OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 23:30    Teema: Vasta viitega

Folly kirjutas:
Ummi kirjutas:
Folly kirjutas:
kus ma väitsin, et naruto halb on ?
ma lihtsalt viitasin sellele, et parim ei oleks ta arvatavasti mitte kellelegi.
ärge väänake mu sõnu.

Ometi on ta parim väga paljudele. Sellist populaarsust pole Naruto kohe kindlasti niisama saavutanud.


parim võib ta paljudele olla, aga vaid niikaua, kuni nad sellest välja kasvavad või midagi paremat näevad.


maitse üle ei vaielda, niiet ära ole andas nii kindel:D
Naruto on jah vahest kurb Spoiler: Näiteks kui Shippuudenis sai Jiraya surma T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 11:03    Teema: Vasta viitega

Pole mõtet Narutost halvasti arvata lihtsalt sellepärast, et ta Naruto on. Mulle ta küll huvi ei paku, aga tegelikult ei oska ma midagi halba ta kohta öelda peale selle, et enamus fänne on natuke emokalduvusega, mis ka ei ole minu asi hukka mõista.

Ehk ma lihtsalt olin seda vaadates liiga noor, et seda üldse hinnata osata, ehk ei oska ma praegugi, aga kõikide vihaste Narutovastaste inimeste negatiivne hinnang jääb mulle külge ja see mõjutab mu enda hinnangut palju rohkem, kui ma tunnistada sooviksin ja äkki on väike tõenäosus, et paljude teistega on samad lood.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 12:29    Teema: Vasta viitega

ma olen nüüd narutovastane inimene, kuigi andsin sellele seitsme ? LaLaLaa
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 18:37    Teema: Vasta viitega

Folly kirjutas:
ma olen nüüd narutovastane inimene, kuigi andsin sellele seitsme ? LaLaLaa


No camoon ainult 7 (Kõrgemat kui 5 sellele küll ei julgeks ise panna)?..Mainstream animedele tuleb panna kas 1 või 10, kui ei anna 10 välja siis see tähendab, et oled naruto vihkaja. That means 10 is the way to go! :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 15:54    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Folly kirjutas:
ma olen nüüd narutovastane inimene, kuigi andsin sellele seitsme ? LaLaLaa


No camoon ainult 7 (Kõrgemat kui 5 sellele küll ei julgeks ise panna)?..Mainstream animedele tuleb panna kas 1 või 10, kui ei anna 10 välja siis see tähendab, et oled naruto vihkaja. That means 10 is the way to go! :)

Ole vait.

Kui keegi ütleb, et "Naruto on esimene anime, mis mind nutma pani" või, et "Naruto on parim anime nendest, mis ma näinud olen" või midagi muud sarnast siis võib öelda, et see inimene on VÄGA vähe animeid näinud ja see, mis nad näinud on, on need mainstream animed... Närvi käivad need NARUTOISTHEBEST inimesed.. ma vaatan (pigem loen, pole 50 osa vaadanud shippudenist juba) Narutot ja oman isegi naruto fan-kraami aga ikkagi ei arva, et see oleks parim anime või top 10 või midagi sinna lähedalegi.. see on lõbus ja ei pea kaasa mõtlema, saad ajul lasta puhata ja tore meelelahutus aga seda parimaks pidada.. wtf..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 16:35    Teema: Vasta viitega

Naruto maha tegemine on lihtsaim viis tõestamaks oma kõrget intelligentsi.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 21:33    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Naruto maha tegemine on lihtsaim viis tõestamaks oma kõrget intelligentsi.


1)Kõrge intelligentsiga inimene ei hakkagi oma intelligentsi tõestama.

2)Ma ei saa aru, kuidas Naruto maha tegemine midagi tõestab peale selle, et sulle ei meeldi Naruto. Näiteks kümneaastasele harimatule tüdrukule ka ei pruugi Naruto meeldida.

Minu (lühendatud) arvamus Narutost
Mulle Naruto ei meeldi. Ta on kuidagi kunstlikult pikaks venitatud saaga millel ei paistagi lõppu tulevat (tuleb ilmselt, siis kui raha enam sisse ei too piisavalt). Sisuline pool jääb nõrgaks ning mulle ei meeldi ¾anr (ta on fight anime, mis lihtsalt mulle istu). Sõim võiks jätkuda, aga sellel poleks ilmselt mingit mõttet.
Naruto populaarsus on ilmselt sarja peamine nõrkus. Seda vaatavad paljud inimesed, kes animest suurt midagi ei tea ja kelle jaoks ainime=Naruto. Seetõttu ka puhkevad konflikid narutardide ja teiste anime fännide vahel. Konfliktide tegelik põhjus ilmselt ei ole mite erinevates maitse-eelistustes vaid üldse arusaamas, mis asi on anime. Paljuski just nende fännide tõttu on mu arvamus Narutost nõnda halvaks kujunenud.

Kas ma tõestasin oma intelligentsi või lihtsalt laimasin Narutot?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 22:39    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Naruto maha tegemine on lihtsaim viis tõestamaks oma kõrget intelligentsi.

...
Kas ma tõestasin oma intelligentsi või lihtsalt laimasin Narutot?

Ma arvan, et sa lihtsalt ei saanud Random Hero sarkasmile pihta.

Mulle ka kunagi Naruto meeldis(olgugi et see oli nüüdseks oma hea paarsada osa tagasi). Jätsin paarkümmend osa fillereid vahele ja vaatasin Shippuudenit kuni ~40. osani. Siis viskas lõplikult kopa ette. Selles oli põhiliselt süüdi see õudne venitamine. Mulle ei sobi, aga võibolla kellegi teisele meeldib. Ja tore ongi kui meeldib, maailmas peakski rohkem häid asju olema.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 23:17    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Mulle ka kunagi Naruto meeldis(olgugi et see oli nüüdseks oma hea paarsada osa tagasi). Jätsin paarkümmend osa fillereid vahele ja vaatasin Shippuudenit kuni ~40. osani. Siis viskas lõplikult kopa ette. Selles oli põhiliselt süüdi see õudne venitamine. Mulle ei sobi, aga võibolla kellegi teisele meeldib. Ja tore ongi kui meeldib, maailmas peakski rohkem häid asju olema.

Sama, pärast shippuudeni 50. osa ma andsin otsad ja pole tagasi läinud selle juurde(fillerid vaatasin ilusti ära).
Ahjaa Naruto filmimõõtu fillereid vaatan edasi suure himuga, kuna need on kenad. Ei pea muretsema venitamise pärast.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 23:42    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Võhik kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Naruto maha tegemine on lihtsaim viis tõestamaks oma kõrget intelligentsi.

...
Kas ma tõestasin oma intelligentsi või lihtsalt laimasin Narutot?

Ma arvan, et sa lihtsalt ei saanud Random Hero sarkasmile pihta.


Võimalik, et sul on õigus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 09:46    Teema: Vasta viitega

Kui keegi küsib, kas mulle meeldib Naruto, siis ma ütlen selle kohta väga halvasti ja teen seda nii võimalikult maha, kui saab, aga reaalsuses ma ikkagi vaatan seda salaja ja mulle väga meeldib.

Ma ei tea, mida sellest nüüd arvata.
I think i might be narutard või siis nagu raidomees üleval pool mainis "natuke emokalduvusega".
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 14:39    Teema: Vasta viitega

Okei, see Naruto mahategemine oli jah suht lapsik aga väga käib pinda, kui inimesed räägivad, nagu nad oleks näinud mitusada animet aga tegelikult vaid alla 10.
Mingi.. "I have seen lots of animes, can't count them all but some of my favourites include Bleach and Naruto". Ma olen sellist teksti 100 korda lugenud ja väga pinda käib.
Nad ei suuda endale ka tunnistada, et nad on näinud VÄGA VÄHE animet, mul ei ole selle vastu midagi, kui nad on nii vähe näinud aga kui nad hakkavad rääkima, et nad on näinud mustmiljon animet, aga on aru saada, et nad kindlasti ei ole, siis käib see väga pinda.
Ükskord üks tüüp ütles, et ta lemmik anime on naruto.. ma küsisin, et kas ta on näinud teisi animeid kh, ta ütles, et on näinud täiega aga ei mäleta nimesi.. -__-'' WTF, sellised inimesed käivadki pinda.
Pmst. ma ei vihka Narutot ega Bleachi, mõlemad isegi meeldivad mulle aga mis mulle ei meeldi on üle poole nende fännidest.. mingi 70% fanbasest mõlematel on idioodid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 15:33    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Okei, see Naruto mahategemine oli jah suht lapsik aga väga käib pinda, kui inimesed räägivad, nagu nad oleks näinud mitusada animet aga tegelikult vaid alla 10.
Mingi.. "I have seen lots of animes, can't count them all but some of my favourites include Bleach and Naruto". Ma olen sellist teksti 100 korda lugenud ja väga pinda käib.
Nad ei suuda endale ka tunnistada, et nad on näinud VÄGA VÄHE animet, mul ei ole selle vastu midagi, kui nad on nii vähe näinud aga kui nad hakkavad rääkima, et nad on näinud mustmiljon animet, aga on aru saada, et nad kindlasti ei ole, siis käib see väga pinda.
Ükskord üks tüüp ütles, et ta lemmik anime on naruto.. ma küsisin, et kas ta on näinud teisi animeid kh, ta ütles, et on näinud täiega aga ei mäleta nimesi.. -__-'' WTF, sellised inimesed käivadki pinda.
Pmst. ma ei vihka Narutot ega Bleachi, mõlemad isegi meeldivad mulle aga mis mulle ei meeldi on üle poole nende fännidest.. mingi 70% fanbasest mõlematel on idioodid.



/agree 100%
Tunnistage endale, see ei ole tegelikult nii halb, aga kuna see on nii mainstream anime, mida iga teine "anime fänn" vaatab, siis ei ole teil soovi nendega ühte gruppi kuuluda ja seetõttu ka see mahategemine.

Bleach mulle tegelikult nii väga ei meeldigi kuigi ma seda vaatan.
Kogu see "I´m gona show you my real power now" asi käib iga fighting scene`i juures jubedalt pinda.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 18:40    Teema: Vasta viitega

Oeh, saage üle. Maailm on täis asju, mis osale inimkonnast meeldib ja teisele osale ei meeldi. Mina näiteks ei saa aru, kuidas saab kellelegi kohupiim maitseda. Kas ma lähen sellepärast mõnda kokandusfoorumisse vinguma?
No offence.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 18:50    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Oeh, saage üle. Maailm on täis asju, mis osale inimkonnast meeldib ja teisele osale ei meeldi. Mina näiteks ei saa aru, kuidas saab kellelegi kohupiim maitseda. Kas ma lähen sellepärast mõnda kokandusfoorumisse vinguma?
No offence.
OMG sulle ei meeldi kohupiim. U r dead to me now oh NOOOOOEEEESSSSSS.

Just kidding :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 20:03    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Oeh, saage üle. Maailm on täis asju, mis osale inimkonnast meeldib ja teisele osale ei meeldi. Mina näiteks ei saa aru, kuidas saab kellelegi kohupiim maitseda. Kas ma lähen sellepärast mõnda kokandusfoorumisse vinguma?
No offence.

GRAMMAR NAZI TIME! See ei ole offence vaid see on offense..
Aga muidu asi on teistmoodi, sa ju ei nimeta ennast piimatoodete fänniks võinii?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 20:07    Teema: Vasta viitega

Aga miks nad ei võiks tõelised animefännid olla? Miks nad ei võiks olla näinud tohutult animeid?

Kui inimesele meeldib roppukanti ainult Naruto, mis on anime, siis ta ju on animefänn. Ühe anime fänn.
Äkki ta on näinud tõesti väga palju erinevaid multikaid, aga need kõik olid lihtsalt väga, väga halvad. Äkki ta vaatab hästi palju hentai multikaid, need üldiselt on väga, väga halvad, kui nende eesmärk välja arvata. "Tujutõstmisega" saavad nad küllalt hästi hakkama. Neid on ju ka väga palju ja need on ka animed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 20:17    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Aga miks nad ei võiks tõelised animefännid olla? Miks nad ei võiks olla näinud tohutult animeid?

Kui inimesele meeldib roppukanti ainult Naruto, mis on anime, siis ta ju on animefänn. Ühe anime fänn.
Äkki ta on näinud tõesti väga palju erinevaid multikaid, aga need kõik olid lihtsalt väga, väga halvad. Äkki ta vaatab hästi palju hentai multikaid, need üldiselt on väga, väga halvad, kui nende eesmärk välja arvata. "Tujutõstmisega" saavad nad küllalt hästi hakkama. Neid on ju ka väga palju ja need on ka animed.

Võimalik, aga väga ei usu, las nad olla ühe anime fännid aga ärgu öelgu, et nad on BIGGEST ANIME FANS EVAR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Nov 15, 2009 20:33    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

GRAMMAR NAZI TIME! See ei ole offence vaid see on offense..


Teine, ja palju edukam võimalus oma kõrge intelligentsi tõestamiseks on tühja lahmimine.
Tsiteerin::
"Offense" is the American spelling. "Offence" is the British spelling.


Julgen väita, et olen võib-olla rohkem animet vaadanud, kui siinsed tulihingelised vaidlejad kokku. Isegi kui mitte, julgen oma animepagasit piisavaks pidada, et hinnanguid anda. Seega, ütlen oma tavalise vastuse, millega ma vastan, kui minult küsitakse, kas ma Narutot vaatan:
Naruto maailm on väga hea ja kindlasti üks sügavamaid ja mitmekülgsemaid üldse. On väga palju erinevaid ja värvikaid karaktereid, story on iseenesest hea, kuigi laialivalguv. Kahjuks rikub hea sarja ära fakt, et selle tootjad üritavad seda võimalikult pikaks venitada, täites episoode tühja jamaga ning luues lausa filler arc'e, kõike ainult selleks, et episoodide arvu tõsta. Kui Naruto oleks esitatud kompaktses vormis, oleks tegemist väga tugeva animega.
Naruto fännid ei olegi kõige hirmsamad inimesed. Palju hullemad on kodanikud, kes peavad oma pühaks kohustuseks Naruto ja selle fännide maa sisse tagumist, luues selleks ise ettekäändeid ja põhjendusi.

Populaarse anime mustamine on vist moehaigus, millegipärast unustatakse ära fakt, et midagi peab selles animes olema, mis selle populaarseks on teinud.

tl;dr: hea anime, sitt teostus, tavalised fännid, ignorantsed vihkajad.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Nov 16, 2009 01:39    Teema: Vasta viitega

Huvitav, miks on raske aktsepteerida, et:
1. Naruto võib olla mõne meelest parim anime
2. Naruto võib olla parim ka mõne meelest, kes on näinud rohkem animesid kui vaid Narutot.

Kuna me räägime maitsest ja meeldimisest, siis parimat ja halvimat saame hinnata ainult subjektiivselt. Seetõttu võib mõni eelistada Naruto pikki lahingustseene Ghost in the Shelli igavatele filosoofilistele monoloogidele või Naruto lõbusaid ja änkse tegelasi Evangelioni memmekatele. Mingid faktorid muidugi jäävad nagu animatsiooni kvaliteet, sujuvus etc - neid võrreldes saab luua ka objektiivsemat pilti. Kui järele mõelda, siis eks ka heliloome ja sü¾ee/dialoogide tugevus jäävad üldpildi, mis loodud isikliku arvamuse alusel, varju. Kas saab inimest süüdistada, et talle meeldib DJ Tiesto, ükskõik kui palju sa tal T¹aikovskit või Black Sabbathit või Enyat kuulata laseks.

Nojah, igatahes nii kuidagi. Ma ei tea, kas mulle Naruto meeldib või mitte, aga jumala eest - koos Bleachiga on see ainuke koomusk, mida pärast peatüki tõlke ilmumist võimalikult ruttu loen ja mille väljatulekut ma pisut ootan ka. Iva võib olla peitud ka traditsioonis ehk olenemata tegelikust huvist liigub mu mõte igal reedel instinktiivselt One Manga kodulehele. Kes teab?

Nii on tihti.

Lisaks: tõepoolest, naruto vikhamine on kinni selle suure fännajaskonna obsessiivsuses, mis esineb ka pigem väiksemal arvul selle liikmetel, kuid oma omaduste tõttu kõige valjuhäälsemal. Võrdluseks saaks tuua Stephanie Meyeri vampiiriraamatud, mis tegelt võivad päris ok olla, kui ainult paksud naised YouTube'is selle tõttu ei nutaks. "Videvikku" ma sellest hoolimata vaadata ei kavatse.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 63, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: