OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

müia 4 PII 400 MHZ 500 eeku

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 13:19    Teema: müia 4 PII 400 MHZ 500 eeku Vasta viitega

Kui kekllegil on huvi osta vana PII 400 mhz koos sinna sisse kuuluva krempliga mälu ja vint ja floppi no ja kõik muu et ta töötaks
et siis antku teada raha kysin 500 eeku pakkuda on 4 arvutit
no ja kui monitori tahab ka siis vist oli mingid 17 või 15 tollised annab orgunnida 100 või 200 raha eest

t.
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 16:28    Teema: Vasta viitega

oo siin müüakse isegi juba arvuteid. 0.o Kui sa veel ei märganud see siin on anime ja manga temaatiline foorum. Nii, et tõmba uttu LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 18:29    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
oo siin müüakse isegi juba arvuteid. 0.o Kui sa veel ei märganud see siin on anime ja manga temaatiline foorum. Nii, et tõmba uttu LaLaLaa

irw

ma arvasin et siin on yldised teemad
a tuleb välja et kalkun ka arvas

mis ma öelda oskan ee ??? ime kulli ?

itsõ
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 20:39    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
ma arvasin et siin on yldised teemad

enne arvamist parem mõtle kas temaatiliste foorumite alamfoorumid on ikka mõeldud suvaliste asjade parseldamiseks. isegi siis kui nende nimetus on üldine.

igaljuhul kui sa enda äri edasi tahad ajada, siis tee seda parem Soovis, Hinnavaatluses või muus taolises rohkem sobivas kohas, sest see on siiski animeteemaline foorum ja sinu arvutid pole animega mingitpidi seotud (need ei kõlba isegi mitte tänapäevaste fansubide vaatamiseks).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 21:00    Teema: Vasta viitega

noh üldiselt olen ma nõus, et see ropu suuga kasutaja võiks mujal oma asja müüa, aga ka depoo plaadiesitlus ja paljud muud teemad ei haaku mitte kuidagi selle foorumiga. kargame nüüd kõigile kõrisse või laseme neil olla? otsustage ise
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 21:30    Teema: Vasta viitega

Karistuseks lõigatakse ära parem munakott ?

no ma ei saa aru
Ma omastarust teen heateo ja pakun poolmuidu mingit vana risu ilma ise mingit kasu taotlemata (kuna need lihtsalt ei ole minu omad vaid firma vahetab vanemad kontori arvutid uuemate vastu) mõtlen et lihtsalt äkki kellegil on huvi lastearvutiks se sobib ideaalselt no ja kui ma ytlen et lastearvutiks siis ma ei mõtle seda mitte reklaamimõttes vaid lihtsalt fakti konstanteerimise huvides.


Ja pealegi

irw

potensiaalne ostja on juba leitud siitsamast foorumist :P
ni et närveldada pole vaja
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 21:44    Teema: Vasta viitega

zero kirjutas:
...aga ka depoo plaadiesitlus ja paljud muud teemad ei haaku mitte kuidagi selle foorumiga. kargame nüüd kõigile kõrisse või laseme neil olla? otsustage ise

Tahaks vaid mainida, et kaudselt on ta foorumiga seotud. Bändis mängib mascara. Ja tänu talle, manicule ja kindale sai alguse kanal #emanga ja sealt edasi juba baka : ) Muidu ma ei reklaamiks seda siin.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2006 22:24    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
potensiaalne ostja on juba leitud siitsamast foorumist :P

ma võin suvalistesse foorumitesse ja newsgruppidesse kuulutusi saates suvalistele asjadele ostjaid leida, samas minu arust ei ole siiski selline tegevus, ja eriti veel sellise tegevuse õigustamine, ilus. aga eks niikaua kuni otsest probleemi veel pole (vt allpool) on igaühe enda terve mõistuse ja südametunnistuse asi kus ta enda asju müüb.

mis muudesse teemadesse puutub, siis minu arust on vahe sees lihtsalt suvalistel teemadel ja müügiteemadel. viimased ei kuulu spetsiifilise teemaga foorumitesse kui just tegemist ei ole sama valdkonnaga millega foorum tegeleb. seega muuga on nagu on, aga suvalise müügitegevuse võiks siiski siit eemal hoida, muidu on varsti õigustatud siin ka kosmeetika, riiete, vanakraami või mille iganes müümine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 02:34    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:



mis muudesse teemadesse puutub, siis minu arust on vahe sees lihtsalt suvalistel teemadel ja müügiteemadel. viimased ei kuulu spetsiifilise teemaga foorumitesse kui just tegemist ei ole sama valdkonnaga millega foorum tegeleb. seega muuga on nagu on, aga suvalise müügitegevuse võiks siiski siit eemal hoida, muidu on varsti õigustatud siin ka kosmeetika, riiete, vanakraami või mille iganes müümine.


Lappasin läbi väheke seda üldist teemamat ja leitsin veel järgmisi pakkumisi
Et kui mahti saad siis tee neile ka sinna kihutustööd et se ikka ei ole õige koht siin ... emm

müün gamecubi
Müüa: suur hulk DVD-si
müüa Pink Pantheri dvd-box
tööpakkumine
Kill Bill
The Sims 2
ihahahha ja hahahaha vabatahtlikuks aafrikamaale!!
Palun Teie abi kassipojale kodu leidmisel!
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 03:08    Teema: Vasta viitega

c0en kirjutas:
Lappasin läbi väheke seda üldist teemamat ja leitsin veel järgmisi pakkumisi

kuna sa ei väsi ennast õigustamast, siis nagu ma aru saan on sinu arvates sinu käitumine õige ja see foorum peakski olema selliseks kohaks kus taoline müügi- ja reklaamitegevus toimub?

lisaks oled oma tööd ka poolikult teinud, kuna sinu mainitud teemadest on minu arust ainult kaks kohatud ja ühel neist ka nö vabandus mitteteemakohase asja pakkumise kohta postitusse kirjutatud.

ja nagu ma juba ütlesin, minu arust ei ole sellise tegevuse ÕIGUSTAMINE ilus, eriti veel vabandusega, et keegi teine ka kunagi tegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 09:44    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
c0en kirjutas:
Lappasin läbi väheke seda üldist teemamat ja leitsin veel järgmisi pakkumisi

kuna sa ei väsi ennast õigustamast, siis nagu ma aru saan on sinu arvates sinu käitumine õige ja see foorum peakski olema selliseks kohaks kus taoline müügi- ja reklaamitegevus toimub?

lisaks oled oma tööd ka poolikult teinud, kuna sinu mainitud teemadest on minu arust ainult kaks kohatud ja ühel neist ka nö vabandus mitteteemakohase asja pakkumise kohta postitusse kirjutatud.

ja nagu ma juba ütlesin, minu arust ei ole sellise tegevuse ÕIGUSTAMINE ilus, eriti veel vabandusega, et keegi teine ka kunagi tegi.


irw

Kui ei oleks pühapäebvahommik siin ma kirjutaks et sa oled üks õel mutt
aga no praegult ma kirjutan et ää emm iga kord kui ma pean su teksti lugema siis tuleb teha seda miskipärast 2 korda.
Kui sa edaspidi midag minupoole teele saadad siis palun tee seda lihtsamate lausetega.
Selle õigustamise kohapealt seda et kuidas sa siis ei tea MUL ON ALATI ÕIGUS
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 05, 2006 10:16    Teema: Vasta viitega

c0en, tore, said ennast välja elada, ent arvan, et aitab kah. Kui keegi tõesti tahab neid IT-ronte su käest osta, siis kirjutab ta sulle privaatsõnumi. Sulgen selle teema. Järgmine kord, kui sul tuleb himu siin midagi müüma hakata, siis mõtle selle peale, kas müüja, kes tema poes kaupa uudistavaid ja seda kritiseerivaid inimesi sappi pritsides sõimab, saavutab kunagi müügiedu või mitte.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: