olemas.. 1-25; 26-50; 51-75; 76-100; 101-110 jne pakkidena, suuremad pakid on ~4GB+. Subbitud on ANBU-AonE poolt. Seede ja leechereid on neil ka küllalt, nii et peaks normaalselt tõmbama. Osti natuke ja leiad üles need. Osasid on võimalik isegi üksikult ka tõmmata kuid siis läheb kauem aega. Mingi kolme taala eest saad direct downloadi kuu aega narutofanist kah teha kui kannatus puudub..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Asjad kipuvad ka natuke võimsaks ära minema, character devlopement tegi boosti, et mitte venitada animet kuni kõik täiskasvanuks saavad =/, kuid nendel võimsatel poweritel on ikka limiidid ka peal ja kui sul on kõige võimsam koll ikka sees siis mingi Sakura küll sinuga võrdne ei tohiks olla...

Seal on näiteks ka Rock Lee, kes kõva tööga üpris tugevaks saanud on (kui välja arvata eriline anne avada noid väravaid enda sees rohkem kui normaalne oleks). Siis on veel laiskvorst Shikamaru, kellel mingit bloodline limitit ei ole vaid lihtsalt pärilik geenius, kes mõtleb tobedaid taktikaid välja mida alati ~5min vastastele seletatakse pärast kasutamist.. jne jne

Ja lõpetuseks märkus.. Sasuke on seal tõesti tehtud natuke negatiivseks ja "wussiks" aga ei tasuks kohe hakata lambist hindama inimest, kes väikse lapsena terve pere venna tõttu kaotas.
_________________
http://www.animenfo.com/myanimedb.php?userid=70420
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fayt



Liitunud: 3 Apr 2005
Postitusi: 112
Asukoht: Põlva

PostitusPostitatud: Reede Mai 27, 2005 08:54    Teema: Vasta viitega

mis kanalilt käib
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Mai 27, 2005 12:04    Teema: Vasta viitega

Hmm, TV Tokyo? Või miski muu? :P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bonnano



Liitunud: 26 Apr 2005
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Laup Mai 28, 2005 08:27    Teema: Vasta viitega

Prospero kirjutas:
Asjad kipuvad ka natuke võimsaks ära minema, character devlopement tegi boosti, et mitte venitada animet kuni kõik täiskasvanuks saavad =/, kuid nendel võimsatel poweritel on ikka limiidid ka peal ja kui sul on kõige võimsam koll ikka sees siis mingi Sakura küll sinuga võrdne ei tohiks olla...

Ja lõpetuseks märkus.. Sasuke on seal tõesti tehtud natuke negatiivseks ja "wussiks" aga ei tasuks kohe hakata lambist hindama inimest, kes väikse lapsena terve pere venna tõttu kaotas.
seda ma väitsingi, et sellest algse tuumikgruppi storylinest on sakura kinga saanud, sest tal ei ole mingeid skille. aga limiitide kohapealt ma nii kindel ei oleks. keegi tuleb uber skilliga välja ja siis tambitakse mingi muu "eriti salajase" super skilliga ta maha. see on lihtsalt balansist väljas, nad oleks pidanud maailma kõigega koos enne paika panema, mitte igale karakterile oma äranägemise suvajärgi neid juurde liitma. rock lee väravate avamine on siiski üpris arvestatav skill.

olgem ausad, pea igal tähtsamal tegelasel on olnud oma tragöödia. sasuke pole ei rohkem, ega vähem kannatanud kui gaara, naruto või kimimaro.
_________________
"Saya no uchi de katsu"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kran



Liitunud: 31 Juul 2004
Postitusi: 50
Asukoht: In my own twisted world.

PostitusPostitatud: Kolm Juun 01, 2005 22:45    Teema: Vasta viitega

Selle sasuke kohta arvaks ma ka et ta natuke wuss :)
see oli vist osa 135 kus sasuke oma Earth Seal teist "levelit" kasutas ja oi kuidas ma selle tobeduse kohta hirnusin LaLaLaa
tüübil kaks viltust kätt seljast välja ja need nägid välja nagu mingi mutant pardi lestad. Ja hüppe ajal need veel lehvisid nagu tiivad IRW

:Edit:
Sakurat hakatakse vast natukene arendama Ero Sennin võttis ta ju Narutoga missioonile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itachi



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 24
Asukoht: eesti

PostitusPostitatud: Nelj Juun 02, 2005 13:57    Teema: Vasta viitega

See suvi hakkab CN peal Naruto....muidu oleks pidanud olema Adult Swim Fan'i pealt no aga vahet pole....originaal on parem...ma nägin Yondaime :P vaadake kõik Konoha Sports Festivali...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kertzz



Liitunud: 24 Jan 2005
Postitusi: 49

PostitusPostitatud: Reede Juun 03, 2005 08:20    Teema: Vasta viitega

Bonnano kirjutas:
Kertzz kirjutas:
miks ei ole naruto torrent file kusagil.. kõik mis on on alates 100 ja enam .. T_T ma ju alles 60 :P
kui tallinna läheduses elad ja ilusti palud, siis võid minu käest 133[7] osa ja the movie saada Happybunny


hmm.. see läheks keeruliseks ??? ma elan poolel teel Tallinnast Pärnusse ((Märjamaal)) aga filmi olen õnneks juba näinud Happybunny

Prospero kirjutas:
Naruto torrentid on täitsa olemas.. 1-25; 26-50; 51-75; 76-100; 101-110 jne pakkidena, suuremad pakid on ~4GB+. Subbitud on ANBU-AonE poolt. Seede ja leechereid on neil ka küllalt, nii et peaks normaalselt tõmbama. Osti natuke ja leiad üles need. Osasid on võimalik isegi üksikult ka tõmmata kuid siis läheb kauem aega. Mingi kolme taala eest saad direct downloadi kuu aega narutofanist kah teha kui kannatus puudub..
Oooo jah.. ma nüüd mingisugused leidsin Happybunny Muhe aga laevad nii kaua suure grupina ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 06, 2005 00:27    Teema: Vasta viitega

naruto usa meedia kääride vahel: http://osx.soc.uh.edu/~jdavis/blog/index.php?entry=entry050602-115139
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: