OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

sõbrad animesse
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 08:37    Teema: sõbrad animesse Vasta viitega

Kindlasti on niimõnigi Teie seast, nii nagu ntks minagi, üritanud ka oma animevõõraid sõpru animega üle kallata või sellesse sisse immutada.
Mis anime abil te seda üritasite? ja kas läks ka korda?



Mina üritaisn ühte Chobitsi abil ja eiläind korda. Siis üks üritas iseennast Ghost in the shelli abil ja kah eiläind korda. Interstellaga 4 inimest! natukene sai, kuid mitte piisavalt.

Mis on siis see "genitaalne" anime, mis Kõiki animesse armuma paneks ah? Rolling Eyes
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 09:08    Teema: Vasta viitega

Laenasin sõbrale Mononoke Hime, Ninja Scroll'i (film) ja Vampire Hunter D: Bloodlust'i, ise vaatas ta Neon Genesis Evangelion'i ja RahXephon'i - enam-vähem õnnestus. Siiski on ta jäänud suhteliselt valivaks ning väldib hoolega vähegi ülevõllihuumorit ja pantsu-kaadreid sisaldavat animet.

Laenasin teisele sõbrale NGE'i, näitasin Kogepan'i ja kinkisin Cowboy Bebop'i - õnnestus. Vaatab igasugust animet ning on juba omakorda vähemalt ühe sõbra animeusku kallutanud.

Näitasin oma neiule Kogepan'i - kah õnnestus. Pärast seda oleme vaadanud NGE'd, Mononoke't, Bebop'i, Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto't, Grave of the Fireflies'i, Midori no Hibi't ja mitmeid teisi.

Kui ma aga tõesti peaksin valima ühe või kaks nn "genitaalset" [fuih!] animet, ütlen: Kogepan ja Mononoke Hime.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 09:31    Teema: Vasta viitega

Proovi Spirited Away'd!
See peab lihtsalt meeldima! :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 09:44    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Kui ma aga tõesti peaksin valima ühe või kaks nn "genitaalset" [fuih!] animet, ütlen: Kogepan ja Mononoke Hime.


jup Mononoke Hime kohe kindlasti, it`s like: look into my eyes, you must see it, you must seeeeeee it
Pärast seda ei tohiks enam mingit probleemi olla LaLaLaa

Tegelikult kui aus olla, ei ole mul olnud seda õnne kellegile animed pakkuda, eriti pärast seda, kui läksin raksu õe peikaga, kes ütles, et anime on.. hmm kuidas ta seda sõnastas: üleküllastatud fantaasia, millel ei ole midagi pistmist reaalsusega... ah jaa ning sõna ameerikalik tuli ka kuskile sinna vahele... põhimõtteliselt õige ju, et fantaasia rikas, aga et pole midagi tegemist reaalsusega ning ameerikalik, brrh see ajas küll harja punaseks URRRRRR autch.. sry, kaldusin teemast kõrvale... igaljuhul kui mina kedagi anime pisikusse nakatada tahaks siis täiskasvanute puhul kindlalt Mononoke Hime...

Vaimudes viidud oleks ka muidugi väga hea idee, aga kui mul oleks võimalus, siis annaks originaal keeles Vaimudest viidud subtiitritega, sest eestikeelde dubleeritult ei julgeks ma seda neile näidata, kuidagi liiiiiga võõrastav T_T

yam
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 09:49    Teema: Vasta viitega

Ma olen ainult inglise keelset versiooni näinud...
See oli hea...aga originaal on kindlasti parem.... T_T
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 10:10    Teema: Vasta viitega

eiei.. spirited away ja mononoke hime on fantasy.. see tekitab huvi anime vastu juba eelsoodumustega inimestele, sest teadagi on enamus fantasy inimesi kiired armuma animesse..
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 10:17    Teema: Vasta viitega

nausicaa - the valley of the wind. midagi nii armast ja liigutavat mõjub vähemalt kõigile tüdrukutele. sellele tüdrukule ei pakkunud samas ühe noormehe näidatud ghost in the shell midagi.
olen ühte tuttavat paari juba tükk aega piinanud amv'dega ja üllatus üllatus, see mõjus. jagame neile oma värki ja soovitame, mida tõmmata.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 10:18    Teema: Vasta viitega

Olen ise küll vaid ühe sõbra animet vaatama pannud (kasutades tema peal järjepanu FLCL-i, Cowboy Bebopit ja Outlaw Stari), nüüd vaatab ta juba koos minuga kõike, mis mulle ette satub, ning meil olid vahepeal isegi anime öömaratonid, kus me vaatasime terve täispika seeria järjest ära, kõrval vaniljeviina koks koos õunamahlaga.... jap, hommikuks olime me kapsad, aga õnnelikud kapsad :)

Mida ma julgen soovitada vähemalt igasugu kõrgkoolitatud inimestele otsese sõltuvuse tekitamiseks on Cowboy Bebop... kolm inimest keda ma tean, on sõpradelt peale selle saamist animesse hoopis teistmoodi suhtuma hakanud.

Kõige rohkem kahtsen ma aga seda, et mu tüdruk ei salli animet silmaotsaski... meil on sel teemal nii palju vaidlusi olnud, et mingi hetk ma lihtsalt loobusin ja palusin teda, et ta vähemalt nõustuks laskma mul oma kummalist hobi edasi pidada T_T Olen ta peal proovinud kõike, nii Mononoke Himet, kui ka Spirited Away'd, ja ega ta vedu võtnud pole. Hea kui kohe monitori eest minema ei jaluta, vaid vaatab paar minutit, enne kui vaikides TV ette või süüa tegema läheb.

(EDIT: äkki aitaks Interstella? ??? kuigi ta vihkab diskot ja 80ndate elektromuusikat emm )

Siit ka küsimus, et äkki on kellegil veel olnud selline suurte eelarvamustega paariline, kes kuidagi ei taha midagi animest kuulda, ning kelle te siiski kuidagi olete suutnud asja vähemalt respekteerima saada?
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 10:27    Teema: Vasta viitega

Njah...Su tüdrukul on halvad eelarvamused...ta võiks vähemalt üritada Mononoke lõpuni vaadata...äkki ei olegi see nii hull kui ta arvab...
Mis talle siis animes õieti ei meeldi?

Minu isale ka ei meeldi anime üldse, aga Ghibli filme vaatab ta hea meelega...need on tõesti midagi erilist... :)

EDIT:Interstellat ma eriti ei soovitaks...
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 10:37    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Siit ka küsimus, et äkki on kellegil veel olnud selline suurte eelarvamustega paariline, kes kuidagi ei taha midagi animest kuulda, ning kelle te siiski kuidagi olete suutnud asja vähemalt respekteerima saada?

Proovi ¹okiteraapiat - vaata temaga Grave of the Fireflies'i. Kui see teda natukenegi ei liiguta, jäta ta maha.

See viimane oli küll naljaga pooleks mõeldud, aga üksnes pooleks...
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 10:40    Teema: Vasta viitega

Minul on see õnnestunud Hellsingi ja Love Hinaga...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 10:41    Teema: Vasta viitega

Minul õnnestus see Jin- Roh'ga...lõpus oli kohe näha kuidas tal pisarad silma tulid! :P
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 11:37    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:

Tsiteerin::
Njah...Su tüdrukul on halvad eelarvamused...ta võiks vähemalt üritada Mononoke lõpuni vaadata...äkki ei olegi see nii hull kui ta arvab...
Mis talle siis animes õieti ei meeldi?


Mnjah, eks ta ole mõnevõrra kangekaelne kah. Aga probleem sai alguse sellest, kui ma talle Ebichu: The Housekeeping Hamster-it näitasin, ilma mingi eelneva hoiatuseta. Minu arust oli see nagu suht provokatiivne fun, aga neiule, kes on vene ninnu-nännu-nunnu multikate peal üles kasvanud nagu enamus meist, oli see veri ning (väga ärastiliseeritud) seks ilmselt liiast. Ma kahtlustan, et ta oma rikkumatuses ei suutnud isegi ette kujutada, et keegi võiks teha multika kus verd lahmab, kui väikeseid väikeseid hamstreid piki seina laiaks lüüakse, ning käib pidev (ära)panemine. Mina kui sellega juba harjunud inimene naersin seal, kus japsid isegi irvitasid, samas kui... nojah. Hästi see meie suhtele igatahes ei mõjunud. Ja talle üldse kohe ei meeldi see animestiilis joonistus. Teate küll, silmad ja kogu muu värk, mis alguses hullult võõristav on. Lõppkokkuvõttes on tegu kultuuri¹okiga, ma arvan.

Vabarnamees kirjutas:

Tsiteerin::
Proovi ¹okiteraapiat - vaata temaga Grave of the Fireflies'i. Kui see teda natukenegi ei liiguta, jäta ta maha.

See viimane oli küll naljaga pooleks mõeldud, aga üksnes pooleks...


Grave of the Fireflies liigutaks teda kindlasti, aga probleem on selles, et ta ei nõustu seda iial vaatama. Kuigi ausalt öeldes peaks talle seda Ghibli asja vähe promoma, kuna see on enamasti siuke armsavõitu eeskätt lastele ja noortele suunatud kraam... äkki annaks talle A Whisper of the Heart'i vaadata ??? Aga jah, peab kuidagi välja nuputama olukorra, kus ta nõustuks seda vaatama.

Mis mahajätmist puudutab, siis see ei tule kõne alla... me oleme juba varsti 3 aastat koos olnud, ning kolisime just kokku. Võib öelda, et ma kujutan vabalt tervet oma ülejäänud elu temaga ette.
Nii et... suur Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis Kallis

Kõige huvitavam ongi see, et me oleme kõigis asjades kuni pisidetailideni täiesti erinevad. Nii ka meie arvamused asjade kohta. Ainult ühes asjas oleme me sarnased, nimelt selles, kui palju me üksteisest hoolime.

Ühesõnaga, tänud kõigile kes soovitasid midagi. Mul seisab ees pikk ja diplomaatiline ülesanne, missioon, mis võib võtta aastaid LaLaLaa
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 12:19    Teema: Vasta viitega

mmm...anime vastu huvi olen tekitanud kolmes oma klassiões. üks just hiljuti küsis, et millal edasi saab vaadata. no õnnestunud on see Hellsingi, Vision Of Escaflowne ja Ghost In The Shelliga. Kõik jäid aga poolikusks, sest aega polnud. Samas peaks neile ära näitama Ghibli tooted, mis kindlasti on head.


to yamyy: sa võiksid õe peikale öelda, et hollywood on kah selline. vahe on ainult selles, et hollywood toodab järjest rohkem mõttetud ja sisutut actionit ( kuskil lehes kirjutas ) ja anime on lihtsalt joonistatud ( see annab aga tegemisel vabamad käed ).

to erick: ma pakun, et paljud siin on kasvanud vene multikatega üles ( ja need olid toredad. tartus kuskil raamatukogus pidi neid laenutada saama ) :) ma pakun, et kui ma oleks midagi sarnast esimese animena näinud, siis oleks kah eelarvamused. õnneks tuli majja sat koos rtl2 ja teiste saksa kanalitega :p
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 12:54    Teema: Vasta viitega

Ma arvan, et see oleneb täiesti inimesest, kellele sa animet tutvustama hakkad. Kui sa tunned oma sõpra hästi, siis sa tead, millist animet talle pakkuda või siis kas sellel üldse on mõtet. Nagu sa ostaksid talle näiteks sünnipäevakingitust - kõigile ei kingiks ju sama asja.
Ghibli toodang kipub üldjuhul olema enamikule vastuvõetav, aga ei pruugi veel anime-huviliseks muuta. Mulle endale näiteks Ghibli asjad eriti ei meeldi (välja arvatud Nausicaa of the valley of the wind ja vahest ka Mononoke Hime).
Cowboy Bebop oma stiilsusega on minu nähes mõningaid inimesi paelunud küll.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 13:28    Teema: Vasta viitega

kaptengalaktlan kirjutas:
Ma arvan, et see oleneb täiesti inimesest, kellele sa animet tutvustama hakkad. Kui sa tunned oma sõpra hästi, siis sa tead, millist animet talle pakkuda või siis kas sellel üldse on mõtet. Nagu sa ostaksid talle näiteks sünnipäevakingitust - kõigile ei kingiks ju sama asja.


Olen sinuga täiesti nõus...ja erinevatele inimesetele pakkuks ka erinevate zanritega animesid...Escaflowne,Bebop,GunGrave,Initial D, Saikano...Wolf`s Rain on ka päris hea.
Aga muidu õnnestus mul Bebopiga(seeria) üht tüdrukut anime fänniks teha...asi oli lihtne kuna ta pole animega kunagi kokku puutund.Praeguseks on ta vaatand Kimi Ga Nozum Eien, poolikuks jäi Midori no Hibi, Bakuretsu Tenshi(kah poolik)...
Minu arvates oleks ultimatiivne anime Vision of Escaflowne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 13:45    Teema: Vasta viitega

nooh, mind tehti animefänniks vist ikka ghibli toodanguga ja great teacher onizuka sobis poisile kui rusikas silmaauku 0.o
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 15:30    Teema: Vasta viitega

Cowboy Bebop ka loomulikult. Kuidas mul sai see meelest minna. Tegelt ma ise seda oma sõbrale ei tutvustanud, ta oli seda natuke näinud ja tahtis teada millega tegu üldse on jms, nüüdseks on ta selle ära vaadanud ja vist vaatab midagi muud juba :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2004 17:21    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole vist otseselt sõpradele peale käinud, et hakka animed vaatama vms. kuid olen piisavalt palju vihjeid sellel teemal teinud küll.
Muidugi oleneb inimese ja tema huvidest, et millise temaatikaga animed talle meeldida võiksid ja millega loodetavasti ka nakatada.
Ise pakuks välja SF sõpradele Akira, Armitage III ja NGE.
Verejänulistele Bastard, Blood: The last Vampire, Rurouni Kenshin: Reminisence ja ehk veel Mezzo Forte ja Kite.
Vähe fantaasia huvilistele Spirited Away, Escaflown: A Girl In Gaea, Green Legend Ran.
igasugustele nalljasõpsidele Full Metal Panic: Fumoffu, Trigun, Great Teacher Onizuka, Sexy Commando.

Järgnevaid võib imo kõigile julgelt peale määrida:
Black Jack, Perfect Blue, Serial Experiments Lain, Full Metal Alchemist, X, Grave Of The Fireflies.



Krt, hetkel sirvides enda listi, leidub hunnik animed mida veel soovitada.....kuid alustuseks sobivad ülalpool mainitud küll.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 25, 2004 11:40    Teema: Vasta viitega

ma ei usu, et evangelion (eriti viimased osad) oleks algajale hea vaadata. see läheks alguses peale ainult väga spetsiifilise maitsega inimestele. kuigi jah, mina sellega enmavähem alustasin LaLaLaa - aga mu maitse on väga, väga spetsiifiline.
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: